Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagnagydFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7681. hozzászólás - 2015.12.28. 10:58:59
Mi jelenleg a 8. küldetésüket csináljuk(szintlépős).Statisztika szerint a 7. küldtést
Vagyis a VII szám alatt vannak 1(1) számok.
Talán az egy azt jelenti hogy részt vett,a zárójelbe meg amennyit segített.pl kettő szintet lépett a küldetés óta 1(2).De ez csak találgatás.
Ha valaki kalandos vagy dukátos küldit csinál az jobban kiigazodik rajta:)
Ne egy véleményen legyünk, hanem egy színvonalon.
Pontszám: 10
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7682. hozzászólás - 2015.12.28. 11:32:28 (Válasz Quellon #7680 hozzászólására.)
Ha ráviszed az egeret a római számra kiírja hogy melyik küldetés.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.46
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7683. hozzászólás - 2015.12.28. 11:44:17 (Válasz LanMaffia #7682 hozzászólására.)
Áhhá, nagyon köszi
És mi a zárójelezés lényege? Mindekinél minden küldiben ugyanaz a szám van nálunk a zárójelben és előtte is.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7684. hozzászólás - 2015.12.28. 11:47:56
Asztrálszilánk csatlóskristályra váltását nagytételben és/vagy darab megadhatóságos rendszerben lehetne?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7685. hozzászólás - 2015.12.28. 12:11:48 (Válasz Quellon #7683 hozzászólására.)
Ahogy észre vettem, a zárójelben lévő szám jelzi az összesítést. Vagyis, amit az adott küldetésben eddig teljesített, ott van összesítve. Így látható, hogy az előző szövetségi küldetésekben is mennyire volt aktív a szövetségi társ.
Pontszám: 9.11
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7686. hozzászólás - 2015.12.28. 12:34:28 (Válasz Bíborhold #7685 hozzászólására.)
Én is erre gondolok, tippelek
Nálunk pont most jött az új küldisor és ahol eddig 8(8 ) volt, ott most 0(8 ) van
A hozzászólást Gwindor módosította 2015.12.28. 16:33:47-kor
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.24
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7687. hozzászólás - 2015.12.28. 14:22:49 (Válasz Gwindor #7686 hozzászólására.)
Mit szívsz Tesó? Én ott egy darab napszemüveges szmájlit sem látok
Pontszám: 8.22
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7688. hozzászólás - 2015.12.28. 15:41:42 (Válasz Quellon #7684 hozzászólására.)
Szerintem írj ÜSZ-re javaslatot. A 100-as átváltások ha jól emlékszem az én javaslatom után kerültek be. Miután vagy 500-at kattintottam egymás után
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.69
kedvelt taghellblade
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7689. hozzászólás - 2015.12.28. 16:21:33 (Válasz Bpetya75 #7687 hozzászólására.)
.
A hozzászólást hellblade módosította 2015.12.28. 16:21:54-kor
Pontszám: 6.23
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7690. hozzászólás - 2015.12.28. 16:33:14 (Válasz Bpetya75 #7687 hozzászólására.)
Kéne mi?
Ez egy kódolt üzenet, amit csak nagyon magas IQ-val tudsz értelmezni - és persze szerencsével
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.24
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7691. hozzászólás - 2015.12.30. 13:20:26
Ez a játékbeli chat ablak működik egyáltalán vagy csak dísznek van?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.56
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7692. hozzászólás - 2015.12.30. 13:23:34 (Válasz Emishi #7691 hozzászólására.)
Elvileg működik, de csak dísznek van, mert senki sem használja... Sőt gyakorlatilag szerintem mindenkinek ki van kapcsolva hogy meg se jelenjen...
A hozzászólást Iceman_96 módosította 2015.12.30. 13:26:27-kor
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.08
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7693. hozzászólás - 2015.12.30. 13:30:47 (Válasz Iceman_96 #7692 hozzászólására.)
ÉS, hogy kell használni? egyik szövitársammal most próbáltuk, de csak feketeség van.

Mód: azt sem látom, amit én írok
A hozzászólást Emishi módosította 2015.12.30. 13:31:29-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.56
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7694. hozzászólás - 2015.12.30. 13:33:52 (Válasz Emishi #7693 hozzászólására.)
Őszinte leszek, sosem próbáltam tüzetesebben. Amikor berakták pár napig nézegettem, de csak a világ chatet. Azután hogy kikapcsolható lett a beállítások menüben, rögtön ki is kapcsoltam.
A hozzászólást Iceman_96 módosította 2015.12.30. 13:49:22-kor
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.08
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7695. hozzászólás - 2015.12.31. 15:32:49
Egy javaslat:
Mivel alacsonyabb szinten is kevesebb a player es vannak hezagok, mi lenne ha a KH nem csak a top jatekszere lenne, hanem tobb "csoport" is lenne? Valamint az SzB kisebb megrenovalasa, hogy ne csak a "gepet" erje meg utni, hanem legyen egymas kozti portya...ha jol emlekszem erre az elmult kis idoben tobb indittatas is volt es nem csak az en velemenyem.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.42
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7696. hozzászólás - 2015.12.31. 16:04:28
Miért visz mindent a SZB normál portyával szemben?
Nincs fáradtság, és mindig van célpont, korlátlanul csaphatod.
Ismétlőzésre alkalmasabb a kritikusok és kábítás viszonylag könnyű maximalizálhatósága miatt.
Csatavégi jutalmak: aranydukát, platina, kristályital meg még valami.
Nincs vereség esetén sem LE-bukás.

Mégis mi motiválna bárkit sima portyára? Aki valamikor valamiért sima portyát/nem szb-t üt annak megvan a jó oka rá, annak nem kell plusz motiváció. Akinek meg nincs semmi olyan amiért elhagyná a szb-t, annak jó is így.
Tény, hogy a szb véglegesen és gyökeresen megváltoztatta a játékot és a portya alapú dolgokat, hogy van-e visszaút vagy kell-e azt nem tudom, talán nincs és nem is kell... ezt nem lehet pár ember véleménye alapján eldönteni.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.16
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7697. hozzászólás - 2015.12.31. 16:07:33 (Válasz Quellon #7696 hozzászólására.)
Pont erről beszélek. Hogy az egész játék PVE lett....az SzB nem pvp, hanem kváz bábokat ütögetsz LE-ért...ez nem egészséges, mert kihalt a pvp része a játéknak
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.63
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7698. hozzászólás - 2015.12.31. 16:36:20 (Válasz Emishi #7697 hozzászólására.)
Most se tiltja senki sem hogy rendesen portyázz, csak ha nincs meg felelő célpontod meg olyan akitől többet lehet rabolni, mint az SZB re kapott le akkor mi értelme van?

Küldetesekrol már ne is beszéljünk hány ezer küldivel előrébb lennék ha kezdetektől lett volna lehetőségem szb re.

Portyazni csak akkor szoktam már ha kell kiégett kő vagy van időm kristály gömböt használni és valakit el lehet kapni vadászat után ott hagyott karakterrel.

Téged mi vonz a rendes portyázásba?

Amúgy mellesleg az SZB vel legalább az én játékom nem rontja más játékát, rengeteg kari rol hatalmas teher le lett véve mert így nem ütik őket fel óránként a föld alá

Kristály horda szintén báb ahogy te mondod hiába van belőlük több, max háborúba adnak egy kis le szívás de még azzal együtt is rosszabb a Le tp mint szb re mondjuk eh eszencia mellett
Pontszám: 7.84
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7699. hozzászólás - 2015.12.31. 16:51:39 (Válasz Fsanyi82 #7698 hozzászólására.)
Ha PVEzni akarok elmegyek farmvillezni vagy valami hasonló szarral játszani. De a pvp ki lett gyilkolva...legalábbis ahhoz képest ami régen volt. Igen nem éri meg a portya, mert ott az SzB, pontosan emiatt. Labdába sem lehet rúgni, még ha találsz egy közepes farmot akkor sem. Ennek mi az értelme? Zombiként kattintgatni a LE-ért, nuku gondolkodás csak beütni amit az éppen adott stratéga kiszámol. Végülis efelé halad a világ, csak szomorú látni, hogy itt is ez lett a tendencia.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.63
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7700. hozzászólás - 2015.12.31. 17:28:27 (Válasz Emishi #7699 hozzászólására.)
Portya kari voltam tudom izgalmasabb volt elkapni valakit sok le vel stb. De el kezdtem ismétlős kuldiket csinálni és egy rakás kínlódás lett a játék. Egy napi küldetés sorozatra rá ment egy fél napom majdnem van mikor több is. Nem beszélve erő forrás rol majdnem dupla mennyiség mert minden célpont agyon volt verve állandóan hisz nem csak én támadtam őket stb 100%os portya célpont szinte csak hajnalba volt most meg azért keljen aki akar hajnalba, hogy könnyebb legyen küldit csinálni.
Tegyük azt is hozzá hogy sokan abba untak bele hogy fél óránként agyon lettek verve és vagy törölték maguk vagy katakomba vagy csak szimplán hónapok óta be se léptek.

Nézd lehet most is portyazni sőt szb zo karikat szb közbe el kapsz jól tejelnek. De hidd el ha szb nem jött volna a játék totál kihalt volna mostanra már.

Nem az SZB tette tönkre a portyat. Hanem a portya miatt lett inaktív és kihalt sok világ ami szükségessé tette az SZB t

Most igen üres kattingatas lehet unalmasabb de ha van egy karid amit hosszú hónapokat pénzt nem sajnálva fejlesztesz aztán hirtelen oda érsz nincs kit támadni de téged marha magas szintről meg lefelé elernek olyanok akik nálad is jobbak vagy csak szintjuk miatt gyárilag erősebbek, akkor a te játékod is tönkre megy és vagy torolsz vagy abba hagyod el hagyod a karid stb..

Szükséges rossz az SZB enélkül már rég nem játszanék.

Mellesleg most két naponta fel órában el intézem a játékot és a maradék időbe van energiám a többi karaktert nézni ki hogy játszik mit fejleszt stb

Amúgy ha van jó ötleted amivel a portya izgalmas lesz ismét és meg is éri mind le Ben mind küldiben csinálni, akkor oszd meg velünk illetve a játék vezetéssel
Pontszám: 8.94
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője