Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagBugattyFérfi
Végzetúr
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2041. hozzászólás - 2010.06.22. 14:27:22 (Válasz Eliteninja #2038 hozzászólására.)
Mindenkinek megvolt rá az esély, hogy küzd ellene és még most is meg van az esély rá, nem véletlen ekkora a szakadék a 0%-os és a 100%-os között, az egyik kapott sokkal jobb tápot még a másik csak elenyészőt kapott a semmiért.
V1: Bugatty

Eddigi szövetségek ahol voltam időrendi sorrendben:

I.: Ezüst Dragon Rend
II.: Smaragd Forrás
III.: Békeidők Hírmondói
IV.: Sötét ösvény: Innen nem megyek sehova.
Pontszám: 6.30
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2042. hozzászólás - 2010.06.22. 14:28:00 (Válasz Semelyik #2040 hozzászólására.)
Így van, tehát az, hogy a fertőzött kap 50% bónusz rablást szintén semmit nem ér.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.22
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2043. hozzászólás - 2010.06.22. 14:28:54 (Válasz Bugatty #2041 hozzászólására.)
Amelett kapott büntetést. Ha lepattanok akkor is többet hagyok ott. A legeslegelején sehol nem volt leírva, hogy hé te hülye, pórul fogsz járni, hogyha hagyod, hogy a sötétség a hatalmába kerítsen.
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.42
kedvelt tagBugattyFérfi
Végzetúr
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2044. hozzászólás - 2010.06.22. 14:31:30
A másik fél se tudta, hogy mit fog kapni, de úgy gondoltam, hogy biztos sokkal jobb jutalmat fogok kapni érte mintha nem küzdenék ellene.
V1: Bugatty

Eddigi szövetségek ahol voltam időrendi sorrendben:

I.: Ezüst Dragon Rend
II.: Smaragd Forrás
III.: Békeidők Hírmondói
IV.: Sötét ösvény: Innen nem megyek sehova.
Pontszám: 8.55
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2045. hozzászólás - 2010.06.22. 14:32:00
Fertőzés téma, megint... Amikor először hallottam hogy van ez a fertőzés azt gondoltam, hogy majd magas szinten ez visz színt a játékba, pl fertőzöttek és fertőtlenek hordától függetlenül is tudják támadni egymást (szóval gyakorlatilag mindenki kap egy "másodlagos hordát", esetleg különböző képességekkel, és vannak a trükközők, akik 100 és 0 között tartják a fertőzésüket, kimaradva ezzel az egész hercehurcából.)

Mint később kiderült, Miklós csak egy lehetséges útra gondolt, ez pedig a leküzdés, számára teljesen meglepő volt, hogy bárki is a fertőzést választotta (ez kicsit.... khm. Naív volt. ). De ha már volt olyan elvetemült aki ezt választotta, hát rakott be nekik is valamit.

Na most, mit is tud a két oldal? Steril oldalon ott van ugye a nyers táp, amit szakértelmeket kényelmi szempontból maxolt emberek érdekeire hivatkozva sikerült igazán imba szintre emelni. Nem lehet máshogy mondani, nyers táp. Meg még valami LE bónusz is van fertőzöttekkel szemben portyára.

A másik oldalon, támadhatod a saját hordádat is, ez mondjuk inkább móka számba megy, bár van akinek kimondottan hasznos. Meg van egy relikvia, ami ha beaktiválódik már régen rossz.

Na most a hülye is látja, hogy a két oldal nincs egyensúlyban. Be is került egy pár relikvia, ami könnyíti a másik oldalra történő átállást. Akinek nem tetszik a fertőzött oldal, az átállhat, most már relatíve gyorsan. Magasabb szinten többet lehet csökkenteni szintlépéskor, stb.

Most itt felvetették, hogy ilyen relikviákkal lehessen már megszerezni a kigyógyult bónuszokat. Mint írták nem tápot kértek, hanem egy lehetőséget, hogy ne vesszenek el a süllyesztőben. Igen, olyan lehetőséget, ami nem ütközik a napi rutinotokkal. Őskő, LGY, ezeket amúgy is folyamatosan szerzitek, nem lenne túl nagy erőfeszítés egy fertőzést leküzdött karakter bónuszait birtokolni, ráadásul úgy, hogy közben a fertőzés minden előnyét élvezitek tovább.
Ott van a fertőtlenítő gömb, vagy mifene, az miért nem lenne jó? Még hamarabb meglenne a bónuszotok minthogy összeszedjétek a relikviákat...
Ráadásul azokkal mi lenne, akik már átálltak 100% fertőről, ők így jártak?

Én azt mondom, hogy a 100% fertőzés a játék Hard fokozatban, és csak bizonyos körülmények között életképes, de ott eléggé. Akinek nem tetszik, az gyógyuljon ki.

Edit: Itt írják, hogy az elején nem lehetett tudni hogy mit kap aki leküzdi, meg mit kap aki nem. Gyerekek, az már több mint egy éve volt! Hol van az a jó játékosokra jellemző alkalmazkodás amit itt annyira szoktak emlegetni? Aki bő 1 év alatt képtelen alkalmazkodni és csak sír hogy neki nem jó, hát azzal nem lehet mit csinálni...
A hozzászólást Cavalorn módosította 2010.06.22. 14:34:23-kor
Pontszám: 7.80
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2046. hozzászólás - 2010.06.22. 14:32:23
Szabad hüppögni jó hangosan a zsigeri rosszindulaton?
*mod: nem Cavalornak szólt
A hozzászólást Piciklon módosította 2010.06.22. 14:34:55-kor

Pontszám: 6.63
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2047. hozzászólás - 2010.06.22. 14:35:27 (Válasz Cavalorn #2045 hozzászólására.)
Már megintcsak azt tudom kérdezni, hogy akkor mi értelme volt a két választásnak?

Mellesleg sehogysem életképes. Számolj kicsit utána, hogy mekkora táp. Hard fokozat ide vagy oda, idővel felszívódnak a fertőzöttek. Mellesleg kap büntetést is a fertőzött a 2*es rabolhatóságot tőle, ami szerintem nem valami szuper.
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.42
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2048. hozzászólás - 2010.06.22. 14:37:22 (Válasz Eliteninja #2047 hozzászólására.)
Semmi értelme nincs a választásnak, lényegében 1 járható út létezik. De ez talán nem az én hibám...
Pontszám: 6.80
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2049. hozzászólás - 2010.06.22. 14:37:44
Mellesleg, nem mind1 hogy arra költöm a LE-t, hogy kigyógyuljak vagy arra, hogy megkapjam a 4 szakértelmet? ugyanúgy költök rá, akkor meg hol itt a probléma? Én tényleg nem értem, hogy mi olyan baromi szemetszúró ezen. Mégcsak nem is ingyen kértük. Csak egy esélyt, ennyit.
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.42
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2050. hozzászólás - 2010.06.22. 14:44:30 (Válasz Eliteninja #2049 hozzászólására.)
Muhaha, a Gömb tényleg olcsóbb/gyorsabb/másabb/frissebb/lágyabb/jobb!
Mindent visszavonok, fizessen mindenki, amennyit akar!

A rosszindulat nem tudom, kiből fröcsögött, én legfeljebb abban láttam meg nyomait, hogy véleménynyilvánításra lepontoztak.
Kéretik visszapontozni, különben törlöm a karakterem vagy feljelentek mindenkit vagy írok még három hozzászólást.
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.06.22. 14:47:50-kor
Pontszám: 6.27
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2051. hozzászólás - 2010.06.22. 15:04:12 (Válasz Semelyik #2018 hozzászólására.)
Idézet: Semelyik - 2010.06.22. 13:24:17
Pontosan az a néhány szintnyi kivárás lesz a büntetés - és csak emiatt tudok egyetérteni az egésszel. Na jó, ezen még bőven lehet csökkenteni. De nem 68-ig!
Te is beláthatod: a többi szaki turbó fölé vitele szart sem ér, talán még a csapdakészítésé, de az se valami nagy táp.
Ó, a duplarablás! Hát remek.
Már 61. szinten is többet szívok el, mint rablok.


Csapdakeszitesnek 31 folott nincs hatasa.
Pontszám: 7.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2052. hozzászólás - 2010.06.22. 15:06:10 (Válasz Byzon #2026 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2010.06.22. 13:45:35
Epic specet nem lehet max fölé vinni, a kronot szokták legelőször, megsúgom. És akkor még nem beszéltünk a kőkemény tápot jelentő vf-ről, és a kényelmileg nem utolsó elementárisról sem.


Epik specet is lehet max fole vinni, csak turbozni nem.
Pontszám: 7.43
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2053. hozzászólás - 2010.06.22. 15:06:10 (Válasz Kocos #2051 hozzászólására.)
Köszi, akkor már ezt is tudom.
Pontszám: 6.98
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2054. hozzászólás - 2010.06.22. 15:22:21
Nah felébredtem, erre teleírtok 3 oldalt. Látom még mindig vannak páran akik csak azt látják, hogy ők beleöltek hűdesok LE-t, megdolgoztak a sterilitásért, aztán a másik meg lusta disznó volt, dögöljön meg.

Bugatty, 3szor leírta neked Ninja akkor sem látod. Nem akarja leküzdeni, mert szerepjátékos szempontból lett 100as, aki lustaságból, az már félúton visszafordult. Amúgy sincsenek sokan. Azt a LE-t, amit a leküzdésbe öltük, már réges-régen visszahozta.

Annyi a lényeg, hogy a 4 LE-termelő szakira szeretnének relikviát keményen LGY-ért, őskőért és LE-ért, sokkal többért, mint amennyibe a fertőzés került. És ezzel nem kapnák meg azt amit mi, csak csökkene a hátrányuk.

Ha egy játékban van egy út ami elágazik, ott a döntés, de mivel ez egy végtelen játék, azt aki rosszul döntött és a rossz oldalára állt, sem gyengítheti el a választása. A jó és a rossz ált. mindenhol egyensúlyban van.

Végtelen tápot kaptunk a fertőzés leküzdésével, ha időszakos lenne megérteném a felháborodást.

Ötlet(álmodtam. ) Egy nyaklánc,típusa relikvia, csak akkor hat, ha viseled, ugye ezzel ha fertőzésed 100, kapsz +5öt a transzplantációra, ultraspecre, spekmanra,sajtolásra, ha maxos. Vagy ezt szétszedve 4gyűrűre. Így ugye maxolni kellene a szakikat, amik sokaknál turbóra vannak igazítva, és nem lenne állandó, így ha használni akarja, fel kell vennie a nyakláncot. A triász és társai miatt nyaklánc, hogy az azokból származó olcsóbbítás ne vesszen el.

Kifigyelésre meg, ha 15% alatt használja, lehet rajta akármi.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.19
kedvelt tagBugattyFérfi
Végzetúr
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2055. hozzászólás - 2010.06.22. 16:01:12 (Válasz PottomPanna #2054 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.06.22. 15:22:21
Annyi a lényeg, hogy a 4 LE-termelő szakira szeretnének relikviát keményen LGY-ért, őskőért és LE-ért, sokkal többért, mint amennyibe a fertőzés került. És ezzel nem kapnák meg azt amit mi, csak csökkene a hátrányuk.


Amit itt írtál PottomPanna, ha tényleg kemény árat kellene fizetni akkor felőlem lehet
V1: Bugatty

Eddigi szövetségek ahol voltam időrendi sorrendben:

I.: Ezüst Dragon Rend
II.: Smaragd Forrás
III.: Békeidők Hírmondói
IV.: Sötét ösvény: Innen nem megyek sehova.
Pontszám: 6.81
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2056. hozzászólás - 2010.06.22. 16:07:18 (Válasz Eliteninja #2030 hozzászólására.)
akkor érne valamit ha erre nem hatna a vastagbőr, meg a rabolt Lé de így...

A többieknek:

Nekem csak annyi a bajom ezzel a fertővel, hogy igazság szerint 2 út vagy küzdesz vagy nem, de ha nem küzdesz akkor véged. Hasonlít a vf-hez vagy a IQ, taumaturgia pároshoz, ha nem fejleszted akkor mehetsz a pí-be. És ez az egésznek a csúnya oldala, hogy saját elképzeléssel sokra nem mész. Fejleszhetsz harcos karit, de egy idő utána varázslat lehagyja, mint a csigát a nyúl.
Meg jönnek a másik kedvencemmel, hú Te nem vagy optimalizátor a Te karid egy kalap...

Ezért volt totál hülyeség a fertőzés is. Csak, hogy még egy példát írjak: a játék neve végzetúr, de lehet lenni úrhölgy is, akkor legalább itt is lett volna valami másság a képen meg a kiíráson kívül.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.06.22. 16:14:41-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.92
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2057. hozzászólás - 2010.06.22. 17:56:27 (Válasz Viszok009 #2056 hozzászólására.)
Jah, teljesen egyetértek. Ugyanez vonatkozik a közelharcra is.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2058. hozzászólás - 2010.06.22. 17:59:03
Én meg azt mondom hogy tök nagy szopás volt alacsony szinten fertőzéssel küzdeni, nagyon-nagyon sok LÉ ment el rá. Sokan meg úgy gondolták hogy én ugyan nem áldozok rá, inkább rakok TÖ-re.

Na most ott vagyunk hogy a tiszták végignyomtak csomó szintet, a fertőzöttek meg basztak rá, most meg hogy látják mekkora ciki van, már sírnak.

Felőlem aztán lehetnek tiszták, 500 őskő 10%, vagy 500.000LÉ 10%. Just do it!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.15
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2059. hozzászólás - 2010.06.22. 18:02:53 (Válasz LanMaffia #2058 hozzászólására.)
Jah az elején esetleg sokat kellett költeni rá, de szintenként egyre kevesebbnek tűnt az összeg, a vége felé már kb 2 sajtból megvolt, és akkor még sokat mondtam...

De látom te is megragadtad a lényeget
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.41
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2060. hozzászólás - 2010.06.22. 18:04:26 (Válasz Eliteninja #2059 hozzászólására.)
Nem akarok én f@szkalap lenni, de emlékszem hogy sokat szenvedtem vele, és bajnoki előtt főleg nagy kérdés volt, hogy ezzel szenvedjek-e.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.31
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője