Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűVEXING X MANFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9001. hozzászólás - 2024.03.28. 11:18:39
Már annyi mindent be lehet váltani másra is , lehessen ezt megcsinálni a TP italokkal is , hamár hármassával nyerem azt ami egyáltalán nem kell , és azt sem bánnám ha kiégettre , vagy templompálcára lehetne becserélni, vagy akár hűségszilánkra.
---
Pontszám: 6.41
népszerűVEXING X MANFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9002. hozzászólás - 2024.03.30. 17:58:36
Nagyon kéne egy cserebere piac, mert ami nekem lom az másnak érték lehet.
És/vagy egy olyan relikvia amibe ha bedobok ezt-azt ad valamit , mondjuk templompálcát , kiégettet sajtoló medált vagy kristály mytoaffinitást. Attól függően , hogy milyen fajtát veszek , vagy mire állítom be.
pl:most egy templompálca 12 db hímes tojás , a smaragdszelence 5 , adhatna 12 szelencéért 1 templompálcát , vagy 1tp italért 30 kiégettet ha valakinek az kellene
A hozzászólást VEXING X MAN módosította 2024.03.30. 17:59:16-kor
---
Pontszám: 6.43
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9003. hozzászólás - 2024.04.08. 10:37:17 (Válasz Emishi #8981 hozzászólására.)
Ismét feltenném a kérdést, lassan fél év eltelt és gondolom nem csak engem érdekel
A hozzászólást Emishi módosította 2024.04.08. 10:39:09-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.29
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3636 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9004. hozzászólás - 2024.04.09. 13:48:16
Sajnos a program teljes újraírásával és modernizálásával nagyon sok időnk ment el, de most már dolgozunk a korábban megbeszélt "kattintáscsökkentő" fejlesztéseken is, ilyenek mindig is készültek csak ugye mindig van igény még újabbakra, próbálunk lépést tartani ezekkel.
Pontszám: 8.88
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9005. hozzászólás - 2024.04.09. 16:55:23 (Válasz Miklós #9004 hozzászólására.)
Köszi szépen a választ.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.53
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3636 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9006. hozzászólás - 2024.04.10. 17:14:25 (Válasz Emishi #9005 hozzászólására.)
Most elsősorban az ismételhető küldetések automatizálásán dolgozunk, a te ötleted alapján, amit a talis megbeszélésen finomitottunk.

Viszont mellette nézem a többit is,
"Kalandoknál egy gombra lehessen betölteni a 15 epikus kalandot "
Elnézést, de ezt a mondatod nem tudom értelmezni, kifejtenéd? Köszi!
Pontszám: 7.77
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9007. hozzászólás - 2024.04.10. 17:45:36 (Válasz Miklós #9006 hozzászólására.)
Igen. Arra gondoltam, hogy 1 gombra mint a sima kaland betárazásnál, lehessen feltölteni a tárat 15 epikus kalanddal. Ne kelljen 30at kattintani.

Amik még voltak egyébként:

Specializációnál hasonló gomb, hogy lehessen onnan kézikönyvet használni.

Sajtoló gomb az állat oldalon - a szörnytalizmánok egy illetve több kisajtolása.

Hirtelen ezek jutottak eszembe, de majd még visszakeresem a fórumon, illetve a beszélgetésekben.

Szerk: Ami még hirtelen eszembe jutott, pipálható kalandok teljesítésre.
A hozzászólást Emishi módosította 2024.04.10. 17:50:15-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.39
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
597 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9008. hozzászólás - 2024.04.10. 20:33:12 (Válasz Miklós #9006 hozzászólására.)
Szia!

Ha nezed a tobbit is akkor meg nehany kenyelmi es jatekelmeny fejlesztes

-Zold esszencia is atvalthato legyen normal feher esszenciara (a sargak mintajara mint a konverter plugin)
-Katalizatort atvalthatova tenni csak gyulik es nagyon bosszanto mikor esik egy.
-Esszencia konvertalasnal darabszam megadasanak lehetosege ( egy havi EH es VF esszencia legyartas most kb 150 kattintas)
-istenes event ujrajatszasa kutatas mintajara.
-ha megvan az osszes neves tk-bol esett fk akkor is adjon tonkrement relikviat ne kelljen mindig egyet eladogatni azert h legyen szabad slot.
-hatalom tornya epitese olyan legyen mint a fokuszatoroke ne szintenkent kelljen szenvedni vele
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.89
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3636 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9009. hozzászólás - 2024.04.11. 13:12:12 (Válasz Emishi #9007 hozzászólására.)
Kezdem kapisgálni, mit szeretnél:

Tehát lenne 2 új gomb
(15-X kalandtérkép használata) és ((15-X) epikus kaland (15-X)*7 kalandtérképért)
Ahol X a jelenlegi kalandjaid száma?
Pontszám: 7.77
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9010. hozzászólás - 2024.04.11. 13:26:58 (Válasz Miklós #9009 hozzászólására.)
Most ugye 2 gomb van, az egyiknél megadsz egy számot, hogy mennyi kalandtérképet használsz és annyit berak, a másik gomb 7 kalandtérképért egy epikus kaland.

Amire én gondolta megy gomb, ahol megadsz ugyanúgy egy számot és annyi epikus kalanddal feltölti a tárat(nyilvána mennyi térkép van)

A másik a pipálható kaland.

A meglévő kalandok mellett legyen egy választható pipa, és amit végigpipált az ember az egy "teljesítem a kalandokat" gombra lefusson, mintha egyesével csinálná ugyanúgy az ember, ahol meg elakad a próbán természetesen megáll a folyamat. Szerintem ez is nagyon király lenne és rengeteget lendítene, kapásból ez a 2 gomb gombonként legalább 30 kattintást spórolna meg. Nem hiszem, hogy van még bárki aki elolvassa a kalandokat, max az epikus kaland végén, hogy milyen cuccokat kap, bár én már azt se nézem, pedig "fiatal" vagyok
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.52
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
480 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9011. hozzászólás - 2024.05.14. 14:12:20
Ezzel a szörnytalizmán sajtolással tényleg kellene már kezdeni valamit.

Sajtolás
Sajtolj ki vagy zabáltass fel 3 állatot! (többször végrehajtható)
Számláló: 437Hátra van: 3 nap, 9 óra, 50 perc

Ez 1 óra nettó kattintgatás.

Ha legalább lenne egy 10x gomb, akkor ez 1/10-ed idő és kattintás lenne. Kérlek gondolkozzatok el a dolgon. Már többen jeleztük, hogy erre szükség lenne.....
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.89
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
798 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9012. hozzászólás - 2024.05.14. 21:39:38 (Válasz Husosfagyi #9011 hozzászólására.)
Igen, ennek én is őrülnék hogy ha lenne 10x szorzó , akkor már nem 500ezer kattintás lenne hanem csak 50ezer
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.81
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9013. hozzászólás - 2024.05.15. 10:43:03 (Válasz Husosfagyi #9011 hozzászólására.)
Amióta újra játszom, csak azóta nagyjából fél éves sztori ez
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.55
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
480 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9014. hozzászólás - 2024.05.15. 10:45:36 (Válasz Emishi #9013 hozzászólására.)
Minél többször írjuk be, annál jobban jelen lesz a köztudatban.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 6.50
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9015. hozzászólás - 2024.05.15. 11:08:33 (Válasz Husosfagyi #9014 hozzászólására.)
Ja hát végülis fél év egy gombra....mi az nekünk majd talán karácsonyra
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.55
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
742 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9016. hozzászólás - 2024.05.15. 12:23:25
Én még szívesen felvetném a rengeteg sajtoló cucc mellé a TK pontok eldarálását is; de ha hasonló lenne a megvalósítása, mint a küldetéseknek (amit nem használok és fogok ebben a formájában), akkor inkább porosodjanak tovább a TK pontok is.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.09
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
480 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9017. hozzászólás - 2024.05.15. 13:55:15 (Válasz Paco #9016 hozzászólására.)
A térkpu pontok meg kari(ember)függő. Nálam 36.000 fekszik stimulatorokban és nem is tervezem elhasználni őket.

De igazat adok neked. Ha ez is úgy valósulna meg, mint a küldireform, akkor inkább neki se álljanak. Mondjuk max 3 őskő alkalmanként, mert amúgy is annyi lenne a gyorsïtás, ha őskőből csinálja az ember, de az a max.

Egyébként roppant kíváncsi lennék egy statisztikára, hogy hány ember használja az új küldi rendszert, mert én sem használom. A jelenlegi formájaban nem élhető.
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2024.05.15. 13:57:15-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 6.49
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
798 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9018. hozzászólás - 2024.05.15. 16:03:38 (Válasz Husosfagyi #9017 hozzászólására.)
én most nekiálltam a új küldetés rendszernek, felvettem 4 küldetést a mostani miniesemény miatt: 12 állat szintlépés, 40kábítás, 7 térkapu kincs,5 mini-event feladat

problémám az hogy azért jó lenne ha napi mellette 2x tudnám 7 csatlós győzelem,10 szörny + 15 kaland de ezeket csak akkor tudom ha átveszem valamelyik 4 kijelölt egyikét.

egyszerre elküldöm a 9 beidomított állatokat kennelbe 48 órára csak 1x számolja a küldetésnél , meg itt is ha egymás után ugyan azt a küldetést csinálom akkor kevesebb LE

most megnézem ezt 3 napot ameddig megpróbálok kisajtolni több ezer állatot a 50 őskő max elvileg nem sok de na gyorsítást nem látok benne mert utána majd úgy kell átvennem a mini esemény jutalmaknál ötösével hogy közben kell még másik két küldetést is csinálni hogy teljes LE legyen így már megint sok kattingatás.
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.81
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
742 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9019. hozzászólás - 2024.05.15. 19:22:25 (Válasz Husosfagyi #9017 hozzászólására.)

Nekem annál a mennyiségnél jócskán több van. De ezzel megint nem azt akarom mondani, hogy nerfelni kell, mert nem. (Csak Miklós sajátos módon értelmezi a farmolást..., pedig nem egy rossz dolog). Tehát nekem azért van ilyen sok, mert gyűlik mindenhonnan a HC játékstílusom miatt.
Én szívesen elhasználnám és lépnék rengeteg szintet belőle: de nincs időm 5 perceket várni/ütés. Ahogyan annyi CSP a világon nincs, ami ezekre kéne, őskő pedig plána nem.

Javasoltam a múltkori talin is, hogy legyen szakértelem megnövelve, hogy instant lehessen tolni. Azonnal el lett utasítva.
Mondtam, hogy lehet rá durva magas költségű AF, HKK-s relikvia, időszakos relikvia, ami miatt ingyen lehetne tekerni őket orrvérzésig: mert akkor szívesen odatenném magamat időnként vele.

De nem olyan felemás értelmezésben és kivitelezésben, mint ami most sikerült a küldetések kapcsán.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.09
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9020. hozzászólás - 2024.05.15. 21:11:41 (Válasz Paco #9019 hozzászólására.)
Ezzel párhuzamosan 3 gombra, ami rengeteg időt spórolna és FREE lenne, még mindig várunk

(állatsajt, térkapus relikek eladása, epik kaland betöltés fullra)

Véleményem szerint, ezeknek már rég be kellett volna kerülnie, nem pedig tűzoltani és kapkodni.
A hozzászólást Emishi módosította 2024.05.15. 21:13:12-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője