Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
961. hozzászólás - 2009.11.06. 11:56:29 (Válasz Tiha #959 hozzászólására.)
persze hogyne

meg akkor legyen ugyanilyen mintara ami nullazza a kozelharci es allatsebzest is

kicsit (nagyon) elrugaszkodtal a realitastol
Pontszám: 7.57
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
962. hozzászólás - 2009.11.06. 11:59:45
Kritikus varázslattal sebzek 2000-ret, ütésenként kritikus ütéssel meg 4 állattal meg 800-at. Szerintem már rég a közelharc oldalára billent a játék. Nem véletlenül fejleszt mindenki támadást és erőt hordától függetlenül, még a taumaturgia általában a legkisebb harci tulajdonság mindenkinél.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.77
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
963. hozzászólás - 2009.11.06. 12:22:01 (Válasz Ricardo #962 hozzászólására.)
nem igaz, vannak meg olyan megveszekedett hulyek, akik ragaszkodnak a varazslashoz
Pontszám: 7.57
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
964. hozzászólás - 2009.11.06. 12:35:23
És milyen jól mkegy nekik!

A támadást az epikus miatt is kell tolni. Szar úgy epikusozni, hogy csak körbetáncolod a 200k ÉP-jű dögöt, miközben csatánként 10-12k-t sebződsz!
Új tulajdonos
Pontszám: 5.33
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
965. hozzászólás - 2009.11.06. 13:49:02
Sajnálatos újítás, h eltűntek a relikviák képei. Nem hiszem el, h ennyire kell a gép kapacitás.Mi lesz a következő, csak egy leírás? esetleg direkt bináris kódokban lesz a végzetúr???

Ha csak brutáliát játszunk, akkor a kötsége is legyen az.
Pontszám: 6.97
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
966. hozzászólás - 2009.11.06. 14:40:45 (Válasz Ricardo #962 hozzászólására.)
Ha nem hagyok fel nyár közepén az IQ és taumaturgia fejlesztésével, akkor mostanra bőven 7k körüli kritikus varikat lövöldöznék.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
967. hozzászólás - 2009.11.06. 15:30:43
Elment a vita a támadás vagy IQ irányába.
Az ellenvarázslathoz nem igen szóltatok. Pedig érdekes lehetne. Te sem sebzel varázslattal, én sem. Ha meg nem jön be az ellenvarázs, te sebzel, én nem...
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.06
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
968. hozzászólás - 2009.11.06. 15:34:37
Én inkább annak örülnék ha tudnék tényleg speciális mágus karaktert csinálni és nem gyengítenék itt a varázslatokat. Most azt látom hogy 80-90. szintre a varázslat alig fog érni valamit. Most tetszik mert kapnak egy 2000-es kritet, közelharcban alig adok valamit, de hát mágus vagyok. Nem akarok közelharcos lenni.

Ez az ellenvarázslat dolgot is csak mágusoknak adnám. Ha egy táp közelharcos ilyet kap akkor felesleges varázsolni is.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.56
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
969. hozzászólás - 2009.11.06. 15:41:05 (Válasz Tiha #967 hozzászólására.)
Tiha, nagyon egyszerű oka van annak, hogy miért nem jó az ötleted. Nem kell hozzá taumaturgia. A közelharci sebzéseket csökkentő vagy épp növelő varázslatok már régóta elérhetők, pl vakító fény, vagy az öregítő sugár. De ezek mind taumaturgiafüggőek.
Egyenlőre még nem elérhető, de ha jól emlékszem, van már taumaturgiát csökkentő varázslat is. Ez is ugyan úgy működik mint az összes többi varázslat. A taumaturgiád szintjétől függően tudod csökkenteni az ellenfél taumaturgiáját, tehát a varázslatának sebzését csökkented.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
970. hozzászólás - 2009.11.06. 15:50:10
Ha már a varázslatoknál járunk lehetne egy olyan két varázslat egyszerre.

Ehhez egy új szakértelem, amit ha kimaxolsz, nem turbózhatóan 100-ra vagy 150-re, akkor betehetsz magadnak egy másik varázslatot is. A varázslat kör végén használná fel a második varázslatot. Fizikailag úgy elképzelve hogy állnak egymással szemben a felek, varázslatokat idézve egymásnak rohannak, de mielőtt az egyik a másikhoz ér az egy másik varázslatod is el tud mondani. Persze csak akkor ha az első nem fektette ki. Olyanra is gondoltam hogy ez a második varázslat ne lehessen erősebb mint az első, mivel kevesebb időd van elmondani.
Hasonló szakértelem lehetne közelharcira is.

És ezek a kritikus ütés és varázslathoz hasonlóan aktivizálódnának harc közben.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.56
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
971. hozzászólás - 2009.11.06. 17:54:07
Üdv!
Tudom, kicsit abszurd az ötletem, de nem lehetne betenni még egy kristályhordát kb az 50-55. szint környékére?
Fájó szívvel nézegetem, hogy a "nagyok"
mennyi lét nyertek tőlük és ezzel ők elég durván tápoltak, a most ott lévő kariknak is jöhetne v.mi, hagy lehessen ott is szórakozni, ne csak a nagyok kiváltsága legyen.
Egyébként a kalandok nekem tetszenek és jól megvannak írva is.

Hlegba
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 4.04
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
972. hozzászólás - 2009.11.06. 18:38:44 (Válasz Hlegba #971 hozzászólására.)
Nézd meg a KH kiterjesztés topikot.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.39
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
973. hozzászólás - 2009.11.06. 19:05:07
Köszi.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 4.04
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
974. hozzászólás - 2009.11.06. 19:30:55 (Válasz Hlegba #971 hozzászólására.)
miért pont 50-55? mondjuk bekerülhetnének az 57. szintre. akkor megtudnád milyen, ha vadászat közben, mikor 145ÉP-n vagy és van nálad 120.000 LE betámad egy KH-s, például nephila klónja. naponta többször:)
Pontszám: 3.37
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
975. hozzászólás - 2009.11.06. 19:33:41 (Válasz winnie #974 hozzászólására.)
Barrique-ot sem támadja be egy nála két szinttel magasabb és 10 szinttel erősebb KH-s. Ráadásul neki minden portyakattintásnál esik be a lé. Nem csoda hogy irígylik tőle azok a játékosoknak, akiknek nincs berakva ilyen fejlesztés.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.84
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
976. hozzászólás - 2009.11.06. 19:51:03
Én nem tudom, hogy akarom-e a KH-t a mi szintünkön (Hlegbával vagyok egyben kábé), de hogy halomra tápolja "mindenki" magát fenn a KH-tól, szerintem ez durva...
Tudom, nem mindenki, de azért feltűnően megugrottak ott a LEdiff-ek.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5.70
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
977. hozzászólás - 2009.11.06. 19:57:03 (Válasz Agatity #976 hozzászólására.)
Az adott szint legerősebbjeit klónoznák le, azaz naponta többször, 15% alatt is beütne a legerősebbek klónja. Pár ember örülne, az összes többi pedig a pokolba kivánná.

Felül is ez van, kéttucatnak jó, az alattuk lévő négytucat pedig szívja a fogát erősen. Ne a toplista első oldalának LE diffjét nézd, hanem a harmadikét, negyedikét. Korántsem biztos, hogy a farok jó végére kerülnél.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.59
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
978. hozzászólás - 2009.11.06. 20:39:55
Alacsony szinten nagy valószínűséggel még pár ember sem lenne, aki örülne. Magas szinten is csak azért van pár ember, akinek jó, mert ők olyan magas szintűek (amellett, hogy erősek), hogy egyszerűen nincsen annyira magas szintű KH-s karakter, aki le tudná gyalulni őket. Ez azonban nyilván csak a legmagasabb szinten fordulhat elő. Alacsony szinten természetesen mindenkinél lenne sokkal magasabb szintű KH-s, aki adna a pofájára a legerősebbeknek is. Hamar lehervadna a mosoly az arcáról azoknak, akik most jó ötletnek tartják...
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.78
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
979. hozzászólás - 2009.11.06. 20:47:57
Ja, ezt értem én mind Morti, ettől függetlenül nem tudom, hogy én akarom-e. Mert szerintem én pozitívban lennék belőlük - mert eléggé erős vagyok a szintemen -, de a játék egészét nem látom át annyira, hogy vajon jók lennének-e - tehát, hogy "akarom-e".

De az szúrja szemem, hogy nagyon tápolnak belőle páran:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=toplistak
Itt már mindenki pozitívban van, néhányan nagyon megszedték magukat, miközben én hónapok kemény munkájával tartok ott, ahol tartok. Mindegy, nem sír a szám, de ezt furcsának találom.

A Beholdernek (Miklósnak) mi erről az álláspontja? Mert én nem találtam Miklós hozzászólásai között erről semmit, de lehet, hogy elkerülte a figyelmem.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 5.70
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
980. hozzászólás - 2009.11.06. 21:25:48 (Válasz winnie #974 hozzászólására.)
Winnie!
Egyszerű: 50. szinten vagyok.
Engem is már támadtak 57. szintről, de nem vitt semmit, van szakim + relikvia.
Ha mégis vinne, egészségére, benne van a játékban és játék nélkül nincs kockázat.
Én látva dolgokat, hogy mennyit tápolnak belőlük, ez miatt vetettem fel(sajna rossz helyre) ezt.
Nem kell lehurrogni ez miatt, de én is szeretnék kristályos ellen harcolni, de alacsony a szintem hozzá, előrerohanni pedig nem akarok érthető módon.
Ha levernek akkor levernek, ez van. Akkor sem sírtam amikor 6 szinttel fenntebbről +300 Tö-vel lenézett és agyonvert v.ki.
Ha bekerűlnének, mégnagyobb kihívást jelentene a játék. Nem?
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 3.98
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője