Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűSwindFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
881. hozzászólás - 2009.10.20. 13:44:33
Az hozzaszolast atraktam a Szovetsegi epikus reform topikba, oda jobban illik

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,220.420
A hozzászólást Swind módosította 2009.10.20. 14:01:26-kor
Swind - 1. világ
Csak egy turista vagyok!
Pontszám: 4.35
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
882. hozzászólás - 2009.10.20. 13:53:27 (Válasz Swind #881 hozzászólására.)
Ha csökkented az epikus leveréséért járó kincspontok szerepét akkor a végén senki nem fogja ütni az epiket, mert minek áldozzon fel marhasok erőforrást érte. LE kell a gyógyitalokra, életpont amit portyára/állatfejlesztésre költhet, idő, ami az állatok gyógyítására megy el, és persze az epik ölése közben a gép előtt görnyed.

Szóval lehet mindenféle dologért kincspontot adni, de a végeredmény az lesz, hogy lesz mindenkinek sok ezernyi, csak kincs nem, amire licitálni tud
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.42
népszerűSwindFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
883. hozzászólás - 2009.10.20. 14:06:07 (Válasz Mortimer #882 hozzászólására.)
Atraktam a masik topicban, ott foltassuk. Egyebkent tiszta sor, ha nincs mire licitalni akkor utni kell. De igy mindenkinek megvan az eselye hogy szerezzen KP-t.
Swind - 1. világ
Csak egy turista vagyok!
Pontszám: 6.11
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
884. hozzászólás - 2009.10.20. 14:10:04 (Válasz Swind #883 hozzászólására.)
Most is mindenkinek megvan az esélye. Aki üti az epikust annak több kincspontja lesz. Aki nem, annak kevesebb. Te kiegyenlítenéd a kettőt, én ezzel nem értek egyet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.63
népszerűSwindFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
885. hozzászólás - 2009.10.20. 16:28:46 (Válasz Mortimer #884 hozzászólására.)
Azert egyenlitem ki, (jo lenne ha elolvasnad amit irtam), mert NEM mindenki tudja utni az epikust a szintje miatt.
Swind - 1. világ
Csak egy turista vagyok!
Pontszám: 6.11
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
886. hozzászólás - 2009.10.21. 00:50:34 (Válasz Swind #885 hozzászólására.)
De epiteni tud mindenki. A Kincspont zome ugyis abbol jon.

Otlet: mi lenne, ha a szovetseg tagjainak tobbsege felruhazhatna egy embert jutalmazo szerepkorrel. (Lehet egyszeruen a szavazatok tobb mint 1/3-a is a feltetel.) A jutalmazo barmikor barkinek tetszoleges mennyisegu kincspontot kioszthat (neadjisten elvehet). Igy sokkal tagabb lehetoseg nyilna a szovetsegen beluli jutalmazasokra. Ha a jutalmazo elveszti a jutalmazo szerepkort, akkor az utolso 24 oraban vegzett manipulaciok negalodnak.

Miket lehet igy megvalositani? Szovetsegi tisztsegek, tevekenysegek jutalmazasa. Inaktivitas buntetese. Virtualis pontrendszerek jatekba integralasa. Szovetseget valtok karpotlasa. Ideiglenes kilepok kartalanitasa. Talan elsore kicsit furanak hangzik, de a szovetsegi tarsainkban miert ne bizhatnank meg ennyire?
Pontszám: 7.06
kedvelt tagMosquito665Férfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
887. hozzászólás - 2009.10.21. 14:46:32
nem tudom volt e már ilyen javaslat, de mi lenne, ha lennének HASZNÁLATI TÁRGYAK.

teszem azt nem kardot akarok fogni, hanem csákányt, mert vadászni megyek és nagyobb százalékkal szeretnék kiégett őskövet találni. és akkor a fegyver helyére a csákányt raknám be, aminek persze lennének harci értékei is, de sokkal rosszabb mint egy fegyver, ugyanakkor adna a szakértelemre pluszt. ugyanezt ruházattal és varázslattal is meg lehetne tenni.
Pontszám: 7.71
utáltHajasmanoszFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
888. hozzászólás - 2009.10.21. 15:21:47
Sziasztok.Szerintem az lenne a jó, ha kémkedésnél lehetne látni, hogy kinek mennyi ősköve illetve kiégett ősköve.
Pontszám: 1
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
889. hozzászólás - 2009.10.21. 15:32:17 (Válasz Hajasmanosz #888 hozzászólására.)
ezzel semmilyen erdemi informaciot nem szereznel a vegzeturrol, maximum megtudnad, h az iranyitoja mennyire penzes. totalisan felesleges
Pontszám: 7.60
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
890. hozzászólás - 2009.10.21. 17:42:50
Jó lenne egy olyan beállítási lehetőség, amivel szabályozni lehetne, hogy a másodlagos támadás, és -varázslat csak védekezésre vonatkozzon, vagy támadásra is. Védekezni ugyanis teljesen rendben van, de nem szép dolog portyázás közben mindenki állatait lenullázni.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 5.92
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
891. hozzászólás - 2009.10.21. 18:31:31 (Válasz Prisma #890 hozzászólására.)
Ha támadásnál nem hat, akkor igen nehéz lenne megcsinálni az öld meg ellenfeled állatát küldetést.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.42
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
892. hozzászólás - 2009.10.21. 20:07:43 (Válasz Mortimer #891 hozzászólására.)
Ilyenkor átkapcsolnád támadó üzemmódba. A lényeg, hogy a játékos tudja szabályozni, hogy érvényesüljön-e támadáskor vagy nem.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.76
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
893. hozzászólás - 2009.10.21. 20:11:39 (Válasz Prisma #892 hozzászólására.)
Akkor meg mi értelme? Amikor elmegyek portyázni akkor átkapcsolom, végzek akkor vissza.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.28
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
894. hozzászólás - 2009.10.21. 20:19:01 (Válasz Prisma #890 hozzászólására.)
Teljesen szép dolog lenullázni támadásnál az ellenfél állatait, különösen háborús körülmények között
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.46
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
895. hozzászólás - 2009.10.21. 20:38:38 (Válasz Eliteninja #893 hozzászólására.)
Pontosan az az értelme, amit írsz: portyánál kikapcsolom, aztán vissza. Ennek nagyon sokan örülnének, és nekem is jobban tetszene, ha nem kéne sintért is játszani portya közben. Ha háborúban szükségesnek látszik, akkor persze támadáshoz is bekapcsolná az ember.

Ez egy rendkívül egyszerű fejlesztés lenne, és szerintem sokan örülnének neki, főleg a mostani áldozatok közül.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.76
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
896. hozzászólás - 2009.10.21. 20:40:52 (Válasz Prisma #895 hozzászólására.)
Általában azért húzzák fel a játékosok a másodlagosokat, hogy odapiszkítsanak....miért akarknák kikapcsolni?
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.28
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
897. hozzászólás - 2009.10.21. 21:20:52 (Válasz Eliteninja #896 hozzászólására.)
Én pl. azért szeretném kikapcsolni, mert értelmetlen károkozásnak tartom más állatait lemészárolni. Nekem attól semmi nem lesz jobb. Persze vannak speciális helyzetek, pl. háborúban, amikor jól jöhet az állatok kiiktatása, de ritkán fordul elő. Nem én vagyok azonban az egyetlen, aki ki szeretné kapcsolni, rengeteg tagja van a kisállatvédő mozgalomnak, szerintem ők is szívesen látnák. Sajnos pl. a kinetikus detonáció sokáig a legjobb varázslat, de jó nagy másodlagos varázslat is jár hozzá, nagyon jó lenne, ha azt ki lehetne kapcsolni róla.

Nyilván nem lenne kötelező a használata, aki továbbra is szeretne állatokat darálni, az egyszerűen nem foglalkozna ezzel a beállítással. Miért ne legyen viszont ilyen lehetőség olyanok számára, akik élnének vele?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.76
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
898. hozzászólás - 2009.10.21. 22:18:07 (Válasz Prisma #897 hozzászólására.)
Aki nem akar állatokat ölni, ne vegyen - jó drágán, őskőért! - állatsebzős varázslatot. Ha van másodlagosa, felejtse el, erre van kitalálva a szakértelem.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.10.21. 22:18:56-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.45
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
899. hozzászólás - 2009.10.21. 22:23:39 (Válasz Prisma #897 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2009.10.21. 21:20:52
Miért ne legyen viszont ilyen lehetőség olyanok számára, akik élnének vele?


jesszus, van lehetősége. vegyél más varázslatot. vagy ne növeld az iq-t és taumaturgiát, hogy keveset sebezzen.
Pontszám: 3.68
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
900. hozzászólás - 2009.10.21. 23:10:17 (Válasz Mortimer #898 hozzászólására.)
Védekezésre viszont igenis jó lenne az állatsebzős varázslat, tehát érdemes megvenni. Nem kifejezetten fair azonban legyalulni a portyacélpontok állatait csak azért, mert elriasztásként kifejleszt az ember jó nagy másodlagos varázslatot.

Továbbra sem értem, hogy milyen hátrány érné azokat, akik nem használnák ezt a lehetőséget pusztán attól, hogy más viszont igen?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.76
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!