Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8381. hozzászólás - 2019.03.06. 20:38:18 (Válasz Spellatrix #8380 hozzászólására.)
Napra pontosan kérdezed? Ha akkor még lesz vu, akkor vagy itt leszek éppen vagy nem de az biztos. Addig még sokszor elmegyek meg vissza is térek.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.32
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8382. hozzászólás - 2019.03.06. 22:19:57
Én annyira bírom, amikor a top karakterekről nyilatkoznak olyanok, akik még a 300-as szintet sem érték el. Nos itt egy példa nektek V1-ről:

Ómen01 400+14-es Végzetúr vs. Saláh Ad Din 351-es Végzetúr.

A csatában összesen 663433 sebzést okoztál, és 777240 sebzést kaptál. A csata hevében ellenfeled ellopott tőled 2 kiégett őskövet!

Összesen 110k-val győzött le, miközben a szintkülönbség 49+14 szint. Vajon 2 év múlva is lefog győzni? Azt hiszem, ez egy megfelelő kihívás számomra... Vagy épp itt van Unr34l 10 szinttel alattam.. ha legközelebb találkozunk bajnokin, külön rá kell majd készítenem egy legendás öltözet szettet. Még mielőtt valaki azt mondaná, hogy nem lehet legyőzni egy magasabb szintű karaktert ebben a játékban, először jusson már el odáig, hogy beérje és ténylegesen megpróbálja.
V3-Alíz
Pontszám: 5.95
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8383. hozzászólás - 2019.03.06. 22:23:22
Egyébként futattam ellene egy szimulációt is az előbb:
3/17 oda. Tehát 20 csatából elméletileg 3-at én nyernék már most is... Gyanítom akkor ha nem jön be a varázslata...
A hozzászólást Dozer módosította 2019.03.06. 22:23:45-kor
V3-Alíz
Pontszám: 6.43
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8384. hozzászólás - 2019.03.06. 22:39:55 (Válasz Dozer #8382 hozzászólására.)
Magyarázd el nekem a top karakterség és a 300-as szint közötti összefüggést kérlek. Ez kicsit olyan, mintha csak 300 fölött lehet top egy karakter. Léteznek ám sokkal fiatalabb szerverek is mint a v1, mondhatni hogy a v6-al szemben 5 év előnye van, akkor a v6 csak kussoljon mivel ott egy top karakter sincsen?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.41
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8385. hozzászólás - 2019.03.06. 22:51:36 (Válasz Mortal55 #8384 hozzászólására.)
Ebben az esetben akkor megkérném a fiatalabb világok játékosait, hogy ők se más világokról hozzák a példáikat! Egyébként mivel a világok közötti átjárás egy létező lehetőség a játékban, úgy gondolom ezzel a kérdéssel globálisan érdemes foglalkozni, mivel ha jól tudom akár én is átmehetek pl. V6-ra ha jól emlékszem, csak nem jöhetek vissza. Mintha lett volna valami ilyesmi anno... na mindegy, nem is erről van most szó.

Az első mondatodra reagálva:
Ha valaki azt akarja itt bebizonyítani, hogy milyen az élet 400 körül (bármely világról is legyen szó) előbb jusson már el a környékére ha kérhetem. Egyébként pedig a válaszom a kérdésedre: IGEN! Pl. egy V6-os 150-es karakter, ne kezdje már el a szapulást, hogy milyen rossz lesz neki 400-on majd X év múlva...
V3-Alíz
Pontszám: 8.21
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8386. hozzászólás - 2019.03.06. 23:03:51 (Válasz Dozer #8385 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2019.03.06. 22:51:36
úgy gondolom ezzel a kérdéssel globálisan érdemes foglalkozni


Leírtad a lényeget. Sajnos az összes fejlesztés V1-re van tervezve, de az, hogy ezek milyen hatást váltanak ki más világokra az a kutyát sem érdekli.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 7.41
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8387. hozzászólás - 2019.03.06. 23:22:22 (Válasz Dozer #8385 hozzászólására.)
Nem jól emlékszel, sőt, kifejezetten rosszul, mert a v6-ról csak elmenni lehet. Magyarázd el nekem, miben más a játék 300-as szinten mint a v6-on 150-es szinten? Meg aztán ha nem látod a szintkorlát buktatóját az a te bajod és nem az enyém. Kivéve ha látod, csak éppen ki is akarod használni, mivel elég hülyének kell ahhoz lenni hogy hogy ne érje fel ésszel az az ember, hogy hasonló befizetések és képesség mellett egy friss 400-as nem tud olyan erős lenni mint egy 3 éve 400-as aki valójában lehetne akár 400/150-es is. Megnézném azért hogy ha Midgard neki állna a kis semmit mondó 180-as karakterével ide oda ugrálni a szerverek között, akkor mennyi anyázást kapna és mennyi háborgás lenne itt a fórumon a kis vacak 180-as karaktere miatt.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.41
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8388. hozzászólás - 2019.03.06. 23:33:08
V5-re és V6-ra nem lehet átmenni csak onnan lehet átjönni és vissza már nem!

Én már nem bolygatnám ezt a játékot ez így is úgy is UNBALANCED ez így szép és jó
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.26
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8389. hozzászólás - 2019.03.07. 07:45:05 (Válasz Mortal55 #8387 hozzászólására.)
Okés, itt vagyok lássuk mitől döglik a légy.
Nos tételezzük fel, hogy ma indítok egy első szintű karaktert ok? Itt vagyok a játékban, kis porbafingó és elszörnyedve nézem ezeket az őskövületeket, mint Lan, Maedhros, Archi, Omen, Unr34l, vagy épp a V5 top20... stb Első gondolatom: EJNYE! Hát ez nem lesz így jó, ezek majd megtolnak hátulról.... No de nézzük, hogy mik azok a dolgok amikre támaszkodhatok, mik azok amik nekem elérhetőek, nekik pedig nem. (vagy csak később ugye)

1. Isteni dekrétum: Küldetéseket lehet vele kiütni, úgy mint a császári tekerccsel. Azt a leborult szivarvégit!!! Mintha valaki benyögte volna a fórumra anno, hogy 39. szintre elérte a 100 küldetést. Hát hol a Terézanya izzadt hónaaljában voltunk mi még az ismételhető küldetéstől 39-en??? Minket akkor még azzal rémítgettek a többiek, hogy HEHE mindjárt jön a döntetlenes genyó! Ó, hát van szép császári tekercsed rá??? Király vagy, de akkor szeretetből lépjél már 3 szintet ok???

2. Állatok: Nos nálunk még nem voltak ilyen bigyók, mint pl. AF képességek. Nekünk, még ki kellett sajtolni a fő állatokat is, mert nem tudtuk növelni azok alapszintjét, s így az ÉP-jük egy idő után kevés volt mondjuk epikusok ellen. Familiáris? Az meg má micsoda?

3. Végzet temploma: Templomkristály kiképzésre? Anyád... TÖ bónusz havonta 2-szer? plusz AF pontok? Okés ez tetszik!

4. Kárhozat verme: Én még emlékszem, hogy vadászatkor nekünk az volt a bónusz cucc, ha megválaszoltunk egy kvízkérdést és kaptunk plusz %-ot az LE-re! Most mi van? Kapsz mitokronitot, ektoplazmát és már a kvízzel sem kell szarakodni...

5. Csatlósok: +% LE vadászatra? Af pontokra? Végzet fétise minden bónusszal???

6. Alkimista labor: Kedvezmények TÖ-re és Szakira? 95%/80%??? Jah mi is elértük már, csak fel kellene tenni a kérdést, hogy hanyadik szinten ugye...

7. Szerencsekerék: Emlékszem mikor bejött.. mindenki elkezdte gyűjteni a sorsjegyeket. Most meg már halomra vannak azok is, külön délután kell ha valaki meg akar tőlük szabadulni. Sajtoló medál is eshet? Fasza anno csak eventnél lehetett szerezni fél évente 1-et. (persze ha voltál annyira király, hogy toplistás lettél amúgy szevasz)

8. Entitás: Jelezned kell a szövetségben, hogy te epikus kincset akarsz TÖ/Szaki fejlesztésre és közlik veled, hogy 5-ik vagy a sorban??? Leütnek egy epikust és imádkozol, hogy Rubin triász essen? Biztosan probléma ez ma is az újaknak...

9. Templomkristályért őskő??? Az aztán a Ízirájder öcsém!!!!

Kútgerjesztő, relikviaforgács, kristály mitogenyó, ősdrágakő, univerzum ládikó, hűségszilánk??? Mennem kell dolgozni, majd valaki befejezi helyettem, vagy nem...
A hozzászólást Dozer módosította 2019.03.07. 07:56:39-kor
V3-Alíz
Pontszám: 8.57
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8390. hozzászólás - 2019.03.07. 08:35:10 (Válasz Dozer #8389 hozzászólására.)
Ez több sebből vérzik Miklós. Ugye szólíthatlak így?
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 7.41
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8391. hozzászólás - 2019.03.07. 08:51:47 (Válasz Dozer #8389 hozzászólására.)
Szép hosszú szövegben magyaráztad el azt amit eddig is tudtam és meg sem kérdeztem. Mikor válaszolsz arra amit meg is kérdeztem? "Magyarázd el nekem, miben más a játék 300-as szinten mint a v6-on 150-es szinten?" kicsit kiegészitem hogy tudj érdemben jobb választ adni. Jelenleg milyen új funkciók vannak 300 fölött amikről fingom sincs és ha kapnék egy 300-as karaktert, akkor csak pislognék hogy ez mi a franc? Menyit kellene 300 fölött eltöltenem hogy jogosan pofázhassak bele, hogy mi lesz 400-on? Tudod, kicsit megsértve érzem magam, itt vagyok közel a játék indulása óta csak volt több kissebb nagyobb kihagyásom, viszont 5-6 évet garantáltan voltam aktív, elég aktívan fórumozok, nem egy nerfet megjósoltam és bejött, pedig szinte le lettem hülyézve miatta, mondván hogy úgysem nerfelik. Nem a saját seggemet féltem, legalábbis nem közvetve (mod: legalábbis nem közvetlenül) , ellennék én a vu-n akkor is ha egymagam lennék az egész játékban, csak éppen akkor vu se sokáig lenne, de azt veheted garanciának hogy sok fizetős játékos fejezi majd be 400 közelében a jelenleg tervezett rendszerrel. Ezt nem most találtam ki, ezt már a 300-as szinthatár tervénél is jeleztem.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.03.07. 09:38:28-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.41
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8392. hozzászólás - 2019.03.07. 09:05:21 (Válasz Spellatrix #8390 hozzászólására.)
Azt se feletsd el ám, hogy régen kevesebb táp volt de kevesebb pénzért is. Gyere bátran a v6-ra, nyomj a karakterbe 1 millió forintot aztán mond nyugodt lelkiismerettel hogy nem a pénz beszél a karakteredből. Mibe került 8-10 éve egy jó karakter és mibe kerül most havonta? Volt idő mikor pár 100 forint is sokat jelentett havonta, manapság sok ezer kell havonta. Akkor miről is beszélünk?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.21
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8393. hozzászólás - 2019.03.07. 09:44:08 (Válasz Dozer #8389 hozzászólására.)
Úgy látom van itt valaki, aki Miklós szószólója lett és szerinte, aki nincs legalább 300-as, nem ért a játékhoz.
Akkor légy oly kedves, Te (is) válaszold már meg, amit fentebb kérdeztem és utána elbeszélgethetünk.
De hogy ne kelljen keresned, segítek, hogy miről is van szó.
És szépen kérlek, fejtsd ki és magyarázd el. De azt, amiről szó van és ne a semmiről írj regényeket. Köszönöm.

Idézet: Paco - 2019.03.06. 14:31:12
Miklós, drága Miklós.
Néha komolyan kétségeim vannak afelől, hogy ismered-e valóban a saját játékodat.
Mindezt úgy, hogy tényleg nem akarok semmi rosszat mondani sem Rád, sem a játékra, elvégre tényleg itt vagyok a kezdetektől fogva és előtte pedig a Beholder.hu-n játszottam a Sárkányölővel, ahol szintén toplistás/dobogós karaktert sikerült összehozni.
A karakterem jelenleg 139-es szintű, lehelletnyi kell csak a 140-re.
A TÖ értékem jelenleg 17.146, ezzel a szintsávomat uralom jelenleg. A jelenleg a szintemen második legerősebb karakternek 3675 a TÖ értéke.
Szóval igen, eléggé sokat tettem érte, hogy itt legyek, ahol most vagyok és olyan erős legyek, amilyen jelenleg vagyok.

De visszatérve a maximalizált 400-as szintre, kérlek, engedd meg nekem, hogy levezessem neked, hogy mire is gondolok és miért merő blődség, amikor azt állítod, hogy ezzel az én malmomra hajtod a vizet.
Jelenleg a legerősebb karakter V1-en - én is itt vagyok - 46.046 TÖ értékkel bír.
Eddig nagyon jók vagyunk, mindenben erősebb, mert magasabb szintű.
Ám lássuk tovább: fogalmam sincs mennyit termel LE vadászat, térkapu, portya, SZB, és az összes LE termelő tevékenységből, de gyanítom, nem olyan rosszul.
Tehát, az értékei, ha lassan is, de biztosan mennek felfelé.
Ezzel szemben jövök én lentről, akinek szintén nő a TÖ értéke, de teszem azt, én elérem a 40.000-es TÖ-t 340-es szintre, ahol most Unr34l van - és neki is kicsivel van több TÖ-je, mint 40k - és MÁR MOST rommá veri a 400-as limitált karakter.
A kérdés adja magát: hogyan lesz ettől a lentebbről érkezőnek jobb?
Mivel, mitől?
Aki most "maxos", az tovább hízik, mert most már a lentről érkezők kamra bevétele is erősíteni fogja, ami azon a szinten már milliós tételeket is elérhet.
Szóval már most, egy erős karakter 340-es szinten be van alázva napi szinten a 400-as karaktertől.
Ez idővel hogyan fog megváltozni? Hogyan lesz esélye ezen fordítani?
Nem csak neki, hanem bárkinek is?
Mert amíg valaki szintén eléri ezt a 400-as szinten, addig gondolod, a már most elért karakter nem fog tovább erősödni?
De, fog, értelemszerűen.
Tehát be lesz betonozódva olyan szinten, hogy onnan már nem lesz ellenfele, és aki jön, az csak napi szinten az fogja látni, hogy egyre több és több olyan támadást kap majd, amire soha, semmikor sem lesz esélye kivédeni vagy éppen visszatámadni/kijönni a kínzókamrából.
Tehát egy végtelen ciklusú boxzsák szerepét fogja betölteni, amihez nem kevesen még fizetnek is érte keményen az őskövekkel.

Szóval kérlek, ha tévedek, akkor vezesd le nekem, hogy miben és hol tévedek, magyarázd el, hogy megértsem, hogy lenne esélyem a karakteremnek a szintsávjába érve az addigra jópár 400-as, kb 70-80.000-es TÖ-s karakterek ellen?
Kérlek, mondd el nekem.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.70
közkedveltMadDogFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8394. hozzászólás - 2019.03.07. 10:05:53
Szóljak hozzá én is! Igazat megvalva megértek mindenkit aki itt hozzászólt a témához, viszont egy hatalmas baki van ezzel a fejlesztéssel, ami annyi, hogy nem erre a játékra regisztráltunk!
Rengeteg játékot játszottam jó eredményekkel, de mára csak a végzetúr maradt pont a variálhatósága és a rengeteg fejlődési forma miatt ami közül választhat az ember! Ennek meg volt a maga varázsa. Valójában olyan volt mint egy végtelen út... Haladhatott valaki gyorsan szintekben és kapott egy gyengébb karaktert, mehetett optimálisan, vagy lehetett pók és pár évig erősödhetett egy szinten. A lényeg hogy mindig a saját szinted környéke miatt kellett csak aggódni, de ezzel az újitással a végtelen útból kaptunk egy zsákutcát!
A legjobb példa erre a hozzászólók közül Paco! Miklósnak igaza van abban, hogy Ómen01 és közte a szakadék mindig csak nőni fog ha Ómen01 tovább megy szintben, viszont pont emiatt nem kellett eddig aggódni! Mire Paco a karakterével 400as szintre ér, addigra Ómen01 már 800-900as szinten lett volna és neki továbbra is csak a saját ütéstávját kellett volna nézni. Lehet Ómen játéka kicsit unalmasabb lett volna egyedül ott fent, de ő is pont ezért játszott igy, hogy ő legyen az első.
Ezekután a játékban már nincs mit variálni, vagy gondolkodni. Most már csak haladni lehet! Lépd a szinteket ahogy tudod és 400 után már úgy játszol ahogy akarsz.
1, Akik elindulnak kapnak pár év hátrányt a többiektől akik fent vannak.
2, Akik továbbra is lassabban haladnak 400as szint környékén az életkedvük elmegy mikor észreveszik, hogy az eddigi több ezer TÖ előny amit nagy nehezen összekapartak másnapra több ezer TÖ hátrány lesz a 400as szint felett lévőkhöz képest!

Ez a változtatás 10 év után nekem túl radikális! Ha elejétől tudta volna mindenki, hogy 400as szint lesz a maximum amit elérhetsz akkor nagyon sokan másképp játszottak volna...
De tegyük hozzá Miklósékat is megértem valamilyen szinten, elvégre nincs ember aki meg tudná mondani előre pontosan, hogy a játéka hol fog kikötni 10év után!
A hozzászólást MadDog módosította 2019.03.07. 10:13:30-kor
Pontszám: 9.52
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8395. hozzászólás - 2019.03.07. 10:19:51 (Válasz MadDog #8394 hozzászólására.)
Idézet: MadDog - 2019.03.07. 10:05:53

Ez a változtatás 10 év után nekem túl radikális! Ha elejétől tudta volna mindenki, hogy 400as szint lesz a maximum amit elérhetsz akkor nagyon sokan másképp játszottak volna...


Ez és csak ennyi a lényeg.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.70
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8396. hozzászólás - 2019.03.07. 10:39:26 (Válasz Paco #8395 hozzászólására.)
Idézet: Paco - 2019.03.07. 10:19:51
Idézet: MadDog - 2019.03.07. 10:05:53

Ez a változtatás 10 év után nekem túl radikális! Ha elejétől tudta volna mindenki, hogy 400as szint lesz a maximum amit elérhetsz akkor nagyon sokan másképp játszottak volna...


Ez és csak ennyi a lényeg.


Egyetértek. Nem véletlenül lett leszavazva a 300as max szint. Én azért kíváncsi lennék a 2 Miklósunk válaszaira a felmerülő kérdésekre maszatolás és mellébeszélés nélkül.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 7.01
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8397. hozzászólás - 2019.03.07. 10:43:41 (Válasz MadDog #8394 hozzászólására.)
Szinte tökéletesen osztom a véleményed, az is igaz hogy Miklósék nem tervezhetnek előre 10 évet, viszont ők még 1-2 év előre gondolkodásra sem képesek, lásd a tonnányi nerfet.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.41
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8398. hozzászólás - 2019.03.07. 11:58:56 (Válasz Spellatrix #8396 hozzászólására.)
Engem is érdekel mindkét válasz, de az official Miklósé jobban. Valamint az sem lenne rossz, ha visszavonnák ezt az át nem gondolt fejlesztést, mert így, ahogyan a szövetségemben is írták: lehet, hogy így páran tényleg halhatatlanná fognak válni 400-on, de hogy közben a játék pedig halottá, teljesen biztos.
Az sem gond, ha nem ért a saját játékához, de akkor kérjen ki egy-egy fejlesztés előtt a globál tömeget, hogy érdeklie-e egyáltalán, ne pedig az élő talis pár ember döntsön már százak sorsa felett? Mi ez, valami talis titkos társaság így? Nonszensz.
Amennyiben nem kapok értelmi választ/nem lesz változtatás, akkor rövidesen eladó/átadó lesz egy 100+ bajnokis karakter, ami később boxzsákként fog funkcionálni.
De 340-es szintig kb, addig van benne potenciál mindenképpen.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 6.93
kedvelt tagGreen DevilFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8399. hozzászólás - 2019.03.07. 12:13:00 (Válasz Paco #8398 hozzászólására.)
találkozón biztos nem lett megszavazva, mert akkor emlékeznék rá
sőt, már a 300-as max szint is le lett szavazva, ha jól emléxem
Green Devil
V6
Pontszám: 9.29
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8400. hozzászólás - 2019.03.07. 13:40:38 (Válasz Dozer #8389 hozzászólására.)
Pfuh, ez mennyire true
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.90
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!