Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7981. hozzászólás - 2016.07.27. 16:44:19 (Válasz Don Firenze #7980 hozzászólására.)
Senki nem akart nerfelni.

Az érveimet pedig meg lehet tekinteni az adott ütőtávok legerősebb karakterei között, ahol valahogy nem kizárólag gyémántok szerepelnek, sőt megkockáztatom, jelentős többségben sincsenek.
Tehát a hordabónuszok jelentősége gyakorlatilag nulla.
Báró Samedi
Pontszám: 7.45
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7982. hozzászólás - 2016.07.27. 16:46:53 (Válasz Red Demon #7967 hozzászólására.)
Szerintem nerfelni kéne a v3-at,hogy ott csak fele annyi térkapu pontot kapjanak naponta mint más világokon, akkor megoldódik a probléma.
Pontszám: 7.28
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7983. hozzászólás - 2016.07.27. 17:01:01 (Válasz Azazel #7981 hozzászólására.)
A nerfet ezért is raktam kerítés közé. Valóban, a hordák úgy ahogy ki vannak egyenlítve, plusz van lehetőség a változtatásra, mert ott van a hűség záloga, amivel még a szövetségben is maradhatsz váltás után is. /ezt azoknak írom akik nem lennének képben/
Ha top listákat nézzük a világok/szerverek közt azt lehet mondani, hogy szintén kiegyenlítődik az arány.
A gyémántoknak ez a több le...ha jól emlékszem van egy plafon ami felett nem lehet rabolni. Ügyes fejlesztéssel egy ződ, piros, kék hordás is eltudja érni.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.43
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7984. hozzászólás - 2016.07.27. 20:53:42
45. szinten 750 Le plusz térkapunál. 7500 tp-nél ha csak a 2600 tp térkapuzik: akkor 13 tp-vel: 200 térkapu, ami 150.000 LE plusz plusz ugye bár szb is többet kapnak. Nekem 25e LE egy tul. összeg, ami 6 tul. összeg szintenként.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.55
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7985. hozzászólás - 2016.07.27. 21:22:13 (Válasz Fubujoci #7984 hozzászólására.)
Ez jól hangzik, csak pár dolog...

Oszd le ezt napi szintre, mert nem gyűjtögetheted hetekig a tp.-t,hogy a plusz lébőkból összejöjjön a plusz tu.

Hány növelésig ugyanannyi lé növelni a tulajdonságot ?

45. szinten, egy normális karakternek mennyi a napi bejövö lé-je, ennek hány százaléka lenne a napi max. térkapukból kijövö "plusz" lé ?

80. szinten ugyenez az érték?


Nincs végtelen térkapu naponta, mert a kapupontok száma véges.

Miért nem a gyémánt karakterek uralják a mezőnyt mindenütt, ha olyan komoly előny a bónuszuk?




Minden nap elteszek egy egyforintost, húszmillió nap múlva megvehetem a Mustangot, amit kinéztem magamnak.Kérdés, hogy élek-e még 54794 év múlva, lesz-e akkor még forint, Mustang, és ugyanannyiba kerül-e majd akkor, mint most.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.07.27. 21:51:04-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.45
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7986. hozzászólás - 2016.07.27. 22:14:37
Én csak teplomozok, 5 szb és térkapuzok. naponta vagy még ennyit se, ezért nekem nem sok a napi szerzett Le, de itt lent még ennyit se csinálnak az emberek. Vagy csak kihívásoznak és állatott fejlesztenek. max 5 szb, tehát ha csak mindenki térkapuzik és szb-ik akkor csak azért kerülök hátrányba, mert nem vagyok gyémántos. Itt lent nem lehet portyázni, mert rajtam kívül akit elérek és játszik 18 vannak abból 6 smaragdos. A többi nem nagyon tart LE-t magánál. Vadászni meg felesleges.

A 25k Le tul. összeg ez egy átlag volt. Ennél van sokkal kevesebb is a mágiát és egészséget spec nélkül is csak 10k Le kerül. Hogy miért nem a gyémántosok a legerősebbek, hát vannak egy páran itt lent. Attól függetlenül persze van aki ért a játékhoz valaki meg nem.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 7.55
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7987. hozzászólás - 2016.07.27. 22:50:45
Én normális karakterekről beszéltem, nem extrém, negyedévente egy szintlépéssel hízlalt terminátortojásokról. Gondolom arra is figyelsz, hogy az 5 szb.-ből 4 vesztes legyen,mert minek a tp....

Szerintem ez extrém, és nem hiszem, hogy a szabályoknak azért kellene módosulniuk, hogy a szélsőségeket támogassák.Amúgy meg, aki ezt akarja tolni, legyen gyémánt. Persze így is el fogsz jutni, (pár száz év alatt) olyan szintre, ahol aprópénz lesz a gyémántbónusz, már ha meg nem unod ezt a csupa izgalom és akció játékmódot, a 10.-15. évre
Báró Samedi
Pontszám: 8.30
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7988. hozzászólás - 2016.07.28. 00:48:28 (Válasz Azazel #7987 hozzászólására.)
tetszetek a beszólások. Minek a tp? 3 év után jöttem vissza játékba. A kezdetekkor itt voltam. most csak kapkodom a fejem, hogy milyen fejlesztések van. Kár, hogy az elején már nem volt így az egész. Régebben dübörögtek a játékosok, de nem tudtuk mi lesz a játékból, most meg pont fordítva van. Én jó esetben naponta egyszer nézek fel.(amikor a párom áltatja a 3 gyereket).
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 8.37
népszerűhpityuFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7989. hozzászólás - 2016.07.28. 07:12:21
A SZB-ban, ha valaki egy körben 50-szer csatázik, akkor kapjon eggyel több bajnoki tokent, ha 100-nál is többször, akkor hárommal és végső szinten ha több mint 200-szor, akkor kapjon dupla tokent. Amennyiben valakinek már legalább 30 szövetségi medálja van, akkor az utolsó szint nem használható, ha 40 medája van, akkor már a második sem, 50 medálnál pedig nem kaphat pluszt. Lehetne akár AF-képességhez is kötni. Ezzel lehetőség nyílna kicsit felzárkózni a később kezdőknek szövetségi medálok számára azokra, akiknek jóval több szövetségi medája van. Persze nem ingyen, mert így több erőforást kell beáldozni. Illetve szerintem a régi motorosoknak nem fog teljesen elfogyni az előnye, mert egy idő után mindenki korlátozva lesz.

Mód: helyesírás
A hozzászólást hpityu módosította 2016.07.28. 07:13:35-kor
---
Pontszám: 7
népszerűX666xFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7990. hozzászólás - 2016.07.28. 09:19:49
Azt elmagyarázná nekem valaki, hogy a 10% lélekkufáros kedvezményből megmaradó Le-át és a 33%-al több Le-át ami a térkapuból jön a többi horda hogyan egyenlíti ki? Úgy hogy a gyémánt hordán kívül nem kap több Le-át semmiért egyik horda sem és olyan kedvezményt sem amiből Le-át lehet spórolni.
Valamint miért olyan nagy szám elérni a 80. szintet? Mindenki azzal van megáldva, hogy egy rossz karakterből is király lehet 80. szint környékén...
V2 - X666x
V3 - Übermensch
V6 - Fétisvadász
"Tudtam magamról, hogy erős vagyok, és talán még azt is -ahogy mondogatták-, hogy bolond, arról viszont meg voltam győződve, hogy legbelül van bennem valami. Lehet, hogy csak megkeményedett szar, de az is több már, mint ami bennük van.
Pontszám: 6.67
népszerűX666xFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7991. hozzászólás - 2016.07.28. 09:34:09 (Válasz Azazel #7987 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.07.27. 22:50:45
Gondolom arra is figyelsz, hogy az 5 szb.-ből 4 vesztes legyen,mert minek a tp....


Kinek kell az SZB győzelemért járó alamizsna??? Annál még a nem gyémántos térkapu is 2X több Le... Max. azért érdemes ott nyerni, hogy forgathass a szerencsekeréken...
V2 - X666x
V3 - Übermensch
V6 - Fétisvadász
"Tudtam magamról, hogy erős vagyok, és talán még azt is -ahogy mondogatták-, hogy bolond, arról viszont meg voltam győződve, hogy legbelül van bennem valami. Lehet, hogy csak megkeményedett szar, de az is több már, mint ami bennük van.
Pontszám: 6.67
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7992. hozzászólás - 2016.07.28. 10:09:14 (Válasz hpityu #7989 hozzászólására.)
A később kezdőknek ott az inspiráció, több erőforrást kapnak, nem kell megfejelni ezt egyébbel.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.43
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7993. hozzászólás - 2016.07.28. 10:26:15 (Válasz hpityu #7989 hozzászólására.)
Remek dolog amit írsz,de szerintem nem megvalósítható. Most azzal a tök szar karakterrel amim van...egy hónapban majd 1300 győztes szb csatát értem el.Ugye érted mit is akarok ezzel mondani. / fél év alatt annyi tokenem lenne, hogy bérbe adnám barbadosi indián lányokért cserébe)
A rendszert amit leírsz át kellene dolgozni, bár elismerem, lehetne mit finomítani rajta...de örüljünk, hogy nem fagy ki délben a tábla.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.07.28. 10:27:08-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.32
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7994. hozzászólás - 2016.07.28. 10:50:52
Persze nem ingyen, mert így több erőforást kell beáldozni

Ingyen lenne, mert a késöbb kezdök annyival több erőforrást kapnak az inspiráció miatt, hogy majd belefulladnak.
A nyolcvanadik szintet pedig csak úgy mondtam, mondhattam volna, 100-at is, vagy 120-at. Lényeg, hogy magasabb szinteken,NORMÁLIS játék mellett, akkora a napi bevétel, hogy akár napi 10-20K lé sem számít szinte semmit.

Nem látom további értelmét ennek a viharnak a biliben.

Alamizsna...93. szint, közepes, nem gyémánt karakter, szb. :

Te nyerted a csatát.
A jutalmad 6568 lélekenergia és 29 TP.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.07.28. 10:56:23-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.45
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7995. hozzászólás - 2016.07.28. 11:12:24 (Válasz Azazel #7994 hozzászólására.)
Démon ez nem bili, hanem csak egy kávécsésze, melyben sűrű fekete eszencia van, amit vagy izésittel, vagy kiöntesz a csap árnyéka alá.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.07.28. 11:12:55-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.32
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7996. hozzászólás - 2016.07.28. 11:20:04 (Válasz Don Firenze #7995 hozzászólására.)
"... melyben sűrű fekete eszencia van.."

A Császárimádók gyerekei csészébe ....-nak, Inkvizítor?
Báró Samedi
Pontszám: 7.45
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7997. hozzászólás - 2016.07.28. 11:21:27 (Válasz Azazel #7996 hozzászólására.)
Ha jól emlékszem összeszedik a végterméket és eladják az eldáknak energiacellaként
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.32
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7998. hozzászólás - 2016.07.28. 11:22:17 (Válasz X666x #7991 hozzászólására.)
Te hová is gondolsz? Vegyük a 100-as szintű gyémántos karakteremet aki eh-s, csak azért szerzek 10-12k-t térkapuból mert egész jó le szívásom van, ennél jóval kevesebb lenne le szívás nélkül, le szívást te is növelhetsz majd. Na jöjjön az szb, az esemény pont nélkül is 5000 le, nem gyémántosnak talán 4900, csak hogy ez kb fele tp-re. Nem hiszem hogy az szb hú de gázabb lenne a szuper jó térkapunál. Meg hát térkapu pont napi 6 jön, pp meg akár 42. Toplassított vagyok, vadászok portyázok meg mindent csinálok, napi le-m térkapu kb 70000(ez le szívással, szóval alígha ad 20000 plusz le-t a horda bónuszom), talán 300000 a vadászatból, ugyan ennyi szb-ből (itt jó ha 5000 le-t számít a hordám), nem vagyok nagy küldis, így 100k küdi. 770000 le mondjuk egy nap, 25000 jóesetben a horda bónuszom, a bevételem talán egy harmincad része a bónuszom, ha egy másik hordás tökéletesen utánozna más hordával (nem lenne megeröltető) és csak egy küldivel csinálna naponta többet, ugyan ott lenne mint én. A számok nem tökéletesek, de nem is hasra ütés szerűek, kár bele kötni. Jajj majdnem kimaradt a kufár kedvezmény. Azt se mondanám ördögien fontosnak, felszerelést nem sűrűn cserél az ember, pláne ha ritkán lép szintet, a gyógyital az ami sokat fogyaszthat, de akkor sokat is kell szb-zni amit pláne nem csinálsz, meg azok a tengilengik se akik igyekeznek veled eggyütt "optimalizálni". Szerintem nyugodj meg, nem vagy igazságtalan hátrányban, ha mégis úgy érzed, ott a horda váltás, nem egy horror összeg.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.07.28. 11:23:37-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.92
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7999. hozzászólás - 2016.07.29. 06:21:26
Napi érdekesség:
1 megaesszencia által adott AF bónusz (+0,2%) vadászatonként +0,000045 AF pontot jelent. Ha jól néztem, ez fix mindenkinek, egyéb AF bónuszoktól függetlenül. Ha 235 felett van valaki megákkal, kiszámolható, hogy mennyi idő alatt térül meg a ráköltött "megaesszencia" AF képesség 2-3-4-5 AF pontos költsége.
Kiszámolható, de igen elkeserítő.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.10
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8000. hozzászólás - 2016.07.29. 08:49:40 (Válasz Offsboy #7999 hozzászólására.)
Ne az AF pontok miatt gyűjtsd, hanem a 95% bónusz miatt. Ha ahhoz elég már az eszenciád, akkor ennek a fejlesztési vonalnak is végleg vége. Maradt még valami?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.20
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!