Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagAbigeleNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5841. hozzászólás - 2013.08.04. 16:32:29
Sziasztok,


kérdésem lenne, hogy esetleg a varázslói tulajdonságokat nem lehetne picit jobban felfejleszteni? Mert azt tapasztalom mind a 3 világban ahol van karakterem, hogy csak akkor tudok érvényesülni igazán,ha a harci szakértelmeket és tulajdonságokat növelem.
A vásárolható holmi is inkább csak ezekre épül,nem lehetne valami választási esélyt adni,hogy inkább a mágia és nem a fizikai harc felé fejlődjön aki akar???

Olvasgattam a Fórumon, s találtam egy beírást 2008-ból...nem tudom, játszik e még az illető, nem is nevezném meg, csak ide másolom egy részletét, mivel azt hiszem akár ma,most is írhatta volna....

idézet:

Azt én is nagy problémának látom, hogy a karakterek egyre hasonlóbakká kell, hogy váljanak! Én is ezt csinálom. (sajnos) nézem a toplista első 10 helyezettjét, és próbálom másolni őket, mit vettek, mikor vettek, mit fejleszthetnek. mert így sikeresek. (aki nem másolja őket, az nem lesz túl sikeres) de ha akarnám sem tudnám magam mássá tenni. Vannak az adott ősköves tárgyak, azokat kell megvennem, ha jó felszerelést akarok, és kész. NEM lehet választani! És itt a másik probléma.
TÁMADÁS lett a legfontosabb tulajdonság. aztán a védekezés, majd az erő. a nagy harcosok ezt nyomják fel extrém módon. ha én is erős akarok lenni nekem is ezt kell tennem. hiába akarok nagy varázsló lenni nem lehetek! egyrészt csak egyszer lehet varázsolni. nincs védő varázslat, nincs más alternatíva. míg szívóssággal akár 5ször is támadok egy körben, addig csak egyszer varázsolok. ehhez nem éri meg az IQ-t jobban fejleszteni, mint a támadást. SMARAGD hordát választottam, mert azt hittem, hogy majd a varázslatokra tudok koncentrálni. Ehelyett semmi előnyön nincs a mágiából. (az, hogy egy szinttel előbb megveszem a varázslatot csak a 2. szinten számított az energia lövedéknél, aztán már nem!)

idézet vége !

én ugyan nem smaragd hordában vagyok, de mindig, mindenkitől ezt hallom.....fejlesztés : Erő, Támadás,Védekezés.....
V2 Micsoda nők
V3 A Gyémánt Hatalma
V5 Gigaharcosok
Pontszám: 6.04
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5842. hozzászólás - 2013.08.04. 20:05:43 (Válasz Abigele #5841 hozzászólására.)
már az iq-t ezeknél is fontosabb, illetve a szerencse is szükséges lehet harcban
Pontszám: 7.22
népszerűBedzsikFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5843. hozzászólás - 2013.08.04. 20:22:04 (Válasz Abigele #5841 hozzászólására.)
Mindig a környezetedtől függ, hogy mit kell fejlesztened. A prioritások folyamatosan változnak...
Pontszám: 7.57
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5844. hozzászólás - 2013.08.08. 10:39:46
Köszönjük a kincspont osztási rendszer átalakításával kapcsolatos véleményeteket, átküldjük a fejlesztőknek az ötletet, meglátjuk mit szólnak hozzá.

üdv
Pontszám: 8.42
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5845. hozzászólás - 2013.08.09. 12:32:42
Egyszer régen már felvetettem ezt a dolgot mikor a problémamegoldás hatékonyságáról volt szó, de nem igazán reagált senki. Most újra megpróbálom, hátha:

Úgy gondolom érdemes lenne megoldani, hogy a legutolsó tevékenységünk/kattintásunk visszavonható legyen. Akár őskő költség fejében is működhetne és/vagy időkorlátosan (hetente vagy havonta max. egyszer). Egyszerűen azért, mert a játékos szempontjából egy azonnali megoldást jelentene bizonyos bakikra (rossz cuccot adtam el, véletlen építés, mellékattintások stb.), a játékvezetésnek pedig nem kéne foglalkozni az ilyen jellegű dolgokkal. Természetesen a támadás/kihívás ne lehessen visszavonható mert visszaélésre ad lehetőséget, de más nem nagyon jut eszembe ami problémás (persze lehet, hogy van még ilyen).
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.25
kedvencStewe1959Férfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5846. hozzászólás - 2013.08.09. 17:38:23
Egy érdekes ötletem van. Mi volna ha a kínzókamrából jövő LE-t nem automatikusan írná jóvá a rendszer? Talán a Napi rutinokhoz lehetne tenni a felvételét. Akár több napét is egyszerre. Ott biztonságban lenne esetleges fejlesztésekhez, építéshez stb.. Nagyon bosszantó tud lenni, mikor reggel nyolc körül ránézek a karakterre(előbb állta lába nem érek rá), és látom, már megint elvitték a harmadát 4-6 óra között. Szerintem csak a megszállottak vannak fent olyan korán.
Azért sem veszek őskövet!
Pontszám: 7
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5847. hozzászólás - 2013.08.09. 17:51:31 (Válasz Stewe1959 #5846 hozzászólására.)
Ezzel csak pusztán az a bökkenő, hogy a kínzókamra bevétele az aznapi első belépésednél kerül jóváírásra, nem korábban.
Pontszám: 8.50
kedvencStewe1959Férfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5848. hozzászólás - 2013.08.09. 19:03:17
Kösz ezt viszont nem tudtam. Emiatt akkor rossz az a rutinom, hogy éjfél körül belépek és megcsinálom amit lehet (már ha ráérek). Mivel a kamrát 3 órakor írják jóvá, belépve meg volta aznap, hát szépen el is viszik amit lehet. Megvan a magyarázat, hogy miért nem történt meg mindig.
Az ötlet attól még akár jó is lehet.
Azért sem veszek őskövet!
Pontszám: 7
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5849. hozzászólás - 2013.08.09. 20:12:16 (Válasz Stewe1959 #5848 hozzászólására.)
Kiegészítem. 3-kor indul a kamra és 3-ig tart. Neked 3 után az első belépésednél írják jóvá (bug miatt, ha éjfél és 3 között belépsz, néha nem írdik jóvá, de ilyenkor a másnapiban benne lesz.
Pontszám: 7.75
kedvencStewe1959Férfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5850. hozzászólás - 2013.08.09. 21:56:48
Ezek szerint valamit elnéztem. Kösz az infót.
Azért sem veszek őskövet!
Pontszám: 8
fórumozóLordShadowFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5851. hozzászólás - 2013.08.10. 12:01:56
szerintem a közöséget kéne fejleszteni és nem csak pesten rendezni rendezvényeket."kezdek panaszokat halani hogy kevesen játszu
Pontszám: 5
fórumozóLordShadowFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5852. hozzászólás - 2013.08.10. 12:08:44
"kevesen játszunk a játékal"alig vn fent stb stb visszajelzés nagyok ezt nem veszik észre de nekünk fontos hogy érezük a csapat
Pontszám: 5
fórumozóLordShadowFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5853. hozzászólás - 2013.08.10. 12:11:44 (Válasz LordShadow #5852 hozzászólására.)
csapatszelemet forumon is alig vnk fent 3 man.ja meg sok oan karakter vn akki évekel ezelöt nemjátszik.banolnám ökket csak ..
Pontszám: 5
fórumozóLordShadowFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5854. hozzászólás - 2013.08.10. 12:14:49 (Válasz LordShadow #5853 hozzászólására.)
csk hejet foglalnak farmrajok csak de alig ad vlmit.én 100csatábol ha 94nem fake vgy nem hagyta évekel ezelöt abba ak jo havnvl
Pontszám: 5
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5855. hozzászólás - 2013.08.10. 12:17:17 (Válasz LordShadow #5853 hozzászólására.)
Na, ezt most írd le magyarul!
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 8.42
fórumozóLordShadowFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5856. hozzászólás - 2013.08.10. 12:17:27 (Válasz LordShadow #5854 hozzászólására.)
azt szeretném ha minden fake karit akki éveig nemjátszik töröljenek nm fog ugyse visszatérni.had játszanak azok.akik tél játsza
Pontszám: 5
fórumozóLordShadowFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5857. hozzászólás - 2013.08.10. 12:20:22 (Válasz LordShadow #5856 hozzászólására.)
igy csak az aktivk játszanánk.akki egy éve nemjátszik és statisztikája 1000v ##gy az a karakter fake semi haszna banolják.
Pontszám: 5
fórumozóLordShadowFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5858. hozzászólás - 2013.08.10. 12:24:06 (Válasz Kuzma.f.t #5855 hozzászólására.)
nehiszem hogy támadásaid során nem találkoztál oan ex játékosal akki nem játszik.
Pontszám: 5
fórumozóLordShadowFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5859. hozzászólás - 2013.08.10. 12:24:58 (Válasz Kuzma.f.t #5855 hozzászólására.)
nehiszem hogy támadásaid során nem találkoztál oan ex játékosal akki nem játszik.évekig nm lép fel na az mi fake.kavics a fojob
Pontszám: 5
fórumozóInjektor666Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5860. hozzászólás - 2013.08.10. 12:37:26
SZevasztok! Én hiányolok egy funkciót és még pedig ahova írhatok dolgokat amiket nem szeretnék elfelejteni, de viszont rajtam kívül senki ne láthassa. Valami Jegyzet névre hallgató funkcióra gondoltam.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!