Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1499 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8521. hozzászólás - 2019.08.07. 11:36:18
Részemről akkor legyen új szörnytalizmán forrás, max mire kitaláltok egy új funkciót amivel még jobb buli sajtolni, addigra lesz 10000 talizmánom, aztán szidhatjátok a fejemet hogy előnyt szerzek veletek szembe akik folyamatosan sajtoltak. 400+ epik kalandom is így lesz erre a hónapra.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.08.07. 11:36:56-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.31
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3018 hozzászólás
Profil megtekintése
8522. hozzászólás - 2019.08.07. 12:14:19 (Válasz Mortal55 #8521 hozzászólására.)
Felőlem viheted az előnyt Nekem is 1200 talizmán meg 3k kaland. Lusták vagyunk feleim. Kivéve ugye Unr34l. Ő csak nem normális
LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.58
közkedveltBelethFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
8523. hozzászólás - 2019.08.07. 12:50:48
Sziasztok!

Elnézést szeretnék kérni Mortal55 tól én csak jó indulatból irtam, nem megbántásból!
Pontszám: 9.33
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1499 hozzászólás
Profil megtekintése
8524. hozzászólás - 2019.08.07. 14:02:52 (Válasz Beleth #8523 hozzászólására.)
Ugyan kérlek nem hogy el van nézve hanem el sem kell nézni, mert nem bántottál meg, én kérek elnézést hogy elég nyersen reagáltam le.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.65
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr tehetség
232 hozzászólás
Profil megtekintése
8525. hozzászólás - 2019.08.07. 21:39:00 (Válasz Mortal55 #8524 hozzászólására.)
Sziasztok!
lélekenergia sajtolás maximumra! 900db szörnytalizmánom egy karaktert jó helyre lehetne belőle pofozni

Alapból félreolvastad és értelmezted. Nem azt írta, hogy JÓL helyre lehet pofozni, hanem, hogy JÓ helyre lehet pofozni. Az meg lehet igaz...
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.50
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2378 hozzászólás
Profil megtekintése
8526. hozzászólás - 2019.09.01. 17:40:48
Működik egyáltalán ez az állatvédelem? Már fejlesztettem rajta 250et plusz még vastag a bőrt is (majdnem 600 már), de ugyanannyit sebződnek az állatok... A vastag bőr semmit sem ér? Egyszerűbb volt berakni egy új szakértelmet, mint a vastag bőrt átírni, hogy normálisan működjön
Pontszám: 7.79
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
8527. hozzászólás - Tegnap, 01:19:56
Én megkérdeztem Baraty-t, szeptember 10-én válaszolt.
"István,
Légyszíves segíts már, hogy melyik szakértelem véd jobban a kihívás tornyában az állatsebződés ellen!
Vastagbőr-állatvédelem?"

"Hali!
Ezt így sajnos nem tudom megmondani, a legjobban akkor véd, ha van mindkettő. "

Értem, de melyik mekkora mértékben? Konkrétumokat nem kaptunk, az új szakértelem bevezetése után sem. Miklós a legutóbbi VU találkozón azt mondta, hogy az állatvédelem nem csak az SZB-ben, hanem mindenhol működni fog. Van mindkettő csak a mértékét nem tudjuk kiszámolni.

Ami a születésnapi akcióval kapcsolatos lenne. Évek óta kérem, hogy a gyógy-, varázsital gyorsgombot állítsátok be 4 őskőre. Semmi nem változott.
Nem scriptelek, de kattintáscsökkentésről volt szó is legutóbb. Vagy bukok naponta 1 őskövet, vagy veszem a fáradtságot és minimum 6 kattintás mire megvettem a gyógyitalt, varázsitalt. Feltételezem, hogy aki VT-zik, ilyenkor betáraz ezekből, aki nem annak is jobban megéri jelenleg. Ekkora erőfeszítésbe kerülne akár manuálisan is átállítani a programot?
Felhozhatnám a prémium tagságot, az event csomit, a Beholder szemét (amit még megértek). A legendás felszereléseknél érdekes módon meg lehetett csinálni a csökkentést, italoknál amik kezdetek óta ott vannak már nem. Prémium tagságot sem vált ki átlag játékos 10 évre, a VT-ben is kaphat ilyen feladatot. Ezen inkább nyerne a Beho, mint vesztene ha akciós lenne...

A találkozón sajnos nem volt ott a kemény mag, sokakat hiányoltam, biztosan több fejlesztési javaslattal álltunk volna elő.
Én megtehetem, hogy naponta a fent említett kattintásokat megteszem, de akinek nincs akkora sávszélessége mint nekem lásd. kamionos kollégát, külföldi alacsony sávszélességű játékosokat nem vagyok benne biztos.
A hozzászólást Xinx módosította Tegnap, 01:34:10-kor
Pontszám: 8.96
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
8528. hozzászólás - Tegnap, 17:27:00
Lenne nekem is egy javaslatom a csatlós képességeknél a harci erő növelését be lehetne állítani hogy ne egyesével növeljük meg mert rengeteg kattintás és idő, egy gombnyomással el lehetne ezt is intézni.
Úgy ahogyan mytokronit képességnél hogy lehet maxot vagy 10-el megnövelni.
Előre is köszi.
Pontszám: 7.06
közkedveltdavid16Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
8529. hozzászólás - Tegnap, 17:43:16 (Válasz Tezuman #8528 hozzászólására.)
Fél vesémet oda adom,ha végre nem egyesével lehet a csatlós képességet növelni.Plusz meghívom Miklóst a találkozón arra,amit eszik és iszik.
Lehessen ötösével vagy inkább tízesével növelni egyszerre.
V6
Pontszám: 9.19
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: KödrelikviákAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!