Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2121. hozzászólás - 2010.06.26. 21:09:18
Nagyon jónak tartom a kvízekre való előre válaszolgatást, nekem nagy segítséget jelent. Viszont egy olyan figyelő rendszert be lehetne iktatni, hogyha valaki 2 egymás utáni kvízre időtúllépés miatt nem válaszolt (letelt a 2x5 perc), akkor álljon meg a válaszolgatós móka. Az indok: például én messze lakok a várostól (falusi vagyok ), nálunk sűrűn van áramszünet (néha elég, ha csak erősebben meglengeti a szél a fákat...). Ha elindítom a válaszolgatást, tartok mondjuk 150-nél, elmegy az áram, hát én szerintem szívrohamot is kapnék, mivel a maradék 150 válaszra esélyem sincs megoldást adni... Nem az én hibámból történt, mégis én szívok vele. És mi lesz, ha majd bővítik még esetleg az előre megadható válaszokat....
Nem vagyok programozó, nem tudom mennyi munka ezt megtenni, de remélem nem ütközik akadályba. Előre is köszönöm.
Pontszám: 9.48
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2122. hozzászólás - 2010.06.26. 22:10:24 (Válasz PottomPanna #2120 hozzászólására.)
Egy ilyen fejlesztésnek nagyon örülnék. Lehetne egy LGY-s relikvia is.


Vadászaton szerzett TP-d 10%-át azok az állatok is megkapják, akik veled vannak vadászat közben.


Mondjuk 50. szinttől. Valami jó név és magas költség, nulla őskő.
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 6.85
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2123. hozzászólás - 2010.06.27. 19:06:10 (Válasz Ariel #2119 hozzászólására.)
És a varázslók állatai nem fognak kritelni?
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.12
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2124. hozzászólás - 2010.06.27. 19:16:30 (Válasz Eliteninja #2123 hozzászólására.)
A varázslók, ha valaki full erre fejleszti ki a karaktert, elég gyenge alaperővel rendelkezik, lévén ez számára harmadlagos fontosságú tulajdonság, és mivel tudtommal ebből számolódik a jószágod sebzése, így fognak kritelni, de sokkal kisebbet mint a te blökieid, kb szentem eztet akarta mondottani Ariel
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.00
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2125. hozzászólás - 2010.06.27. 19:20:14 (Válasz Byzon #2124 hozzászólására.)
Hát így is van olyan, hogy 400-at kapok 4 dögből úgy, hogy csak a varázslatát szívom be és 1*sem talál el. Namost, ha ez 800-ra változik....
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.12
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2126. hozzászólás - 2010.06.27. 20:51:32 (Válasz Ariel #2119 hozzászólására.)
még mindig ugyanott tartunk:

varázsló: IQ+Taum+esetleg védekezés (de ez sem fontos)

közelharcos: támadás+erő+akkor fejlesszek állatokat, lépjenek sok szintet, és akkor majd talán tudok annyit sebezni, mint egy "varázsló".

még mindig többet kell fejlesztenie egy közelharcosnak, és még mindig nem látszik a létjogosultsága. a jelenlegi V4 remek példa erre. a varázslatkör eldönti a csatát.
Pontszám: 5.41
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2127. hozzászólás - 2010.06.27. 21:16:06
Tetszik ez a 3 napos AH, plusz pont a vezetésnek

Még nagyobb plusz pont lenne, ha lenne pár új cucc is, teszem azt fegyverek, páncélok, plusz nagyon sok TP-t adó cucc állatnak, vagy lehetne betenne valami extrát a fertőzötteknek is ide
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.32
fórumozóKapika11Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2128. hozzászólás - 2010.06.27. 21:51:33 (Válasz Tiha #1 hozzászólására.)
Tisztel játékosok, fejlesztők

Nekem Nagyon tetszik ez a játék , csak 1 problémám van mégpedig mikor támadok és ha vesztek akkor eltűnik sok őskövem :S
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2129. hozzászólás - 2010.06.27. 21:55:24 (Válasz Kapika11 #2128 hozzászólására.)
Esetleg kiégett ősköved? Az az ellenfél lopás szakértelme miatt van.

Vagy szimulálod a csatákat, bár akkor nem csak vesztett csatánál tűnne el kavicsod.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.18
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2130. hozzászólás - 2010.06.27. 22:11:35 (Válasz Kapika11 #2128 hozzászólására.)
Nekem meg az nem tetszik, hogy a LE-m tünik el a projekció miatt és amikor nyerek akkor meg semmi
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.84
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2131. hozzászólás - 2010.06.28. 22:41:26 (Válasz PottomPanna #2120 hozzászólására.)
Érdekes ötlet. Legalább gyorsabban lépnének szintet a dögök és kevesebbet kéne költeni rájuk. Kérdés, hogy minek számítana, csata TP-nek(relikviám miatt) vagy ilyen kenneles cuccnak, bár mivel vadászik...ezért logikusabb lenne, ha olyan lenne mint amikor csatában kap tp-t. Jól kell belőni, hogy a nagyobb szintű karik ne húzzanak el állatszintben, mert akkor ez csak erőltetné a szintlépést.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.67
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2132. hozzászólás - 2010.06.29. 16:54:39
uj esemény jutott eszembe

olipia

1 szakasza
az arénát a térképes event alatt megtalálták de xenók laknak benne meg kéne tisztítani.

2 javítási munkálatok.

3. maga az olimpia.
a versenyszámok ugy legyenek megcsinálva hogy nem egy hanem töb szakértelem és tulajdonság kel egy versenyszámhoz és kilehet hívni vagy valahogy megoldani hogy kik ellen küzdünk hogy ne legyen nagy az erőviszony.
V1-antilop
Pontszám: 5.10
népszerűNorveegFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2133. hozzászólás - 2010.06.30. 08:10:53 (Válasz Eliteninja #2108 hozzászólására.)
és mindebből még az elnyelések is levonódnak...
simán előfordulhat.
Pontszám: 6.60
irritálóTomreptileFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2134. hozzászólás - 2010.07.06. 13:04:31
Fogalmam sincs,hogy pontosan hova kell írni a programhibákat.Kezdem itt és,ha valaki megmondja akkor majd átmásolom oda.
Fertőzés leküzdése után,ugye plusz 5tel megnövelhetőek a szakértelmek.Ez azonban az elementáris,fúziónál nem működik.111nél magasabbra nem tudom feltornázni.Az egyik szövetségi társam tapasztalta ua. a hibát és az övé már javításra került.Ugyanitt tapasztaltam,hogy az (nálam) alap 58 el.fú. egy +4et adó Jokerral turbózásakor figyelmen kívül hagyja a bónuszt és a varázspontból levonásra kerül a teljes költség,jelen esetben az 53.
Előre is köszönöm a választ,vagy az útbaigazítást.
A hozzászólást Tomreptile módosította 2010.07.06. 13:07:43-kor
Pontszám: 3.81
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2135. hozzászólás - 2010.07.06. 14:46:25 (Válasz Tomreptile #2134 hozzászólására.)
Van egy hibajelentés (új) topic, a panaszok + kvízen belül. Szerintem ott több eséllyel reagálnak rá, de inkább email.
Pontszám: 7.73
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2136. hozzászólás - 2010.07.06. 14:56:12
Szerintem nem kéne semmit csinálni a portyás tárgyakkal. Ez megint egy olyan "hibajavítás" lenne, mint az ismételhető küldik stb. Mert aki eddig tápolt az jól járt, aki meg most szenved ki magánbak egy szürkét stb-t az meg jól megszívja megint.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.67
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2137. hozzászólás - 2010.07.06. 15:06:41
Az entitástól ugye most már bármilyen tárgy megszerezhető, nem értem, miért kellene lebutítani. Aki mást kért, vagy másra licitált, az annak a hasznát élvezi. Különben meg ez mióta volt "hiba"? Ha Én tudtam róla, hogy működik a térkapuban, nyilván tudta más is. Ne értsetek félre, személy szerint kb. 3k le naponta, és a portya miatt vannak ilyenjeim, ahol viszont nincs a csatákban le, tehát kicsit magasabb szinten, ott ezeknek gyakorlatilag bukik az egész értéke változtatással. Egy 50. szintű karinak 10millát jelent, ha ilyet szerez, egy 80. szintűnek már eddig is jóval kevesebbet (ahol még nincs kh), ezek után meg nem érne semmit.
Pontszám: 6.82
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2138. hozzászólás - 2010.07.06. 16:30:11
A "+x% LE jár győztes portyáért" tárgyak működtek térkapuban és kalandok közben is, ez hiba volt, javítottuk.

Gratulálok- Bár ismerős helyzetkép, de ez kicsit erős bugnerf, tkintve, hogy kb Másfél-két éve így működött, egyes kiváltságosak szanaszét tápolták magukat belőle - konkrét LE-előnyt szerezve ezzel.
Erre lőn világosság és jön a bug nerfelése mire a többség eljutott oda, hogy ezt a nem kis előnyt megpróbálja ledolgozni. Azaz egy kiskapu/bug(?) által megszerzett előnyt eszkaláljuk az ezzel visszaélők javára, a többiek meg le vannak sz*va. Tipikus amatőr megoldás. Már elnézést, de ezt tessék alaposabban átgondolni.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.48
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2139. hozzászólás - 2010.07.06. 16:38:50
Én nem is értem. Mi az hogy hiba? Szerintem ezt mindenki tudta (legalábbis a játékosok nagy része). És a JV-nek csak most derült ki?
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.54
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2140. hozzászólás - 2010.07.06. 21:45:41
ez csak azért van mert kb 10 napon belül megszereztem volna a szürke lélekrablót.amikor elindultam a portyás irányba sokáig nem tudtuk mennyi is a kivégzés, elkezdtük húzni egyre jobb lett majd kiderült és lett a böjt, mire ügye jó lett volna. most jön ez , kiváncsian várom a láthatatlan sajtolást mikor veszik ki most már, megint a portyára vannak ráállva. aki 2 éve láthatatlanaul egy szint alatt dupla állatot, vffel 4 szereset sajtol az mennyi is ? követelem hogy minden karakterböl vonjanak ki minden lét, majd mondjanak, le, s 140 tövel az egész szerver induljon újra egy végleges szabályzattal amitöl soha nem lehet eltérni. ez tényleg röhej ami itt fojik , lassan 3 hónapja gondolkozok a törlésen , mindig a hátha ez , hátha majd az újítás, hátha meghagyják azt, a szövetség miatt maradtam, de ha nem fogom tudni hasznát venni a tárgyaimnak amire nem keveset áldoztam , lehet bontani a pezsgöket a vonzáskörzetembe. meg számolni a jvnek a kiesett bevételt, mer szerintem nem leszek egyedül.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 3.54
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!