Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4241. hozzászólás - 2011.10.02. 19:18:50 (Válasz WillChi #4239 hozzászólására.)
A "pótcselekvés" ellenére se tudnak a top szövik kivételével a többiek felzárkózni. Különösen az "új" világokon, ahol a manakons "korrekciósan" működik.

De mondjatok olyan dolgokat amik hiányoznak/javítandóak, és épülettel lehetne korrigálni.
-Könnyen programozható, mivel erre tuti nincs mostanában kapacitás ugye...
-A Beholder bevételét nem érinti (azaz őskövekkel nem kapcsolatos)
-A harcrendszerbe nem piszkít bele (a multkoti AF képességek hatása még nem derült ki...)

1 épület kellene, mely fix építési költségű, és segít a szövi küldikben az extrém magas piramis miatt, ezt belátom, de még ennek se tudok hatást mondani, hogy mi lenne jó.

Nyissak a témának egy topikot?
Pontszám: 6.28
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4242. hozzászólás - 2011.10.02. 19:28:21 (Válasz Birka #4238 hozzászólására.)
Bajom???

Hát abból van sok.

Pl, az hogy a (új) bajnoki kb. 100* népszerűbb, mint a Xeno és most az nagyon adja, holott az a játékosok 2%-át érinti maximum, míg a másik jóval nagyobb mértékben (kellene).

Minek szóljak, ha JV így sem (úgysem) ír semmit.

Az meg, hogy nincs épület (amit érdemes lenne építeni), nem hiszem el, hogy Neked nem baj...attól függetlenül, hogy winnie klónja lettél és mindenkit lehurrogsz, ha valakinek valami nem tetszik a gémben.

Ui: Amúgy meg, attól, hogy nem írok valamelyik topicban az nem azt jelenti, hogy teszek rá, hanem pl azt, hogy PM-ben küldöm el az illetékesnek, mert annak azért több értelme van (azt azért nem illik semmisnek venni)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.52
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4243. hozzászólás - 2011.10.03. 17:03:54
lenne néhány ötletem, és egy két zavaró momentum.

a legendák tetszenek, de kicsit zavar hogy a landragór ébredése részt nemrég hagytam el mikor az event nagyon régen volt.
külön kelet volna szedni a világi és a saját legendákat.

a térkapuba kicsit sokat kel várni. hogy újra tudjuk használni. gyorsítani ugyan lehet 1/3 őskővel kicsit sokkalom az árát fojtón használni, és a csp ből való gyorsítást is (általában ezt használom) a EHeseknek jó mert ők nem használják cspjüket. de én VFes vagyok és én a ppt nem használom nagyon semmire.
jó lenne ha a térkaput lehetne gyorsítani ppböl is feltételek VF és prénium tagság és így a VFesek is gyorsabban lépnék a szinteket.

a kalandok közben nem merem elolvasni a szöveget mert közben bármikor betámadhatnak így értékelni sem tudom.

uj event ötlet.
az istenek visszatérése
az event kezdetén kiválasztunk egy nekünk szimpatikus istent és öt próbáljuk meg hitpontok gyűjtésével segíteni a visszatérését.
hitpontokat isteni küldetések teljesítésével lehetne szerezni.

a fertőzött és a felgyógyultak között nagyobb lehetne a különbség.
fertőzött: a sajtolásnál nagyobb eséllyel talál eszenciát (kegyetlenebbül végez az állatával)
felgyógyult : az AFpontokra szerzésére kapna valamekkora szorzót.

lehetne egy olyan event amiben fertőzött szörnye támadnak és minket is megfertőznének fertőző pontokkal amik ellen küzdeni kel mert ha összegyűjtésünk 10 darabot (vagy valami más mennyiség is lehet) akkor plusz egyel megnő a fertőzésünk de ha küzdünk ellene akkor a landragorn eventekhezz hasonlóan jutalmat kapnánk.

sokkal vonzóbb lenne és embermegtartóbb lenne a vadászat ha lehetne benne találni különböző szörnyek testrészeit.
amiből akár egy új szövetségi épületben a kovácsműhelyben lehetne akár egy egészen új típusú tárgyakat készíteni vagy meglevőket tovább fejleszteni.
akár egy kard is lehetne amit fejleszteni lehet egyre magasabb szintre lélekenergia Kiégett őskő, térkapus relikviák felhasználásával. és 4-5 szintenként igazi őskőért lehetne extra képességet vásárolni rá
V1-antilop
Pontszám: 8.41
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4244. hozzászólás - 2011.10.03. 17:09:12
aprócska javallatom lenne csak

nemelehetne-e a lélekgyémánt összegét rávezetni a karakterlapra is. Kicsit zavar hogy mindig be kell lépnem a kufárhoz ha meg akarom nézni mennyi van éppen.
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 7.52
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4245. hozzászólás - 2011.10.03. 17:49:55 (Válasz antilop #4243 hozzászólására.)
Idézet: antilop - 2011.10.03. 17:03:54
a térkapuba kicsit sokat kel várni. hogy újra tudjuk használni. gyorsítani ugyan lehet 1/3 őskővel kicsit sokkalom az árát fojtón használni, és a csp ből való gyorsítást is (általában ezt használom) a EHeseknek jó mert ők nem használják cspjüket. de én VFes vagyok és én a ppt nem használom nagyon semmire.
jó lenne ha a térkaput lehetne gyorsítani ppböl is feltételek VF és prénium tagság és így a VFesek is gyorsabban lépnék a szinteket.


Kronokompenzáció szakértelem

a kalandok közben nem merem elolvasni a szöveget mert közben bármikor betámadhatnak így értékelni sem tudom.


Másik tabulátorban van a karakterlapod a böngészöben és ezt a tabot meghagyod, hogy később olvasgasd (gyakorlatilag egy idő után le fogsz szokni az olvasásáról )

uj event ötlet.
az istenek visszatérése
az event kezdetén kiválasztunk egy nekünk szimpatikus istent és öt próbáljuk meg hitpontok gyűjtésével segíteni a visszatérését.
hitpontokat isteni küldetések teljesítésével lehetne szerezni.


A küldiket biztos nem fogják bővíteni (max különleges eventnél 1-el évente), az istenek pedig ott vannak a TF-ben és ott lesznek a TF onlineban.

a fertőzött és a felgyógyultak között nagyobb lehetne a különbség.
fertőzött: a sajtolásnál nagyobb eséllyel talál eszenciát (kegyetlenebbül végez az állatával)
felgyógyult : az AFpontokra szerzésére kapna valamekkora szorzót.


Mind a kettő nagy táp lenne a másikkal szemben. Esszenciatalálat esélyére van AF képesség, több AF-re szintén AF képesség és épület is.

lehetne egy olyan event amiben fertőzött szörnye támadnak és minket is megfertőznének fertőző pontokkal amik ellen küzdeni kel mert ha összegyűjtésünk 10 darabot (vagy valami más mennyiség is lehet) akkor plusz egyel megnő a fertőzésünk de ha küzdünk ellene akkor a landragorn eventekhezz hasonlóan jutalmat kapnánk.


Az ötlet érdekes, de ha egyszer már fertőtlenedtek sokan, akkor nincs sok értelme, max 68-as szint alatt. Más, ideiglenes dologgal meg lehetne csinálni, külön betegség, fagy, stb.

sokkal vonzóbb lenne és embermegtartóbb lenne a vadászat ha lehetne benne találni különböző szörnyek testrészeit.
amiből akár egy új szövetségi épületben a kovácsműhelyben lehetne akár egy egészen új típusú tárgyakat készíteni vagy meglevőket tovább fejleszteni.
akár egy kard is lehetne amit fejleszteni lehet egyre magasabb szintre lélekenergia Kiégett őskő, térkapus relikviák felhasználásával. és 4-5 szintenként igazi őskőért lehetne extra képességet vásárolni rá


Erre is ott van a TF és ott lesz az online TF. Ott pont így tudsz magadnak tárgyakat legyártani.

Egyébként fontos, hogy bármi ötleted van, dolgozd ki és ne feltétlenül ide írd, hanem emailben küldd el nekik, ha előtte többeknek is kikérted a véleményét.
Pontszám: 6.63
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4246. hozzászólás - 2011.10.04. 14:34:47 (Válasz Picok #4233 hozzászólására.)
Hol tudom elérni a JV-t,vagy valakit,aki segíthetne a problémám megoldásában?
Írtam az info@vegzetur címre 2 napja,de arra sem méltattak,hogy válaszoljanak.
------------------------------
Yar Afzal
V5-Rats
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 8.57
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4247. hozzászólás - 2011.10.04. 14:46:17 (Válasz Bartosgabi #4246 hozzászólására.)
Adatlap/Karakterlap-->Egyéb-->Segítség?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.03
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4248. hozzászólás - 2011.10.09. 12:03:55
Aukciós házban az éppen legmagasabb licitet adó karakter neve lehetne link egyben?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.52
kedvelt tagLeveli békaFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4249. hozzászólás - 2011.10.11. 22:52:58
Én inkább csak kérdeznék hogy ha valamelyik szövi felhúzta az energiakristályosítót 20-as szintre és nem vesz őskövet amivel átváltoztatná a kiégetteket is az mostantól tudja majd használni ezeket a köveket vagy csak úgy lesz neki?Annyira nem zavar elfér csak ha már van valamit lehetne vele kezdeni.
Pontszám: 6.75
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4250. hozzászólás - 2011.10.12. 05:50:42 (Válasz Leveli béka #4249 hozzászólására.)
Csak lesz a kariknál.
Pontszám: 7.40
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4251. hozzászólás - 2011.10.12. 17:18:31
Mivel kifejezetten Panasz topicot nem találtam, így gondoltam ide vetem fel a dolgot.


Doomlord birthday! (2011-09-19)
Dear Player! We are celebrating the 2nd birthday of Doomlord from Monday (19th of September) to Sunday (25th of September). During this period, each day the first time you log in you will get a birthday cake (look for it under healing potions). Additionally, if you purchase ancient stones during this time, you get +20% as a gift. If that wasn't enough, for your first purchase during this time you will get a medallion of doom, a unique artifact which gives +1 building skill and -1 sec to hunting time. Happy birthday!


Ilyet a magyar szerókon miért nem lehetett kapni? ( Csak azt ne mondjátok, hogy azért nem, mert a talin lehet kapni ha elmész. )


Mod: Azért csak most tettem szóvá, mert nem nagyon szoktam felnézni a Doomlord-ra, most is csak az orosz oldal miatt néztem át oda is.
A hozzászólást NoFear módosította 2011.10.12. 17:19:29-kor
NoFear - V1
Pontszám: 8.64
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4252. hozzászólás - 2011.10.12. 17:53:04 (Válasz NoFear #4251 hozzászólására.)
Ezt úgy hívják kivételezés, az orosz végzetúr 1 éves mulatságon adnak Mindenkinek egy vodkakupont, amit beválthatnak a közértben...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.04
kedvelt tagVermákFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4253. hozzászólás - 2011.10.20. 18:27:32
A felszerelésekre lenen egy fejlesztési javaslatom, elsősorban a lélekgyémántért vásárolhatókra. Biztos sokaknak ismerős lesz ez nem a véletlen műve.

Tehát magasabba szinten pl.100- tól lehetne olyan cuccokat berakni amik egybe tartoznak és teljes hatásukat csak akkor fejtik ki, ha mindegyik megvan.
Pl.: Anduril Dragon a Pusztító csatavértje:
Páncél +5 kritikus sebzés
Pajzs +5 kritikus sebzés
Csizma +5 kritikus sebzés
Gyűrű +5 kritikus sebzés
Nyaklánc +5 kritikus sebzés
Ha megvan mind akkor a kritikus sebzés nem +25 hanem 50.
Remélem a példa érthető az a lényeg, hogy ha meg van a készlet jóval nagyobb a bonusz mint külön-külön. Természetesen minél jobb egy cucc annál nehezebb összegyűjteni, és a darabokat szét lehet szórni epikus csaták kalandok, de az igazán jókat az aukciós házba vagy az események jutalmaként.
Pontszám: 7.75
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4254. hozzászólás - 2011.10.21. 09:53:54 (Válasz Vermák #4253 hozzászólására.)
Azaz tápos "szettek" lennének gyűjthetők. Más játékokból ismerős. Nekem tetszene.
Errőljuteszemvan...

Felmerült a Bajnoki emelt kategóriás spec díjazásának (jelölésének) kérdése. Ott már ötleteltünk egy ideje rá, de (egyenlőre) nem került be a fejlesztésekbe.
Sebaj. VAN más megoldás. ;-)
Más játékokból ismerős lehet a Dicsőségfal, Hősök csarnoka, stb.
Az Egyéb gomb alatt egy új gombbal igazán elférne ilyesmi pár dicsőségkategóriát elérő neve, profilképe.
Pár ötlet a teljesség igénye nélkül:
- 100., 150., 200. (stb.) szintet elsőként elért karakter
- Legmagasabb szintű állat tulajdonosa.
- A legtöbb Bajnoki érmet elért játékos. 'Setleg az emelt kategóriában elért győzelem 2-t érne CSAK itt számolva. ;-)
- Tábornok, azaz a legtöbb éremmel rendelkező karakter (darabszám számít).
Pontszám: 7.57
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4255. hozzászólás - 2011.10.21. 17:23:05 (Válasz McMad #4254 hozzászólására.)
Legmagasabb szintű állat feltétlen
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.06
fórumozóDennyKeh2Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4256. hozzászólás - 2011.10.21. 17:26:27
Sziasztok! Most kezdtem a játékot és arra lennék kiváncsi hogy hogyan lehet állatokat befogni? ) Írjatok létszives:)
Pontszám: 5
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4257. hozzászólás - 2011.10.21. 17:35:14 (Válasz DennyKeh2 #4256 hozzászólására.)
Idézet: DennyKeh2 - 2011.10.21. 17:26:27
Sziasztok! Most kezdtem a játékot és arra lennék kiváncsi hogy hogyan lehet állatokat befogni? ) Írjatok létszives:)



Kimész a mezőre, aztán mondod neki: "Hinnye Buksi, gyere ide te!" Aztán ha nem jön akkor utánafuCC. xDD
NoFear - V1
Pontszám: 6.40
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4258. hozzászólás - 2011.10.21. 17:42:28
Úgy látom a beírásoddal egyet már fogtál...
Pontszám: 9.12
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4259. hozzászólás - 2011.10.21. 17:47:20 (Válasz DennyKeh2 #4256 hozzászólására.)
Itt megtalálod a választ: http://vegzetur.wikidot.com/allattartas
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.47
fórumozóDennyKeh2Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4260. hozzászólás - 2011.10.21. 18:11:34 (Válasz Psych #4259 hozzászólására.)
Köszi Psych Köszi megint ))
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője