Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2465 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3081. hozzászólás - 2011.01.16. 23:14:08
Gyűrűbe és nyakláncba helyezhető fókuszkristályokra is ráférne egy update, viccesek ezek a +1+2 értékek... A másik kedvenceim ezek: Tolvajgyűrű, Csapdagyűrű, Mászógyűrű. Már 90. szint környékén is 70-80-as próbák vannak a kalandszakértelmeknél, igazán adhatnának ezek a tárgyak legalább +20akat, hogy legyen valami értelme...
Pontszám: 9.22
népszerűFushiFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3082. hozzászólás - 2011.01.17. 13:09:19 (Válasz Mortu #3081 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek, jöhetne az update.
Pontszám: 8.40
irritálóTamassorosFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3083. hozzászólás - 2011.01.17. 13:14:39 (Válasz Mortu #3081 hozzászólására.)
Hát ez igen aktuális lehetne.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3084. hozzászólás - 2011.01.17. 13:25:53
Jó lenne, de sajnos arra még várni kell........
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.76
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3085. hozzászólás - 2011.01.17. 13:51:06 (Válasz Mortu #3081 hozzászólására.)
Én akkor ezeken a +5-25 (állat) ÉP gyógyulásoktól akadok fel... Büdös gunyhó nélkül is 4900 az élete a dögöknek...szal eléggé irreális.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.52
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3086. hozzászólás - 2011.01.17. 14:50:11 (Válasz Viszok009 #3085 hozzászólására.)
Szerintem nincs az állatok gyógyításával egyelőre nagyobb gond. Megfelelő szintre kell húzni a sebgyógyítást, és kész...
Annyira kell növelni, hogy az idődbe beleférjen az állatok gyógyítgatása! Tudom, hogy azt a LE-t másra is lehetne költeni, de...

sebgyógyítás 45+75
Sikeresen gyógyítottál a lényeiden: Death Dog: 1008 ÉP
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.22
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3087. hozzászólás - 2011.01.17. 15:41:48 (Válasz WillChi #3086 hozzászólására.)
Sztem az epikus targyak gyogyito hatasara gondolt.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.93
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3088. hozzászólás - 2011.01.17. 16:11:44 (Válasz WillChi #3086 hozzászólására.)
Igen az epik cumókra gondoltam amúgy nekem is 50+50 tt vel...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.52
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3089. hozzászólás - 2011.01.19. 23:10:20
Javaslok egy egyszerű, de számomra nagyon hiányzó fejlesztést:

összes kijelölt állat a kennelbe! gomb
összes nem harcoló/gyógyuló állat a kennelbe! gomb

Lassú nettel négy (vagy nyolc) állatot gyakorolni küldeni egy örökkévalóságig tarthat.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 7.13
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3090. hozzászólás - 2011.01.19. 23:15:13 (Válasz Sesshomaru #3089 hozzászólására.)
Idézet: Sesshomaru - 2011.01.19. 23:10:20
Javaslok egy egyszerű, de számomra nagyon hiányzó fejlesztést:

összes kijelölt állat a kennelbe! gomb
összes nem harcoló/gyógyuló állat a kennelbe! gomb

Lassú nettel négy (vagy nyolc) állatot gyakorolni küldeni egy örökkévalóságig tarthat.

Az egész állatos oldalt át kellene írni checkboxosra, nem csak ennyit. Sajnos az egyik legantifelhasználó-barát része a játéknak, de reméljük hamarosan ez megváltozik, mert már többen is jeleztük.
Pontszám: 8.69
népszerűHomeropataFérfi
Végzetúr tehetség
150 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3091. hozzászólás - 2011.01.20. 06:33:53 (Válasz Craslorg #3090 hozzászólására.)
Vannak már ilyenek, de csak a prémiumosoknak, ha megveszik a kényelmi funkciókat:
Minden állat gyakoroljon
Minden nem harcoló állat gyakoroljon
Minden harcoló állat gyakoroljon

Plusz még egyebek, amikkel tényleg sokat lehet spórolni a kattintgatáson.
V1: Almor Giontai (Portyakarakter)
V2: Shadowman (Vadászkarakter)
Pontszám: 8.16
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3092. hozzászólás - 2011.01.20. 11:12:46 (Válasz Homeropata #3091 hozzászólására.)
Szerintem ennek alapból kellene benne lenni. Ezért még akkor sem fizetnék, ha lenne folyamatosan prémium karakterem. Az öltözet meg ezek rendben vannak, de ezt akkor is egy gombnyomással intézhetővé kéne tenni.
Helyette meg be lehetne tenni, hogy a kényelmesek nem 48, hanem 98 (maxos kennellel) órára tehetik a dögöket gyakorolni. Az jóval hasznosabb nekik is, és a mezei játékosoknak sem tart egy óráig oviba vinni a dögöket.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 7.13
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3093. hozzászólás - 2011.01.20. 22:42:04
Jó lenne, ha választható lenne egy olyan opció, miszerint ha engem támadnak és nyerek, akkor menjen automatikusan a delikvens a kamrába. Aki válogat az áldozatok között, természetesen nem kapcsolná be.
Pontszám: 4.12
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3094. hozzászólás - 2011.01.20. 22:55:31 (Válasz Appple #3093 hozzászólására.)
És ha van nála szkarabeusz, akkor automatikusan kapja meg a te lélekenergiád? Plusz akkor nem kapna lehetőséget kiszabadulni, ha alacsony a kontum szűrése (vagy hogy a francba hívják).
Szerepjátékosan nézve pedig nincs nálad a talicskád, hogy haza vihesd, mert nem tudtad, hogy megtámadnak.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 7.88
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3095. hozzászólás - 2011.01.21. 08:25:19 (Válasz Sesshomaru #3094 hozzászólására.)
Igazad van :-)
Ha alacsony a kontinuumszűkítése (megnéztem, hogyan kell írni ), akkor fejlessze! Éppen ezért jó a játék (most már elvetettem részben az ötletet), mert többféle fejlesztési stratégia/szerep van. Nem lehetsz univerzális karakter, mert akkor mindenből közepes/gyenge leszel.
Talicska? Szerintem itt a lelkét ejti rabul egy amolyan lélkecsapdával, mint ahogy Xenu csinálta a szcientológusok szerint évtízmilliókkal ezelőtt

OFF: Jól le lett húzva a hsz pontszáma, pedig minden környékemen lévőt 10-re pontoztam... Na mindegy, a keresztényeket az oroszlánok elé vetik
Pontszám: 8.20
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3096. hozzászólás - 2011.01.21. 16:07:22
Noh...szeretnék némi támogatást kapni a játékos társadalomtól a következő ötlethez:

Akinek megvan a mágikus regen "alap" maximuma (70), az akár egymás után is elhasználhatná, azt ami egy napra "jár".

Vélemények?
(Azért az alap maximum lenne a feltétel, mint a vezetőkészségnél is van egy kényelmi opció, amennyiben az alap maximuma megvan)

Pontszám: 8.59
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3097. hozzászólás - 2011.01.22. 07:52:44
Re: Végzetúr friss hírek
234. hozzászólás - 2011.01.20. 15:49:13

- A most induló új szlovák szerver miatt a közel 2 éve bevezetett rabszolga modulon (ha valaki túl sok LE-t vesztett a szerzett LE-jéhez képest, akkor csökken a veszthető LE) apróbb változtatást eszközöltünk, valamennyire csökkent a képlet felső margója. Ennek eredményeképpen az extrém le veszteségeket halmozó, kizárólag csak vadászó, és farmnak beálló karakterek ezentúl még kevésbé használhatóak nyerészkedésre.


Január 19. 20:27 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 10 TP.
Január 19. 20:27 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 13 TP.
Január 19. 20:29 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 10 TP.
Január 20. 13:28 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 5 TP.
Január 20. 13:31 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 11 TP.
Január 20. 13:43 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP.
Január 20. 13:51 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP.
Tegnap, 21:16 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP.
Tegnap, 21:19 NoFear xxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP.

(persze rá lehet fogni, hogy biztos nem volt náluk LE..., bár előtte a 0 LE-s portyáim fehér holló kategóriának minősültek)


Szóval köszönjük szépen Miklós! A Végzetúr helyett lassan TEVENEVELŐ HÖLGYEK/URAK TÁRSASÁGA is lehetne a játék neve, hiszen a fejlesztések igencsak ilyen irányba viszik előre a játékot.

Ilyenkor akkor miért nem írja ki támadás előtt, hogy ettől a végzetúrtól 0 LE-t fogsz vinni, mert az új szlovák szerver miatt többet nem rabolhatsz tőle LE-t. - LOL LOL LOL -
NoFear - V1
Pontszám: 3.47
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3098. hozzászólás - 2011.01.22. 08:55:13 (Válasz NoFear #3097 hozzászólására.)
Idézet: NoFear - 2011.01.22. 07:52:44

(persze rá lehet fogni, hogy biztos nem volt náluk LE..., bár előtte a 0 LE-s portyáim fehér holló kategóriának minősültek)
Szóval köszönjük szépen Miklós! A Végzetúr helyett lassan TEVENEVELŐ HÖLGYEK/URAK TÁRSASÁGA is lehetne a játék neve, hiszen a fejlesztések igencsak ilyen irányba viszik előre a játékot.
Ilyenkor akkor miért nem írja ki támadás előtt, hogy ettől a végzetúrtól 0 LE-t fogsz vinni, mert az új szlovák szerver miatt többet nem rabolhatsz tőle LE-t. - LOL LOL LOL -


Hozzászoktál, hogy a rabszolgáid ellátnak LE-vel? Fáj a dolog, akarsz róla beszélni?

Fejlessz EH-t és nem lesznek 0LE-s portyáid. Válassz olyan ellenfeleket akik portya LE többletben vannak... ja, hogy azok nem rabszolgák?
Tisztul a játék, sokan örülnek neki. Igaz néhány játékost zavar, ha nem tud eleget csalni, de hidd el, ez sokakat nem érdekel
Pontszám: 6.75
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3099. hozzászólás - 2011.01.22. 09:05:04 (Válasz NoFear #3097 hozzászólására.)
Jajj Félelem nélküli!

Asszontad nem jövöl vissza, erre tessék... Kellett Neked...

Nálam is sok a 0 Lé közeli pp, de van 3 farm, akitől 1000 felett hozok már jó ideje...nekem is feltűnt ez a korrigálás egy karakternek csináltam 24 ezres (minusz) diffet, ami nekem 80 K körül lehetett, és eccercsak semmit nem kaptam érte, pedig senki nem támadta be, és nem is fejlesztett...

Ezzel csak annyi a probléma, hogy a portyázók még lassabban fejlődnek, tehát még jobban megkeserítik azoknak az életét, akik most kezdik...de hát a Beho tuggya...

Én, pedig, mint ilyen díszhuszár rohadék...nem zavar a téma!!!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.76
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3100. hozzászólás - 2011.01.24. 18:17:08
A most induló új szlovák szerver miatt a közel 2 éve bevezetett rabszolga modulon (ha valaki túl sok LE-t vesztett a szerzett LE-jéhez képest, akkor csökken a veszthető LE) apróbb változtatást eszközöltünk, valamennyire csökkent a képlet felső margója. Ennek eredményeképpen az extrém le veszteségeket halmozó, kizárólag csak vadászó, és farmnak beálló karakterek ezentúl még kevésbé használhatóak nyerészkedésre.


Ez az eddigi legdrasztikusabb nerf a pókoknak. Nem kell minket sajnálni, de ez igen sunyi húzás volt, köszönjük.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője