Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8641. hozzászólás - 2021.02.15. 21:10:34
Szevasztok. Kutatás, kilencedik " megálló", templomféle. Direkt nics számláló a tulajdonságnövelő feladatoknál, vagy csak példaértékűen beszívtam egy bugot, és nem számolta az eddigi iszonyú fontos mágia növeléseimet ?
Báró Samedi
Pontszám: 7.27
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1787 hozzászólás
Profil megtekintése
8642. hozzászólás - 2021.02.15. 21:28:14 (Válasz Azazel #8641 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2019.12.10. 20:10:45
4. sor feladatlista:

- használj fel 20 kalandtérképet
- vadássz 500 alkalommal
- szerezz 75 eszenciát sajtolással
- győzz le 20 szörnyet a szörnykihívásban
- vásárolj 10 KÉK Kristály ital(ősköves! )
- forgass 60 alkalommal a szerencsekereken
- oldj meg 150 kalandot
- növeld meg a karakterlapon kattintva a mágia tulajdonságodat 35 ponttal

35 ponttal kellene vagyis kellene legyen számláló
Pontszám: 8.06
népszerűhpityuFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
8643. hozzászólás - 2021.02.16. 10:10:45 (Válasz Azazel #8641 hozzászólására.)
Először teljesítened kell az 1. sort, és csak utána tudod a 2.-at, és így tovább. Nem tudsz egyszerre mindennel haladni, nem ez lehet a gond?
---
Pontszám: 7.73
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3135 hozzászólás
Profil megtekintése
8644. hozzászólás - 2021.02.16. 20:38:24 (Válasz hpityu #8643 hozzászólására.)
Lehetséges, mert a legalsó sorban most megjelentek a számlálók. Azért ezt odakaparhatták volna...merthogy a mágia növelés pár sorral feljebb van. Minden vágyam volt eddig, hogy orrba-szájba toljam a mágiámat, nem számoltam, de minimum 25 növelés simán ment akkor a devnullba.Imádom ezt a kommunikációcunamit a játékban.

hpityu: Köszi az információt.
Báró Samedi
Pontszám: 8.18
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1787 hozzászólás
Profil megtekintése
8645. hozzászólás - 2021.02.16. 22:43:28 (Válasz Azazel #8644 hozzászólására.)
én úgy emlékszek oda van írva hogy soronként tudod teljesíteni , mint a bolygó ura feladatok ,-ott sem csinálhatod előbb a felső sort majd az alsókat
Pontszám: 8.06
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3135 hozzászólás
Profil megtekintése
8646. hozzászólás - 2021.02.17. 15:19:44 (Válasz Fsanyi82 #8645 hozzászólására.)
Ha oda lett volna írva, alighanem sikerül felfognom, de pont nem volt. Ugyanannyira lehetne templomos rendszer is, mint piramisos. Mindegy, már nem idegesít, már sokkal jobban kiborít a rengetegnél is több idióta feladat

" A kripta kincsei
Feltárul a kripta bejárata! Odabent olyan sötétség honol, amit ezelőtt talán még soha nem tört meg fény. Fáklyáddal szemrevételezed a kincseket. Szinte mindet ravasz csapdák védik, amelyeket egyenként hatástalanítanod kell, sokszor hosszadalmas cselekvéssorozattal. "
Báró Samedi
Pontszám: 7.27
közkedveltLira94Nő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
8647. hozzászólás - 2021.02.25. 12:28:01
Lenne egy javaslatom az állatok menüponthoz.

Lehessen az állatokat sorrendbe rendezni (pl. drag and drop). Könnyebb lenne kiválasztani melyiket viszed harcba (mert akkor nyilván az első 1-2-3-4 helyre ezeket lehetne húzni) és nem mindig letekerni és kikeresgetni a listából főleg ha a név és kép is azonos.
---
Pontszám: 9.14
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1787 hozzászólás
Profil megtekintése
8648. hozzászólás - Tegnap, 08:20:04 (Válasz Lira94 #8647 hozzászólására.)
ha familiárisod lesz alapból azok kerülnek előre
ha sima állataid vannak mindig a legrégebben elfogottak kerülnek előre
ha váltva viszed őket harcba , akkor nevezd át őket az állat képére kattintva ingyen át tudod nevezni és akkor nem lesz zavaró az egyforma név sem

még ha 15 állatod is van elfér egy képernyőn , nagyon nem kell görgetni ha mégse fér bele tartsd lenyomva a CTRL és az egér görgővel kisebbre tudod venni a weblapméretet így az összeset látod egybe , kijelölöd amelyik kell és ennyi
Pontszám: 8.07
népszerűTrunkFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
8649. hozzászólás - Tegnap, 10:03:14
Én úgy vettem észre hogy már az én szintemen is (200 +/-) egyre inkább csak a helyet foglalják a familiárisok
Jelen esetben ha mind a 4-5 álatka 5000-es szint felett van az elnyelésükön és a felszerelésük adta bónuszokon kívül semmi hasznuk nincs. De ha lehetne belőlük is sajtolni valamennyi LE-t pl:5000+ felett már akkor nem potyára lenne 100 őskő darabja.
Lehetne 5 familiárisom.De valaki el magyarázzná nekem hogy minek?
Pontszám: 7.14
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1787 hozzászólás
Profil megtekintése
8650. hozzászólás - Tegnap, 10:47:25 (Válasz Trunk #8649 hozzászólására.)
nekem 5 van de jelenleg nem sok értelme van

próbálom meg győzni számokkal a JV-t , hogy az új tetoválás sem ad elég értelmet , meg a Familiáris fókusz sem a familiárisoknak, de szerintem ahogy megy a levél üszre ,úgy be is kerül egy jó mély fiók legaljára
Pontszám: 8.07
népszerűTrunkFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
8651. hozzászólás - Tegnap, 11:25:19
Hasznosabb lenne ha ezt a témát nem erőltetnék túlságosan
Inkább valami új xenos témájú fejlesztés kellene ha már egyszer meg hoditottuk őket
Pontszám: 7.14
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1787 hozzászólás
Profil megtekintése
8652. hozzászólás - Tegnap, 14:33:40 (Válasz Trunk #8651 hozzászólására.)
a kutatást volt róla szó, lehet lesz belőle ismételhető fázisok , azt támogatnám , az 500 leölős köröket pl

Én igazából egy már bent lévő új fejlesztésre próbálok rávilágítani, hogy kb 10 év alatt térülne meg ha megvenném a 8. tetoválást , a kilencedik meg soha még az unokáim is tolhatnák a játékot ezt a karaktert folytatva akkor sem

nagyon gyenge az az 1% plusz lé /familiáris szb re

ha lesz egy 800 as állatom csak a számok pontosítása végett le fogom sajtolni ez biztos és úgy újra próbálom az érvelést

8000 templomkristály lenne a következő tetoválás ami szb re adna plusz lé
de 8000 templomkristályból jelenleg (17-5 familiáris) 12 állathelyem van , tehát tudnék csinálni 12 db 800as szintű állatot 5 perc alatt amit ha lesajtolok még eszencia meg anomália nélkül , akkor is többet ad mint az szb re az 1% (sok sok ezer csatát számolva is)
Pontszám: 8.71
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3188 hozzászólás
Profil megtekintése
8653. hozzászólás - Tegnap, 20:43:05 (Válasz Fsanyi82 #8652 hozzászólására.)
Abszolút semmi értelme most a familiárisnak, még ezekkel a bónuszokkal sem. A tetoválások árai meg szintén annyira magasak, hogy továbbra is megéri inkább állatszinteket növelni.

De ez még idővel változhat persze

Jobban örülnék, ha a familiárisoknak külön slot lenne. Nagyon örülnék neki.
LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.60
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: KödrelikviákAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!