Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1221. hozzászólás - 2009.12.13. 12:50:09
Nekem is lenne egy javaslatom. A fegyverek, páncélok, pajzsok, gyűrűk, láncok, csizmák, fókuszkritály befogadó helyeit egyről lehetne kettőre növelni. Ezzel eltérőbb és egyedibb felszereléseket készíthetnének maguknak a tulajdonosok.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.12.13. 14:09:14-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.83
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1222. hozzászólás - 2009.12.13. 14:44:29 (Válasz Ywgarrd #1216 hozzászólására.)
Akinek nem inge ne vegye magára. Tudom hogy lehet jól csinálni is. Kreatív és kivégzés és kész. Megnézed mennyi a vesztes csatája és elosztod a vesztett LE-t és ennyi.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 5.19
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1223. hozzászólás - 2009.12.13. 16:58:38 (Válasz BlackSheep77HUN #1221 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.12.13. 12:50:09
Nekem is lenne egy javaslatom. A fegyverek, páncélok, pajzsok, gyűrűk, láncok, csizmák, fókuszkritály befogadó helyeit egyről lehetne kettőre növelni. Ezzel eltérőbb és egyedibb felszereléseket készíthetnének maguknak a tulajdonosok.


???? egyedi? éppen ezzel érnéd el, hogy ne legyél egyedi. most csak 1 választás van, így megy a dilemma, hogy IQ, támadás vagy, nem tudom, LE-szívás kerüljön-e bele. akkor viszont mindenki ugyanazokat választaná

te azt akarod, hogy kaphass még +6-10 tulajdonságot. de azzal nem vagy beljebb, mert mindenki kapna. aki prémiumos.
Pontszám: 4.79
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1224. hozzászólás - 2009.12.13. 17:09:54 (Válasz Fubujoci #1222 hozzászólására.)
Ha ennyire egyszerű, csináld te is

Ez a lehetőség tényleg mindenkinek elérhető..

Nem mintha örülnék, ha NEphilával hoz össze a sors bajnokin, akinek 15m LE-je van összerabolva..(hmm.. a macska fel van mászva a fára.. ), de azért jól megférünk egymás mellett a pókokkal..
Pontszám: 6.17
népszerűtlenToMzFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1225. hozzászólás - 2009.12.14. 10:10:16
lehet baromság, de az állatok vadászni miért nem kísérhetnek el?
Pontszám: 1.71
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1226. hozzászólás - 2009.12.14. 10:22:50 (Válasz ToMz #1225 hozzászólására.)
Mire is lennének jók vadászat közben?
Csak szerepjátékos szempontból érted?
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 2.80
népszerűtlenToMzFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1227. hozzászólás - 2009.12.14. 11:36:56
mindkét szempontból
pl lehetnének új színesítő szövegek, mert én speciel már nagyon unom a mostaniakat
de lehetne valamilyen hatásuk is, például nagyobb eséllyel találnál magasabb szintű szörnyet(pl ha 50-e szintű vagy, nagyobb eséllyel adna be vadászatkor 52-es szintű lényt, mint 48-ast), mert az állatkád mondjuk kiszagolja a zsákmányt, vagy teszem azt könnyebben ejthetnél foglyul állatot ha az állatkád segít(nem kell eget verő tápnak lennie, pl adna +1% esélyt)
esetleg be lehetne állítani hogy mekkora méretű állatokra álljon rá a szaglása, segítve ezzel az adott vadászós küldiket

és kaphatnának TP-t is a vadászatért, persze minimálisan, mert különben túl táp lenne, teszem azt 1 TP/vadászat

ha már a színesítő szövegeknél tartunk, írhatnának a játékosok is vadászathoz, és a jobbakat lehetne jutalmazni mondjuk kiégett kővel vagy kristálypontalt például
A hozzászólást ToMz módosította 2009.12.14. 11:39:42-kor
Pontszám: 3.22
népszerűtlenNUNI PENGFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1228. hozzászólás - 2009.12.14. 12:39:36 (Válasz BlackSheep77HUN #1221 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.12.13. 12:50:09
Nekem is lenne egy javaslatom. A fegyverek, páncélok, pajzsok, gyűrűk, láncok, csizmák, fókuszkritály befogadó helyeit egyről lehetne kettőre növelni. Ezzel eltérőbb és egyedibb felszereléseket készíthetnének maguknak a tulajdonosok.


Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy így mégjobban növelnéd a prémiumosok és a nem prémiumosok közötti ,,szakadékot'', Inkább olyan ötletek kellenének, amik az utóbbiaknak is adnak esélyt a túlélésre...
A hozzászólást NUNI PENG módosította 2009.12.14. 12:40:13-kor
Pontszám: 2.01
fórumozóTolkienFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1229. hozzászólás - 2009.12.14. 18:53:12
Már sokszor agyaltam azon,mi lenne ha ezeket az elérhetőségeket amin lehet reggelni itt a Végzetúron,-természetesen azzal a kóddal együtt,amivel jóvá írják az ajánló karakter részére-megcsinálnák autókra kirakható matricákban is.Na persze ez pluszokat jelentene a saját autóján reklámozónak.


Most nézem,mennyire le lett pontozva ez az ötletem!!
Ez csak azt jelentheti,hogy az ötlet maga kiváló,-mondhatnám:briliáns!-csak sok itt az ötletlopó lepontozó okos Tóni!
Na ezt pontozd le Latabár!!
A hozzászólást Tolkien módosította 2009.12.15. 12:02:08-kor
Pontszám: 4.06
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1230. hozzászólás - 2009.12.14. 21:58:11
Szövetségi fórumba "edit" gombot a népnek.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 4.35
közellenségSilverManFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1231. hozzászólás - 2009.12.15. 13:46:32
Nekem egy olyan ötletem lenne, hogy lehessen a lélekkufárnál kiégett őskövet vásárolni. Legalább is én ennek nagyon örülnék most. Ugyanis nem tudok küldetéseket csinálni, mert kellene a térkapu, az energiakristályosító, az akadémia. És így tovább. És az energiakristályosítóval szenvedek mert egy jó ideje, ugyanis ragaszkodom a szövetségemhez, nem akarok belőle kilépni.
És szerintem a jövöben is lesznek ilyen játékosok, mint én akiknek szenvedést fog okozni a kristályosító kiépítése.
Inkább 10x a döntetlenes, mint 1x kiépiteni a 3. szintre a kristályositót EGYEDÜL, mert senki nem akar csatlakozni a szövibe.
Pontszám: 2.33
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1232. hozzászólás - 2009.12.15. 13:50:32 (Válasz SilverMan #1231 hozzászólására.)
Van megoldás a problémádra, lopás szakértelem fejlesztése.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 3.80
közellenségSilverManFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1233. hozzászólás - 2009.12.15. 13:53:44 (Válasz Kethios #1232 hozzászólására.)
szubtéri érzékelés 30
lopás 40+10
Pontszám: 3
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1234. hozzászólás - 2009.12.15. 15:01:03
Jó ötletnek tartom, hogy a kristályok kaptak egy csizmát a lábukra, de szerintem egy kissé túllőttél vele a célon, Miklós. Legalábbis olyan értelemben, hogy nekem, 65-ösnek ezennel esélyem sincs olyan tárgyat szerezni, ami a LE szívás védelmet, kábítás elhárítást normálisan átüti. Cserébe, egy 80. szintű játékos egyéni epikből könnyebben kiszed mondjuk egy szürke lélekrablót, meg nyilván tovább tart epikus ellenfél verés terén is, ja meg 15-el magasabb tárgyat tud venni, amik már hatásosabbak a kristály csizma ellen.

Szóval, ha az volt a cél, hogy a TOP ne tápolja szét magát a KH-n, akkor pontosan az ellenkezőjét értétek el vele. A legmagasabb szintű ugyanúgy tud szerezni olyan tárgyat, amivel hatékonyan lélekszív, kábít, míg aki a KH alatt van szintben, annak meg jut az eddigi helyett a semmi.

Ezt roppant igazságtalannak tartom, vagy a magasabb szintű KH csizmákon kéne erősíteni egy kicsit (legyen mindenkinek rossz), vagy az alsóbb szintűeken gyengíteni (hogy legyen mindenkinek jobb, aki eléri őket). Én ez utóbbit javaslom, tisztelettel.
Pontszám: 3.90
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1235. hozzászólás - 2009.12.15. 15:58:45 (Válasz Vaczakka #1234 hozzászólására.)
Ép hogy az az igazságosabb...

Gondolj bele semmi más nem történt, csak az öss szívás csökkent a kh-ból. Arányaiban ugyna úgy x%-al többet szív az él a kh-ból, mint előtte, csak most marad is lé a kh-ban szívás után esetleg.

Sőt most neked kedvez a rendszer, mert nem kell 20% lélekszívással rohangálnod, mást is felvehetsz a helyére, ha kh ellen mész, míg a top kénytelen maxon tartani a lélekszívását ha szeretné tartani a lélekszívásbeli lékülönbséget, ami eddig volt közte és közted...
Pontszám: 3.90
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1236. hozzászólás - 2009.12.15. 17:19:50 (Válasz Birka #1235 hozzászólására.)
Már hogy lenne az igazságos, hogy mindenkitől konstans X-et veszek el?

65. szinten mondjuk max. lehetőségem van 35-40% LE szívást elérni, de inkább átlag 25%
80. szinten erre simán rá tud jönni 15-40% még.

Mi történik, ha ebből elveszek 20-at?
Nekem marad 5% (vagy inkább a nulla)
80-asnak meg marad a 20-45%

Szerinted ez igazságos?

Szerintem az lenne fair, ha mindenkinek a szint-lehetőségéhez mérten csökkentenék az esélyt.

Az hogy mennyi LE van benne, az meg nem változik, mindegy, hogy úgy veszem ki belőle, hogy szívással, vagy anélkül, összesen ígyis-úgyis ugyanannyit lehet kiszedni belőlük. Csak most a "rendszer" azoknak kedvez, akik nem szereztek LE szívó tárgyat, szóval nem nekem. Igazából eddig sem éreztem tehernek a Lélekorzót, ami nálam van.

Azzal viszont, hogy az én esélyem 0 lett, míg a magasabbaké 0-nál több, nem az én esélyeimet javítja, hanem tovább torzítja a különbséget a magas szintűek javára. És szerintem nem ez volt a csizmák célja...
Pontszám: 6.79
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1237. hozzászólás - 2009.12.15. 17:25:16 (Válasz Vaczakka #1236 hozzászólására.)
Ezt inkább a lélekszívás vagy a kh topikba írd.

Előbbiben csatlakozhatsz Jerikóhoz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.43
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1238. hozzászólás - 2009.12.15. 17:50:03 (Válasz Vaczakka #1236 hozzászólására.)
LOL , most jó neked mert akár le is veheted a Lélekorzót, nem érted? LOL
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.22
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1239. hozzászólás - 2009.12.15. 18:06:21 (Válasz Vaczakka #1236 hozzászólására.)
Ebben a játékban mindig az a legigazságosabb, hogy aki legelől van az alanyi jogon mindenből többet kap, mint az őt üldözők, nehogy véletlenül trónfosztás legyen.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.91
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1240. hozzászólás - 2009.12.15. 21:39:32 (Válasz winnie #1223 hozzászólására.)
Ezzel nem értek egyet. A több slot több variációs lehetőséget biztosít. Mindenki a saját fejlesztési irányának, vagy stílusának megfelelő követ rakhatna bele. Most viszont többségében a legtöbb cucc egy adott szinten ugyanaz.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.36
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!