Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8541. hozzászólás - 2019.10.13. 17:58:00
Hajrá!
V1
Pontszám: 7.86
kedvelt tagDozerFérfi
Végzetúr mester
1215 hozzászólás
Profil megtekintése
8542. hozzászólás - 2019.10.14. 07:02:47
Küldtem egy levelet az ÜSZ-re, bemásolom ide is, aztán beszélgessünk.

Sziasztok

Most kaptam az információt, hogy ha egy karakter felér 400-as szintre semmi változás nem lesz onnantól a szintlépéshez szükséges TP-ben, sem az LE bevételekben... Tehát egy folyamatosan dráguló fejlesztési stratégia lesz szembeállítva egy konstans játékmenettel.
Én most 385-ös szinten vagyok, egy dolgom van csupán, összegyűjteni annyi portya és vadászatitalt amennyit csak tudok 400-ra. (térkapu stimulátorról nem is beszélve) Nekem csak 15 szintem van erre, van akinek pl. 85-100... Ebből akkora probléma lesz 1-2 éven belül ami szerintem a játék végét jelenti majd.Szeretnék kapni egy képet arról, hogy a játékvezetés milyen újításokat tervez a 400-as karaktereknek a jövőben, hogy ezt a problémát (is) megoldja.

- Kifutottunk a felszerelésekből. (Max szint 320 a legendás tárgyaknál)
- Nincs epikus kincs
- Maximalizálva vannak már a fejlesztési kedvezmények (95% tulajdonságnál, 80% szakértelmeknél)
- Sebzést növelni már csak erő/tau fejlesztéssel lehet
- A hordákkal is baj van, ha valaki maximalizálni akarja az LE bevételt, csak a gyémánt hordát tudja választani. (ha nem teszi hónapról-hónapra lemarad)

De ez csak a jéghegy csúcsa.. Én úgy gondolom elértünk a játékban oda, ahol már egy komolyabb újítás/reform szükséges. Javaslom kezdjünk el erről beszélni mihamarabb...

Üdvözlettel:
Norbert
V3-Saláh Ad Din
-Illuminati Lovagjai-
Pontszám: 8.59
népszerűDark DeathFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
8543. hozzászólás - 2019.10.15. 18:58:18
Kisebb vadászzsákmányt valamire beváltani? CSP-re vagy platinára?
Pontszám: 7.08
fórumozóGrossFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
8544. hozzászólás - 2019.10.31. 18:45:53
Szia mindenki!

Olyan javaslatom lenne hogy ha már van templomkristály , csatlóskristály akkor miért ne lehetne
veremkristály is.

Lehetne veremkristály is amit ha vadászol 5% eséllyel találhatsz.

Be lehetne váltani a következő dolgokra mint például

300 veremkristály : Veremkristály fétis

200 veremkristály : Relikviakupon

150 veremkristály : 10 db csatlóskristály

100 veremkristály: 50 őskő

50 veremkristály : Templomi pálca, Verempálca

10 veremkristály : Isteni ital

Mit szóltok a javaslatomhoz?

A következő végzetúr találkozón erről is eshetne pár szó és szerintem bekerülhetne a végzetúrba is ez a fejlesztés!

Várom mindenki válaszát a javaslatomhoz!

Ki támogatja az ötletemet?

Üdv:

Gross
A hozzászólást Gross módosította 2019.11.01. 18:42:50-kor
---
Pontszám: 6
népszerűHoldholdholdNő
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
8545. hozzászólás - 2019.12.05. 17:31:10
Sziasztok.
Ha már volt, akkor elnézést kérek.
Lehetne e a kufárnál, elsősorban a gyógyitalok,és varázsitalok vásárlásánál egyszerre többet venni? A felhasználáskor például választható,hogy többet, vagy egyet.
Event idején meggyorsithatná, az időt. Esetenként úgyis sok kell belőle.
Köszönöm.
Üdv.Hold.
Pontszám: 7.08
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
435 hozzászólás
Profil megtekintése
8546. hozzászólás - 2019.12.05. 22:24:23 (Válasz Holdholdhold #8545 hozzászólására.)
Volt és nem is egyszer, a kérésed már évek óta megoldott. Simán egy keresést indítva itt a fórum "többet venni"-re meg is van a válasz.

https://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5940#hsz5950
Pontszám: 7.06
mindenki kedvenceTiramarieNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
8547. hozzászólás - 2019.12.09. 10:44:41 (Válasz Gamer01 #8546 hozzászólására.)
Hello.Igazad van.
Kár hogy őskő nélkül nem megy.
Üdv.Hold
---
Pontszám: 6.67
népszerűÖrdögFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
8548. hozzászólás - 2020.02.12. 17:06:23
10 éve játszom a játékkal, és még sosem írtam semmit, de most elpattantam hogy a Kutatás Eventet ilyen lehúzósra csinálták. Az első négy sorban 176 őskő kell minimum, vagy megakadtál.
A sajtoló anomáliához granulátum kell 30 őskő
A 10 kék kristályitalhoz további 50 őskő, de ezekért még kapsz is valamit.
De a Bűvös állat eledel 15 darab aminek darabja 8 őskő ha egyáltalán kapható és ráadásul semmire való, hiszen ezért fejleszti az ember a meggyőzését , hiába nyomják ki a szemed 3 darabbal, még így is 12x8 = 96 őskő. Vérlázító.
Nem csodálom hogy a nem prémesek sorban hagyják abba a játékot, ha nem tudnak felzárkózni máshogy. Pl. nálam csak gyűlik a sok csatlós kristály és a kútgerjesztő. Nemhogy azt süthetném el valahogy.
Mac
Pontszám: 8.46
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
853 hozzászólás
Profil megtekintése
8549. hozzászólás - 2020.03.03. 05:46:16
Re: Végzetúr friss hírek
447. hozzászólás - Tegnap, 11:22:45
A mai nappal a következők kerültek a játékba:
- 425-460. szintű epikus relikviák bekerültek a játékba
- 300-410. szintű gyógyitalok és varázsitalok bekerültek a játékba
- az uralkodó pálcája bekerült az aukciós házba
- A portyázásnál, a térkapunál és az epikusnál a kijelző rögtön a csata végére ugrik
- csatlós párviadalban rákereshetsz most már konkrét játékosra, illetve szűrhetsz diránium jutalom szerint is
- A kék mytokronit préselővel most már nem csak 4 kék, hanem 4 más színűből is tudsz mytokronitot készíteni

Portyázásnál nálam nem működik a csata aljára ugrás (SZB, epik nincs kipróbálva), de ha már készül ilyen fejlesztés akkor - ami nagyon jó - mindenhová be lehetne tenni: kihívás, entitás, xéno, stb.
A kék préselő igen hasznos, köszönjük.
Pontszám: 9.01
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
8550. hozzászólás - 2020.03.03. 14:43:56
Üdv! Én még egy olyan fejlesztést kérnék még mindig lehet korábban is írtam már hogy a csatlósoknál a harci erőt ne egyenként lehessen növelni hanem mondjuk 10 -el legalább ahogyan a mytokronit képességet lehet rengetek + klikkeléstől lehetne megkímélni a végzeturakat.
Kérlek titeket nézzetek ennek utána előre is köszönöm.
Pontszám: 8.05
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3130 hozzászólás
Profil megtekintése
8551. hozzászólás - 2020.03.03. 15:20:26 (Válasz Gwindor #8549 hozzászólására.)
Én írtam ÜSZ-re, hogy a gyógyitalt és manaitalt lehetne boostolni kicsit, 370. szinten 35-öt kell inni hogy maxra menjek, plusz nincs emellé igazítva az ősköves ital sem.
LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.88
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
853 hozzászólás
Profil megtekintése
8552. hozzászólás - 2020.03.21. 06:43:30
Nem záporoznak az AF ötletek
Összeszedtem ide:
Szaki fejlesztés csökkentő - 80% fölé visz hasonlóan a specialzáció AF-hez
X AF-ért nullázhatod a feladataidat
X AF - ért 28 órán keresztül +1 esszenciát használhatsz, itt lehet egy külön AF, amivel a képességet fejleszted ki
Szintenként jó sok AF-ért +1 gyűrűt használhatsz ha már 10 ujjunk van
X AF - ért: 1 CSP-ért szintenként egyre több energiát kapsz A KV-ban.

Robot:
-Zu'lit lombikja: avatár manaitalt ad úgy hogy a relikvia a legmagasabb szintje van meg Zu'lit ősi éjkristály gyűrűje
-Sámán iszák: áldott kulacs ( Szint: 180 ) de itt csak Nagyobb éjkristály sámán amulett van mert előző után nem volt értelme fejleszteni
2020.03.02. frissítésnél jött a - 300-410. szintű gyógyitalok és varázsitalok bekerültek a játékba amik eleve nincsenek a szintre igazítva de azért kalandoknál eddig jó volt a 280. szintű ital most már 360. szintű gyógyital és manaitalokat kér itt érdekes sikerül beállítani a szinthez igazítást a relikviáknál még mindig nem.

Beszéltük is találkozón ezt elvileg fel is írtad ezeket is lehetne AF-ből szinhez igazítani ha már 385. szintű a karakterem és a Zu'lit lombikja megvan + Zu'lit ősi éjkristály gyűrűje a legmagasabb szintű akkor ne egy avatár manaitalt ( Szint: 200 ) adjon hanem ami legalább a kalandokban is elfogad vagy a karakternek is ér valamit gyógyításkor

- Lehetne Szövetségi bajnoksághoz is AF-et készíteni ( ehhez még nem volt úgysem ) vagy Relikvia formájában amihez AF képesség is kell hogy tovább lehessen fejleszteni
- Lehetne olyan AF képesség is ami a tudás fája utáni jutalmakat növeli %-ban vagy esetleg fixen adna szentiként hozzá mindebből X menyiséget.
- Lehetne olyan AF képesség is a mytokronit csomagokhoz ( pl 5 szint ) 1-es szinten 1% barna mytokronit , 5.-ik szinten 5% barna mytokronit, mert csomagokból barna nem jön de egyre több barna mytokronit kell a szintemelésekhez csatlósóknál
Pontszám: 9.01
fórumozóguldor93Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
8553. hozzászólás - 2020.06.21. 12:12:32
Sziasztok!
Korábban ugye csak a prémium játékosok nyithattak egy kattintással több asztrális kincset, univerzum ládikót stb. Ezt később minden játékos megkapta, azzal az ígérettel, hogy a prémiumosok kapnak majd helyette mást. Erre az óta se láttam előrelépést.
Most van egy ötletem, hátha tetszik másoknak is: A szövetségi bajnokságban is lehetne esetleg több támadást indítani egy kattintással, mint a térkapuban. Igazából nem olyan nagy előny a nem prémium játékosokkal szemben inkább kényelem, így nem tolja el a játékot pay to win irányba, de mégis sok kattintástól meg kíméli a játékost.
Pontszám: 5
kedvelt tagDozerFérfi
Végzetúr mester
1215 hozzászólás
Profil megtekintése
8554. hozzászólás - 2020.06.21. 15:03:04 (Válasz guldor93 #8553 hozzászólására.)
mondjuk egy ilyen 5 tamadasos gomb jol jonne oda is
V3-Saláh Ad Din
-Illuminati Lovagjai-
Pontszám: 6.53
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
460 hozzászólás
Profil megtekintése
8555. hozzászólás - 2020.06.21. 17:38:25 (Válasz Dozer #8554 hozzászólására.)
Inkább egy olyan támadási gomb ami az adott küldetés be van állítva és addig lefut mert nem mindenkinek ugyan annyi ütés a kritikus ütés ( min 9 ütés ) és kábítás ( min 6 ütés ) , ezzel már napi szinten sok kattintás lehetne megspórolni ez alap lenne prémiumba
V1 - Unr34l - Lélekőrök Szövetsége / ex-Azúr Légió (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.99
mindenki kedvenceCsangurFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
8556. hozzászólás - 2020.07.05. 11:55:04
Játszom!
Köszönöm!
Szövetségi tag vagyok! A kérdésem miért kell elkótyavetyélnem,miért csak az vanamit a játék enged,kérnék olyan opciót,hogy segíthessek Szövetségem társainak! Térkapus kincsek,Relikvia kupon! Nem eladni,átadni szeretném!!!!
Pontszám: 10
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: KödrelikviákAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!