Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5801. hozzászólás - 2013.07.24. 10:56:27 (Válasz Little Richie #5800 hozzászólására.)
Nekem 8. szinten vannak ilyen cuccaim, ott a preventorixpikusz, de landi utolsó fázisban esnek térkapus cuccok is, azokba is be lehet rakni
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.66
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5802. hozzászólás - 2013.07.24. 11:04:00 (Válasz Lebufe001 #5801 hozzászólására.)
Ok, akkor megvárom Landragórt.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5803. hozzászólás - 2013.07.24. 11:23:48 (Válasz Alendaar #5797 hozzászólására.)
Haggyál még békén, fél éve vagy ott? Én konkrétan Téged nem számítalak be a Légió tagjának.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.53
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5804. hozzászólás - 2013.07.31. 22:09:00
Sziasztok

Igazából nem tudom hova illik amit most fogok írni

De szeretném ha ez a játék maradna még egy ideig.Mert ahogy most van olyan mint a Magyarnép kihaló félben sok az öreg kevés a friss.
Ez nem véletlen MERT aki új karival szeretne játszani ELEVE VESZTES LESZ Minden világban rengeteg az olyan karakterek akik a játék kiskapuját ki használva ( azt most nem tárgyalom menyire CSALÁS MENTESEN mert bőven vannak ilyenek akik csalással érték el amit elértek)

Javasolnák egy megoldást ,,,,vonjuk össze 1-2-és a 3 világot.
Legyen egy új világ melyben,,NEM LEHETNE HALMOZNI a BAJNOKI eredményeket .CSAK tornától - tornáig lenne érvénybe és szint lépéssel párosulna , ezzel el lehetne kerülni , hogy Ők uralják a szinteket . Valamint csak felfelé támadhasanak , mert igen csak elvesztete e miatt a játék a FAIR valóságát.

Lovag
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.95
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5805. hozzászólás - 2013.08.01. 19:30:37 (Válasz Utolsó_Lovag #5804 hozzászólására.)
Szia!

1. Bár van pár egyén aki csal egyesek szerint, viszont ez csak duma... bizonyítsad be! Akinél jogos volt a gyanú lebukott és zárolták.
2. Vannak akik kevésbé és vannak akik már nagyon ismerik a játékot. Ezért vannak gyengébb és erösebb, jobb karakterek.
3. Tanuld meg a szabályokat és az eseményekhez megfelelö taktikát, szakértelem hátteret csinálni. Kihasználni az eventeket, relikviákat szerezni stb-stb...
4. Ha már érted a lényegét akkor költhetsz pénzt is rá ha sikeres akarsz lenni, máskülönben nem nagyon fog menni a dolog.
5. Mivel eléggé kezdö vagy, tanulgass még... Utána már nem fogsz ilyen dolgokat írni. Ne is haragudj, de szerintem azt sem tudod miröl írsz...
6. Aki új karit indít eleve esélyesebb a jobb karakter fejlesztésére. Sok új fejlesztés van amivel sokkal erösebb és jobb karakter fejleszthetö mint régebben!
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2013.08.01. 19:37:15-kor
Pontszám: 7.07
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5806. hozzászólás - 2013.08.01. 19:46:25 (Válasz Utolsó_Lovag #5804 hozzászólására.)
Ha nem lennék lusta és lenne rá időm/kedvem, simán tudnék olyan karaktert csinálni, aki - felérve a jelenlegi kari szintjére - hülyére verné azt (pedig a mostani sem éppen gyenge - azt hiszem )!
Ha csak az 1. szinten megvehető familiárisokra, megvehető relikviákra, feladatokra, templomra gondolok, brutális előnyök a mi indulásunkhoz képest!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.53
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5807. hozzászólás - 2013.08.02. 07:06:28
Nézzetek picit körül, kik várják alsóbb szinteken a játékosokat. A nem ritkán 3-4-5 éve alacsony szinten játszó játékosok karakterei.
Hozzál már be egy olyan karaktert bárhogyan, aki csak landival, térkapuval, és nagyrészt tp nélküli ismételhetőkkel fejlődik .
Pontszám: 7.63
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5808. hozzászólás - 2013.08.02. 07:26:52 (Válasz Maci #5807 hozzászólására.)
Macikám! HeroOo-t például az új tehetségek akik nem évek óta indítoták a karaktereiket beledöngölték a földbe. Nem jutott szóhoz amikor Dante beérte és lenyomkodta a bajnokikon. Söt, segítö kezet rakatott magára mert nem tudta elviselni hogy valaki leveri... Azóta nyer megint amióta Dante Battlecaller feljebblépett egy kategóriával...
Ö lesz az utódod!
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2013.08.02. 09:27:19-kor
Pontszám: 6.10
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5809. hozzászólás - 2013.08.02. 07:34:24 (Válasz Utolsó_Lovag #5804 hozzászólására.)
"Az emberek mindig a világot akarják megváltoztatni, ahelyett, hogy maguk próbálnának változni"
Pontszám: 8.26
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5810. hozzászólás - 2013.08.02. 07:39:57 (Válasz Ricskosz #5809 hozzászólására.)
Ez szép idézet! 10-es!
Pontszám: 6.10
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5811. hozzászólás - 2013.08.02. 10:43:28
Kedves Játékvezetés!
Én azt szeretném javasolni, hogy fejlesszetek a kommunikációtokon.
Pl. ma megint zűrösen futott, illetve valahol nem futott le a bajnoki.
Gondolom, ezt már réééééééééég érzékeltétek.
Tehát ilyenkor egy remek lehetőség használni a hírek menüpontot, és odaírni, hogy "Kedves játékosok! Sajnos valami program hiba miatt nem megfelelően futott le a bajnoki viadal illetve valahol nem futott le. Egy kis türelmeteket kérjük, hamarosan korrigáljuk a hibát, és azokon a világokon ahol még nem volt Bajnoki, majd ma éjjel kerül megrendezésre."

Ez csak egy példa. Gondolom értitek a lényeget!
Kommunikáljatok kifelé, ne csak odabent anyázzatok, hogy már megint mi nem volt jó és kicseszte és különben is... mert minket ez a része nem igazán érdekel!:)
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.64
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5812. hozzászólás - 2013.08.02. 11:10:15 (Válasz Tigrisnyul #5811 hozzászólására.)
Teljesen igazad van a kommunikáció részben, azonban ma még nem láttam itt admint, szóval azt is elképzelhetőnek tartom, hogy akár nem is tudnak róla.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.92
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5813. hozzászólás - 2013.08.02. 11:36:08
Szerintem se tudnak róla, mert a múltkor lement olyan 9 óra körül kb.

Kommunikációs fejlődést meg ne várj addig, amíg az ügyfélszolgálat is olyan stílusú amilyen Remélhetőleg idővel rájönnek, hogy az üzlethez elengedhetetlenül fontos a hűséges és elégedett ügyfél. Akkor is ha monopol helyzetben vannak.
Pontszám: 6.98
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5814. hozzászólás - 2013.08.02. 11:44:23 (Válasz Rodriguez #5813 hozzászólására.)
Tudnak róla... Amint lesz valaki aki meg tudja piszkálni, javítják a hibát! Jelenleg csak Dikó István van jelen az online segítségnél is.
Nem mintha új hiba lenne... Ez már kb a negyedik bajnoki ami nem fut le, vagy duplán esetleg triplán is lefut... Szerintem sztrájkolnak a fejlesztöi részlegen!
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2013.08.02. 11:47:55-kor
Pontszám: 6.10
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5815. hozzászólás - 2013.08.02. 11:44:59 (Válasz ADZSI76 #5805 hozzászólására.)
Olvastam írásod

Kezdő hum 2009 az első karim.....De pont a visszaélések miat törölóltem 3 világban az összes adigi karijimat.2 évig nem néztem felé - mostani újra kezdésem egy barátom kérésére csináltam.

Csalás csak egy pálda..2 világ--Földturók szövije mely lényegében 1 tagos TRAKTOR....rajta kaptam csaláson.De mivel pénzes ezért most is játszik.

Tudom amit kell épp ezért irtam...gondolkozz el mélyen rajta.

--------------------------------
Alendaar
Tegnap, 19:46:25 [Idézet ebből]
Ha nem lennék lusta és lenne rá időm/kedvem, simán tudnék olyan karaktert csinálni, aki - felérve a jelenlegi kari szintjére - hülyére verné azt

Kiváncsi lennék rá mert LEHETETLEN behozni azt az elönyt amit 2-3 éve csücsülő BAJNOKI gyüjtőnek van már ,,mert épp ez a poén ...BAJNOKI jutalom NEM JÁR TP ezért a szinten marad

----------------------------------------------------------

rta: Maci
Ma, 07:06:28 [Idézet ebből]
Nézzetek picit körül, kik várják alsóbb szinteken a játékosokat. A nem ritkán 3-4-5 éve alacsony szinten játszó játékosok karakterei.
Hozzál már be egy olyan karaktert bárhogyan, aki csak landival, térkapuval, és nagyrészt tp nélküli ismételhetőkkel fejlődik .

TELJESEN egyetértek veled ,l mert amaddig az új fejlődik az ellenfele is fejlődik

S zárásként egyet ne felejtsetek a TI játékotok függ rajta mert sok az ilyen ingyenes s látványosabb játék.
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.42
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5816. hozzászólás - 2013.08.02. 11:52:29 (Válasz Utolsó_Lovag #5815 hozzászólására.)
"Simán" be lehet hozni... Arról csak te tehetsz hogy ez neked nem sikerül! Tanulj meg mindent, fejlessz okosan és szánj rá némi pénzt az extra dolgokra ha kiemelkedö karaktert szeretnél.
Ha mindez 2009 óta nem jött össze akkor ne eröltesd a dolgokat és ne csalózd le azokat, akiknek sikerült olyan szinten megtanulni a játékot hogy erös karaktert tudtak fejleszteni.
Mindez rengeteg idöbe, tanulásba és nem kevés pénzbe kerül...
Pontszám: 6.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5817. hozzászólás - 2013.08.02. 12:03:38 (Válasz Ricskosz #5809 hozzászólására.)
Idézet: Ricskosz - 2013.08.02. 07:34:24
"Az emberek mindig a világot akarják megváltoztatni, ahelyett, hogy maguk próbálnának változni"


Ez annyira szep, hogy szinte latom mellette a hatasvadasz kepet ahogy a kinaiak epitik a Nagy Falat.
Pontszám: 7.09
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5818. hozzászólás - 2013.08.02. 12:07:41 (Válasz ADZSI76 #5816 hozzászólására.)
Látod épp ez a baj

PÉNZ ,, s amit a Te (( Adzsi 76))válaszodból is ki tűnik felületesen olvasol..valamint mint látom nem e honban vagy ezért a PÉNZ neked nem jelent akadályt.


NEM vádolok TÉNYEKET írok,,sajnos.

Én csak azt szeretném ha lenne egy olyan világ ahol NEM a PÉNZ--KISKAPUK döntenék el hogy tudjad élvezni a játékot.

-----------------------------------------------------

Csak egy mostani példa 5 világ új kari rögtön olyan feledatot kap melyet 1 szinten nem lehet teljesíteni...Vtemplomban 4 olyan melyet ki kellene váltani .. hát gyorsan töröltem is a karit.

PRÓBÁLD MEG

AHOL a valós egyéni adotságok lennének ami a kariban vissza tükröződik.

AZOK meg akik eddig ilyen-olyan módon vitték karijukat legyenek egy csoportban szivják egymás idegeit
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2013.08.02. 12:18:14-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.55
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5819. hozzászólás - 2013.08.02. 12:14:19 (Válasz Rodriguez #5813 hozzászólására.)
Idézet: Rodriguez - 2013.08.02. 11:36:08
Szerintem se tudnak róla, mert a múltkor lement olyan 9 óra körül kb.

Kommunikációs fejlődést meg ne várj addig, amíg az ügyfélszolgálat is olyan stílusú amilyen Remélhetőleg idővel rájönnek, hogy az üzlethez elengedhetetlenül fontos a hűséges és elégedett ügyfél. Akkor is ha monopol helyzetben vannak.

Azt hittem csak nálunk van mókázás az ÜSZ-ből. Nyilván gonoszok vagyunk mi is, de biztos megjavulnánk, ha legalább a szabályokkal, játékbeli összefüggésekkel tisztában lenne az illetékes.
Természetesen konkrét példá(i)m van(nak), mielőtt akárki esetleg úgy gondolná, hogy a kakival dobálózás a hobbim.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.92
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5820. hozzászólás - 2013.08.02. 12:18:41 (Válasz Utolsó_Lovag #5818 hozzászólására.)
Idézet: Utolsó_Lovag - 2013.08.02. 12:07:41

Én csak azt szeretném ha lenne egy olyan világ ahol NEM a PÉNZ--KISKAPUK döntenék el hogy tudjad élvezni a játékot.

AHOL a valós egyéni adotságok lennének ami a kariban vissza tükröződik.


Na az nem ez a játék. Talán a pókert próbáld meg, ott te számítasz inkább és nem az hogy mennyi pénzed van, pontosabban, pénzért nem lehet ilyen előnyöket venni, mint itt.

Múltkor volt egy ilyen tiltsuk be a kínzókamrát egyszemélyes mozgalom, ha így folytatod, akkor te is arra az útra tévedsz
Pontszám: 5.46
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!