Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7141. hozzászólás - 2015.03.04. 15:16:42
aha ugy van

megy a levél üszre , szerintem kb mindenkinek elege van az elméleteidből

Tudatlanságod határtalan, és roppantul le egyszerősíted az építési átlagot is , de élj ebben a hitben , nameg ehhez 11 kari kell , ha te tudsz ennyi ip t csinalni ám csináld , elárulom az egész szövi zárolás alá kerül szinte azonnal, hogy 10en építenek egy meg csak tápolja magát

mellesleg az induló létszám max 3 fő
az építési átlag lefelé a büdös életben nem megy , attól, hogy újabb tagok lépnek be , csak nem növekszik addig ameddig az átlag el nem éri az addigit , ezt jó ha a csepp eszedbe vésed

100 energia tégla egy rohadt erős napon egy egyes karinak maximum 20000 le de ehhez az egész szerverrel egyeztetned kell, hogy vajon mikor fognak a nagy szövik több milliárdot építeni pont azon a napon amikor a játékosok alig aktívak ,
Ezt nem kell értened ehhez már magas iskola kell

fejlesztési javaslatom az üszre :
mint minden közösségi oldalon és minden fórumon , itt is lehessen karakternév szerint tiltani , hogy véletlen sem lássam az illető hozzászólásait illetve az se tudjon nekem reagálni

gondolom nem nagy kérés , ha teljesítik egymagad magad maradsz itt mert hiába írsz ha mindenki letiltja az accod senki nem fogja látni
Pontszám: 8.40
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7142. hozzászólás - 2015.03.04. 15:23:56
ma, 15:23
Fsanyi82 (86061)
Sziasztok!

Megoldható lenne-e , hogy a külső fórumra legyen egy opció , hogy le tudjam tiltani azon felhasználókat akiknek az írásait nem szeretném olvasni és azt sem szeretném ha az olvasná az enyémeket-
Több nagy fórumon van ilyesmire mód, itt csak pontszám alapján tudom félig meddig láthatatlanná tenni valaki írásait .

Szerintem sokan fel lélegeznének, ha lenne egy ilyen opció, mint pl most Rosten nevű fórumozót kb mindenki le is tiltaná.

Még egy kérésem is lenne, de nem akarom külön levélben küldeni.
Miklós ha egy frappánsat válaszolna a külső fórumban ennek a Rostenek a fejlesztési javaslat topicban , talán befejezné a szélmalom harcot ez a felhasználó
Már roppant idegesítő

Köszi szép napot!

No ennyi
Pontszám: 9.04
közkedveltDeep ShadowFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7143. hozzászólás - 2015.03.04. 17:33:49 (Válasz Fsanyi82 #7142 hozzászólására.)
Hálás köszönetem.
Pontszám: 9.35
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7144. hozzászólás - 2015.03.04. 17:46:10 (Válasz Fsanyi82 #7142 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.03.04. 15:23:56

Megoldható lenne-e , hogy a külső fórumra legyen egy opció , hogy le tudjam tiltani azon felhasználókat akiknek az írásait nem szeretném olvasni és azt sem szeretném ha az olvasná az enyémeket

Ezt a javaslatot már benyújtottam tavaly nyáron egy szmájli-lovag ellen, de a jelen példa mutatja, hogy az igény a fejlesztésre konstans fennáll
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.28
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7145. hozzászólás - 2015.03.04. 18:19:07 (Válasz Ariel #7144 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2015.03.04. 17:46:10
Idézet: Fsanyi82 - 2015.03.04. 15:23:56

Megoldható lenne-e , hogy a külső fórumra legyen egy opció , hogy le tudjam tiltani azon felhasználókat akiknek az írásait nem szeretném olvasni és azt sem szeretném ha az olvasná az enyémeket

Ezt a javaslatot már benyújtottam tavaly nyáron egy szmájli-lovag ellen, de a jelen példa mutatja, hogy az igény a fejlesztésre konstans fennáll


Egyre nagyobb igény lenne rá!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.49
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7146. hozzászólás - 2015.03.04. 18:21:44 (Válasz Fsanyi82 #7142 hozzászólására.)
Szűrj legalább 5,3s pontátlagra, akkor eltűnik. legalábbis úgy emlékszem, régen lehetett ilyet.
Pontszám: 5.67
népszerűTivornyaFérfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7147. hozzászólás - 2015.03.04. 18:42:09
És mi lenne, ha nem ilyen szarral kéne a programozóknak foglalkozni, hanem a szemedet programoznád be arra, hogy túllépj az olyan hsz-en, ami idegesít? Tudom, ez utópisztikus...
https://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY

„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Pontszám: 7.53
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7148. hozzászólás - 2015.03.04. 19:44:51
Sörfeszt:

Őskő mester
időtartam: okt 29-nov 14
Használj el legalább 2 őskövet (kivéve mini-esemény csomagra)!
jutalom: 2 ünnepi embléma, 1 ork sör

6*/év

Egészségedre!
időtartam: okt 29-nov 3
Igyál meg 1 ork sört!
jutalom: 1 ünnepi embléma

6*/év


Karácsonyi event:

Őskő mester
időtartam: dec 15-dec 31
Használj el legalább 2 őskövet (kivéve mini-esemény csomagra)!
jutalom: 2 hókristály, 1 templomkristály

15/év

Tapasztalt portyázó
időtartam: dec 15-dec 20
Szerezz szint * 6 TP-t portyázás során!
jutalom: 1 hókristály, 1 karácsonyi süti

5*/év

Farsang:

Őskő mester
időtartam: feb 2-17
Használj el legalább 2 őskövet (kivéve mini-esemény csomagra)!
jutalom: 2 farsangi maszk, 1 templomkristály

15*/év

Platina
időtartam: feb 12-feb 16
Szerezz 4 platinát a lélekkufárnál!
jutalom: 1 farsangi maszk, 1 kézikönyv

4*/év


Évi 36 ősköves ital vásárlása.
30 templomkristály,30 hókristály,30 farsangi maszk,12 ünnepi embléma.


Vásárolt 120 templomkristály / Év

4 év alatt 2.szinre jutva kb 10 Tpén az is csak a vadászatok függvénye,hogy mikor fogja be az állatot. 1es szinten csak azért nem kivitelezhető,mert nincs szakértelem.

460+120 templomkristály,20 karácsonyi süti,16 könyv,140 hókristály,136 farsangi maszk +54 ünnepi embléma.

136 farsangi maszk = 11 csatlóskristály: 10 farsangi maszk = 132 + 16 = 148 csatlóskristály
140 hókristály= karácsonyi fétis: 100 hókristály + 40 csatlóskristály
54 ünnepi embléma. = 54 csatlóskristály

Magyarul:
karácsonyi fétis
20 karácsonyi süti szerintem elég a 2.szintű csatlósra.
202 csatlóskristály
16 könyv
144 ősköves ital.
Pontszám: 5.83
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7149. hozzászólás - 2015.03.04. 20:31:33
Én értem mit mondasz. Viszont szerintem ezzel nem lehet, és nem is kell mit kezdeni. Alacsony szinten gyorsan el tudsz húzni ilyen karakter mellől, magasabb szinten meg látszik annyira a különbség.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.72
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7150. hozzászólás - 2015.03.04. 21:05:15
Tervezem, hogyan tudnék 12 évig nulla tp.-vel első szinten maradni..akkor lenne mindenből pont háromszor annyim, mint a fentebb felsoroltak.

A 13. évben nekilódulnék, és szanaszét veretnék mindenkit a brutális állataimmal, letarolnám a komplett első három szintet. Utána leállnék pihenni, cirka egy tíz évet, hogy átgondoljam, hány évig kell majd megint gyűjtögetni...

Ha kész a haditerv, majd leírom nektek.
A hozzászólást Azazel módosította 2015.03.04. 21:05:37-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.78
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7151. hozzászólás - 2015.03.04. 21:18:54
Ha ez a hozzá állásod.
AKKOR MESÉLD EL MI ÉRTELME A PÓK KASZTNAK???

Break_SOS is már ezt csinálja,hisz be unta a multi acc gyártást.

Ez csak egy groteszk minta.Nem kell 4 évig szarakodni.

Állítólag lehetetlen írtam.

Kennel is lehetséges,csak bele fáradtam a vitába.
Pontszám: 5.20
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7152. hozzászólás - 2015.03.04. 21:43:08 (Válasz Rosten #7148 hozzászólására.)
Az alap összeadási hibákba már bele sem mélyedek, felesleges.

Ember! Te most komolyan azt vezetted le, hogy ha egy frissen regelt karakter NÉGY éven keresztül nem csinál semmit, akkor begyűjt annyi tápot, hogy mire második szinten befogja az első állatot abból tudjon rögtön egy 100 körüli csatlóst csinálni? A következő lépés, hogy újabb 4 év alatt begyűjti a tápot az 50-es állathoz is, a csatlóst meg felhúzza 130. szintre?

Rendben. Napi 5 percet számolva a tápgyűjtésre 4 év alatt 7300 percet tölt el a játékkal. Ez durván 120 óra játékidő. Egy új karakter fellép 2. szintre úgy 6-8 óra játékkal, és akkor közben még ki is aludta magát. Egyetlen értelmes indokot mondj, ami alátámasztja, hogy 120 óra tiszta befektetett játékidővel miért ne lehetne valaki 3-4x erősebb annál aki addig 20x kevesebb időt fordított a játékra?
Igazságtalan? Miért lenne az? Sokkalta több időt töltött a játékkal, az lenne igazságtalan, ha egy frissen regelt amatőr le tudná győzni...
Kiképző - v3
Pontszám: 9.28
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7153. hozzászólás - 2015.03.04. 21:49:09 (Válasz Rosten #7151 hozzászólására.)
Ha leültetsz egy majmot, egy billentyűzet elé, előbb-utóbb a véletlen leütésekből összejön, hogy pont beírja ide a fórumra az összes eddigi hozzászólást, latin nyelven, visszafelé...csak lehet, hogy nem marad fenn az univerzum annyi ideig, míg ez összejön. De elméletileg lehetséges.
Gyakorlatilag viszont még csak magyarul ír,( úgy is elég nehézkesen) és normál irányba, szóval nem okoz problémát. Lehet, hogy egy év múlva, olyan új dolgok kerülnek a játékba, amik totál lenullázzák az egy évi nullatépézés eredményét. Gondolj csak bele, mit szóltak a "hagyományos" pok karik a szövetségi bajnoksághoz....simán lehetséges.
Nagyon szép elméleti fejtegetés amit összehoztál, olyan "brit tudósok" szintű. Szivesen olvasnám egyszer újra, latinul, visszafelé....remélem kitart addig az univerzum.
Báró Samedi
Pontszám: 8.82
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7154. hozzászólás - 2015.03.04. 21:51:19 (Válasz Rosten #7151 hozzászólására.)
Ingyen karácsonyi sütikből is lehet 1000+ TÖ-t harácsolni megfelelően hosszú idő alatt, a kérdés az, hogy van-e értelme.
Ha valaki tényleg játszani akar a játékkal, és hosszú távra tervez, akkor gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy mit csinál az első 60 szinten, hogy mennyi LE-t szerez, hogy költi el, stb. Bármilyen roncs karakterből lehet magas szinten bajnokot nevelni.

A pókokat kiirtani már nem lehet a játékból, a megoldást inkább abban látom, hogy a kezdő játékosokat kellene segíteni abban, hogy túljussanak rajtuk, és hogy lássák, karaktert elrontani alacsony szinten nem lehet...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.05
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7155. hozzászólás - 2015.03.04. 21:57:39
Egy roppant egyszerű megoldás jutott eszembe

A napi hűség bónusz csak akkor vehető át ha a kapott csp és pp nem csordul túl, magyarán a max csp és max pp ből egy 11.napon átvehető hűség bónusz plusz 2pp 2csp je éppen hiányzik
Ez legalább annyit eredményezne, hogy adott napon kénytelen lenne 2 portya és két vadászatot le nyomni mielőtt át vehetne a hűség bónuszt és pikk pakk a probléma megoldva, így max 30 szint után lehetne elkezdeni a tapolast nulla tp vel, hisz onnan már csp benyomja aukciós ház pp meg el Nyomja kihívás
Viszont aki már 30 ig elmegy nem valószínű, hogy majd ott le áll

Emellett ha nem akarunk kicsi pók karikat be kell vezetni két egyszerű dolgot
Büntetni magas tp vel a lefelé ütést és nem jutalmazni
Illetve a V6 os rablási képletet rá lehet ereszteni az összes szerverre

Na most lehet nem leszek népszerű de legalább kolléga le nyugodna hogy születne egy megoldás hogy ne találkozzon kettes szinten agyon gyúrt állatokkal meg a gazdaikkal

Mellesleg aki ezt kettes négyes szintre meg csinálja továbbra se fog portyazni mert arra tp is jár ha négy év alatt szerzett nulla tp akkor egy portyaba kapott 2-3 tp öngyilkossági kísérlet

Szövi medált meg maximálisan annyit lehetne szerezni ahanyadik szintű az adott karakter és pff ennyi
Pontszám: 8.81
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7156. hozzászólás - 2015.03.04. 22:13:49
Még valami..

Aki részt vesz a landragor eventen, mind Őskő csaló, hisz tul elosztásnal spórol a spec váltson legkevesebb 50 követ, ez évi 100 kő

Azután le ből dekrétumozza a bu piramist így újabb ingyen Köveket szerez

Szörnyű hogy ilyen elő fordulhat egy játékban
Pfujj
Pontszám: 7.63
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7157. hozzászólás - 2015.03.04. 22:30:31 (Válasz Fsanyi82 #7155 hozzászólására.)
Nade miért kéne bármilyen megoldás egy nem létező problémára?

Az Szb medál kapcsán Miklós világosan leírta, hogy nem érzi szükségét semmilyen nerfnek, mert mindenki számára pontosan ugyanolyan mértékben elérhető, mindenkinek a saját döntése hogy milyen mértékben él vele és mire használja fel.

A kedves barátunk által szajkózott "extrém" táp lehetőségéről pedig mind tudjuk hogy csak egy elméleti lehetőség. Mint ahogy elméletileg a havi számlalevelek boritékjainak összegyűjtésével és MÉH-es leadásával is össze lehet gyűjteni egy villa vagy egy luxusautó árát.
(* illetve lehetett, amíg állambácsi rá nem tette a kezét a hulladékgazdálkodásra).
Kiképző - v3
Pontszám: 8.03
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7158. hozzászólás - 2015.03.05. 07:16:49
Srácok.
Ennek az egészből egyetlen dolgot szeretnék kihozni.
MINDENÉRT JÁRJON Tp,mert a játékban csak és kizárólag a tamagocsizók a hatékonyak.
Nem kell ész,csak jutalom begyűjtés.

Napi rutint 1 tám vagy vadászat.
Forgatás 5 a tám vagy vadászat
Mini event váltásokat vagy szüntessék be vagy kössék + Tpét adó feladathoz.
Bajnoki viadal legyen olyan,mint az SZB.Számoljon SZB Tpét és LÉt valamint érvényesítse az energiahasznosítást.Alapból nem tudom,hogy a szint legjobbjainak összecsapásából miért nem kap Tpét a karakter.
Katakomba ne lehessen kennelezni,mert értelmét veszti az állat morál,így korlátlan állatnevelést tesz lehetővé és a napi rutin állateledele csak extra platina.Meggyőzőkészség meg csak egy dísz a szakértelmek közt.

NE LEGYEN 0 Tp,mert a játék tamagocsivá süllyed.

A tamagocsi egyébként napi átlag 3 Mp jelenleg.Ha van mini event váltásánál ez fel megy 8 Mpre.Évi 5* portyázva ez fel megy 1 percre.Ha van kennel az állatok képzését hozzá lehet számolni.

JELENLEG EBBEN A JÁTÉKBAN CSAK AZ INAKTIVITÁS VAN JUTALMAZVA.Csoda hát,hogy sorra unja be az emberek?

Sokan itt köpködtök,de a gond,hogy sok a tamagocsizó!Az új regelők meg 16.szintig el jutnak max és törölnek,hogy ez a világ leg koruptabb "PÓK kaszt esetében nem is tévednek" játéka,hisz a PÓK,szocPÓK karakterek olyan erősek 17.szinten,hogy egy kezdő 50.szintre jut a szintjükre.NONSZENSZ.
Pontszám: 5.16
kedvencMarocchiFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7159. hozzászólás - 2015.03.05. 08:16:49 (Válasz Rosten #7158 hozzászólására.)
...és az őskő vásárlásáért, meg a lélekkút kisütéséért is járna TP?
V1: Vallud, a druida. (Békeidők Hírmondói)
V2: Makh il Malenaas az élő halott. (Halhatatlan Homokszemek)
V3: Garbash, a nekromanciát űző halálon túli kreatúra. (Sindro Árnyéka)
V6: Tűzfénytáncos, az erdei tündér (Sárkánylovasok)
Pontszám: 8.45
fórumozóSaulFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7160. hozzászólás - 2015.03.05. 08:22:02 (Válasz Rosten #7158 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.03.05. 07:16:49
Sokan itt köpködtök,de a gond,hogy sok a tamagocsizó!Az új regelők meg 16.szintig el jutnak max és törölnek,hogy ez a világ leg koruptabb "PÓK kaszt esetében nem is tévednek" játéka,hisz a PÓK,szocPÓK karakterek olyan erősek 17.szinten,hogy egy kezdő 50.szintre jut a szintjükre.NONSZENSZ.


Ez 5 éve így megy. Üdv a VU-n!
Pár éve eddig sem húztad volna, mert a helyi kiskirályok és a plebszük másnapra már kipenderített volna Miklóssal.

Játssz mással!
A hozzászólást Saul módosította 2015.03.05. 08:22:38-kor
Pontszám: 8.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője