Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2821. hozzászólás - 2010.11.27. 13:40:00
az imént jutott eszembe hogyan lehetne megoldani a piacot visszaélés nélkül
1. mindenki csak olyan tárgyat vehetne amit a lélekkufárnál is megvehetne(kereskedelem)
2. a tárgyaknak fix ára lenne az eladási és vételi ár között.
3. a térkapus és epikus ékszerek vásárlásakor x+1 aranydukátot is kel fizetnünk , a +1 et nem kapja meg az eladó csak az xet (x annyi amennyiért a vásárló eladná az ahban.
V1-antilop
Pontszám: 5.23
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2822. hozzászólás - 2010.11.30. 14:52:31
Nem volt küldetés topic, ide írom:
Miklósék terveznek új küldetéseket készíteni a mostaniak mellé, ami nem ismételhető?
Pontszám: 5.39
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2823. hozzászólás - 2010.11.30. 15:07:10 (Válasz Viskos #2822 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,76.0

De nem.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.90
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2824. hozzászólás - 2010.11.30. 17:48:22
Sziasztok!

A Lélekkút katalizátort nem tervezitek megszerezhetővé tenni? Landragór fattyait ütöttem lelkesen, ezen kívül meg is lett minden.
Tudom, hogy a fizető játékosokat illik nem szeretni (ha senki nem fizetne, a fejlesztők akkor is működtetnék a játékot saját örömükre, ugye?), de lélekkút kisütésnél ez nagyon sokat jelent.
Szép napot!
Zsan
V5 Rats
Pontszám: 2.84
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2825. hozzászólás - 2010.11.30. 18:26:34 (Válasz Zsanklod #2824 hozzászólására.)
Aukciós Házban tétel.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.90
kedvelt tagLord SeriusFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2826. hozzászólás - 2010.12.03. 17:16:35
Lenne egy nagyon jó ötletem!
Minden egyes szövetségi szavazásnál az alábbi lehetőségeket kéne jóváhagyni minden egyes szavazni vágyó végzetúrnak / végzetúrnőnek:
Igen, Nem, Szilvásbukta
Ha mondjuk az utóbbit válassza valaki, akkor kapna egy ilyen üzenetet: "Szilvás buktát, mert azt szeretem!" (esetleg egy kép egy szilvásbuktáról, de lehet az már bonyolult...)

Mert ugye tudjátok mit kell csinálni a legyőzött epikusból? Pálinkát!
Pontszám: 6.84
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2827. hozzászólás - 2010.12.03. 18:20:03
Eléggé irritáló, hogy a lélekkútban található LÉ-t nem lehet elrejteni a támadók elől háború esetén.
Egy rejtekhely nevű épület megoldhatná a gondot úgy mint a karaktereknél a transzcendális szakértelem.
Mérettől függően csökkentené a vesztett LÉ-t.
És csak a szövetség látná, hogy van rejtekhely és hanyas idegen kukkolónak nem mutatkozna.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 7.67
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2828. hozzászólás - 2010.12.03. 18:22:16 (Válasz RoscoBorlo #2827 hozzászólására.)
Építsd be. Fölösleges elrejteni, mert minuszba is mehet a kút.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.90
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2829. hozzászólás - 2010.12.03. 18:46:41 (Válasz Lord Serius #2826 hozzászólására.)
Hogy maradjuk a Schimán-nál!!

Hát Fiam, Te qvára eltévedtél...

Képet, stb a vúrrba gondolj csak bele mennyire lelassítaná, akkor már egy 1 GB sebességű net is kevés lenne... :-D
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.49
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2830. hozzászólás - 2010.12.03. 19:02:56
csipp
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.01
fórumozóSettlersFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2831. hozzászólás - 2010.12.04. 08:35:14
Remélem jó helyre írom
Mint tudjuk, az építés nagyon fontos egy szövetségben.
Ugyanakkor, lehet egy szövetségnek maximum tagsága is, ha nem építenek.
Ezért, hogy a szövetség fejlődjön, folyamatosan kell követni, hogy ki mennyit épített, ami sok tag esetében, valakinek hosszadalmas és kínos munka.
Van, amikor nem lehet időben megcsinálni egyéb elfoglaltságok miatt és lehet újraszámolni.
Sok kíntól megszabadítana sok embert, ha volna akár a játékon belül, akár egy script, amelyben meg lehetne határozni, hogy kinek mennyit kell építeni, meddig és a program le tudná követni.
Így a tagság láthatná, hogy hogy áll az építéssel, le van-e maradva, kell-e még építsen, mennyit és meddig.
Szerintem nagyon sokan hálásak lennének egy ilyen belső követő program vagy script.
Én sajnos nem tudok programozni, mert eddig megcsináltam volna.
Ezért Excelben csinálom és kínszenvedés.
Ha akadna valaki, aki megcsinálná, szívesen segítenék.
És, nagyon hálás lennék érte, sok más játékossal együtt
Ha esetleg van ilyen, de nem tudok róla, megköszönném, ha valaki informálna, hogy hol található.
Köszönöm.
Pontszám: 3.88
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2832. hozzászólás - 2010.12.04. 20:00:27
A V1-es ZIB nevében írom:

Feltöltöttük a lélekkutat sörrel, azonban így nem tudunk mást is tárolni. Szeretnénk kérni a JV-t, hogy fejlesszen több kisebb kutat, ahova pl a bort vagy a rumot tehetjük.

Előre is köszönjük.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.20
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2833. hozzászólás - 2010.12.04. 21:09:27 (Válasz Settlers #2831 hozzászólására.)
Mi lenne ha időnként ránéznél és látnád, hogy saccper megvan vagy nincs? Ha meg ennyire véresen komolyan veszitek és vannak tagok akik nem áldoznak a szövi oltárán tedd ki őket és vegyél be építő rabszolgákat.

Nálunk a Darksol_2.0.xls működik nagyon jól, szöges ostor kiegészítővel. Előtte a Destiny_1.0-át használtuk, de ő nem ért föl.

Heti egyszer rányomunk a dádá gombra és kiosztja az adagot. Javaslom vedd fel vele a kapcsolatot, szerintem szívesen megosztja veled is. Bár ez szupertitkos szkript, a játékban mérhetetlen nagy előnyökhöz juttat, a sarki kisboltban meg még többhöz, hivatkozz rám úgy biztos elküldi.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.16
fórumozóSettlersFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2834. hozzászólás - 2010.12.05. 08:20:39 (Válasz PottomPanna #2833 hozzászólására.)
Köszönöm
Végre egy intelligens komment
Nos, annyira véresen nem vesszük, hogy valakinek a vérét ontsuk érte, mert ez egy játék.
De, hogy korrekt legyen, minden szövitaggal szemben, kell egy reális adat, ami alapján lehet követni.
Nem tehetek ki senkit, csak mert " saccper " úgy látom, hogy nem épített eleget.
Lehet, hogy én tévedek és nem lenne helyes.
Most is Excelben követjük, de sok tag esetén sok idő és nagy kínszenvedés.
Hogy a nagy szövik részben azért lettek nagy szövik, mert vannak ilyen karaktereik, azt tudom.
Tudok olyan, aki 80 egynéhányas szinten mindössze 800 körüli tulajdonságponttal rendelkezik, de az építése meghaladja a 160 milliót!!!
Én csak meg szerettem volna tudni, hogy létezik-e ilyen program vagy script, ha igen, akkor engedélyezett-e és hozzáférhető-e.
Az egyik angol világon láttam egyet, de az illető megszüntette a karakterét és nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot.
Ha valaki, akit tényleg érdekel és esetleg meg tudja csinálni, vagy tud olyant, aki meg tudja csinálni, megkérem írjon.
Köszönöm.
Pontszám: 4.35
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2835. hozzászólás - 2010.12.06. 12:25:37
Ez a Mikulás event NAGYON NAGY!!!!! Végre egy igazi EVENt! Pont az ilyet hiányoltam.

Nem lenne rossz, ha ez alapban a játékban maradna....
Akár azt is berakhatnák, hogy normál vadászat és portya esetén (akár a térképes szaki kellene hozzá, meg helyes kvíz válasz), sokkal kisebb eséllyel, de bármikor eshetne ilyen cucc. Nagyban visszahozná sok játékos játékkedvét.
(persze így hosszú távon kialakíthat nagy különbségeket, hisz akik 30PP vel portyázik, inspirátorozik, az alapban többet találhat. És, ha ezeket használja, még több CSP-PP-t költ el, vagyis még több esélye lesz ilyet találni. Az is igaz, hogy extra előnyt nem ad, max gyorsabban halad majd a környezetéhez képest)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.67
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2836. hozzászólás - 2010.12.06. 12:36:00 (Válasz Tiha #2835 hozzászólására.)
Szerintem ez attól szép, hogy évi egyszeri, így ajándék.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.71
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2837. hozzászólás - 2010.12.06. 13:31:16 (Válasz Settlers #2834 hozzászólására.)
Annó mikor még nekem volt szövetségem s/vagy V2-n aktív voltam úgy oldottam meg a dolgot, hogy a fórumon volt egy építés topic. Minden nap bemásoltam oda a "taglista" oldalról, hogy ki mennyit épített eddig a szövibe.
Ott nyomom lehetett követni, ha valakinek napokig nem változott az érték.
Ha van egy építési kvóta (terv), azt könnyű kiszámolni, hogy x. napra kinek hol kellene tartania, így a napi bemásolásokkal látni azt is, hogy ki mennyire van még az adott célszámtól.

Fapados megoldás, de "legális", és a legkevesebb plusz munkát igényli.

Aki meg nem éri meg, hogy a csapat érdekében kell építeni, annak a szövetségben nincs helye!
Illetve, ha sok a túl alacsony szintű tag, az is nagyon visszafogja a csapatot. El kell dönteni, hogy kikre és miért van szükség. (tudom, kemény dolog, de ez egy kemény játék )
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 3.42
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2838. hozzászólás - 2010.12.06. 19:06:23 (Válasz Tiha #2837 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2010.12.06. 13:31:16

....tudom, kemény dolog, de ez egy kemény játék...


December 03. 22:18 Darksol Graham Treefrog Te nyerted a csatát.
A jutalmad 28789 lélekenergia és 77 TP. Csata leírása

Bizony az. Kőkemény.
Pontszám: 6.61
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2839. hozzászólás - 2010.12.06. 19:16:41 (Válasz PottomPanna #2833 hozzászólására.)
Ha nem is mukodik annyira nagyon jol a rendszer vodkaszoda 3.5-el elmegy.
Pontszám: 7.83
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2840. hozzászólás - 2010.12.06. 20:35:12 (Válasz Tiha #2837 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2010.12.06. 13:31:16

Illetve, ha sok a túl alacsony szintű tag, az is nagyon visszafogja a csapatot. El kell dönteni, hogy kikre és miért van szükség. (tudom, kemény dolog, de ez egy kemény játék )


Ehh, érdekes hozzáállás...

Amúgy az event nagyon kafa, köszönjük, kicsit talán több kristálypontot csempésztem volna bele, a gyengébbek kedvéért, de így is elég korrekt a dolog.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.32
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője