Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
861. hozzászólás - 2009.10.17. 15:34:56 (Válasz Máté96 #859 hozzászólására.)
A lényeg Freez válaszában az építés és szaki húzás volt.
Hány kari is van akinek milliós a diffje? Mondjuk 30as szint alatt... Szerintem egy kezeden meg tudod számolni. Ne Lord Zerot vegyük má alapul. Egyáltalán nem átlagos portyás karakter V3on.
A szövetségnek meg tényleg építenie kell különben pár szint és úgy elvernek titeket mint jég a határt. Szimplán az épületbónuszok miatt.
10-15 szint mulva pedig a mostani építők fognak elkenni titeket. Ez tény. Az a kérdés akarjátok-e hogy így legyen?
Ha nem akkor tessék építeni és szakikat fejleszteni.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.85
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
862. hozzászólás - 2009.10.17. 15:45:04 (Válasz Máté96 #859 hozzászólására.)
Idézet: Máté96 - 2009.10.14. 07:30:11

Amúgymeg a fél szövetséget én építettem és toboroztam, barátok is vagyunk, csak nem fogom otthagyni őket.


akkor nem kell panaszkodni. ennyi. ha van megoldás a problémádra, de nem akarod kihasználni, akkor nem új megoldást kell keresned, hanem beletörődnöd abba, hogy csak rajtad múlik, hogy nem oldod meg a problémádat.
Pontszám: 3.50
népszerűtlenFonixportalFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
863. hozzászólás - 2009.10.18. 07:29:24
Sziasztok remélem nem vagyok egyedül az ötletemmel ami a következő lenne van az egyéb-ben ugyebár a gyorsítás nos azt nem lehetne valahogy megoldani hogy ne csak a CSP-t lehessen ott beváltani hanem a Portya pontokat is ugyanis én inkább Vadász vagyok és a Portya pontjaim sokszor felesslegessen gyűlnek össze jó lenne ha be lehetne váltani és nem csak átváltani a portyázás részben!
Köszönöm
Pontszám: 3.14
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
864. hozzászólás - 2009.10.18. 11:00:25 (Válasz Fonixportal #863 hozzászólására.)
Miklós már rengetegszer elmondta, épp ezért nem lehet a pp-t semmire beváltani, mert a játékosok túlnyomó részénél az nem erőforrás.
(na jó a védelem italát abból lehet venni)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.19
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
865. hozzászólás - 2009.10.18. 15:50:54 (Válasz Lanmandragoran #864 hozzászólására.)
Azert az tok komikus, mikor egy PvP-re epulo jateknal, a tervezo szerint a portyazasra hasznalhato eroforras nem er semmit...
Pontszám: 7.12
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
866. hozzászólás - 2009.10.18. 15:57:53
Csak egy nüansznyi elképzelésem lenne: személy szerint örülnék neki, ha használhatnék játékon belüli felületet, amolyan "Jegyzeteket". Jelenleg azt csinálom ha fel szeretnék írni valamit, ami nem gépfüggő, hogy saját magamnak elküldöm üzenetben, és arra válaszolok, ha változott
Némiképp skizoid így, és bár fogalmam sincs hogy másnak is kézhez állna e, illetve hogy egy ilyen plusz szöveges "archívum" hozzácsapása mennyi erőforrást igényel programozni és fenntartani.
Az ember pl. szereti látni mennyi volt a max vadászat, sajti, és a legtöbben ezt a karilapra teszik - de szerintem jópofa lenne ha zsebben is elférhetően csak magunknak el lehetne tárolni. És ez még csak egy szelete.

Mercí a figyelmet.
Pontszám: 9.72
népszerűtlenCarolNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
867. hozzászólás - 2009.10.18. 17:05:34
Sziasztok!
Lenne egy ötletem.Lehet sokaknak ez nem fog tetszeni,de biztos vagyok benne többnek igen.
Vannak szövetségek akik előszeretettel támadnak,háborúznak tőlük lényegesebben alacsonyabb színtű szövetségeket,akár két hetente is,hogy könnyedén profitáljanak és hadi győzelmeiket gyarapítsák,ezzel ellehetetlenítve a kisebb szövetségeket.
Erre lenne egy ötletem,ami szerintem nem igényelne túl sok fejlesztést.Mind össze azt kellene tenni,hogy a kihívott szövetség választhasson,elfogadja a kihívást vagy nem.Ez úgy nézne ki,hogy beépítenének egy szavazást arra az esetre is,ha hadüzenetet kapna valamelyik szövetség.Döntse el a kihívott fél,hogy akar e háborúzni vagy sem.Ezzel megnehezítve a lényegesen magasabb szintüek lehetőségét,hogy földbe döngöljék a gyengébbet.Igen is Ők is dolgozzanak meg a győzelemért.Üdv. Carol
Pontszám: 2.13
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
868. hozzászólás - 2009.10.18. 19:02:43
nekem meg az lenne az ötletem, hogy tovább kéne fejleszteni a valóságformázás szakértelmet, annak maximumát, akár úgyis, hogy 40 fölött 10-20 szintenként adna mondjuk 100-ig +1 PP-t. a lényeg, hogy extrém kiadás legyen a plusz PP, de szerintem érdemes lenne bevezetni, hisz játékélmény növelő dolog és tápnak abszolút nem nevezhető. (igen, csak egyéni érdek motivál ezúttal, hiszen hiába hagyok ki olykor 2-3 napot, még akkor is iszonyatosan hamar nullára redukálódik a PP...)
Pontszám: 6.68
utáltGoverFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
869. hozzászólás - 2009.10.18. 19:21:50
A következö az enyém
A hozzászólást Gover módosította 2009.10.18. 19:24:15-kor
Pontszám: 3.71
utáltGoverFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
870. hozzászólás - 2009.10.18. 19:22:54
Nekem is volna egy ötletem :

Hogy lenne egy ilyen videók is a csatákról

pl: hogy ha valakinek kardja van annak egy kardot fog vagy ha buzogányt fog akkor egy buzogány van a kezében és a vért meg ha köpeny van akkor egy köpeny van rajta és ha egy páncél akkor egy fajta páncél van rajta a pajzsod meg ilyen pajzs van rajta attól függ milyen fórmájú a varászlat meg van egy villám meg egy robbanás de nem kell minden pajzsot fegyvert beteni és akkor lesz egy olyan gomb hogy videó megnézése és lehet ezen az ötleten még formázni vagy szerintem ez nem rossz ötlet

Szerintetek??
Pontszám: 1.63
utáltGoverFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
871. hozzászólás - 2009.10.18. 19:36:14
És még kéne olyan hogy piac ahol nem lehet őskőért felteni tárgyakat csak LE-ért és már 1 szintől lehes ott van és legyen ott hogy minden szintől lehesen pl : 1-8 9-17 18-25 26-34 35-43 44-54 55-64 65-74 75-83 84-92 ...
A hozzászólást Gover módosította 2009.10.18. 19:39:25-kor
Pontszám: 1.63
kedvelt tagHunzsFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
872. hozzászólás - 2009.10.18. 21:03:10
Egy olyan otletem lenne, hogy a portyapontokert is lehessen venni aranydukatot. Hisz nem mindenki szeret portyazni. Az pedig nem igazsagos, hogy csak a portyazok kolthetnek cselekvespontot aranydukatra.

Mar latom le is leszek szavazva!

Ez akkor is nem igazsagos! Adjonak 5 PP-ert 1 dukatot. Az is tobb mint a semmi. Nem de?
A hozzászólást Hunzs módosította 2009.10.18. 21:08:18-kor
Pontszám: 3.18
népszerűtlenNUNI PENGFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
873. hozzászólás - 2009.10.18. 21:05:39
Lehet, hogy már írták előttem, de gondolom senki sem fog belehalni, ha mégegyszer leírom:

Pl. regisztrációnál meg kell adni a születésnapi dátumot is (azok akik meg már regisztrálva vannak, csak spontán kapjanak egy üzit, ahol megadhatják a sajátjukat). Ezután lehetne szülinapi ajándékot osztogatni (pl. annyi őskő, ahányas szintű a karid). Szerintem jó buli lenne, a játékot is (mégjobban) fellendítené, kapnának egy kis esélyt a nem non-stop prémiumos tagok is, és hát mindenkinek jól esik, ha szülinapja alkalmából felköszöntik +ajándékot is kap.
Pontszám: 5.88
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
874. hozzászólás - 2009.10.18. 21:40:49 (Válasz Hunzs #872 hozzászólására.)
Idézet: Hunzs - 2009.10.18. 21:03:10
Egy olyan otletem lenne, hogy a portyapontokert is lehessen venni aranydukatot. Hisz nem mindenki szeret portyazni. Az pedig nem igazsagos, hogy csak a portyazok kolthetnek cselekvespontot aranydukatra.

Mar latom le is leszek szavazva!

Ez akkor is nem igazsagos! Adjonak 5 PP-ert 1 dukatot. Az is tobb mint a semmi. Nem de?


a PP sokaknak teljesen értéktelen, te pedig annak, aki nem portyázik napi 3-5 dukátot adnál ingyen? de az a gond ezzel, hogy abba nem gondoltál bele, hogy nem csak te kapnál PP-ért dukátot, hanem mindenki más is. vagyis bár te azt hiszed, hogy ezzel hamarabb kapsz aukciós tárgyat, nem kapsz hamarabb, hiszen csak a tárgyak ára ugrana meg 400-ról mondjuk 700-ra. ugyanolyan későn kapnál.
Pontszám: 6.52
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
875. hozzászólás - 2009.10.19. 16:18:27

Ennyi maradt........
Szerezz vadászataid során 20 kiégett őskövet! Küldetés kiválasztása
Nincs több küldetésem.......
Jah,persze az ismétlősek......
Várható változás???????
Azirafael, TGY
Pontszám: 6.05
népszerűPicur10Férfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
876. hozzászólás - 2009.10.19. 16:30:33
Nincs véletlenül tervbe véve, hogy az állatok felvidításakor ne az összes LE kelljen elhasználni? Tehát választható legyen, hogy mennyi LE-t szándékozom moráljavításra fordítani?
Pontszám: 8.36
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
877. hozzászólás - 2009.10.19. 18:28:02 (Válasz Picur10 #876 hozzászólására.)
Jobbklikk a felvidításon, bemásolod a böngésző felső sávjába a linket, és a link URL-jében átírod a legvégén lévő számot annyira, ahány százalékot vidítani akarsz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.05
kedvelt tagHunzsFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
878. hozzászólás - 2009.10.20. 01:57:03 (Válasz winnie #874 hozzászólására.)
Ebben azert annyira nem vagyok biztos, mert van aki csak portyazik es nem vadaszik. Szoval az a karakter minden cselekves pontert tud aranydukatot valtani.
Pontszám: 5.05
népszerűPicur10Férfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
879. hozzászólás - 2009.10.20. 09:40:11 (Válasz Mortimer #877 hozzászólására.)
Köszi!
Pontszám: 9.37
népszerűtlenToMzFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
880. hozzászólás - 2009.10.20. 10:27:14
Lenne egy olyan ötletem, hogy valamiféle minigame kerülhetne a végzetúrba!
Teszem azt, valami kis HKK féle kártyázási lehetőség, lehetne venni lapokat LE-ért, jobbakat őskőért és lenne egy kocsma, ahol egymás ellen játszhatnak a játékosok.
A játék mehetne LE-ért, vagy őskőért, vagy ha ez visszaélésre adna lehetőséget, akkor egyszerűen lapokat lehetne nyerni pl.
Lehetnének bajnokságok is, amiknek lenne nevezési költsége és ahoz mérten díjazása is!
Szerintem azon kívül hogy élvezetes pluszt adna a játékhoz, a bevételt is növelné, és ráadásul akiknek a "gyengébb" karakterük miatt már megy el a kedve a játéktól, azoknak ez talán egy húzó erő lenne a maradáshoz.

Ennyi lenne az ötletem, ha már volt ilyesmiről szó akkor sry
Pontszám: 3.83
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!