Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2561. hozzászólás - 2010.08.12. 17:14:07
Lenne egy javaslatom az üzenetküldéssel kapcsolatban.Szövetségem vezére vagyok,voltam minden V4-en....(Gyémánt próba,Fekete Kéz,jelenleg SMARAGD FIGHTER))

Sok levelet kapok jelentkezésekkel kapcsolatban,tanácsokat,küldetéshez segítséget kérnek mindenkinek válaszolni szoktam de rendszeresen tiltást kapok.Aki nem tagja a szövetségnek azzal nem tudok fórumozni....
A javaslatom az lenne hogy a szövetségek alapítóit;vezéreit ne sújtsák 1 órás tiltással mert nem spamot küldözgetek...Nem akarom hogy önhibámon kívül olyan embernek tartsanak aki még válaszolni sem akar a kérésekre. Meg lehetne ezt oldani?
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2010.08.12. 20:30:01-kor
Pontszám: 6.26
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2562. hozzászólás - 2010.08.12. 18:01:20 (Válasz ADZSI76 #2561 hozzászólására.)
Ezt már többször kérték, de pont a levelek mennyisége miatt nem fogják bevezetni, lévén szervert terheli. Az pedig nem minden esetben található ki, ki a vezető, mert ez nem biztos, hogy egyezik az alapítóval. A szavazatok száma se mérvadó, mert azzal is vissza lehetne élni.
Mindemellett nem hiszem, hogy bunkónak tartana téged bárki is azért, mert csak 1-2-3 óra elteltével válaszolsz
Pontszám: 7.72
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2563. hozzászólás - 2010.08.12. 20:28:38
Értem......de el lehetne kerülni a visszaéléseket ha a szövetségben mint más játékban is meg lehetne "jelölni" a vezért vagy ilyesmi,ezzel kapna kiváltságokat amibe beletartozhatna az is hogy csak a vezér fejezheti be a mesteri építészet épületet.....

Ezek a kiváltságos jogok egész jól müködnek a konkurens játékokban(nem írok nevet,nem reklámozom)

Így se lenne jó?
Pontszám: 6.26
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2564. hozzászólás - 2010.08.12. 20:51:37 (Válasz ADZSI76 #2563 hozzászólására.)
Nekem jó, csak hát ugye nem rajtam múlik. Ha rajtam múlna, tele lennék LE-vel napi szinten és Cyron remegne, mikor megtámadom
Pontszám: 8.48
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2565. hozzászólás - 2010.08.13. 09:20:22 (Válasz ADZSI76 #2561 hozzászólására.)
Adzsi76:10pont
Pontszám: 4.05
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2566. hozzászólás - 2010.08.17. 12:10:42
Ha mar van nyilvanos csata megosztas nem lehetne az oldal linkjet ahol meg lehet oket nezni valami esszeru helyre betenni ? Mondjuk az eddigi csatak ala fent lehetne egy uj ful vagy akar barhol mashol egy menupont, mert rettenet idegesito, hogy konyvjelzo nelkul allandoan keresgelni kell.
Pontszám: 8.20
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2567. hozzászólás - 2010.08.17. 21:33:09
Lenne egy ötletem, nem valami nagyszabású, de szerintem megér egy misét
Lényeg a lényeg, hogy (bár millió más dolog is lenne, fontosabb is) a varászlatok VP költsége miért nem növekedik dinamikusabban? Kisebb szinten még van hogy elfogy a VP, de feljebb senki meg sem érzi, jó lenne, ha több VP-be kerülne, magasabb szinten akár ezres nagyságrendbe is, mert így ez egy kihasználatlan része a játéknak. Több esetben lehetne döntő hogy mikor manakonstizzon az ember, vagy mennyi portyát vállaljon egyhuzamban. Meg lehet oldani varázsitalozással persze, de az meg erőforrásba kerül.. valamit valamiért..
Ez csak hirtelen jött ötlet, meg némileg pálinkaszagom is van, de ilyen állapotban látok benne rációt arra, hogy színesíthessen valamennyit a játékon
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 5.80
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2568. hozzászólás - 2010.08.18. 19:09:30 (Válasz Wuher #2566 hozzászólására.)
Nyilvános csata link bal oldali menüsor extrák részen legalsó gomb.
Kb. 10 perce vettem én is észre

Blizzeeee: Szerintem ez utólag már nem igazán jó változtatás, illetve ha a top +valahány szinttől kezdenék bevezetni de ez meg a többséget nem nagyon érintené egyelőre. Majd ha elmúlt a páleszillat akkor gondold át mégegyszer

Mekkora az a szint ahol növelnéd a varázslatok VP költségét?)
A hozzászólást Barbey módosította 2010.08.18. 19:20:30-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.58
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2569. hozzászólás - 2010.08.18. 19:33:58 (Válasz Blizzeeee #2567 hozzászólására.)
mi itt fent annyira nem orulnenk neki, a KH marha sok manat eleget (a varazslataikkal)
Pontszám: 7.74
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2570. hozzászólás - 2010.08.18. 19:39:43 (Válasz Endyr #2569 hozzászólására.)
Való igaz. De a KH azért relatíve kevés embert érint, a manaszíváson meg lehet ugyanúgy nerfelni, hogy szintbe hozzá az esetlegesen növekvő VP költségekkel.
Én csak azt tudom, hogy a szintem környékén (de már jóval lejjebb is), nem tényezője ez a játéknak, holott ha már bele van implantálva a játékba (jó magyarosan), akkor jobban ki is lehetne használni.
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 4.76
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2571. hozzászólás - 2010.08.19. 10:50:11
Az új fül (kész épültek) miatt a kilépés gomb pont a fórum alá került.Ez így elég zavaró,gondolom mások is jó párszor kattintanak félre,és ha még automatikusan okéznak ,akkor sikeres kilépés a szövetségből ...
Pontszám: 5.04
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2572. hozzászólás - 2010.08.19. 10:52:35 (Válasz Diamond #2571 hozzászólására.)
Én sohasem kattintok félre, mivel nekem a szélén van. Talán alacsony felbontáson van a monitorod.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.45
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2573. hozzászólás - 2010.08.19. 10:58:32
Nem,akkor kerül a fórum alá ha jelentkező van a szövetségbe mert az plusz egy fül.
Nem lehetne a szövetségből való kilépést áttenni valahova máshova? Szövetség menűbe pl.

Ha a sor végén van akkor meg közvetlen a taglista fölött,az se szerencsés .
A hozzászólást Diamond módosította 2010.08.19. 10:59:40-kor
Pontszám: 5.04
fórumozóAngel1721Férfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2574. hozzászólás - 2010.08.21. 20:26:48
Lenne 3 javaslatom a játék fejlesztését illetően:

1. A szövetségi fórumban ha van hozzászólás, akkor a "fórum" fület pirossal kiemeli, de a benne lévő olvasatlan topicokat nem. (Ma is úgy jártam, hogy csak este olvastam el az egyik topicot, pedig már órák óta írogattak bele.) Az lenne erre a javaslatom, hogy a nem olvasott topicokat is jelölni kéne. (Van egy olyan játék, hogy Klánháború - ott találtam rá ennek a játéknak a reklámjára - , ott ezt így oldották meg és nagyon jó dolog!)

2. A levelezéssel pedig már az elejétől problémáim vannak, mert nem áttekinthető. Az lenne a javaslatom, hogy legyen olyan mint a fórum. Ugyanúgy el lehetne különíteni a játékosok hozzászólásait. Ráadásul nem kéne állandóan új leveleket elküldözgetnie, hanem csak 1 levelezést használnánk, így nem lesz egy tucat levél...

3. Mind a levelezés, mind a fórumba be lehetne rakni a BB kódokat (félkövér, aláhúzás, url, kép...), így jobban kiemelhető lenne a lényeg.
Pontszám: 7.60
kedvencCommandanteFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2575. hozzászólás - 2010.08.22. 15:46:56
Sziasztok

Nem tudom volt -e már ilyen javaslat de nem lenne rossz ha valahogy jelezné a játék hogy kinek aktiv a döntetlenes küldetése ,mert így tiszta gáz hogy vaktába keresgél az ember és akár hónapokig is szív egy amugy sem egyszerü küldetéssel.Tudom ott a CST de én azért nem fogok kártyát venni.Költök így is elég pénzt a játékra

Üdv : Commandante V3-ról
V2-El Fatal
V3-El Hechicero
V5-Messiah

Nem gáz ha lepontozol de legalább írd oda miért,mert lehet tanulok belöle és okosabb leszek
Pontszám: 5.50
népszerűTgmasterFérfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2576. hozzászólás - 2010.08.23. 19:51:41
Meg lehetne azt csinálni, hogy miután egy alacsony morál miatt harcképtelenné vált állatot felvidítok, automatikusan csatasorba álljon? Feltéve, hogy másik állat nincs hadrendbe állítva, vagy -- teszem fel -- csak egy állatom van. Szóval valami okosságot kitalálni, mert állandóan elfelejtem harcolni hívni.
Pontszám: 8.50
kedvelt tagSzmorcsNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2577. hozzászólás - 2010.08.27. 09:33:09
Lehetne olyat kérni, hogy a térkapu csata alján ne ajánlja fel, hogy egy CSP-ért újra aktiváljam, ha az ÉP-m 15% alá került?
Pontszám: 5.75
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2578. hozzászólás - 2010.08.28. 00:40:25 (Válasz Tgmaster #2576 hozzászólására.)
Már látom a Miklós előtt felvillanó virtuális +50 ősköveket...
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 4.09
népszerűtlenHimuraBattousaiFérfi
Végzetúr tehetség
179 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2579. hozzászólás - 2010.08.28. 07:08:34
Szerintem bővíteni kellene a címszavakat a kvíz besorolásnál!
Találós kérdéseknek valami.
Idegen kifejezések.
Ezt a kettőt mindenképpen.
V1 - Battousai - Igazak


"Két fajta ember van. Aki meghiv egy sörre, és akinke a q*va anyját."
Pontszám: 3.96
kedvelt tagFinarfinFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2580. hozzászólás - 2010.08.28. 07:25:32
idegen szavak, kifejezések jelentése
szólások, közmondások, találós kérdések

Mindegyik megvan
v1, Finarfin,
Csak annyit tudok, hogy az élet rövid. Nem szabad túl sokszor megvonni magunktól az élet dekadens örömeit.
Pontszám: 7.64
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője