Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7121. hozzászólás - 2015.03.04. 10:38:11
Nem akarom végigolvasni, csak egy dolog érdekelne, ha valaki volna szíves válaszolni: mihez kell az Aréna?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.94
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7122. hozzászólás - 2015.03.04. 10:42:41 (Válasz Quellon #7121 hozzászólására.)
Szint feladatokhoz.
Amúgy csak arra jó,hogy a klántársak teszteljék egymást.
Pontszám: 5.29
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7123. hozzászólás - 2015.03.04. 10:45:34 (Válasz Kwisatz #7112 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2015.03.03. 16:43:21
Akkor nem értetted amit írtam, ironizáltam
A játékbeli karaktered 3 dologtól függ:
1. mennyi pénzt szánsz rá
2. mennyi időd van
3. mennyire vágod a know how-t
Te csak az egyik aspektuson lovagolsz, de ha bármelyik a fenti háromból hiányzik, akkor már nem egyforma erősek a karakterek (mint ahogy a játék is mutatja).
Ahogy meg kiveszem a szavaidból, valami olyan extrém esetek próbálsz felvázolni, amivel egy normál karakter (normál egyenlő 1000-ből 999) nem foglalkozik.
Akkor meg mi a fenének erőlteted?


Azt nem érted,hogy csak egy kell hozzá.
Türelem vagy kitartás.Minek hívod.
JUTALOMBEGYŰJTÉS BŐVEN ELÉG.
Ez a 0 Tp.
Pontszám: 5.22
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7124. hozzászólás - 2015.03.04. 10:55:43 (Válasz Fsanyi82 #7113 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.03.03. 17:02:43
Ezt fejtsd már ki , hogy a bránerben építesz két szinten belül annyit, hogy álltalad vázolt épületeket tudd használni .
És mellékesen kettes szinten jönnek be a szakik ami kellene ahhoz hogy egyáltalán lehessen állatod
vagy építsz vagy szakizol kettes szinten a kettő együtt nem megy

energiatéglával szerezhető maximum le egyes szinten

100tp kell szintlépéshez
vagyis extrém esetben 100portya

erre kapsz 100 energiatéglát ha már szöviben vagy
az energia téglák éjjel váltódnak át , kivétel nélkül mind az utolsó darabig építési energiára
egy energia tégla maximum 10ezer le-t hozhat ha a tudás fával rendelkező szövik szét építik magukat és kevés az aktivitás a szerveren , de egyes szinten ennek maximum 2%-át kapod meg ,tehát igen extrém esetben össze szedhetsz egyes szinten összesen 20000 le építési energiát
na ezzel aztán v5-ön egy olyan szövibe ahol van kennel te meg sem közelíted az építési átlagot kiv ha egy olyan szövibe kerülsz ami csak mannakonsttal és energiatéglával épül, vagyis ez sem fedi a valóságot mert az építési energia is növeli az építési átlagot
kettes szinten elfogni állatot el lehet de ahhoz kellene némi le a szakit kifejleszteni és feladatokat azzal kezdeni
megint csak ha nem szerzel le nem lesz szakid sem
és a többibe már bele se menjünk


javaslom neked Rosten van a nagy sárga segítség gomb ha belépsz a karidhoz jobb felső sarok
namost ott levél írása az üsznek
ott fejlesztési javaslat válaszd ki vagy reklamációt

Hidd el hamarabb eljut Miklóshoz , mint ha ezerszer beírod ide


Úgy,hogy én nem építek.Én csak klánt alapítok,amit annyira menedzselek,hogy az ép átlag ne menjen a kennel használatra.
Írtam amúgy.
Karácsonyi event ontja a sütit.Abból is lehet építeni.
Mint írtam tulajdonkép csak 4es tanulás és egy egyes idomítást +kb 900LÉ az idomításra kell ehhez,minden más mehet építésre.
Tehát elég az ép átlagra.
Akár meg oldhatod multi accokkal is az építést más IPről.Ennek módját kérdezd Break_SOStől,de van még pár tehetség a szervereken.
Az első állat elfogásához 1-2 vadászat elég,mert az esetek 99%ban szinte azonnal be adja.
Menyük bele nyugodtan.

Beszéljük ki ezt a 0 Tpét,hátha Miklós is reagál végre.

U.I:Ott van Dikó úr,aki ide küldött.
Pontszám: 5.22
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7125. hozzászólás - 2015.03.04. 10:57:13 (Válasz Quellon #7121 hozzászólására.)
kennel alap feltétele pl ha nincs aréna nem lehet kennel sem

Rosten menthetetlen vagy , egyszerúen nem vagy képes felfogni a csökött agyaddal, hogy amit írsz szinte fizikai képtelenség
ÉS az égvilágon semmi értelme nincs ennek, ha valaki egy helyben nulla tp vel hízik évek alatt annyit, hogy az bárkijátékát zavarja bármiben is

A legfontosabb az egészben, ha valaki bulla tp mellett fejlődik az nem fog portyázni sem , tehát ki a lótórót érdekel, hogy ott van egy izom kari szocpok kisnyugdjas vagy nevezd aminek akarod ha egyszer nem jelent veszélyt senkire , hisz ha portyázna összedőlne a tamagocsi elmélet abban a pillanatban
De ha véletlen egyszer betámad mert hmm elkapja a vágy ilyen brutális cselekedetre , akkor mivan?
kikaptam valakitől egyszer?
egy hét múlva már emlékeimben sem fog szerepelni, mert aktívan játszva úgy elhagyom, azt se tudom már hol láttam

Ha meg nem tetszik, hogy valaki így fejlődik jelentsd üsznek
vagy kezdj te is egy ilyen karakterbe aztán pár év múlva jelentkezz mikor már betegre tápoltad magad
na szevasz
Pontszám: 8.38
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7126. hozzászólás - 2015.03.04. 10:58:21 (Válasz Bpetya75 #7109 hozzászólására.)
Idézet: Bpetya75 - 2015.03.03. 15:03:26
Hihetetlen, mire nem szánsz időt és energiát. Mivel érdemelte ki a srác ezt a nagyfokú törődést?


Ha valamit a fejembe veszek,azt végig viszem.
Ezt az egészet igazságtalannak és egyben baromságnak tartom,így kénytelen vagyok a fejetekbe verni,hogy MIKLÓS reagáljon.
Pontszám: 5.22
fórumozóÁrpi70Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7127. hozzászólás - 2015.03.04. 11:10:59
Sziasztok! Csak egy javaslatról szeretnélek titeket megkérdezni, hogy mit szóltok hozzá. Arról lenne szó, hogy a Lélekkufárnál ha gyógyitalt vagy varázsitalt szeretnék venni lélekenergiáért és mondjuk 10-t 20-t vagy annál többet is akkor miért kell egyesével megvenni "kattintani", és nem-e lehetni úgy megoldani, hogy kijelölöm, hogy nekem pl. 35 db kell, így csak egy klikk-el el lenne rendezve a vásárlás! Ez nem csak ezekre szól, minden olyanra amiből többet kell vásárolni.
Pontszám: 5
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7128. hozzászólás - 2015.03.04. 11:11:33 (Válasz Rosten #7124 hozzászólására.)
ha te alapitasz klánt , vagyis végzetúr játékban szövetséget helyesen fogalmazva , akkor kell csak a lélek kuthoz 5000 le amit saját zsebből kell bevakolnod ameddig nincs kutad nincs építési energiád sem máris egyes szinten nem lehetséges
amennyiben más építi be a kutat ugy neked akkor is fel kell töltened

hiába okoskodsz , hogy hamis ip-ről havrok regelnek neked építeni és akkor neked nem kell
teljesen mindegy ki épít ha nem mannakonsttal teszi azt az átlag növekszik amit te smmit csinálva nem tudsz tartaniés ennyi

ha vagytok hárman egy szövibe és ketten építenek te meg nem ... pl
fejenként be építenek 100-100 ezret amivel még rohadt messze vagy egy alap egyes kenneltől is ott kapásból 200.000/3 lesz az építési átlag vagyis 66,666 le aminek a felét tartanod kell , 33 000 et nem tudsz a semmivel összeszedni
egy karácsonyi süti lufasz le t ad kis szinten , abból te nem fogsz vakolni cimbora

De én be is fejezem a következő levelet Miklósnak fogom írni, hogy valahogy tiltsanak le innen a fórumról téged mert rohadt idegesítő, hogy csak fújod a marhaságaid és nem fogadod el évek óta jól játszó karakterek képletekkel számokkal tényekkel levezett példáit sem , neked akkor is igazad kell legyen , mert azok a k¤va kisnyugdíjas pok ok akkora vizet zavarnak a fejedben, hogy belehalnál ha játszanál és magasról leszarnád, hogy valaki évente össze tud szedni vagy kétszer 500 ftnyi tápot magának ingyen
Sugok te észlény, mindenki ugyanazokat a tápokat kapja egész évben a napi belépés után , tehát te is kapsz ugyannyi ingyen tápot , meg mindenki más aki hajlandó legalább napi egyszer bedugni az orrát a vu-ra
Pontszám: 8.38
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7129. hozzászólás - 2015.03.04. 11:11:33 (Válasz Lanmandragoran #7114 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2015.03.03. 21:04:39
Idézet: Rosten - 2015.03.03. 16:09:55
1es 2es szinten írtam.
Mi kell hozzá?
Aréna
Gyaktér 6
Kennel
Mi kell az építési átlaghoz?
1-2 szintnyi építés.
Mi kell a csatlós árához?
Semmi TPét igénylő dolog.
Karácsonyi eventben 15 süti váltásból összeszedhető.


(Tisztán szakmailag, hogy ne legyen támadási alap a stílusom.)
Első szinten nem tud elfogni állatot, szóval 2. szint, rendben lássuk.

Ezen a szinten bekerülni olyan szövibe, ahol az épületek megvannak, és feltölteni a kutat, nagyjából kizárt dolog kategória 1-2 szintnyi építésre fordított LE-vel. Egy ilyen szövinek ugyanis minimum 55-60k-s kútja van. Építési átlaggal külön nem is foglalkozom, egy ekkora szöviben a kút feltöltésével általában megvan az átlag is, de a fele biztosan, hacsak nem egy ember tolt bele ennyi LE-t egyedül.
Tehát marad az, hogy csinál magának szövetséget, ahol ő van egyedül. A lélekkúthoz szüksége van 5k LE-re, ezt össze tudja hozni, ha más nem a feladatokkal, meg portyázással minimális vadászatból 2. szintre. Ahhoz hogy legyen első szintű kennele, szüksége van a kúton felül:
- Őrtorony 2: 25.000 LE
- Aréna: 50.000 LE
- Gyaktér 6: 610.000 LE
- Kennel 1. szint (2 óra gyakorlás): 5000 LE
Ez összesen 690.000 LE!!! Ha nincsenek nagyon magas szintű, inaktív haverjai, akik vállaják hogy konstiból köréépítik a szövetséget, akkor tisztán kútból építve ez kereken 690 HÉT, azaz majd 14 ÉV!
Mivel magának építette a szövit, ha hozzászámoljuk az Fsanyi által levezetett építési energiát, amiből 2. szint legvégéig szerezhet maximum 60k-t, még mindig 630 hétnél járunk ami 12 év még mindig.
(ha vannak haverok akik körédhúzzák, vagy előépítik a szövetséget, az már egy másik problémát feszeget, nem az ingyenTÁP visszaélési lehetőségeit, ráadásul amennyire tudom, elég komplex rendszer van az ilyen szövetségek kiszűrésére, mert ez multizásnak/rabszolgázásnak minősül).

Amit esetleg tehet, (ha nem kezdő és ismeri a knowhow-t) első szinten azonnal csinál saját szövit, 5k LE beáldozásával. Utána a 2-3. szintet végigportyázza, begyűjti rá az 510 energiatéglát, (510 portya 1 TP-s csatákkal), a belőle befolyó nagyon optimális esetben 100k LE-t beépíti, és utána jelentkezik egy fentebb vázolt szövibe ahol van egy max 6-os kennel. Ez legkorábban 4. szintre teljesíthető. A mini EH miatt a 2 szintnyi portyázásból talán szerez annyi LE-t hogy picit toljon a szakértelmeken, és jószívvel feltételezve egyetlen vadászatból fog is el állatot, amit a portyázásból be is idomít.
Majd ezután jegeli a karaktert, 12 óránként kennelezteti alkalmanként 63 tp-ért. Az 50-es szint 46750 TP-je 372 nap alatt össze is jön. Ez alatt minieventből+napirutinból be tud gyűjteni ~270 templomkristályt VAGY 270 csatlóskristályt.
Azaz egy év semmittevés és nulla fejlesztés után eldöntheti, hogy az 50-es állaton fejleszt 27 szintet, vagy csinál belőle templomkristályból egy 26-os csatlóst (+2 minden tul-ra), vagy őskőből csinálja meg a csatlóst amit a kristállyal valóban fel tud húzni 110. szint környékére, így lesz neki 20+11 pont minden tulajdonságán, amivel egy átlagos 4. szintű karakter ellen lesz max 55% esélye győzni, viszont nem lesz állata.
További egy év semmittevéssel a gyűjtögetést újrakezdve kinevelheti az újabb 50-es állatot, és ismét dönthet hogy csatlós vagy állatfejlesztés. (a Xenók alatt mondjuk tud +10-10 szintet fejleszteni az állatokon, illetve a második évben talán a csatlóson is összejön +10 szint azaz +1 pont tul)

Vagyis amit te jósolsz jövőre és 2. szintre, az a lehető legoptimálisabb esetben is 2,5 de inkább 3 év alatt teljesíthető és 4. szintre. Feltételezve, hogy közben a szövetség nem növekszik tovább, így nem nő az építésátlag, így változatlanul használhatja a hatos kennelt.

Ezzel szemben ha a fentebbi szövibe bejut, és ott van 3 "aktiv" 20. szint feletti tag, akkor az szb-n napi 10 bukott csatával nulla TP-ből mindenféle állatfejlesztés nélkül ugyanennyi idő alatt szerezni tud 3900 tokent, amiből 52!!! db szövetségi medált tud szerezni, ami +52 minden egyes tulajdonságára (szerencsére is). Ezzel 2,5 év alatt nulla tp-ből majdnem megnégyszerezi a karaktere erejét, szemben az általad kritizált csatlósfejlesztéssel, ami alig 50%-os bónuszt jelent az alap tulokra, és a szerencsére nem is jár. Vagyis sokkalta brutálisabb tápolási lehetőség, mint amitől szerinted legyőzhetetlenek lettek azok a pókok. Ja és napi 5 perc játékot igényel, nem percre pontos 12 óránkénti belépkedést.

Persze ha igazán übermájer tamagocsis az illető, akkor a kettőt párhuzamosan csinálja, így 3 év alatt tényleg kifejleszthető egy valóban verhetetlennek számító, 20(+70) tulajdonságokkal rendelkező karakter 4. szintre. Csak éppen nem a csatlós és állatbónusz miatt lesz verhetetlen hanem az szb-medálok miatt.

(már persze ha jótékonyan eltekintünk olyan apróságtól az ingyenjáték mellett, hogy miből lesz elegendő ősköve az összes minieventes költésre, honnan lesznek tp nélkül befogott állatai, miből szerez LE-t az idomításra, csatlóssáemelésre, honnan lesz ÉP-je a napi vesztes szb csatákhoz, illetve miből vesz gyógyitalt hogy legyen ép-je, stb)


Annyi inaktív accot gyártasz,amennyit akarsz.Ez látszik a PÓK accokon.
A karácsonyi sütik,virslik,stb... + a szerver leállások jutalmai,stb....
Én 2 évre tippeltem.
A csatlós nem drágítja a többi tulajdonságot.
Ez csak egy példa,hogy második szintre már akár 70.szintű csatlós létrehozható.Ez a tamagocsi,kisnyugdíjas,Csimpánz stílus,szocPÓK,stb.... neveken emlegettem.Ez már elég extrém,hogy felfogjátok.Az,hogy már most vannak 17.szinten 100as csatlósok,meg 60.szintű állatok nektek semmi.Mindezt egy fillér nélkül!

Továbbá a 30.szinten való kihívásnak már nincs jelentősége,hisz a szocPÓKolás alacsonyabb szinten szívás,ahol az állatok elnyelése 0za az elérhető maximális sebzést.
Pontszám: 5.18
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7130. hozzászólás - 2015.03.04. 11:13:53 (Válasz Árpi70 #7127 hozzászólására.)
egyéb menü gyorsítás, kényelmi funkciók 50 kő az ára és minden olyan tárgyból amiből lehet nálad több , mint pl gyógyitalok vehetsz egyszerre 20db ot

réges régen megoldott dolog , ingyenesen ne várj ilyen csodát 50 kő elviselhető a karakter életében egyszer
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2015.03.04. 11:15:11-kor
Pontszám: 8.38
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7131. hozzászólás - 2015.03.04. 11:16:42 (Válasz Fsanyi82 #7125 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.03.04. 10:57:13
kennel alap feltétele pl ha nincs aréna nem lehet kennel sem

Rosten menthetetlen vagy , egyszerúen nem vagy képes felfogni a csökött agyaddal, hogy amit írsz szinte fizikai képtelenség
ÉS az égvilágon semmi értelme nincs ennek, ha valaki egy helyben nulla tp vel hízik évek alatt annyit, hogy az bárkijátékát zavarja bármiben is

A legfontosabb az egészben, ha valaki bulla tp mellett fejlődik az nem fog portyázni sem , tehát ki a lótórót érdekel, hogy ott van egy izom kari szocpok kisnyugdjas vagy nevezd aminek akarod ha egyszer nem jelent veszélyt senkire , hisz ha portyázna összedőlne a tamagocsi elmélet abban a pillanatban
De ha véletlen egyszer betámad mert hmm elkapja a vágy ilyen brutális cselekedetre , akkor mivan?
kikaptam valakitől egyszer?
egy hét múlva már emlékeimben sem fog szerepelni, mert aktívan játszva úgy elhagyom, azt se tudom már hol láttam

Ha meg nem tetszik, hogy valaki így fejlődik jelentsd üsznek
vagy kezdj te is egy ilyen karakterbe aztán pár év múlva jelentkezz mikor már betegre tápoltad magad
na szevasz


Elöbb olvas vissza,mert már válaszóltam
Pontszám: 5.18
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7132. hozzászólás - 2015.03.04. 12:01:00 (Válasz Rosten #7126 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.03.04. 10:58:21
Idézet: Bpetya75 - 2015.03.03. 15:03:26
Hihetetlen, mire nem szánsz időt és energiát. Mivel érdemelte ki a srác ezt a nagyfokú törődést?


Ha valamit a fejembe veszek,azt végig viszem.
Ezt az egészet igazságtalannak és egyben baromságnak tartom,így kénytelen vagyok a fejetekbe verni,hogy MIKLÓS reagáljon.


Amikor a butaság akaraterővel párosul, az gyilkos kombó!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.61
fórumozóÁrpi70Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7133. hozzászólás - 2015.03.04. 12:59:02
Sziasztok! Csak egy javaslatról szeretnélek titeket megkérdezni, hogy mit szóltok hozzá. Arról lenne szó, hogy a Lélekkufárnál ha gyógyitalt vagy varázsitalt szeretnék venni lélekenergiáért és mondjuk 10-t 20-t vagy annál többet is akkor miért kell egyesével megvenni "kattintani", és nem-e lehetni úgy megoldani, hogy kijelölöm, hogy nekem pl. 35 db kell, így csak egy klikk-el el lenne rendezve a vásárlás! Ez nem csak ezekre szól, minden olyanra amiből többet kell vásárolni.
Pontszám: 5
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7134. hozzászólás - 2015.03.04. 13:19:07 (Válasz Rosten #7126 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.03.04. 10:58:21
kénytelen vagyok a fejetekbe verni

A vitáitokba nem szóltam bele és nem is fogok, de jobb ha tudod, ahogy neked nem tudják a fejedbe verni a többiek az érveiket, úgy te sem fogod tudni itt senkinek. Még ha szent küldetésednek vagy életed értelmének tekinted akkor sem. És fordítva sem. Még ha az egyik fél fel is adja idővel a szócsatát, az igazatokról mindig meg lesztek győződve, bárki téved is (van véleményem, de nem folyok bele) és csak az időtök megy egymásra. Egyébként teljesen feleslegesen, biztos vagyok benne, hogy pusztán az, hogy vitatkoztok ezen, az nem fogja kiváltani a játékveeztés reakcióját, se szóban, se tettben, ahhoz valami más kéne (magam sem tudom mi, talán nem is tekintik problémának amit te igen és így nem is fognak moccanni sem).

Egyébként köszönöm a választ az Arénával kapcsolatban neked is Rosten és neked is Fsanyi.
További jó szórakozást mindannyiótoknak, akik hetek óta ebbe fektetitek időtök és energiátok.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.63
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7135. hozzászólás - 2015.03.04. 13:25:11 (Válasz Árpi70 #7133 hozzászólására.)
Kolléga már válaszolt neked. 50 őskőért működik a dolog. Egyéb/Gyorsítás menüpont.
Pontszám: 8.76
kedvelt tagajánlatosFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7136. hozzászólás - 2015.03.04. 13:27:20 (Válasz Árpi70 #7133 hozzászólására.)
ez már régen meg van oldva , fentebb már válaszoltak neked erre

menj be egyéb menü gyorsítás és csengess be 50 őskövet és máris élvezheted az egyklikkes vásárlást
Pontszám: 5
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7137. hozzászólás - 2015.03.04. 14:20:41 (Válasz Alendaar #7132 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2015.03.04. 12:01:00
Idézet: Rosten - 2015.03.04. 10:58:21
Idézet: Bpetya75 - 2015.03.03. 15:03:26
Hihetetlen, mire nem szánsz időt és energiát. Mivel érdemelte ki a srác ezt a nagyfokú törődést?


Ha valamit a fejembe veszek,azt végig viszem.
Ezt az egészet igazságtalannak és egyben baromságnak tartom,így kénytelen vagyok a fejetekbe verni,hogy MIKLÓS reagáljon.


Amikor a butaság akaraterővel párosul, az gyilkos kombó!


Logika hiánya lehet születési rendellenesség,de írás/olvasás iskola hiányát mutathatja.
Ha cáfolni akarsz valamit tedd,de a felesleges személyeskedés csak téged tesz nevetségesé.
Pontszám: 5.17
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7138. hozzászólás - 2015.03.04. 14:22:13 (Válasz Quellon #7134 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2015.03.04. 13:19:07
Idézet: Rosten - 2015.03.04. 10:58:21
kénytelen vagyok a fejetekbe verni

A vitáitokba nem szóltam bele és nem is fogok, de jobb ha tudod, ahogy neked nem tudják a fejedbe verni a többiek az érveiket, úgy te sem fogod tudni itt senkinek. Még ha szent küldetésednek vagy életed értelmének tekinted akkor sem. És fordítva sem. Még ha az egyik fél fel is adja idővel a szócsatát, az igazatokról mindig meg lesztek győződve, bárki téved is (van véleményem, de nem folyok bele) és csak az időtök megy egymásra. Egyébként teljesen feleslegesen, biztos vagyok benne, hogy pusztán az, hogy vitatkoztok ezen, az nem fogja kiváltani a játékveeztés reakcióját, se szóban, se tettben, ahhoz valami más kéne (magam sem tudom mi, talán nem is tekintik problémának amit te igen és így nem is fognak moccanni sem).

Egyébként köszönöm a választ az Arénával kapcsolatban neked is Rosten és neked is Fsanyi.
További jó szórakozást mindannyiótoknak, akik hetek óta ebbe fektetitek időtök és energiátok.


Itt csak én érvelek.
Ti kifogást kerestek és személyeskedtek.
Pontszám: 5.21
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7139. hozzászólás - 2015.03.04. 14:45:47 (Válasz Rosten #7137 hozzászólására.)
Nem személyeskedtem, de nem állok le veled vitatkozni - mert nem lehet! Makacsul hajtogatod a saját mondandódat, amire öten tízféleképpen elmondták miért is nem igazán működik.
Nálad sokkal okosabb, sokkal több időt a játékkal töltő, veterán játékosokat hülyézel le lényegében, mert állítólag találtál vmit, ami olyan eget rengetően fontos, hogy az egész világ ellen képviselni kell. Nem te vagy véletlenül Anita Sarkeesian is?

Nem tudom milyen logika kellene hatalmas eszmefuttatásod követéséhez, de - többek között - matematika tanári diploma mellett nem vagyok híján, megnyugodhatsz. Viszont te a helyesírásod és a fogalmazási készséged alapján megrekedtél vhol az érettségi előtt.

Hogy a témáról is szóljak vmit:
Amíg a szabályok megengedik, az általad felvázolt karaktertípus létrehozása teljesen legális!
Amint böki Miklós szemét ez az eget rengető, játékegyensúlyt súlyosan felborító, játékosok százai által alkalmazott karakterfejlesztési mód, kap egy szép kis korlátot, amolyan baltásat, ahogy azt kell!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.61
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7140. hozzászólás - 2015.03.04. 14:51:45 (Válasz Fsanyi82 #7128 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.03.04. 11:11:33
ha te alapitasz klánt , vagyis végzetúr játékban szövetséget helyesen fogalmazva , akkor kell csak a lélek kuthoz 5000 le amit saját zsebből kell bevakolnod ameddig nincs kutad nincs építési energiád sem máris egyes szinten nem lehetséges
amennyiben más építi be a kutat ugy neked akkor is fel kell töltened

hiába okoskodsz , hogy hamis ip-ről havrok regelnek neked építeni és akkor neked nem kell
teljesen mindegy ki épít ha nem mannakonsttal teszi azt az átlag növekszik amit te smmit csinálva nem tudsz tartaniés ennyi

ha vagytok hárman egy szövibe és ketten építenek te meg nem ... pl
fejenként be építenek 100-100 ezret amivel még rohadt messze vagy egy alap egyes kenneltől is ott kapásból 200.000/3 lesz az építési átlag vagyis 66,666 le aminek a felét tartanod kell , 33 000 et nem tudsz a semmivel összeszedni
egy karácsonyi süti lufasz le t ad kis szinten , abból te nem fogsz vakolni cimbora

De én be is fejezem a következő levelet Miklósnak fogom írni, hogy valahogy tiltsanak le innen a fórumról téged mert rohadt idegesítő, hogy csak fújod a marhaságaid és nem fogadod el évek óta jól játszó karakterek képletekkel számokkal tényekkel levezett példáit sem , neked akkor is igazad kell legyen , mert azok a k¤va kisnyugdíjas pok ok akkora vizet zavarnak a fejedben, hogy belehalnál ha játszanál és magasról leszarnád, hogy valaki évente össze tud szedni vagy kétszer 500 ftnyi tápot magának ingyen
Sugok te észlény, mindenki ugyanazokat a tápokat kapja egész évben a napi belépés után , tehát te is kapsz ugyannyi ingyen tápot , meg mindenki más aki hajlandó legalább napi egyszer bedugni az orrát a vu-ra


Olyanra nem válaszolok,amit már le írtam.
Ha nem érted olvas vissza.
Annyit építsz amennyit csak akarsz,csak azon múlik,meddig húzod.
Pl karácsonyi event.2 őskő váltás és gyógyital = karácsonyi süti.
Rakat ilyen ingyen cuc van.Erről megy a téma,igen.
OLVAS kérlek,ne felháborodott hülyézz,mert ez csak iskola hiányt mutat!

Kút 5000 LE
2 Őrtorony 25000 LE
Aréna 50 000 LE
6 Gyakorlótér 610 000 LE
2 Kennel 25000 LE
---------------------------------
715000 LE
/ 11 acc
--------------------------------
65000 LE / 2
--------------------------------
32500 LE

100 tégla jó esetben ad ennyit.
Ha nem is lesz ennyi is tudod használni a kennelt.
Kennel se kell,ha mini event feladatokat 3 évig csinálod.
Utána vehetsz akár 3 fétist is.Az állatot pedig templomkristályból meg veszel 50 szintet.
1000 szociális megoldás van erre,csak idő kérdése.
A hozzászólást Rosten módosította 2015.03.04. 15:10:32-kor
Pontszám: 5.20
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője