Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7221. hozzászólás - 2015.05.27. 17:29:03 (Válasz LanMaffia #7220 hozzászólására.)
A zárójelben írtakat értem, a többi alatt mit értesz?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.04
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7222. hozzászólás - 2015.05.27. 21:25:26 (Válasz Quellon #7221 hozzászólására.)
Kb. azt, hogy ha már kényelmesítünk, akkor egyszerre mindent. Egy nagy ráncfelvarrás UX szempontból.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.59
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7223. hozzászólás - 2015.05.27. 21:48:26 (Válasz Quellon #7219 hozzászólására.)
Ne légy ilyen türelmetlen. Még azok a fejlesztések is piszok lassan haladnak, amikre már ígéretet kaptunk. Csak egy példa a több gyógyital egyszerre történő felhasználása.

Idézet: Miklós - 2014.10.20. 17:34:49
Ok kitalálunk valamit, előtérbe veszem ezt a gyógyitalból többet lehet inni témát

Ami ötletem van:
1.) Lesz egy Használ 3-at és egy Használ 5-öt gomb is.
Vagy
2.) Használ annyit, hogy az ÉP-m 80% fölé kerüljön.
(itt addig issza, amíg a feltétel teljesül)


Még csak 7 hónap telt el egy olyan fejlesztést illetően, ami "előtérbe" került...
A hozzászólást Ariel módosította 2015.05.27. 21:48:49-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7224. hozzászólás - 2015.05.28. 10:31:58 (Válasz Ariel #7223 hozzászólására.)
Akkor nyíltan ki kéne jelenteni, hogy hosszabb-rövidebb időre befejezték a VU fejlesztgetését, foltozgatását, ne is számítsunk rá, majd szólnak, ha megint lesz kapacitásuk ránk, most mással foglalkoznak. Ez könnyebben elfogadható, mint a mismásolás meg a halogatás.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.04
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7225. hozzászólás - 2015.05.28. 10:33:53 (Válasz LanMaffia #7222 hozzászólására.)
Így is lehetne. Neked van teljes listád, hogy miken kéne változtatni és hogy? Amire emlékszem, hogy szoktad mondogatni és egyet is értek vele, az a szerencsekerék jutalmai és a pechpont rendszer felülvizsgálata.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.04
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7226. hozzászólás - 2015.05.28. 10:53:16 (Válasz Quellon #7225 hozzászólására.)
Nagyon sok változtatási és fejlesztési ötletem és javaslatom van. Abban nem vagyok meggyőződve, hogy érdemes ezek kifejtésére és megoldására energiát fordítani
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.59
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7227. hozzászólás - 2015.05.28. 11:18:01 (Válasz LanMaffia #7226 hozzászólására.)
Kár, hogy idáig jutottál, de a körülmények ismeretében megértem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.04
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7228. hozzászólás - 2015.05.28. 11:24:46
Szerintem, az evkozbeni oskokoltesi lyukak betoltese utan (mini eventek) a foltozgatas ideje kellene jojjon. A hiany (pl. silany magas szintu kincsek, es relikviakuponok) es kenyelmi funkciok kiegeszitese, feltoltese a rengeteg extra katt megszuntetesevel. Lenyegeben minden, ami elveheti a jatekosok kedvet az osko vasarlasatol es koltesetol. Egy egesz listam van ezekrol, ami meg messze nem teljes. Minel tobb dolog hangzik el itt, annal tobb dolog kerul ra es megy majd Miklosnak.
A helyes irany szerintem most az volna, amirol Ariel is irt par honapja: olyan fejlesztes, ami nem kenyszeriti a jatekost koltesre, hanem magat a fejlesztest udvozli a jatekos, "halalja meg" osko koltesevel es vasarlasaval.
Remeljuk, hogy a sok igeret utan ezek megvalosulasa kovetkezik..
Pontszám: 9.45
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7229. hozzászólás - 2015.05.28. 11:47:37 (Válasz Buildermann #7228 hozzászólására.)
Teljesen igazad/igazatok van, egyetértek, csak egy kérdésem lenne: van ötleted vagy Arielnek volt ötlete arra, hogy mi az vagy milyen az a fejlesztés, ami nem kényszerít őskőköltésre (ez az egyszerűbb, mert annyival el lehet intézni, hogy nem kerül őskőbe a használat vagy a használandó tárgy), de serkenti a költési kedvet (tehát a költéssel nem előnyhöz/táphoz jutunk, hanem kényelmi funkciókhoz?).
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.70
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7230. hozzászólás - 2015.05.28. 19:13:49
Szeretnék megkérni mindenkit, hogy aki ott lesz vú találkozón, az velem együtt (mert én is ott leszek és megteszem) mondja el mik azok a dolgok amiken sürgősen változtatni kellene, mik azok amik hónapok óta ígérgetve vannak de nem történik semmi stb... Aki nem tud ott lenni az pedig írja meg nekem privátban a sérelmét (V2 Lord Skyle), vagy javaslatát amik aktuálisak és van értelme szóvá tenni. Amit én szóvá teszek mindenképp:
-Gyógyital használat
- Kincsek gagyisága 290-től kezdve (Egész addig nem volt gondom velük de 290-től nevetségesek)
-Szerencsekerék reform (elavult)
-Gyalázatos vezetői hozzáállás, gondolok itt arra hogy hétvégén ha történik valami pl behal a szerver vagy akármi, akkor a kutyát sem érdekli, illetve hozzá nem értő válaszok ügyfélszolgálaton.

Egyenlőre ennyi jutott eszembe, de még gondolkozom.
A hozzászólást Iceman_96 módosította 2015.05.28. 19:14:43-kor
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.29
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7231. hozzászólás - 2015.05.28. 20:13:27 (Válasz Iceman_96 #7230 hozzászólására.)
-Gyógyital használat
+1
- Kincsek gagyisága 290-től kezdve (Egész addig nem volt gondom velük de 290-től nevetségesek)
+1
-Szerencsekerék reform (elavult)
+1 (2?!)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.67
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7232. hozzászólás - 2015.05.28. 20:57:31 (Válasz Iceman_96 #7230 hozzászólására.)
Idézet: Iceman_96 - 2015.05.28. 19:13:49

-Gyógyital használat

+1
Idézet: Iceman_96 - 2015.05.28. 19:13:49

- Kincsek gagyisága 290-től kezdve (Egész addig nem volt gondom velük de 290-től nevetségesek)

Ha tudsz rá jogos és igazságos módot kérlek oszd meg velünk, és mielőtt a vezetőség elé tárnánk vitassuk meg. Szerintem itt komoly problémaforrás az, hogy egyes szövetségek nagyon elöl járnak, így a túl nagy kincserősség növelés túl nagy előnyt jelent, illetve visszamenőleg sem lehet változtatni.
Idézet: Iceman_96 - 2015.05.28. 19:13:49

-Szerencsekerék reform (elavult)

+1000. Itt is javaslom, hogy ne a problémát zúdítsuk a vezetőségre, hanem a megoldást. Nyissunk egy vitafórumot itt, dobjuk fel, hogy miket vennénk ki, miket tennénk be, saccoljuk be a ritkaságot és a pechpont értéket, és egy már egy viszonylag kézzelfogható tervet adjunk át. Így rögtön meglesz az a nem elhanyagolható tény, hogy tetszik a játékosállománynak az új fejlesztés. Ariel javaslatát is bedobnám a közösbe, az egy kattintással elhasználom a sorsjegyet és akár többet is javaslatot.
Idézet: Iceman_96 - 2015.05.28. 19:13:49

-Gyalázatos vezetői hozzáállás, gondolok itt arra hogy hétvégén ha történik valami pl behal a szerver vagy akármi, akkor a kutyát sem érdekli, illetve hozzá nem értő válaszok ügyfélszolgálaton.

A hétvégét nem kavarnám bele. Ha szolgáltatást hétköznap munkaidőben vállalják, akkor ne rójuk fel, hogy hétvégén mi történik. A hétvége nagyon érzékeny pont, csak az emberek kis százaléka akar dolgozni hétvégén. A hétköznapi ügyfélszolgálati hozzáállással nincs gondom személy szerint.
Javaslatot itt is lehet tenni. Például azt, hogy ne legyen frissítés, verzióváltás, javítás pénteken. Majd hétfőn. Főleg ha hétvégén nem ér rá senki a bugokat és a szerverleállással foglalkozni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.04
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7233. hozzászólás - 2015.05.28. 21:49:54 (Válasz Iceman_96 #7230 hozzászólására.)
Az epikus kincsek milyenségét tudjuk befolyásolni. Ezért jelent meg ismét a szerencsebónuszt adó gyűrű és pl. az ónixgyűrű is magas szinten. De egy halom olyan kincs van még, ami a játékosok javaslatára olyan, amilyen. 290-től gyanítom, hogy senki sem adott le javaslatokat, én biztosan nem.
De a lehetőség ismét adott. 310 után nem léteznek kincsek, lehet javasolni új epikus kincseket, és a tapasztalat azt mutatja, hogy meg is valósulnak.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.06
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7234. hozzászólás - 2015.05.28. 22:41:08 (Válasz Quellon #7229 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2015.05.28. 11:47:37
Teljesen igazad/igazatok van, egyetértek, csak egy kérdésem lenne: van ötleted vagy Arielnek volt ötlete arra, hogy mi az vagy milyen az a fejlesztés, ami nem kényszerít őskőköltésre (ez az egyszerűbb, mert annyival el lehet intézni, hogy nem kerül őskőbe a használat vagy a használandó tárgy), de serkenti a költési kedvet (tehát a költéssel nem előnyhöz/táphoz jutunk, hanem kényelmi funkciókhoz?).


VIP funkciók közé bekerülhetne pár további kényelmi funkció
- csatlósok szakértelmeit is lehessen a már bevált módszerrel, egyszerre több ponttal is növelni
- a kalandokat ne kelljen egyesével végigklikkelni, egy check box segítségével akár mindegyik kalandot jelölhessem ki, és utána egyetlen gombnyomásra fusson le az összes kijelölt kaland
- lehessen kijelölni, hogy melyik csatlósom zabálja fel az állatokat
- a sorsjegyeket elhasználhassam úgy is, ahogy a portyázás, vadászat italát, húsvéti tojást és összes egyéb dobozt, ládát és bigyót
- ha vadászat során nincs autosajtolás bekapcsolva, a befogott állatom azonnal idomuljon be, egyet se kelljen klikkelnem miatta

Ami pedig a nem kényelmi funkciókat illeti, igazán örülnék egy olyan fejlesztésnek, amivel a LE-ből történő karakterfejlesztés ismét előtérbe kerülne, mert a szövetségi bajnoki klónjai óta zsákutcába futott az egész.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.62
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7235. hozzászólás - 2015.06.01. 15:46:13
Találkozón rálehetne arra is kérdezni, hogy lesz -e megoldás arra, hogy a V2-3-4-5-6 szerverek között áthúzás van. Ha ezek közül valamelyikből kilépek, a többiből is automatikusan kiléptet.

Nem tudom, ki, hogy van vele, de a vadászatért kapott LE valahogy elégé misztikus számomra.
Rengeteg módosító van: Spektrális manipuláció, Irányított vadászat, Hasznos vadászat, Háborgó őrület(100%-os fertőzötteknek), Hatalom kürtje, Hatalom tornya, Hűség Fétis, Dicsőség medál, ősdrágakő. Más nem jut eszembe, de kitudja még mennyi módisító jöhet még.
Nem bánnám, ha vadászatkor az alap LE-t is feltüntetnék és aztán, hogy mekkora pluszszorzót kapok rá.
Valahogy így nézne ki. Alap LE * módosítók= x LE + A helyes válaszért kapott LE.
Legvégül a vadászatért kapott LE és TP.
Így bárki ellenőrizheti, hogy ténylegesen megkapja a különböző módosítókból járó LE-t.
Ezek nélkül honnan tudjam, hogy tényleg megkapom a sok plusz LE-t, amit egy vadászatért járna?
Hogyan ellenőrizhetném le azt, hogy működik -e a sok megszerzett és kifejlesztett képességek, tárgyak stb.? Sehogy...
Miközben elég sok anyagi és játékidőt igényel ezeknek a megszerzése.
Pontszám: 8.02
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7236. hozzászólás - 2015.06.01. 16:07:26 (Válasz Bíborhold #7235 hozzászólására.)
Idézet: Bíborhold - 2015.06.01. 15:46:13

Így bárki ellenőrizheti, hogy ténylegesen megkapja a különböző módosítókból járó LE-t.
Ezek nélkül honnan tudjam, hogy tényleg megkapom a sok plusz LE-t, amit egy vadászatért járna?
Hogyan ellenőrizhetném le azt, hogy működik -e a sok megszerzett és kifejlesztett képességek, tárgyak stb.? Sehogy...

Pont ez a lényeg, ha nem tudod mi hogy működik, nem tudsz érte reklamálni.
Naivitás azt hinni hogy azért fognak dolgozni a kijelzéssel, hogy aztán dolgozhassanak a reklamáló levelekkel.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.00
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7237. hozzászólás - 2015.06.01. 16:39:33 (Válasz Offsboy #7236 hozzászólására.)
Lehet, hogy igazad van.
Azonban egy dolgot megemlítenék. Remélhetőleg most fogom megszerezni az 5. dicsőség medálomat. Ez aktív 10 hónap játék és sok elköltött őskövet jelentet. Ez +5%LE-t meg azt sem tudom, hogy biztos megkapom, vagy sem. Lehet bármilyen hiba vagy bug miatt nem működik.
Itt van a Hűség Fétis. Mennyi ideig kellett játszani a V6-on érte azt mindenki tudja, vagy megfogja tapasztalni, ha megakarja szerezni. Aztán fejleszti a csatlóst jóval 250 szint felé is, hogy minél több LE-t kapjon vadászatkor, de biztos megkapja?
Szerintem meg azaz igazságtalan, hogy nincs ilyen kijelzés. Ha minden jól működik, akkor nem kapnak reklamáló leveleket. Azonban, ha valami nem jól működik, a ráfordított idő, pénz veszik a semmibe, mert a megérdemelt plusz LE-ből nem látunk semmit.
Nem az mondom, hogy ez így van, de azért jó lenne meggyőződni arról, hogy minden rendben van.
Abból hogy azt látom kaptam x LE-t és y TP-t nem tudok meg semmit.
Pontszám: 8.69
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7238. hozzászólás - 2015.06.01. 16:57:08 (Válasz Bíborhold #7237 hozzászólására.)
A hűség fétist megszerzésekor 210.szintig húztam, óriási szörnyek 31k helyett 39k-sak. Szóval valahogy biztos működik.
Értem amit mondasz, de gondolom világos hogy miért nem lesz ilyen kijelzés.
Egyre jobban erre a vonalra mennek rá, hogy nem osztanak meg stratégiai fontosságú mechanizumosokat, függetlenül attól mennyit dolgoztál, hány ezer őskövet adtál érte (igen, megint a robbanásra gondolok). Csak azt felejti el a T. Játékvezetés, hogy ezt a játékot nem agyatlan kattingatók, hanem a stratégiát kedvelők viszik el a hátukon évek óta. Merész húzásnak gondolom ennyi idővel a játék fennállása után variálni a koncepción és titkolózni játékbeli esszenciális infók vonatkozásában.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.00
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7239. hozzászólás - 2015.06.02. 13:51:34
Jók az új AF-ek, köszönjük!

Lehetne esetleg, hogy a trollvér működjön szövetségi bajnokságban?
A hozzászólást Offsboy módosította 2015.06.02. 13:52:14-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.67
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7240. hozzászólás - 2015.06.02. 20:20:35
Szerintem indokolatlanul drága a tökéletes emlékezés. Nem ad semmi előnyt senkinek, akkor miért kell bedrágítani ennyire? Így vagy nem fogják használni, csak ha már semmi "értelmes" fejleszthető nincs vagy aki erre elkölt 50-et amikor még"értelmes" fejlesztendője is lenne, az hátrányba kerül.
Én nem fogom fejleszteni, nincs rá szükségem, igazából teljesen mindegy nekem, csak értetlenül állok a helyzet előtt, szerintem ez értelmetlen.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.70
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője