Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1381. hozzászólás - 2009.12.31. 11:14:28 (Válasz winnie #1373 hozzászólására.)
Winnie, tudod, hogy nincs igazad.... A toplista szakiösszegét sokáig én vezettem, egy ideje viszont már én is csak tulajdonságpokat nyomok.
Nekem szinte minden szakim 50 felett van. vastagbőr, sebgyógyítás, de még a lopás is. (már több, mint 3000 kiégett őskövem van)
Szóval tudom, miről beszélek. bocs.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.93
népszerűTiburonFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1382. hozzászólás - 2010.01.01. 17:54:32
Ha valakinek van például Kufár nyaklánca
Szint: 50
Fókuszkristály: tudatkristály
Erő: +4
Támadás: +4
Védekezés: +4
Lélekszívás: +10%
Regenerálás: +5
12% kedvezmény a lélekkufárnál

Akkor ez a kedvezmény miért nem érvényes a lélekgyémántokra? Jó lenne ha ezt a kedvezményt kiterjesztenétek erre is. Köszi
V2
Pontszám: 5.80
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1383. hozzászólás - 2010.01.01. 17:59:12 (Válasz Tiburon #1382 hozzászólására.)
Persze És a gyémánt bónuszt is
Pontszám: 6.82
fórumozóFigaro66Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1384. hozzászólás - 2010.01.02. 11:51:55
A tudatturbónál a legördülős listából szerintem ki lehetne venni azokat a szakikat, amik már max+5-ön állnak, mert egyszerűen fölöslegesen szerepelnek ott.
V1 Szétterp Eszty - Kubla Kánság
Pontszám: 5.25
kedvencStreet05Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1385. hozzászólás - 2010.01.02. 13:45:46
Azért annyira nem kell kényelmesnek lennünk. Fontosabb dolgok az elmúlt hetekben említettek, és az új világgal kapcsolatos dolgok. Ráér később testre szabni mindent.
"Legyél a változás, amit látni akarsz a világban!"
Pontszám: 2.60
népszerűtlenDanirFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1386. hozzászólás - 2010.01.03. 01:59:43
Üdv! Nekem az lenne ötlet hogy ha az életpontom 0 vagy alá megy akkor a karakter ha nem meghal vagy valami akkor Ájuljon el, és x idő múlva tér magához/éled fel és akkor lehetne olyan tárgy akár őskőért is ami feléleszt/magadhoz térsz tőle. Ez azért lenne jó mert például ha valaki kevés ÉP vel megy harcolni és elbukja és nincs ilyen tárgya akkor egy x időre "halott". Ugyan is ha alacsony az ÉP-m vagy 1 lesz akkor megiszok egy Gyógyitalt és folytathatom onnan ahonnan az előbb tehát az ÉP ily módon nem sokat jelent.
A hozzászólást Danir módosította 2010.01.03. 02:01:54-kor
Gyémánt horda 4ever!
LÉCCI NÉZZÉTEK MEG NEM VÍRUS:http://www.hackthat.net/df/ddos/82171/index.hack köszönöm ha megnézted
Pontszám: 2.19
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1387. hozzászólás - 2010.01.03. 04:50:20 (Válasz Danir #1386 hozzászólására.)
Biztos velem van a baj, de látok benne rációt. Legalább egy kicsit gyengítve lenne a legdurvább nyilvános exploit a játékban - a 15% EP alatti vadászat. Főleg ha természetesen az ájultság ideje alatt nem lehet semmit csinálni (vadászni sem).
Ugyanmár, hol van abba a logika, hogy odamegyek egy 10x erősebb végzetúrhoz, hogy légyszives verjél már félholtra, mert vadászni akarok (és nem az örök vadászmezőkön).
Vagy másképp: találkozok egy gyengébb végzetúrral, laposra verem, kivégzem, elszívom minden (v3 - jó vicc) lélekenergiáját ő meg mit csinál? Neeeem, nem hal meg, mért tenné? Azonnal elmegy vadászni, én meg 2,5 óráig csak bámulom mint a hülyegyerek, mert attól függetlenül, hogy 10 sebből vérzik, valamiért nem tudom bántani! De más se, aki találkozik vele ilyen állapontban!

Megoldás? Nem kell semmi plusz lötty, a gyógyital OK, viszont amint megiszom, legyek azonnal ütéshatér felett!

Mielőtt még nekem estek: nem a pókok táborát bővítem, hanem aktívan használom ezt az exploitot. Miért? Hülye lennék nem úgy vadászni, hogy nem tud senki bántani.


Mód: az ilyen idétlen reklámok miatt nem kaphatna a kedves user figyelmeztetést?
A hozzászólást HoGo módosította 2010.01.03. 05:30:34-kor
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 6.66
népszerűtlenDanirFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1388. hozzászólás - 2010.01.03. 09:09:51
Én erre csak annyit mondok hogy nekem mindegy csak haljon/ájuljon el a karakter x időre amíg semmit nem tud csinálni ha meg valaki azt mondja de akkor mások kivárják az x időt és megint lecsapnak. lehetséges igen, de a portyázás jól van korlátozva + láthatatlanság.
Gyémánt horda 4ever!
LÉCCI NÉZZÉTEK MEG NEM VÍRUS:http://www.hackthat.net/df/ddos/82171/index.hack köszönöm ha megnézted
Pontszám: 2.56
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1389. hozzászólás - 2010.01.03. 13:57:08 (Válasz HoGo #1387 hozzászólására.)
Ember, szedd már elő az eszed. Regelj be V1-en és próbálj meg hősiesen vadászni 15% felett. Egy ilyen változtatás után V1-2 játékosbázisának legkevesebb 90%-a abbahagyná a játékot. Fogalmad sincs milyen érzés az, amikor fél milla LE-n csücsülsz és még van 10 másodperc a 15%-ig. Ha nem tetszik a portya=állat TP és morál V3-on, szivesen látunk V1-2-ön. V1-en a top1 pók közel 27 milla LÉ difin csücsül, szerinted ez mennyi lenne ha nem lehetne az LE-t megvédeni?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.18
utáltFarrunFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1390. hozzászólás - 2010.01.03. 18:00:52
Nem a VÚ-hoz, hanem a fórumhoz kapcsolódóan:

Jó lenne létrehozni egy topicot, ahol az emberek ledmálhatnák döntetlenezést, körbekérdeznének...
Pontszám: 1.67
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1391. hozzászólás - 2010.01.03. 18:08:23 (Válasz S0laris #1389 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2010.01.03. 13:57:08
Fogalmad sincs milyen érzés az, amikor fél milla LE-n csücsülsz és még van 10 másodperc a 15%-ig.

Igazad van, nincs. De csak azért, mert nem értem, miért is kellene féll milla LE-n csücsülni. Mi az ami ennyibe kerül, hogy nem lehet közben elkölteni? Ja hogy a transzplantáción spórolsz? Így jártál.
Persze, védjük a gyengébbeket, de az ami itt megy az már túlzás.

Arról nem is beszélve, hogy ha jól tudom nem is 15% százalékról van szó. Lefele támadva felkúszhat 40-50-ig! Mi a fene! Lassan már csak 90% felett lehet majd támadni. Már bocs, de mi ez ha nem az aktív játékosok büntetéste?!
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 4.80
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1392. hozzászólás - 2010.01.03. 18:44:26 (Válasz HoGo #1391 hozzászólására.)
Akkor minden zöld pötty előtt turbót kell váltanom? Van 100 spektrálisom, 60 sajtom, de a fúzióra nem vagyok hajlandó 57 felett több LE-t költeni. Spórolás? Nem, ésszerűség. Maxolj csak mindent, de amikor a kritikus szakikkal vagy a turbóval 120-150 felett jársz, ne sírj hogy drága. Volt már arról szó, hogy egy kör vadászat lassan nem elég arra, hogy +1 TÖ-t húzz, majd kíváncsi leszek arra, amikor ott maradsz 30-50k LE-vel a nyakadon, mert nem tudsz még egyet bökni azon a zöld pöttyön, aztán jön egy aktív játékos és viszi a LÉ felét. Ja nem, te a kiherélt világon játszol.

Egyébként ha zavar, hogy nem tudsz max távból embereket 15%-on kivégezni, támadj a szinteden, vagy az nem megy?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.18
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1393. hozzászólás - 2010.01.03. 18:54:13 (Válasz S0laris #1392 hozzászólására.)
1. 50-es spektrális és 30-as sajtolás. Erre van a turbó. Te érvelsz maxolás ellen? Az előző hozzászólásomban a transzplantációról beszéltem. Az egyedüli okot a fél milla lére abban látom, hogy valaki összeszedi, turbó átvált a transzplantációra és elkölti. Viszont transzplantáción az a 25 szint nem olyan sok.
2. Csak annyi a gondom a szintemen támadással, hogy több TP-t kapok érte. Simán támadok felfelé is, ha látom értelmét.
3. Még mindig nem tudom, hogy mire is kellhet a fél milla LE...
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 4.67
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1394. hozzászólás - 2010.01.03. 19:21:01
Hol, mi , ki , kik ? csücsülnek fél millán ? Én is az szép fogás lenne 2 napi kreativkorlátomat lőném ki egy csatára Egyébként tényleg regelhetnél itt , elég lassan haladok beérsz hamar
v1 Lucky Luke
Pontszám: 7.48
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1395. hozzászólás - 2010.01.03. 19:25:36
Höhö, én is szoktam elég szép összegeken csücsülni, főleg bajnoki előtt...
Pontszám: 6.55
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1396. hozzászólás - 2010.01.03. 19:41:20 (Válasz Danir #1386 hozzászólására.)
Majd szólj ha 0 alá megy az Ép-d..
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.68
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1397. hozzászólás - 2010.01.03. 20:11:14
Vigyázat , már gyanúsítottak meg hogy 15%alá beütök Egy rajongóm volt levélbe még ki is irta hogy "nem látod hogy nincs éppem !" De viccet félretéve tényleg vannak sokan akik egy rahedli lén csücsülve várnak , csak az a poén hogy irtó kevés tövel meg szakiösszeggel amit konkrétan díjazok ugyan , csak nem értem miért van nála annyi.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 6.22
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1398. hozzászólás - 2010.01.03. 20:21:31 (Válasz Mona89 #1397 hozzászólására.)
Ugyanarról beszélünk .
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 6.35
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1399. hozzászólás - 2010.01.03. 21:03:01
791k LE volt nálam amikor a Mesteri építése után rohamtempóban kellett felrántani a gyakteret és a védőfalat. nem az a lényeg, hogy 500k vagy 1 milla LE, hanem az hogy amikor még van 30-50k LE-d, és nem tudod arra költeni amire szeretnéd, jön egy gyógyegér és elviszi a felét. V3-on van ilyen? Ööö, nincs. Így persze könnyű jó ötleteket gyártani, az sem számít, hogy a másik két világot ez kb kinyírja.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.18
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1400. hozzászólás - 2010.01.03. 23:08:58
hidd el megoldanám a lé elköltését.nincs az a lé mennyiség amit el ne tudnék költeni sőt pénz se . az a baj hogy fentebbi szinteken , néha szoktam bogarászni a toplistát és nem nagyon találok olyat aki nincs szövibe.50k nem fut ki egy pötyintést , nálad van , jövünk mi , azaz pókok , van még 15 másodperc a 15%hoz figyelünk , figyelünk , szövilap, épületek 100000000 bármilyen szám az aktuális épületbe és egy épités nyomása. már 0lén is vagy kiugrasz mi ütünk , és csalódott képpel nyugtázzuk , megint csak tpt kaptunk .ezt tovább tartott leirni mint megcsinálni . Persze ha nem akarja elkölteni az illető vagy nem foglalkozik vele akkor meg szakitunk egy hatalmasat ,de ez nem a mi hibánk .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 6.22
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője