Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
641. hozzászólás - 2009.08.25. 21:42:41
Végigrágtam magam az egészen, csak tudnám minek.
1. Baromira sértő, hogy konzekvensen csaló multisnak nevezel minden olyan játékost, aki kihívások hiánya (vagy elrontott taktika) miatt az újraindulás mellett döntött. Nem egy ilyen játékost ismerek, és a két oldalas ámokfutásod alapján nekik a kisujjukban több tudás van a vú-ról, mint neked összesen.

2. Emlegetsz két problémát, amik miatt szerinted szar így a játék, hisz egy csomóan törölnek miatta. Miért tudnak téged 6 szinttel magasabbról támadni (ÉP min 45%), de ugyanakkor miért lehet biztonságban vadászni, ugyan kelljen már 40% ÉP egy 20-as vadászatkörhöz. Nem érzed az ellentmondást? Az erősebbek miért tudnak támadni, de a gyengébbek miért tudnak úgy vadászni, hogy támadhatatlanok.

Ezek alapján két lehetőség van. Vagy egy irtózatosan elcseszett vadászkarid van, és meg kéne tanulni játszani végre; vagy nem vagy más mint egy kiöregedett, nem túl jó pók, aki 40 szintnyi királykodás után most azon sír, hogy már nem működik a taktikája, és szegénykét bántják a nagyok. (Az állatmorál-problémák szintén az utóbbi verziót támasztják alá) És miért merem azt mondani, hogy nem túl jó? Mert egy jó játékos tud alkalmazkodni a körülményekhez, nem a körülményeket akarja a taktikájához igazítani.

Ellehetetlenítenek +5-6 szintről? Ugyan kérem. 48. szinten vagyok, érzésem szerint teljesen átlagos játékos. Az elmúlt 24 órában 3 támadást kaptam az általad említett zónából, az utolsót délután háromkor. Délután kettő óta folyamatosan ütöm hol az epicet, hol a térkapust, hol a háború ellenfelet, és még egy gyógylötyit sem kellett meginnom. Hol itt az ellehetetlenítés? Én egy teljesen élvezhető játékkal játszom, pedig kb ugyanazon a szinten lehetünk. Sőt, ha nem csal a megérzésem a stílusoról, neked még jobbnak is kellene lenned, mind tö, mind szö terén. Téged mégis bántanak, engem meg nem?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
642. hozzászólás - 2009.08.25. 22:19:37 (Válasz Cerberos #640 hozzászólására.)
óriási tévedésben vagy. nem áll mindenki előtt nyitva a pók taktika, sőt, nem áll mindenki előtt nyitva az optimális játék sem. van aki nem játszhat mindennap 2-3 órát, van aki nem nézhet rá a karijára naponta.

egy dolgog körvonalazódik az 50-es szintek környékén: az embereknek nincs elég magas egészsége (köztük nekem sem, felszerelésváltás miatt, de én keményen megemelem a következő TÖ fázisban). erős a gyanúm hogy neked sincs magas egészséged, mert magas egészséggel nem sírnál itt azzal kapcsolatban hogy levernek 5-7 szint távolságból. elárulok egy titkot: napok óta nem kaptam olyan támadást ahol a támadó ilyen távolságból ütött volna, pedig én eléggé mazochista vagyok és inkább eltűröm a támadást csak azért hogy reggel max VP-n legyek és konstrukciózzak.

amit te akarsz az az hogy az erős még erősebb legyen, a gyenge pusztuljon. ez nem járható út, mert egy idó után feladják az "átlagkarik", és akkor az erősek egyedül maradnak, majd 1-3 hónap és jön a bejelentés hogy "Sajnálattal közöljük de a Végzetúr anyagi okok miatt megszűnik". gondolkodj mielőtt olyan dolgot ajánlasz ami megölheti a játékosállomány minimum 80%-át, képzeld magad a helyükbe és rájössz hogy nem olyan rózsás a buzogány rosszabbik oldala.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
utáltCerberosNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
643. hozzászólás - 2009.08.26. 11:16:57
Nagy tévedésben éltek. Nem magam miatt írogattam, hanem amit láttam a játékban az miatt. Nem neveztem mindenkit csalónak, de sajnos nagyon sokan akik új karaktert indítottak elég érdekes módon fejlődnek. Tisztelet a becsületes kivételnek. Nekem semmi bajom az általatok említett dolgokkal. Nagyon sajnálom, hogy ilyen a hozzáállásotok a dolgokhoz. Ha valaki megpróbál építőleg írni valamit akkor egyből azt a következtetést vonjátok le, hogy ő a hülye, elrontott valamit és most saját maga malmára akarja hajtani a vizet. Én meg vagyok elégedve a tulajdonságaimmal. Amúgy meg minek van a fórum? Azért, hogy önképző pszichológusokat neveljen? Köszönöm, de nekem nincs bajom a játékkal, nem kapok olyan sok támadást, hogy panaszra legyen okom. Nem csalok és nem multizok. Ja és biztos sok mindent nem tudok a Végzetúrról mint az ki is derült az állatos leírásomnál, de ennek ellenére játszom vele. Szerencsére volt aki inkább válaszolt normálisan a dolgokra nem pedig a lelkivilágomat akarta megfejteni. Miért van az, hogy itt mindenki olyan q...a okos és egy-két hozzászólásból a másik karaktert kezdi el elemezni? Csak nem azért mert a saját seggét védi és a tömegek mögé bújik? Érdekes módon pl. Mortimer normálisan belinkelte, hogy igen ez már volt téma, átolvastam, láttam, hogy sok embernek nem tetszett a magas szintkorlát, megtudtam, hogy a legtöbben 50% alatti élettel sunnyognak és nekik így nincs ilyen problémájuk. A vadászatnál meg szintén a sunnyogás az egyetlen megoldás, igaz, hogy kicsit unalmas, de legalább biztos. Tudomásul vettem, hogy az a pár ember aki legalább olvasta az írásom nem akar semmilyen változást. Viszont pont ti is alátámasztjátok, hogy igenis létezik a probléma. pl.: Lanmandragoran ezt írtad: "...kihívások hiánya (vagy elrontott taktika) miatt az újraindulás mellett döntött. Nem egy ilyen játékost ismerek,..." Ha a kihívások hiányát említed akkor a javaslataim épp ezt orvosolták volna. Az elrontott taktika a hatalmas végzeturas tudás mellett meg bocsánat, de engem az újraindított multis karakterre enged következtetni Amellett meg ha a sok hatalmas VÚ-s tudású emberke is újraindult akkor tényleg volt valami problémájuk. LOOOL!!!!
Pontszám: 4.67
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
644. hozzászólás - 2009.08.26. 11:22:48
szerintem Cerberos egyátalán nem vagy te oylan tapsztalt és sokat látott játékos hogy eljáccad itt a reformátort...ez most nem bántás csak pusztán tényközlés...

vicces amikor valki 18 postal a háta mögött fejtegeti hogy mijis a gond a játékkal voltaképp...hidd el vannak tőled bőven rátermetebbek ezen feladatokra...neked csak 1 dolgod van...jácc a játáékkal...aztán idővel majd rájössz...

a multiskarik létezése meg max kiszinten probléma...nemhiszem hogy 40-50es szinten vagy már akár 30ason annyian szaldgálnáénak több karikkal...

ezért én csak aztudom neked tanácsolni hogy tényleg inkább a játékkal fogalkozz és ne változásokat akarj hanem lehetőségeidhez képest probáld kihozni a maximumot...ennyit tudok mondani...sok sikert...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6
utáltCerberosNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
645. hozzászólás - 2009.08.26. 13:06:22
Ez azért kemény volt! Én is legyek önjelölt pszichomókus és akkor oszthatom az észt és lesz sok hozzászólásom és akkor az alapján leszek megmérettetve? Na most erre mit mondjak? LOOOL Egyre jobban kezd tetszeni ez a fórum. Ha uncsi a játék akkor csak írni kell valamit a fórumra és utána jól elszórakozok a válaszok legtöbbjén !!!!
Pontszám: 3
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
646. hozzászólás - 2009.08.26. 13:08:05
Welcome to the real world, Neo.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
647. hozzászólás - 2009.08.26. 13:12:25
felőlem mondom aztcsinálsz amit akarsz de 18 postal ne beszélj a nép nevében és szerintem a karid még igenkicsi ahoz hogy átfogó képet tudj alkotni a játékról...ennyi...

ha eztse fogod fel akkor inkább nézz bele a tükörbe és kacarássz ott =)

mindig akadnak ilyenek mint te Cerberos akik azthiszik megváltjáék a világot pedig hidd el közel se vagy hozzá...

ami pedig a postok számát illeti én igenis szoktam nézni és jobban adok azoknak a szavára akiknek vanmár többszáz mint egy frissen regelt újoncéra...

oho és még talán annyit hozzátennék attol mer levan pontozva a hozzászólásom attol még semmit se veszt az igazságtartalmából =) nah pusszantok mindenkit...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.08.26. 13:19:30-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.88
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
648. hozzászólás - 2009.08.26. 13:31:27
A hozzászólások száma és a játéktudás között az összefüggés marginális.

A nagy többség, akit ismerek, magasról tesz arra, hogy hozzászóljon a saját szövije fórumát kivéve a dolgokhoz, mert úgy van vele, úgyis előjön előbb-utóbb az, ami bárki számára tagadhatatlanul megjelenik a VU fórumon: a nagyöregekkel nem lehet vitatkozni, mert ők már mindent tapasztaltak. Közben ezeknek az embereknek olyan ötleteik vannak, hogy szemem-szám ketté áll (néhányat igen jól fel is tudok használni). Nem beszélve róla, hogy néha megkérdezem tőlük, honnan tudják ezt meg ezt, és belinkelnek nekem egy több száz HSZ-es topicból két mondatot, ami felett teljesen elsiklott a figyelmem, pedig pl. a javaslatok témakörrel majdnem végeztem olvasás terén.

Cerbi: tisztelni való, hogy izgalmasabbá szeretnéd tenni a játékot, de egy ponton túl felesleges kardoskodni érte. V4 pár hetes folytatásáért napokig pattogtam, de annyira belefeledkeztem abba, hogy a vén rókáknak mindenre válaszoljak, hogy el is felejtettem, létezik JV is, mint mindenhol. Amint Miklós lezárta a vitát, eszembe jutott, hogy ők döntenek a játék sorsa felől, és gondolj bele, ha mi egy-két hét hosszabbítást kértünk, és már abba nem szeretnének belebonyolódni, akkor mire számíthatsz egy mindent felforgató reformtervezettel!

Sajnos ez már tényleg lerágott csont.
Pontszám: 8.75
utáltCerberosNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
649. hozzászólás - 2009.08.26. 14:00:32
Mivel egy pár ártatlan javaslat ilyen jó fogadtatást kapott ezért nem sajnálom, hogy csak 18 postom van. Sőt már 19! Nem most regeltem és nem ez az első játékom. Nagyon sok játékot kipróbáltam és több játékban elég jó eredményekkel büszkélkedhetek. Ezért voltam olyan balga, hogy bemerészkedtem ide az Isteni fórumozók közé akiknek az számít, hogy hány hozzászólásom van meg most már tudom, hogy nem értek a játékhoz is mart azok akik olyan ügyesek és kisujjban van mindenük azok újrakezdték, és kevés az életem, és nem baj ha 6 szintről elvernek mert egyeseket naponta csak 2-3 szor vernek el és azt is megtudtam, hogy igenis tessék a kevés életemből 45% alatt sunnyogni és akkor jó lesz nekem. Ja meg a vadászatról is értékes információk birtokába jutottam. Az az élvezetes játék ha leveretem magam 0%-ra és elmegyek vadászni. Ha ez nem lenne akkor már játékosok sem lennének! És igenis normális vagyok megmondták a hangok is!!! A világot meg már régen megváltottam! Le vagy maradva! Nagyon tetszik ez a fórum! Legalább lett egy jó napom! Köszönöm nektek ti 700 posttal rendelkező fórum Istenei (úristen ennyi szétoffolt téma) és önjelölt elmebajnokai! Most már semmi sem választhat el attól, hogy igazán jó karakterem legyen a játékban!
Még csak azt áruljátok el, hogy miért van az, hogy valaki 266 aranydukátot tesz induló licitnek 100 aranydukátra? (V1 AH) Esetleg egy ilyen korrekt karakter elemzést még szívesen végigolvasnék lefekvés előtt!
Üdv a NÉP NEVÉBEN !!!! (a népnek)

ui.: GYK.: marginális=mellékes (csak nem akartam már, hogy 20 hozzászólásom legyek mert akkor már kezdek felemelkedni a földről) Ja meg a karim is kicsi, ez kimaradt a felsorolásból (és még mi?) Lehet, hogy én is újrakezdtem és multizok?
A hozzászólást Cerberos módosította 2009.08.26. 14:12:35-kor
Pontszám: 2.86
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
650. hozzászólás - 2009.08.26. 14:23:31 (Válasz Cerberos #649 hozzászólására.)
Hohó! Szótárhasználat alapszabály: ne mindig csak az első jelentést nézd!
Marginális jelenthet még sok mindent:
szélsőséges; elhanyagolható; kicsiny; határeset; stb.
Gazdászként sajnos sokszor találkozom a szóval.

Na de bocs az off miatt.

A lényeg: sokan kiakadtak már, de ez őket nem fogja meghatni.
Amennyire elrontja a játékot, annyira ez adja meg a sava-borsát, majdnem(?) minden PvP-ben tudsz lefelé és felfelé is ütni egy határon belül, legalábbis amelyekkel én játszottam, így volt.
Pontszám: 7.50
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
651. hozzászólás - 2009.08.26. 14:51:53 (Válasz Cerberos #649 hozzászólására.)
Nem tudom hány ezer hozzászólás került már a fórumra javítási szándékkal. Ennyi idő után már jó eséllyel megjósolható, hogy nagyobb méretű átalakításokra nem kell számítani, ilyet a játékvezetés nem fog elfogadni. A vadászat teljes átalakítása, a portyázás újragondolása, a harcrendszer megreformálása, ezek olyan témák, amik nagyon sok jó ötlet ellenére sem valószínű, hogy megvalósulnak. Kisebb változtatásokra hajlandó a játékvezetés, pl védelem itala, béke csarnoka, háború csarnoka, de olyasmire ami fejreállítja az egész rendszert nem érdemes számítani, bármilyen jó ötleted is van.
Pontszám: 8.33
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
652. hozzászólás - 2009.08.26. 14:53:18
Cerberos, felvázoltál 2 "problémát", páran véleményezték, az egyik problémára van megoldás (az ÉP határ), a másik problémára az álltalad vázolt megoldás tönkretenné a játékot. őszintén szólva, nem látok semmi problémát a vadászat jelenlegi rendszerében, persze sokakat zavar hogy eléggé sok időt elvisz. a te "vérpezsdítő" ötleted a vadászatra megfosztaná a játékosok minimum 95%-át a zavartalan vadászattól, ez tömeges gyengüléshez vezetne és a mostani kiskirályok még jobban kiemelkednének a mezőnyből. arról nem is beszélve hogy a mostani sikeres játékokok még több időt kéne a gép előtt töltsenek, már most is eléggé fennhangon anyáznak ezzel kapcsolatan.

49-es szintű vagyok, egy kör vadászat átlagosan 35-40k LE, ha elkapnak a kör végén, elbukhatok 20-30k-t, nah akkor mit csinálok? hümmögök? itt van velem egy szinten V1 legerősebb pókja, a top 1 rabló hamarosan ütőtávban alul, és még nyugodtan említhetek másokat, pókokat, topszövi tagokat korai akadémiával.

egyébként gyanús vagy te nekem, nem véletlenül pókként keresed a kenyered? mert ilyen dolgot hogy tüntessük el a védett zónát csak egy pók javasolhat.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
653. hozzászólás - 2009.08.26. 14:55:37 (Válasz S0laris #652 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.08.26. 14:53:18
egyébként gyanús vagy te nekem, nem véletlenül pókként keresed a kenyered? mert ilyen dolgot hogy tüntessük el a védett zónát csak egy pók javasolhat.


Dehogy tüntessük! Akkor mindenkinek jutna, és hol lenne a vadászat élménye?!!!
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
utáltCerberosNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
654. hozzászólás - 2009.08.26. 15:02:44
Igazad van Rokamoka de azért a kicsiny, elhanyagolható és a mellékes közel állnak egymáshoz mondhatnám úgy is, hogy rokonértelmű szavak ezen szituációban, de még a végén kikapok egy nyelvésztől. Úgyhogy vegyétek úgy, hogy nem mondtam

Na igen lehet le/fel ütlegelni, de nem mindegy, hogy mekkora ez a szint! Ha nagy a szint akkor akármilyen erős karaktered van esélytelen vagy a jobb felszerelése miatt! A felszerelés képes akkora előnyt jelenteni ami szinte behozhatatlan. A fejlődés meg egyre lassabb lesz. A támadási szint meg egyre csak növekszik....

Nem a teljes eltüntetésről írtam és csak egy kicsit realizálni akartam. Nem vagyok pók, viszont a vadászatot nagyon nem szeretem. Jó a kvíz benne, de azért ott is néha a maradék hajam az égnek áll a kérdésektől. Azt már meg sem merem említeni (csak nagyon halkan), hogy régebben még aktívan készítettem kvízkérdéseket, de miután a szerintem jó kérdéseket folyamatosan visszadobták ettől is elment a kedvem. Sokszor a túl speciális miatt lett visszadobva, erre 10 kérdésből 3 olyan, hogy valami huszadrangú brazil szappanopera szereplőit feszegeti vagy valamilyen külföldi nem túl ismert sportoló pályafutását, vagy valamelyik google által is ismeretlen fantasy világ béli istenség 18. ükunokájának a nemtommijét) akkor 2 tuti valamilyen évszámos (annak ellenére, hogy ez elvileg tilos - jó mondjuk illik tudni néhány évszámot) 1 meg totál bugyuta.

Na jó, egy szó mint száz a vadászat uncsi, hasszú és időtrabló cselekedet biztos bevételi forrással.
Régen még elolvastam a vadászat közben előforduló szövegeket is, de sajnos az is elég sablonos és gyakran ismétlődő.
Néha lehet őskövet találni, meg befogni állatot aztán ennyi. Más hasznos dolgot nem lehet találni és mindig a karakter nyer, soha nem veszít. Csak az LE mennyiségért lehet egy kicsit izgulni. Jó amit leírtam azáltal sokkal reálisabb és izgalmasabb lenne a vadászat, de tényleg változtatna sok karakter életében. De amúgy meg pont azt látom, hogy ez a biztos bevétel+VF miatt sok vadászatos kari kezdi magát kinőni és utána pont ő kezd el keménykedni, belőlük válnak pók karakterek (ha már így hívjátok a táposokat). Erre is tudok példát írni. De főleg azt látom, hogy az kezdi el támadni az ötleteket aki félti a kis betevő LE-jét és épp most akar pók karivá változni!!!!
Megnéztem a karaktereket a serveren. Pont ők beszélnek a nép nevében és védelmében! Egy kicsit szánalmas, de hát ez van emberek vagyunk! Összefoglalva: sunnyog 0 élettel, vadászik VF-fel, Pók karivá változik és lefelé keménykedik 6-7 szinttel, Fikáz a fórumon, offol. Szeretjük az ilyet!
A hozzászólást Cerberos módosította 2009.08.26. 15:45:56-kor
Pontszám: 4.25
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
655. hozzászólás - 2009.08.26. 15:27:51 (Válasz Cerberos #654 hozzászólására.)
Ne ragozzuk túl, azt szerettem volna mondani (a Te védelmedben), hogy lehet valakinek akármennyi hozzászólása, attól még nem biztos, hogy 140-es IQ-val rendelkezik - mármint a valóságban - VAGY nem biztos, hogy attól még teljes mértékben jól ismeri a játék csínyját-bínját, és fordítva.

Elfelejted, hogy a kereskedelem miatt Te ugyanúgy nagyobb szintű cuccokat használsz, és azok természetes, hogy a kisebb szintjük miatt kevesebbet adnak. A kereskedelem egy nagyon jól sikerült szakértelem, ugyanis mindenkinek megadja az esélyt, hogy lefelé támadva cuccbónuszokkal nyerjen. Ráadásul rá kell áldozni a lóerőt a szakira és a felszerelésre is.

V4-en (tudom, nem éppen idevaló) meghalnék, ha 15 PP-n kellene lennem, még valóságformázással is, így már jó ideje 30-cal megyek. Éppen emiatt maradtam le Cápától is, mert elhagyom a szaftosabb áldozatokat. Ezt csak azért mondom hogy lásd: felfelé ütök, akár 3-4 szinteket is.
Ugyan 50-es a kereskedelmem, de csak az epikus miatt kellett, hogy jobban tudjam csapni. Amúgy 5-7 szintekkel kisebb cuccokban mászkáltam végig. Tehát ha egy jól fejlesztett pók vagy (ne számoljuk a legalább 100K lötyit, amit epikbe öltem), akkor nem számít a Tiednél valamivel jobb cucc, ha pedig nem, akkor ugyanúgy csapkodhatsz lefelé, mint bárki más......
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
656. hozzászólás - 2009.08.26. 15:38:27 (Válasz Almási Viktor #653 hozzászólására.)
aki csak magára gondol azt nem érdekli hogy jut másnak is
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
657. hozzászólás - 2009.08.26. 15:46:55
Mindenkit ütnek felülről, talán csak Barrique-ot és Sharpat nem. Ezzel jár. El lehet viselni azt az 1-2 támadást. Nem verem a fejem a falba ha 58.szintű kari szétkap. A Kristályok támadnak 15% alatt a topnak nem kellemes,de ha ezt beteszik alacsonyabb szintre is,azzal az egyetlen védelmi vonalat veszik ki, és csak a PÓK-karik erősödnek meg mégjobban, mert ők nem vadásznak, vagy keveset. Szóval nem az a baj az ötleteddel, hogy kevés hszed van és nem fórumozol, hanem, hogy ez indítaná el a tömeges törlést,és nemhiszem, hogy átgondoltad.

Ha felérsz KH szintjére élvezheted az izgalmas vadászatot.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
utáltCerberosNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
658. hozzászólás - 2009.08.26. 16:04:15 (Válasz Rokamoka #655 hozzászólására.)
Rokamoka te meg elfelejted, hogy a kereskedelem egy véges szakértelem. Tehát mire eléred a magas szintet (mondjuk úgy 60-70 esetleg 80 felé) addigra már a karakterek 80-90%-ának ki lesz maxolva (lehet, hogy csak turbóval, de akkor is) Ekkor jön elő, hogy 8-10 szint az már baromi sok!!!! Épp, hogy nem csak magamra gondolok hanem a játékra. Nem miattam hagyta annyi ember abba, vagy kezdte el újra a játékot.
Apropó: már megint az én karakterem fejlesztésénél tartunk!?
Mindenkit ütnek alulról és felülről is. Engem is. Nem ez a téma és nem ez miatt volt a javaslatom. És ha nem akarod, hogy elvigyék az LE-t akkor fejleszd fel a TP-t magas szintre. Én is tudok ilyen baromi okosságokat beírni!
Ha azt szerettem volna, hogy ne üssenek akkor GOD módért könyörögtem volna a készítőkhöz
Pontszám: 3
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
659. hozzászólás - 2009.08.26. 16:17:29 (Válasz Cerberos #658 hozzászólására.)
V1-en Cerberos vagy? Mert a 3.5M rabolt, azért nah..tényleg nem pókság...Ha jól értem, azt szeretnéd,ha kisebb lenne a határ a mostani támadhatóságnál, amivel védve vagy magasabbról,és ne legyen 15% ép határ, amivel jobban tudsz portyázni. Azért megkérdezhetnél pár embert a szinted körül,vagy akárhol, katt pár névre toplistán és kérdezd meg tőlük szeretnék-e. Nemhiszem, hogy sokan mögéd állnának.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
660. hozzászólás - 2009.08.26. 16:19:09
Édes istenem...
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője