Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8521. hozzászólás - 2019.08.07. 11:36:18
Részemről akkor legyen új szörnytalizmán forrás, max mire kitaláltok egy új funkciót amivel még jobb buli sajtolni, addigra lesz 10000 talizmánom, aztán szidhatjátok a fejemet hogy előnyt szerzek veletek szembe akik folyamatosan sajtoltak. 400+ epik kalandom is így lesz erre a hónapra.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2019.08.07. 11:36:56-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.31
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8522. hozzászólás - 2019.08.07. 12:14:19 (Válasz Mortal55 #8521 hozzászólására.)
Felőlem viheted az előnyt Nekem is 1200 talizmán meg 3k kaland. Lusták vagyunk feleim. Kivéve ugye Unr34l. Ő csak nem normális
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.58
népszerűBelethFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8523. hozzászólás - 2019.08.07. 12:50:48
Sziasztok!

Elnézést szeretnék kérni Mortal55 tól én csak jó indulatból irtam, nem megbántásból!
Pontszám: 9.33
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8524. hozzászólás - 2019.08.07. 14:02:52 (Válasz Beleth #8523 hozzászólására.)
Ugyan kérlek nem hogy el van nézve hanem el sem kell nézni, mert nem bántottál meg, én kérek elnézést hogy elég nyersen reagáltam le.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.65
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
302 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8525. hozzászólás - 2019.08.07. 21:39:00 (Válasz Mortal55 #8524 hozzászólására.)
Sziasztok!
lélekenergia sajtolás maximumra! 900db szörnytalizmánom egy karaktert jó helyre lehetne belőle pofozni


Alapból félreolvastad és értelmezted. Nem azt írta, hogy JÓL helyre lehet pofozni, hanem, hogy JÓ helyre lehet pofozni. Az meg lehet igaz...
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.50
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8526. hozzászólás - 2019.09.01. 17:40:48
Működik egyáltalán ez az állatvédelem? Már fejlesztettem rajta 250et plusz még vastag a bőrt is (majdnem 600 már), de ugyanannyit sebződnek az állatok... A vastag bőr semmit sem ér? Egyszerűbb volt berakni egy új szakértelmet, mint a vastag bőrt átírni, hogy normálisan működjön
Pontszám: 7.79
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8527. hozzászólás - 2019.09.20. 01:19:56
Én megkérdeztem Baraty-t, szeptember 10-én válaszolt.
"István,
Légyszíves segíts már, hogy melyik szakértelem véd jobban a kihívás tornyában az állatsebződés ellen!
Vastagbőr-állatvédelem?"

"Hali!
Ezt így sajnos nem tudom megmondani, a legjobban akkor véd, ha van mindkettő. "

Értem, de melyik mekkora mértékben? Konkrétumokat nem kaptunk, az új szakértelem bevezetése után sem. Miklós a legutóbbi VU találkozón azt mondta, hogy az állatvédelem nem csak az SZB-ben, hanem mindenhol működni fog. Van mindkettő csak a mértékét nem tudjuk kiszámolni.

Ami a születésnapi akcióval kapcsolatos lenne. Évek óta kérem, hogy a gyógy-, varázsital gyorsgombot állítsátok be 4 őskőre. Semmi nem változott.
Nem scriptelek, de kattintáscsökkentésről volt szó is legutóbb. Vagy bukok naponta 1 őskövet, vagy veszem a fáradtságot és minimum 6 kattintás mire megvettem a gyógyitalt, varázsitalt. Feltételezem, hogy aki VT-zik, ilyenkor betáraz ezekből, aki nem annak is jobban megéri jelenleg. Ekkora erőfeszítésbe kerülne akár manuálisan is átállítani a programot?
Felhozhatnám a prémium tagságot, az event csomit, a Beholder szemét (amit még megértek). A legendás felszereléseknél érdekes módon meg lehetett csinálni a csökkentést, italoknál amik kezdetek óta ott vannak már nem. Prémium tagságot sem vált ki átlag játékos 10 évre, a VT-ben is kaphat ilyen feladatot. Ezen inkább nyerne a Beho, mint vesztene ha akciós lenne...

A találkozón sajnos nem volt ott a kemény mag, sokakat hiányoltam, biztosan több fejlesztési javaslattal álltunk volna elő.
Én megtehetem, hogy naponta a fent említett kattintásokat megteszem, de akinek nincs akkora sávszélessége mint nekem lásd. kamionos kollégát, külföldi alacsony sávszélességű játékosokat nem vagyok benne biztos.
A hozzászólást Xinx módosította 2019.09.20. 01:34:10-kor
Pontszám: 8.96
népszerűTezumanFérfi
Végzetúr tehetség
122 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8528. hozzászólás - 2019.09.20. 17:27:00
Lenne nekem is egy javaslatom a csatlós képességeknél a harci erő növelését be lehetne állítani hogy ne egyesével növeljük meg mert rengeteg kattintás és idő, egy gombnyomással el lehetne ezt is intézni.
Úgy ahogyan mytokronit képességnél hogy lehet maxot vagy 10-el megnövelni.
Előre is köszi.
Pontszám: 8.04
közkedveltdavid16Férfi
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8529. hozzászólás - 2019.09.20. 17:43:16 (Válasz Tezuman #8528 hozzászólására.)
Fél vesémet oda adom,ha végre nem egyesével lehet a csatlós képességet növelni.Plusz meghívom Miklóst a találkozón arra,amit eszik és iszik.
Lehessen ötösével vagy inkább tízesével növelni egyszerre.
V6
Pontszám: 9.46
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8530. hozzászólás - 2019.09.22. 01:32:40 (Válasz david16 #8529 hozzászólására.)
Én elfogadom az egyik veséd! Májat, nemdohányos tüdőt is vennék!
Na ezért jó a brainstorming, és ezt kéne elővenni a találkozókon mint amiket leírtatok.
Egy hónappal a találkozók előtt össze kéne írni ki mit fejleszene, ha jön, ha nem és megbeszélni.
A régi script adta ötletet beraknám a prémiumosoknak, hogy szülinapi akciónál megadhassam mit akarok megvenni őskőért naponta.->Kattintáscsökkentés
(Myto csomag, ládikó, csatlóskristály stb.) A myto csomagot nem értem. 20-at vehetek egyszerre, de naponta 25-öt max., nem lehetett kitolni a számlálót 25-ig, csatlóskristályt 3x-ra?

Másik topicban Lanék a Beho szemét írták. Oda is be lehetne rakni (akár AF képességgel) azt mit nem akarok kipörgetni. Relikviakupon alacsony szinten, templomi pálca nekem.

Létre lehetne hozni egy adok-veszek topicot. Pl. lecserélném a routerem, eladom a régit, naponta nézném, nem kéne árgép, vatera, jófogás, mivel mi lassan mindenkit ismerünk évek óta. (Nekem hegyekben állnak a ruháim amikor még 65 kiló voltam, most már bele se férek és szívesen odaadnám ingyen akinek kellenek. 30 ezres ingek, amikből kifogytam az idei stressz miatt.)
Másik topic helyettesíthetné a prohadrvert. Most pl. Aircrack, WireShark használókat keresek tapasztalatokkal. (Nem legális, de a szükség nagy úr.)

Update:
Meg lehetne oldani, hogy egy adott épületet addig építhessen az illetékes, amíg a lélekkút nagysága engedi ahogy a fókuszátorokat is?
Most ugrott ki a fejemből, amikor a hatalom tornyával kattogtam. 10-nél több kattintás volt....
A hozzászólást Xinx módosította 2019.09.23. 12:28:17-kor
Pontszám: 9.31
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8531. hozzászólás - 2019.09.24. 16:09:36
Először is meg szeretném köszönni a születésnapi ajándékot jómagam és játékostársaim nevében.
Nagy segítség azoknak, akik nem tudnak sok pénzt a játékra költeni, nekem is jól jön a mellékes.

Javasolnám a szörnykihívásnál a célok bővítését. Győzz le 5000 szörnyet! a vége, én lassan letudtam. (Alacsonyabb karaktereket csapkodok, mert arra nem költök őskövet, hogy plusz támadásaim legyenek. Akit bánt írjon PM-et.)

Ami a fejlesztéseket jól jellemzi, hogy évek óta kérem az Italvásárlás (5 őskő) átírását akciónál 4-re, valahogy nem megy. Ez egy aprócska dolog. 1 perc munka. Nem halok éhen, ha nem valósul meg, ez a legkisebb problémám a játékban, az életben!

A lényeg, hogy ha ezt nem lehet megcsinálni, akkor a többi fejlesztés amiket javasolok, javasolunk játékosok, akár az egész topicnak van értelme?
Érdekes, hasznos javaslatokat a kukába dobni?
Fixálom, hogy sokan már beleuntak és azért nem szólnak hozzá itt a fórumon.
Pontszám: 9.31
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8532. hozzászólás - 2019.10.12. 14:52:08
Az egyik legjobb ötlet volt a több tárgy egy kattintással történő használatának engedélyezése. Már csak egy - szerintem - kritikus kattintgatós dolog van: az italvásárlás. Most fogok 92x kattintani 92 db gyógyital megvásárlásához. Míg volt értelme, éveken keresztül prémes voltam, akkor sem nehezteltem volna érte, ha mindenki legalább tizesével - huszasával tudott volna vásárolni gyógy- és varázsitalt. Azt gondolom, meg kellene fontolni. Akár úgy is, hogy mondjuk 50-esével nem (az maradjon prémes lehetőség), de mondjuk 10-20 db egyben történő vásárlását lehetővé lehetne tenni mindenki számára.
A hozzászólást Álomvirág módosította 2019.10.12. 14:56:37-kor
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 9.44
kedvencRowinaNő
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8533. hozzászólás - 2019.10.12. 18:53:16 (Válasz Álomvirág #8532 hozzászólására.)
Van már ilyen, "Kényelmi funkciók" néven. Ha prémiumos vagy és megveszed 50 őskőért.

Akár 50 italt is vehetsz egyszerre.

"Kényelmi funkciók
Ennek megvásárlásával több hasznos kényelmi funkciót kapsz arra az időszakra, amíg prémium játékos vagy: A maximális portyapontok megnövelése, kínzókamrába vitt játékosok jelölése a portyalistán, öltözet váltás egy gombnyomással, a befogott állatok automatikus kisajtolása (csak min. 60-as léleksajtolással), egy gyors gomb a napi ősköves italok megvásárlására, lehetőség a vásárlásnál mennyiség megadására, a vadászat automatikus megállítása ha maximális számú kalandod van, és egy gyors gomb amivel egyszerre több állatot elküldhetünk a kennelbe gyakorolni."

Azért ne akarjunk már mindent ingyen. A prém tagság és az az egyszeri 50 őskő nem olyan hatalmas költség a kényelmesebb játékért.
A hozzászólást Rowina módosította 2019.10.12. 18:56:06-kor
V1 - Gaia
V2 - Peninek klánja
V5 - Sárkányok szövetsége
V6 - Pudvás Nyuszitappancs
Pontszám: 6.44
kedvencÁlomvirágNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8534. hozzászólás - 2019.10.13. 05:34:57 (Válasz Rowina #8533 hozzászólására.)
Na, ezért nem nagyon irkálok ide. Mi lenne, ha értelmeznéd, amit írtam és úgy reagálnál? Világosan kiderül, hogy a szép hosszan általad leírt funkciót ismerem (vagy gondolod, hogy az említett 50 db-os limitet az ujjamból szoptam?) Így szép hosszú irományod utolsó másfél során kívül kívül nincs új információ az általad írtakban. Az meg egy vélemény, ahogy az enyém is az.

A mindent ingyen kitétel viszont arra utal, hogy te nem tudod, milyen extrák vannak még a prémeseknek, ha ez már a minden.

A nem feltétlen indokolt szerverterhelés csökkentése volt az alap probléma, hozzászólásom arra vonatkozott, hogy az említett opció az, ami feleslegesen generál még elég hosszan tartó forgalmat a kliens és szerver között azoknál, akik sok italt vesznek rendszeresen és nem prémesek.
A tigrist előbb gondolatban kell elejteni - a többi csak puszta formalitás.
(Konfuciusz)
V4.1 - Hegylakók - Álomvirág
V4.2 - Ájjatfajm - Álomvirág
V4.3 - Csak simán torony - Ziva - Csak simán szájtépőket kamrázó
Pontszám: 9.52
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8535. hozzászólás - 2019.10.13. 06:56:06
Sziasztok,

Szeretném kérni, hogy a maximális portyapontok számát 300-ról 500-ra (vagy esetleg 600-ra) emeljük.
A valóságformázás esszenciával ha az ember elmegy egy hosszú hétvégére, már bajban van.
Legyen egy kicsit család-barátibb a játék.

(Pl. Lehet ez egy újabb Af pont költési lehetőség )
A hozzászólást Dozer módosította 2019.10.13. 06:56:59-kor
V3-Alíz
Pontszám: 8.99
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8536. hozzászólás - 2019.10.13. 09:28:57
+1
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.89
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8537. hozzászólás - 2019.10.13. 11:13:10 (Válasz Dozer #8535 hozzászólására.)
Támogatom
Pontszám: 7.42
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8538. hozzászólás - 2019.10.13. 12:15:27 (Válasz Dozer #8535 hozzászólására.)
szintén +1!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.58
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8539. hozzászólás - 2019.10.13. 12:27:54
szintén zenész
Pontszám: 8.27
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8540. hozzászólás - 2019.10.13. 15:49:17 (Válasz Dozer #8535 hozzászólására.)
Támogatva!!
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 9.16
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője