Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8541. hozzászólás - 2019.10.13. 17:58:00
Hajrá!
V1
Pontszám: 7.86
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8542. hozzászólás - 2019.10.14. 07:02:47
Küldtem egy levelet az ÜSZ-re, bemásolom ide is, aztán beszélgessünk.

Sziasztok

Most kaptam az információt, hogy ha egy karakter felér 400-as szintre semmi változás nem lesz onnantól a szintlépéshez szükséges TP-ben, sem az LE bevételekben... Tehát egy folyamatosan dráguló fejlesztési stratégia lesz szembeállítva egy konstans játékmenettel.
Én most 385-ös szinten vagyok, egy dolgom van csupán, összegyűjteni annyi portya és vadászatitalt amennyit csak tudok 400-ra. (térkapu stimulátorról nem is beszélve) Nekem csak 15 szintem van erre, van akinek pl. 85-100... Ebből akkora probléma lesz 1-2 éven belül ami szerintem a játék végét jelenti majd.Szeretnék kapni egy képet arról, hogy a játékvezetés milyen újításokat tervez a 400-as karaktereknek a jövőben, hogy ezt a problémát (is) megoldja.

- Kifutottunk a felszerelésekből. (Max szint 320 a legendás tárgyaknál)
- Nincs epikus kincs
- Maximalizálva vannak már a fejlesztési kedvezmények (95% tulajdonságnál, 80% szakértelmeknél)
- Sebzést növelni már csak erő/tau fejlesztéssel lehet
- A hordákkal is baj van, ha valaki maximalizálni akarja az LE bevételt, csak a gyémánt hordát tudja választani. (ha nem teszi hónapról-hónapra lemarad)

De ez csak a jéghegy csúcsa.. Én úgy gondolom elértünk a játékban oda, ahol már egy komolyabb újítás/reform szükséges. Javaslom kezdjünk el erről beszélni mihamarabb...

Üdvözlettel:
Norbert
V3-Alíz
Pontszám: 8.59
népszerűDark DeathFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8543. hozzászólás - 2019.10.15. 18:58:18
Kisebb vadászzsákmányt valamire beváltani? CSP-re vagy platinára?
Pontszám: 7.08
fórumozóGrossFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8544. hozzászólás - 2019.10.31. 18:45:53
Szia mindenki!

Olyan javaslatom lenne hogy ha már van templomkristály , csatlóskristály akkor miért ne lehetne
veremkristály is.

Lehetne veremkristály is amit ha vadászol 5% eséllyel találhatsz.

Be lehetne váltani a következő dolgokra mint például

300 veremkristály : Veremkristály fétis

200 veremkristály : Relikviakupon

150 veremkristály : 10 db csatlóskristály

100 veremkristály: 50 őskő

50 veremkristály : Templomi pálca, Verempálca

10 veremkristály : Isteni ital

Mit szóltok a javaslatomhoz?

A következő végzetúr találkozón erről is eshetne pár szó és szerintem bekerülhetne a végzetúrba is ez a fejlesztés!

Várom mindenki válaszát a javaslatomhoz!

Ki támogatja az ötletemet?

Üdv:

Gross
A hozzászólást Gross módosította 2019.11.01. 18:42:50-kor
---
Pontszám: 6
népszerűHoldholdholdNő
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8545. hozzászólás - 2019.12.05. 17:31:10
Sziasztok.
Ha már volt, akkor elnézést kérek.
Lehetne e a kufárnál, elsősorban a gyógyitalok,és varázsitalok vásárlásánál egyszerre többet venni? A felhasználáskor például választható,hogy többet, vagy egyet.
Event idején meggyorsithatná, az időt. Esetenként úgyis sok kell belőle.
Köszönöm.
Üdv.Hold.
Pontszám: 7.08
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8546. hozzászólás - 2019.12.05. 22:24:23 (Válasz Holdholdhold #8545 hozzászólására.)
Volt és nem is egyszer, a kérésed már évek óta megoldott. Simán egy keresést indítva itt a fórum "többet venni"-re meg is van a válasz.

https://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5940#hsz5950
Pontszám: 7.06
mindenki kedvenceTiramarieNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8547. hozzászólás - 2019.12.09. 10:44:41 (Válasz Gamer01 #8546 hozzászólására.)
Hello.Igazad van.
Kár hogy őskő nélkül nem megy.
Üdv.Hold
---
Pontszám: 6.67
népszerűÖrdögFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8548. hozzászólás - 2020.02.12. 17:06:23
10 éve játszom a játékkal, és még sosem írtam semmit, de most elpattantam hogy a Kutatás Eventet ilyen lehúzósra csinálták. Az első négy sorban 176 őskő kell minimum, vagy megakadtál.
A sajtoló anomáliához granulátum kell 30 őskő
A 10 kék kristályitalhoz további 50 őskő, de ezekért még kapsz is valamit.
De a Bűvös állat eledel 15 darab aminek darabja 8 őskő ha egyáltalán kapható és ráadásul semmire való, hiszen ezért fejleszti az ember a meggyőzését , hiába nyomják ki a szemed 3 darabbal, még így is 12x8 = 96 őskő. Vérlázító.
Nem csodálom hogy a nem prémesek sorban hagyják abba a játékot, ha nem tudnak felzárkózni máshogy. Pl. nálam csak gyűlik a sok csatlós kristály és a kútgerjesztő. Nemhogy azt süthetném el valahogy.
Mac
Pontszám: 8.46
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8549. hozzászólás - 2020.03.03. 05:46:16
Re: Végzetúr friss hírek
447. hozzászólás - Tegnap, 11:22:45
A mai nappal a következők kerültek a játékba:
- 425-460. szintű epikus relikviák bekerültek a játékba
- 300-410. szintű gyógyitalok és varázsitalok bekerültek a játékba
- az uralkodó pálcája bekerült az aukciós házba
- A portyázásnál, a térkapunál és az epikusnál a kijelző rögtön a csata végére ugrik
- csatlós párviadalban rákereshetsz most már konkrét játékosra, illetve szűrhetsz diránium jutalom szerint is
- A kék mytokronit préselővel most már nem csak 4 kék, hanem 4 más színűből is tudsz mytokronitot készíteni


Portyázásnál nálam nem működik a csata aljára ugrás (SZB, epik nincs kipróbálva), de ha már készül ilyen fejlesztés akkor - ami nagyon jó - mindenhová be lehetne tenni: kihívás, entitás, xéno, stb.
A kék préselő igen hasznos, köszönjük.
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.01
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8550. hozzászólás - 2020.03.03. 14:43:56
Üdv! Én még egy olyan fejlesztést kérnék még mindig lehet korábban is írtam már hogy a csatlósoknál a harci erőt ne egyenként lehessen növelni hanem mondjuk 10 -el legalább ahogyan a mytokronit képességet lehet rengetek + klikkeléstől lehetne megkímélni a végzeturakat.
Kérlek titeket nézzetek ennek utána előre is köszönöm.
Pontszám: 8.05
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8551. hozzászólás - 2020.03.03. 15:20:26 (Válasz Gwindor #8549 hozzászólására.)
Én írtam ÜSZ-re, hogy a gyógyitalt és manaitalt lehetne boostolni kicsit, 370. szinten 35-öt kell inni hogy maxra menjek, plusz nincs emellé igazítva az ősköves ital sem.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.88
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8552. hozzászólás - 2020.03.21. 06:43:30
Nem záporoznak az AF ötletek
Összeszedtem ide:
Szaki fejlesztés csökkentő - 80% fölé visz hasonlóan a specialzáció AF-hez
X AF-ért nullázhatod a feladataidat
X AF - ért 28 órán keresztül +1 esszenciát használhatsz, itt lehet egy külön AF, amivel a képességet fejleszted ki
Szintenként jó sok AF-ért +1 gyűrűt használhatsz ha már 10 ujjunk van
X AF - ért: 1 CSP-ért szintenként egyre több energiát kapsz A KV-ban.

Robot:
-Zu'lit lombikja: avatár manaitalt ad úgy hogy a relikvia a legmagasabb szintje van meg Zu'lit ősi éjkristály gyűrűje
-Sámán iszák: áldott kulacs ( Szint: 180 ) de itt csak Nagyobb éjkristály sámán amulett van mert előző után nem volt értelme fejleszteni
2020.03.02. frissítésnél jött a - 300-410. szintű gyógyitalok és varázsitalok bekerültek a játékba amik eleve nincsenek a szintre igazítva de azért kalandoknál eddig jó volt a 280. szintű ital most már 360. szintű gyógyital és manaitalokat kér itt érdekes sikerül beállítani a szinthez igazítást a relikviáknál még mindig nem.

Beszéltük is találkozón ezt elvileg fel is írtad ezeket is lehetne AF-ből szinhez igazítani ha már 385. szintű a karakterem és a Zu'lit lombikja megvan + Zu'lit ősi éjkristály gyűrűje a legmagasabb szintű akkor ne egy avatár manaitalt ( Szint: 200 ) adjon hanem ami legalább a kalandokban is elfogad vagy a karakternek is ér valamit gyógyításkor

- Lehetne Szövetségi bajnoksághoz is AF-et készíteni ( ehhez még nem volt úgysem ) vagy Relikvia formájában amihez AF képesség is kell hogy tovább lehessen fejleszteni
- Lehetne olyan AF képesség is ami a tudás fája utáni jutalmakat növeli %-ban vagy esetleg fixen adna szentiként hozzá mindebből X menyiséget.
- Lehetne olyan AF képesség is a mytokronit csomagokhoz ( pl 5 szint ) 1-es szinten 1% barna mytokronit , 5.-ik szinten 5% barna mytokronit, mert csomagokból barna nem jön de egyre több barna mytokronit kell a szintemelésekhez csatlósóknál
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.01
népszerűguldor93Férfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8553. hozzászólás - 2020.06.21. 12:12:32
Sziasztok!
Korábban ugye csak a prémium játékosok nyithattak egy kattintással több asztrális kincset, univerzum ládikót stb. Ezt később minden játékos megkapta, azzal az ígérettel, hogy a prémiumosok kapnak majd helyette mást. Erre az óta se láttam előrelépést.
Most van egy ötletem, hátha tetszik másoknak is: A szövetségi bajnokságban is lehetne esetleg több támadást indítani egy kattintással, mint a térkapuban. Igazából nem olyan nagy előny a nem prémium játékosokkal szemben inkább kényelem, így nem tolja el a játékot pay to win irányba, de mégis sok kattintástól meg kíméli a játékost.
Pontszám: 6.67
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8554. hozzászólás - 2020.06.21. 15:03:04 (Válasz guldor93 #8553 hozzászólására.)
mondjuk egy ilyen 5 tamadasos gomb jol jonne oda is
V3-Alíz
Pontszám: 6.53
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8555. hozzászólás - 2020.06.21. 17:38:25 (Válasz Dozer #8554 hozzászólására.)
Inkább egy olyan támadási gomb ami az adott küldetés be van állítva és addig lefut mert nem mindenkinek ugyan annyi ütés a kritikus ütés ( min 9 ütés ) és kábítás ( min 6 ütés ) , ezzel már napi szinten sok kattintás lehetne megspórolni ez alap lenne prémiumba
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.99
népszerűCsangurFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8556. hozzászólás - 2020.07.05. 11:55:04
Játszom!
Köszönöm!
Szövetségi tag vagyok! A kérdésem miért kell elkótyavetyélnem,miért csak az vanamit a játék enged,kérnék olyan opciót,hogy segíthessek Szövetségem társainak! Térkapus kincsek,Relikvia kupon! Nem eladni,átadni szeretném!!!!
Pontszám: 8.33
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8557. hozzászólás - 2020.07.17. 16:31:58 (Válasz Csangur #8556 hozzászólására.)
A gond az, hogyha lehetne tárgyakat átadni, azzal masszívan vissza lehetne élni (altok -> rabszolgázás)
Pontszám: 8.51
népszerűhpityuFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8558. hozzászólás - 2020.09.02. 13:00:34
Esetleg fel lehetne tüntetni az egyes menüpontokban az aktuális erőforrások maximumát? Pl. vadászatnál a max. tárolható CSP számot, portyázásnál a max. PP számot, stb. Már annyi féle dologgal lehet a játék elején megszabott különböző értékeket max. fölé vinni, hogy lassan követhetetlen (számomra). Ha egyszerűbb, lehet akár egy helyen is. Csak jó lenne ha nem úgy kéne kiszámolni, hogy az egyes erőforrásoknak mi a maximuma.
---
Pontszám: 7.50
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8559. hozzászólás - 2020.09.04. 16:57:07
Sziasztok!
Egy másik játékkal is játszom, és egy ott működő dolog szerintem itt is menne.
Sok vita szokott lenni a befizetési akcióknál, hogy miket mire kellene cserélni.

Lehetne egy olyan befizetési akció, amikor a vásárláskor 30% - al több őskövet kapunk, de semmi mást.
Tárgyakat sem, és a kiégett sem változna át.

Sok játékosnál, mint nálam is, nincs kiégett őskő, ezért lenne kompenzálva. Több őskövet kapnának azok akik akarnak.
Ez csak 1-2 napos akció lenne. véletlen időpontban, nem előre meghirdetve.
Így aki játszik rendszeresen az észreveszi aki nem az lemarad róla.

Remélem értelmesen, és érthetően írtam le.
Ha nem akkor meg lehet nézni a Metin2 játékban.
V3 Shadowrun
Pontszám: 7.29
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8560. hozzászólás - 2020.09.04. 22:30:49 (Válasz Shadowrun1990 #8559 hozzászólására.)
Én ezt nem támogatom annyira, mert nekem például pont az ellentéte van.
Rendszeresen befizetek, de így is majdnem 14k kiégett őskövem van. Szóval nekem ez ez a 30% nem lenne megérős, és a beváltható dolgok is eléggé hasznosak.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.98
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője