Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
fórumozóGeluFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3401. hozzászólás - 2011.02.17. 07:57:37 (Válasz Tiha #3400 hozzászólására.)
Nos ez egy játék fejlesztési rovat ha jól olvasom.
Azért is tettem fel ide a javaslatom a fókuszkristály fejlesztésével kapcsolatban! De eddig még egy fejlesztő se szólt hozzá... /legalábbis úgy látom/
Neked Tiha és a többieknek akik ennire leszóltak a javaslatomért, nem lenne jobb ha a visszavásárlásért nem kellene fizetnetek rendes pénzben hanem alternatív megoldás is lehetne /milliomos palánták vagytok?/???
Nem az új fókuszokra gondoltam amikor javasoltam, hanem amit egyszer már megvettem!
Tiha ha a kocsi példát vetted nos, ha a tuningot át tudnád szerelni a másik verdádba szerintem te is azt tennéd vagy nem /persze ott számít a kocsi típusa is!/???
Pontszám: 2.81
fórumozóGeluFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3402. hozzászólás - 2011.02.17. 08:16:48 (Válasz SuperEgo23 #3388 hozzászólására.)
Idézet: SuperEgo23 - 2011.02.15. 18:27:51
mindig említitek a lélekkufárnál beszerezhető relikviákat hát nekem nem jön be ott semmi hányadik szinttől kapok oda relikviát ? most vok 34. szinten de V4 en se találkoztam velük !

mód.: a wiki szerint a sztázis bubinak 20. szinten már kaphatónak kéne legyen

pl: a császári tekercset is csak aukción lehet megszerezni? legalábbis a wiki szerint


Nos V3-on ott vannak a lélekkufárnál egyszerűen pipáld ki, hogy csak a relikviák látszanak és megmutatja őket, a sztázisbubi viszont még őskő+LE kombinációs viszont a többihez kell lélekgyémánt is /következő 40. szinttől jön/.

Ami a császári tekercset illeti azt 100 őskőért azt is megkaphatod az Egyéb/Relikviák menüben /legalábbis V3-on/. Ott van még pár szintén 100 ősköves relikvia is!
A hozzászólást Gelu módosította 2011.02.17. 08:18:35-kor
Pontszám: 3.26
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3403. hozzászólás - 2011.02.17. 08:32:04 (Válasz Gelu #3401 hozzászólására.)
Röviden, ahogy többen is utaltak rá: Nem fogják maradandóvá tenni a lélekkufárnál kapható fókuszkristályokat. Ha beleraktad egy tárgyba onnantól azzal használod és kész. (Értelmét vesztené 1-2 ritka, aukcióházas fókuszkristály.)
Pontszám: 7.39
kedvencKiyotokunFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3404. hozzászólás - 2011.02.18. 21:51:53
Csak egy apró feltevés: A szövetségbeli forum motorját nem lehetne olyanná tenni mint a nagy fórumé? nem lenne rossz szerintem,elég szinessé tehetné nem kéne linkeket másolni beilleszteni ha valaki valami vicceset meg akar osztani..más problémám nincs a játékkal..vagy csak az alkohol beszél belőlem..
Kiyo-Zugivó Italbarátok /V1/
Pontszám: 9.31
fórumozóPerzsia01Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3405. hozzászólás - 2011.02.20. 14:30:16
Jó lenne,ha kitalálnának valamit,hogy az őskő vásárlást sms-ben külföldről is el lehessen érni persze csak a vodafon hálózatán belül. Mert sok magyar él itt Ukrajnában akik szívesen vásárolnának őskövet,de nincs bankártyájuk,és a többi hozzá férhetőség sem áll a rendelkezésükre,viszont egy mobil mindenkinél akad. Biztos sok kereset lenne,ha külföldről is működne az sms-es őskő vásárlás!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3406. hozzászólás - 2011.02.20. 14:36:09 (Válasz Perzsia01 #3405 hozzászólására.)
Az SMS csak magyar szolgáltató területéről megfelelő fizetési eszköz. Külföldről Pay Pal a megoldás vagy ha ez nem működik, akkor megkérsz egy magyarországi barátod, hogy fizessen be helyetted, te pedig kifizeted neki. Ha nem laksz messze a határtól, átugrassz és a legközelbbi postán adsz fel pénzt.
Pontszám: 7.39
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3407. hozzászólás - 2011.02.20. 14:37:59 (Válasz Perzsia01 #3405 hozzászólására.)
Ezt teljesen támogatom mert pont ugyan így van egyik szövi társam Ugye nem te vagy Stef ? Na de komolyan pont ugyanez a problémája neki is


mód.: mondjuk azt nem értem miért csak Vodafone hisz (bár nem tudom Ukrán szolgáltatókat) de mint a telenornak a megfelője O2 így biztos Ukrán oldalon is van valami megfelelő szolgáltató
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.02.20. 14:40:11-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.59
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3408. hozzászólás - 2011.02.21. 11:36:58
Több helyen leírtam mostanában, de itt is megteszem.
Egy általános érvényű javaslat.
Nagyon sok fontos és hasznos információt csak fórumon böngészve lehet megtalálni.
Aktuális esemény: Xenó. Van egy leírása az eseménynek. Van egy statisztika oldal és van egy Jutalmak oldal.
Leírás gondolom az esemény alatt is tudjátok módosítani, pl hogy meddig tart valami azt jó lenne ott leírni jól.
A másik, én pl. csak valakitől hallottam hogy azért ha top 10-ben van az ember kap valamilyen plusz medált, de hogy melyikért mit azt csak akkor tudtam meg, amikor megkaptuk. Ez a jutalmaknál nem szerepelt.

Mágiamesterei.
Ott a szövetségekről egy szó sem esik a játékleírásban vagy a GY.I.K.-ban. Szintén csak fórumon lehet kibogarászni. Gondolom a GY.I.K.-ot lehet frissíteni.
Az ottani apropó, hogy a prémiumtagság szükséges ahhoz hogy szövetségnek tagja lehess, nem szerepel a játékleírásban, csak fórumon található meg az infó. Ráadásul ott sem ott ahol az a topic név hogy Szövetségek.

Ha minden tisztán le van írva ott ahol helye van, kevesebb az idegeskedő ember, kevesebb aki inkább ezeket olvasva kilép esetleg.

Egy másik az eseményekkel kapcsolatos dolog. Az e-mailt mindig akkor kapom meg amikor az esemény már el is indult. Ez lehetne kicsit hamarabb. De csak ötlet.

Köszönöm hogy elolvassátok!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.70
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3409. hozzászólás - 2011.02.25. 15:50:51
Megoldást, hogy a 100% fertőzötteket lehessen a saját hordából is ütni, jelenlegi rendszerben védve vannak, így egy esetleges támadáson nem lehet revansot venni, a kínzójukból pedig lehetetlen kiszabadulni.

Ha védekezek egy támadásban és nyerek valamely feltétel arány % esélyem legyen a támadót kinzóba vinni. (kapott találatok, kinzó mérete, rabolt összeg ez fordítottan, esetleg új szakértelem, )
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.92
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3410. hozzászólás - 2011.02.25. 15:56:21 (Válasz Barbey #3409 hozzászólására.)
Korábban már felmerült ez, de mivel a fertőzöttségnek nagyságrendekkel kevesebb előnye van, mint a fertőtlenedésnek, így ez mindig is megmarad privilégiumuknak.
Pontszám: 7.38
közellenségWrhaageisousNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3411. hozzászólás - 2011.02.25. 19:54:47
Sziasztok!
Nekem lenne egy javaslatom, ill. nem csak az enyém, hanem több társamé is, akik játszották és játszák jelenleg is ezt a játékot.
Ez a játék nagyon le van mesterségesen lassítva, ami nagyon unalmassá teszi a játékot.
A fejlődés lehetősége nagyon lassú, nagyon időigényes és sokba kerül. Nagyon sok LE-át emészt fel minden új szakértelem szint, sokba kerül a lélekkufár, nagyon lassan lehet eljutni a következő szintre. De a lényeg, hogy aránytalanul sok Lélekenergiába kerül minden, ami nagyon lelassítja a fejlődést.
Sokan azért törölnek, mert unalmassá válik a játék, kevés a sikerélmény. Jó lenne, ha nem lenne ennyire "drága" a játék, mármint hogy nem horribilis lélekenergiát kéne költeni mindenre és ezáltal több mindenben lehetne felfejlődni és főleg gyorsabban.
Köszi szépen, sziasztok.
Pontszám: 3
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3412. hozzászólás - 2011.02.25. 21:48:33 (Válasz Wrhaageisous #3411 hozzászólására.)
És szerinted ezzel mit tudnak kezdeni 2 évvel a játék indulása után? De komolyan kérdezem.
Ha most mondjuk csak 10%-kal olcsóbbá tennének mindent, akkor a feltörekvő játékosok erősebbek lesznek, mintha a régebben indult játékosok végig ht-val vadásztak volna. Ez kb olyan, mintha foci bajnokságában azt mondanák, hogy a legújabb csapat beállíthat még 2 játékost, és doppingolhatnak össze-vissza.
Amúgy a javaslom a következő szakértelmeket: spektrális manipuláció- lélekenergia sajtolás - csapdakészítés - elementáris fúzió - kreatív affinitás
Emellett játszhatsz v5-ön, ahol kompenzációt kapsz a lemaradás mértékében, és pörgősebb az eleje.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.09
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3413. hozzászólás - 2011.02.25. 22:55:13 (Válasz Wrhaageisous #3411 hozzászólására.)
Javaslom az egy gombnyomással elvégezhető "1 millió lélekenergiát kapok gomb használatát" Craslorg már mutatta, hogy néz ki...megtalálása Rajtad múlik.

Még1 javaslat a következő V4-n regisztrálj 100 karakter és ajánld be Magadat! Vagy csak simán beszéld meg valakivel és csináld azt, mint Egon meg a másik maistro...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.80
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3414. hozzászólás - 2011.02.27. 08:42:27
Lehet hogy már felvetődött, de még egy számláló jól jönne az állatok/maximális állatszám mintájára a fő karakterlapon, mégpedig a nálad lévő térkapus fókuszkristályok száma/maximális száma.

Személy szerint nagyon rossz a memóriám és mindig átszámolni hogy ne csorduljak túl....
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 7.73
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3415. hozzászólás - 2011.02.27. 08:47:21 (Válasz Noug #3414 hozzászólására.)
Erre az a javaslat jött korábban. hogy ha telítődik, akkor a térkapus csata végén szép nagy piros betűkkel emelje ki, hogy nincs több helyed nekik, me' szétrobbannak a mágiától, úgyhogy most már tönkrement szutykokat kapsz
Sajnos még ez sem valósult meg, nagy segítség lenne bármelyik verzió.
Pontszám: 7.38
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3416. hozzászólás - 2011.02.27. 11:02:42
Szeretném megkérdezni a kedves JV-t, hogy mit állítottak a térkapu droprate-jén? Mert nem csak én vettem észre, hogy sokkal kisebb eséllyel dobálják a szörnyek a kincseket...403 a szerencsém 108. szinten és az utóbbi 4 "Szerezz 7 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!" küldetést kb 30 térkapu pontból sikerült megoldanom. Más is panaszkodott, hogy sokkal szarabb a drop.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.43
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3417. hozzászólás - 2011.02.27. 12:11:45 (Válasz Eliteninja #3416 hozzászólására.)
35 térkapu pont alatt el sem kezdem a küldit, mert ha nem jön össze a küldi, akkor sokat lehet bukni rajta. Az, hogy többen panaszkodnak, nem jelenti azt, hogy nincsenek ugyan ennyien, akik 10 pontból megcsinálják a küldit.

Egyébként ha az utóbbi 4 térkapus küldit 30 pontból megcsináltad, akkor nem tudom miért panaszkodsz, hiszen 28 pont a minimum, ami kell hozzá
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.68
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3418. hozzászólás - 2011.02.27. 12:20:52 (Válasz Ariel #3417 hozzászólására.)
Miklós azt mondta, hogy ez megfelel a 25 térkapu győzelmes küldinek. Az már csak mák, hogyha kevesebbre jön ki, de az, hogy többre? Persze megértem, hogy védeni kell a JV-t, semmi baj csak ez már kezd nagyon uncsi lenni. Mondjuk én nem szeretem, ha szőrös a nyelvem, de ez már magánügy:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.02
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3419. hozzászólás - 2011.02.27. 12:52:39 (Válasz Eliteninja #3418 hozzászólására.)
Ha tényleg megfelel a 25 térkapus küldinek, akkor csináld azt, és nem érnek olyan meglepetések sem, hogy egyszer 7 pontból teljesíted a küldit, máskor pedig 30 sem elég hozzá.
Ha a JV-nek nem volt jobb dolga, és eszébe jutott ilyen marhaságokkal foglalkozni, akkor azt bizonyára szelektíven tette, és csak téged szivat vele, mert nálam bőven 25 alatt van a küldi pontátlaga...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.20
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3420. hozzászólás - 2011.02.27. 13:48:44 (Válasz Ariel #3419 hozzászólására.)
Azt hiszem te és a haverjaid többet tudnak mesélni a szelektív dolgokról:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.44
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője