Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagLeheveredekFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4421. hozzászólás - 2011.12.31. 16:31:34 (Válasz Psych #4420 hozzászólására.)
Bocs akkor félreértetem, akkor ugyanaz bosszant engem is.
Pontszám: 6.67
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4422. hozzászólás - 2011.12.31. 16:54:16 (Válasz Psych #4417 hozzászólására.)
Nekem is az volt, kihúztam a szakit, meg LE védő páncél-pajzs-csizma kombó, úgy már elenyésző mennyiséget húznak csak.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.68
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4423. hozzászólás - 2011.12.31. 16:55:54 (Válasz Psych #4420 hozzászólására.)
Támadót miért kellene védeni? Ne támadjon olyat, aki szív tőle LE-t. Ha pedig küldihez jó neki, akkor be kell vállalnia, hogy szívnak tőle. Harmadik megoldás, hogy támadáshoz LE szívás védelemre öltözik. A támadó tud tenni ellene.
Pontszám: 6.67
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4424. hozzászólás - 2011.12.31. 17:28:24 (Válasz Craslorg #4423 hozzászólására.)
Talán azért, mert ez egy pvp játék lenne eredetileg, melynek a lényege, hogy portyázunk, de ha a támadó ilyen mértékben szívatva van, az nekem egy kicsit furcsa és nem tetsző dolog.
1. bizonyos szint fölött mindenki szív, nem lehet olyat támadni aki ne szívna
2. ez nem megoldás, hogy a küldetés miatt kevésbé szar a helyzet.
3. a védelem sem nyújt teljes megoldást; illetve ha hasonló erős karakter ellen mész, ahol a leghatékonyabb cuccodat kell felvenni, ha győzni szeretnél akkor az általában nem a szívás-védő felszerelés.

Én nem azt mondom, hogy szüntessük meg a dolgot, csak hogy a védekező is kockáztasson egy kicsit, tehát a projekció által nyújtott védelem feletti rész legyen az, ami a lélekszívásánál számít.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.62
kedvelt tagLeheveredekFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4425. hozzászólás - 2011.12.31. 17:40:47

3. a védelem sem nyújt teljes megoldást; illetve ha hasonló erős karakter ellen mész, ahol a leghatékonyabb cuccodat kell felvenni, ha győzni szeretnél akkor az általában nem a szívás-védő felszerelés.


Kiegészítés: s ráadásul akkor annak a kevés esélyét is vegyem el magamtól, hogy az amúgy pocsék Le/Tp arányt felfelé kiegészíthessem egy kis Lé szívással ugye mert a Lé szívós cucc nem ad védelmet, tehát kész az ördögi kör.
Pontszám: 5.83
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4426. hozzászólás - 2011.12.31. 17:46:23 (Válasz Psych #4424 hozzászólására.)
Miért is kellene a védekezőnek kockáztatnia? A védekezőnek nincs döntési lehetősége, hogy hajlandó-e kiállni a támadó ellen vagy sem, ha tetszik neki, ha nem, elkalapálják és leverik az ÉP-jét. Fogd fel úgy, hogy ez a kárpótlás gyógyitalra.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.78
kedvelt tagLeheveredekFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4427. hozzászólás - 2011.12.31. 18:00:36
Persze szerintem mindenki tudja mire megy ki a dolog....[K.h(m) (tehén)fejés]
Pontszám: 7.62
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4428. hozzászólás - 2012.01.01. 11:26:05 (Válasz Lanmandragoran #4426 hozzászólására.)
Hogyne lenne lehetősége dönteni, pl. elmehet katakombába és akkor nem tudják támadni (na, ez pont olyan érv, mint hogy öltözz be lészívás ellen portyázáskor, ha nem akarsz szívni a játék alapvető mozgató elemével).
Felfoghatnám én bárhogy, de nem szeretném, ugyanis a dolog teljesen nélkülöz mindenféle logikát.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.36
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4429. hozzászólás - 2012.01.01. 14:41:03 (Válasz Psych #4428 hozzászólására.)
Ez már rég óta téma, de Miklóst nem sikerült meggyőzni arról, hogy változzon a LE szívás és a projekció viszonya.

Marad az alkalmazkodás. Lehet úgy is öltözni, hogy LE szívásod is legyen és védelmed is ellene.
Vannak nagyon jó lélekszívás védelmet adó páncélok és pajzsok, AF-ből is lehet fejleszteni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.66
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4430. hozzászólás - 2012.01.01. 14:57:20 (Válasz Ariel #4429 hozzászólására.)
Kár, hogy nem akar változtatni. Egyben furcsa is, hogy a 0 tp-s küldetés zavarta, miközben itt is ugyanaz van: 0 tp-ért lehet lélekenergiát szerezni nagyjából korlátlanul és kockázat nélkül. De mindegy, ha nem hát nem.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.95
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4431. hozzászólás - 2012.01.01. 15:04:27
Nem kell félteni a portya karaktereket! Minden világon ők a legkeményebbek, játszva hozzák a 2-300-as szorzót!
Sok támadás éri őket az eredményességük miatt, és sok változtatást szorgalmaztak már vadászó karakterek ellenük!
Meg is vagyok lepődve, hogy most a pók-ok elégedetlenek!
Igaz, egyetlen világon sem tudták egyensúlyba hozni a 2 stratégiát, és nem is fogják ezt elérni!
Akinek nem tetszik, hogy néha 100-as szorzó alatt kap (ennyi alacsony szintre támadva az EH), az vadásszon folyamatosan 40-70-es szorzóért!

Legyen nekik is egy kis idegeskedés!
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 7.40
kedvelt tagLeheveredekFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4432. hozzászólás - 2012.01.01. 15:11:15 (Válasz Breaksos #4431 hozzászólására.)
Egy kicsit félre megyünk.

Akinek nem tetszik, hogy néha 100-as szorzó alatt kap (ennyi alacsony szintre támadva az EH), az vadásszon folyamatosan 40-70-es szorzóért!


Pont ez a lényegi része a dolognak, itt nem PoK-k "reklamálnak", hanem aki csinálják rendesen a dolgukat portyáznak folyamat küldikhez, stb. és az alap 100as Eh amit írsz rohadt kevés önmagában és, amennyiben még ebből szívnak, úgy megette a fene az egészet.

Breaksos:


Én- Naoch Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1994 (-586) lélekenergia és 24 TP.

Ugye azért érzékelhető?
A hozzászólást Leheveredek módosította 2012.01.01. 16:01:36-kor
Pontszám: 8
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4433. hozzászólás - 2012.01.01. 15:55:19 (Válasz Psych #4430 hozzászólására.)
Az, hogy eddig nem változtatott rajta, nem jelenti azt, hogy később sem fog. Minél jobban elterjed ez a fajta játék, minél többen jönnek ki mínuszban egy győztes portya után, annál nagyobb az esélye, hogy Miklós beadja a derekát. Szerintem max. fél év és változni fog a helyzet. A következő VU talin tuti jópár játékos meg fogja említeni ezt a problémát.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.11
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4434. hozzászólás - 2012.01.01. 17:17:09
Szerintem egész egyszewrűen nem kellene engedni -vigyázat radikális vélemény következik- hogy a projekció védjen LE-szívás ellen. Totál igazságtalan, hogy aki kihúz egy magas prjekciót beturbózva atomvédelme van portya ellen, zéró kockázattal, gyakorlatilag csak nyerhet vele, ha még LE-szívó cuccot is vesz fel. Ez egy pvp játékban egyszerűen nonszensz. Ha más nem AF szaki, épület, relikvia kellen rá.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.41
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4435. hozzászólás - 2012.01.01. 19:43:37
Régóta probléma és sokszor meglovagolják, aztán eltűnik a süllyesztőben a projekció. Ismét feldobom, hogy lehetne egy relikvia vagy egy ellenszaki, amivel kikapcsolható lenne ez a védelem.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.51
kedvencIsteni ihletFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4436. hozzászólás - 2012.01.01. 20:21:52
Van akiknek fáj az igazság lekövettem a dolgokat(sunyi módon, vélemény nincs csak pontozás) , de Psych-hel Pannával Aurrival és Ariel féle lehetőséggel totális egyetértés van innen is(leheveredek). Új év új harc. Remélem sokan leszünk evvel így, mármint a problémával.

mód.: Egyébként tényleg totál elégedett lennék már avval is, ha nincs nála Lé amit megszívhatok, akkor ő se tudjon szívni.
A hozzászólást Isteni ihlet módosította 2012.01.01. 20:27:20-kor
Pontszám: 8.60
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4437. hozzászólás - 2012.01.01. 21:05:21
Az is totál igazságtalan, hogy bizonyos karakterek ütőmezejében csak 15% alatt van élet.
Van akit (lehet van ennél rosszabb arány is) ugyanaz a karakter naponta 3-5x agyonver.

Nagyon radikális vélemény következik: x+y db bajnoki győzelem és/vagy átlag LE diff x-szeresével rendelkezőkre pikkelő, kizárólag őket támadó nagyon durva (esélyük se legyen védekezni) kristály nem játékos karakterek bevezetése, hogy ők is tapasztalják a játék árnyoldalait.

Nah... viccen kívül elismerem az erős karakterek teljesítményét és a belefektetett időt, erőforrást is, viszont nem hiszem, hogy ha valami miatt kicsit kényelmetlenné válik a FARMOLÁS akkor egyből még jobban ki kellene herélni az aranytojást tojó tyúkokat (értsd: a napi egy/sokszor farmoltakat).
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 10
kedvelt tagLeheveredekFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4438. hozzászólás - 2012.01.01. 21:18:51 (Válasz Quellon #4437 hozzászólására.)
Fogalmam sincs miről beszélsz, nem tudtam, hogy a küldizés miatt szinte mindig snassz Eh is farmolásnak számít?! JA és elárulom nincs bajnokim .. na Bumm viszont van kb 20 kari (s még szerencsés vagyok) akin pörgethetem a küldiket. JA és képzeljétek, néha rá kell szánnom magam, hogy V2 Traktorját s megüssem(300 al magasabb Tö-je van), mert már nincs más(4 karit nem szoktam, mert totál esélytelen). És ennek ellenére igazságos a mostani rendszer? Hát abszurd, de nem! A kevéske kis Eh-ból ne szívjon senki.
Pontszám: 6.55
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4439. hozzászólás - 2012.01.01. 21:19:21
Quellon:
A környezetemben ezt a fajta atomtransczendális "nyugdíjas" védelmet pont azoknál a játékosoknál tapasztalatom akik erre abaszolút nincsennek rászorulva mert ők maguk is millás LE diffen /vagy és bajnoki medálokon csücsülnek, most akkor ez hogy van? Ha már a kihívást emlegetted*

*edit: kihívást nem emlegettél, sorry, a játék árnyoldalait, no akkor azt.
A hozzászólást Aurri módosította 2012.01.01. 21:21:27-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.08
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4440. hozzászólás - 2012.01.01. 21:57:11
A konstans háborúzás egy tiszta megoldás. Teljesen kiüti a projekciót, kérdés, hogy a szövetség bevállal-e építkezés oldalon veszteséget azért, hogy portyában többet zsákmányoljon.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.66
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője