Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
534 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7761. hozzászólás - 2016.03.12. 17:34:06 (Válasz Dozer #7760 hozzászólására.)
Az SzB nem hozza hazhoz a LEt es pl a portya modosito targyak sem mukodnek ott...ez oriasi kulonbseg egyreszt, masreszt jo erzes a portyaablakban kattintgatni
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.23
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7762. hozzászólás - 2016.03.12. 18:52:42 (Válasz Emishi #7761 hozzászólására.)
Én nem bántam volna ha nem hozza....Te nyerted a csatát, jutalmad 1036 (+63) lélekenergia és 40 TP! Ilyen aránnyal inkább tartsa meg (v6)

Ez meg a szövibajnoki:

Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4993 lélekenergia és 23 TP.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.03.12. 18:54:25-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.35
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
534 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7763. hozzászólás - 2016.03.12. 18:54:55 (Válasz Azazel #7762 hozzászólására.)
Te nyerted a csatát, jutalmad 4258 (+826) lélekenergia és 3 TP!

Khm.....

Mód: Nem akarom Lord D.t idézni, DE....0 pp, 0 idő és energiabefektetés és csak hízol...többet nem írok
A hozzászólást Emishi módosította 2016.03.12. 18:55:51-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.23
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7764. hozzászólás - 2016.03.12. 19:07:00 (Válasz Emishi #7763 hozzászólására.)
És úgy meghízol, hogy amikor a 6 év múlva regisztráltak utolérnek, kénytelenek lesznek egyszerűen kikerülni, ahelyett, hogy legyőznének
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
534 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7765. hozzászólás - 2016.03.12. 19:16:29 (Válasz Ariel #7764 hozzászólására.)
Szerintem a KH kiterjesztése nem lenne rossz dolog.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.23
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7766. hozzászólás - 2016.03.12. 19:24:06 (Válasz Emishi #7765 hozzászólására.)
Szerintem durva alárugás lenne, azoknak, akik KH nélkül nőttek fel...Lehetne mostantól 40 szeres LÉ-t adni a portyára, de tisztességes lenne?
Báró Samedi
Pontszám: 8.90
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
534 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7767. hozzászólás - 2016.03.12. 19:29:47 (Válasz Azazel #7766 hozzászólására.)
Így viszont maroknyi ember farmbábuja csak...így motiváció sincs utolérni a toppot, mer agyonütnek.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.23
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7768. hozzászólás - 2016.03.12. 20:26:53 (Válasz Emishi #7767 hozzászólására.)
Én szívesen lemondok az én részemről ha igényled Személy szerint utálom, mikor felvillan az Eddig csaták gomb, meg nem támadtam KH-t vagy 1 éve.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.72
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7769. hozzászólás - 2016.03.12. 21:39:30 (Válasz Emishi #7767 hozzászólására.)
A KH-t nem éri meg ütni, nem hoz annyit, mint az szb csata. Ráadásul várakozni is kell a csaták között, el is ájulnak, sebzik az állatokat, stb.
Annyi előnyük van, hogy jönnek maguktól is, azaz kérés nélkül behordják a LE-t, de ez nem több mint a napi bevétel 2-3%-a.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
mindenki kedvenceSarevokFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7770. hozzászólás - 2016.03.13. 08:40:39
Üdvözletem

Tegnap este miután befejeztem a játékot nem sokra rá le is feküdtem aludni.Ebben semmi különös nincs ugyebár.Viszont azt álmodtam,hogy írok ide egy javaslatot
Kb ez volt az:

Javaslok a fejlesztőknek egy új játszható horda létrehozását.Mégpedig a JÁDE hordát (jelölése sárga ovális forma)
A Jáde horda előnye,hogy tagjaik két fegyverrel harcolhatnak,ezáltal jóval több fizikai sebzést tudnak okozni.Viszont ennek fejében nem tudnak pajzsot használni sem varázsolni(vagy esetleg csak csökkentett módon)

Ezt így ébren nem is tartom nagy hülyeségnek Biztos lesz majd aki igen
---
Pontszám: 7.50
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7771. hozzászólás - 2016.03.13. 08:43:05 (Válasz LanMaffia #7768 hozzászólására.)
Kapcsold ki
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.85
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7772. hozzászólás - 2016.03.13. 09:57:38 (Válasz Sarevok #7770 hozzászólására.)
Az a sejtésem, hogy sajnos nem fog megvalósulni. Mivel lelkesedésből jeles a hozzászólásod, leírom a 7 évnyi tapasztalat alapján szerintem miért is nem kerül be ilyen:
- nincs kimondottan harcos-varázsló kaszt, szándékosan nem buzdít a játék arra, hogy végletesen másféle karaktereket fejlesszünk (több hibalehetőség-nehezebb egyensúly megtalálás)
- varázslatsebzés-közelharci sebzés egyensúly: +-1%-nyi elnyelés, varázslatelnyelés, közelharci sebzés is erős különbségeket tud eredményezni, minden szintre próbálták a megtalálni az egyensúlyt. Ha bekerül egy akármi, ami megdobja az elnyelést, akkor egy idő után be fog kerülni valami ami a varázslatelnyelést is megdobja, hogy viszonylag egyensúlyban maradjon a fizikai és varázslatsebzés. Külön vizsgálni kellene 1-1 új bekerülő dolog mellett, hogy milyen hatással van az a dupla fizikai sebző, nem varázslatsebző kasztra; felesleges plusz munkát jelentene.
- reklamációáradat:
a) bekerült egy fejlesztés, ami növelte az elnyelést. "Miért nőtt az elnyelés? Ez jól megszívatja azokat akik csak fizikai sebeznek? Dikó is csak lerázott, Miklós se ért a játékhoz, brühühüü."
b) "Mágiával lehet közvetlen növelni a varázslatelnyelést, miért nem lehet az egészséggel növelni a sima elnyelést, hát hogy védekezzek így a 2 fegyveres kaszt ellen, brühühühüü?"
- végül, de nem utolsósorban: semmi profitja. Rengeteg munka, nincs belőle haszon. Nem éri meg a befektetett fejlesztést, kinyitni egy csomó bug-kiskaput, amikhez gondolom nem akarnak nyúlni. Tele a lista a várható fejlesztésekről, amik hiánypótlók egyes szinteken, és sokkal égetőbbek. És mindig lesznek sokkal égetőbbek.

Első blikkre így ennyi, de tényleg csak első blikkre.


*most komolyan srácok, összeszedem az érveket a kezdő játékosnak, oszt' jól lepontozzátok itt sorban?
A hozzászólást Offsboy módosította 2016.03.13. 10:16:27-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.19
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7773. hozzászólás - 2016.03.13. 10:01:17 (Válasz Sarevok #7770 hozzászólására.)
Alígha tartom megfelelően kivitelezhetőnek. Eleve dupla közelharci sebzés úgy, hogy a pajzs hiánya nem okoz jelentősebb sebezhetőséget, mivel a fegyver is ad tulajdonságokat, igaz kevesebb védekezést vagy épp semenyit, de nem is az a dolga. Már a varázslatra és közelharcra gyúrt karakterek között is megvan a vita hogy melyik a jobb, viszont egy ilyen kaszt, egy túrbósított közelharcost gyúrna. Már most horror sebzést ki tud egy két karakter osztani rám, ha ezt egy jáde hordás duplán hozná, akkor a kivégzés szakit se kellene eröltetnie. A lényeg, szerintem a pajzs és a fegyver, nem épp egy súlycsoportos eszközz. Ha meg lebutítjuk a második fegyvert, mivel az az ügyetlenebbik kéz, akkor hol van az a határ, ami már kielégítő mindenkinek, ugyan akkor igazából mi haszna van ezek után ennek a plussz hordának. Hogy jön bele a sztoriba egy plusz horda, ha erősre sikeredik a jáde horda, kövesek nagy része hordát vált, ha gyengére, akkor senki se választja. Egyszerű javaslatnak látszik az lehet, de milliónyi meló és buktató van benne. Kétlem hogy a vezetés harapni fog rá.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.03.13. 10:05:33-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.34
mindenki kedvenceSarevokFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7774. hozzászólás - 2016.03.13. 10:15:02
Jogos érvek,nem lesz Jáde
---
Pontszám: 5
irritálóAtti1000Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7775. hozzászólás - 2016.03.21. 01:45:47
Sziasztok
Nekem lenne egy javaslatom.
Kíváncsi lennék rá hogyha indulna olyan 4-es világ is ami egyénileg szövetség nélkül indulna ki hogy állna helyt.
Valahogy kezdenek el tűnni a játékosok 4-es világról.
És légyszi ne gyertek azzal hogy lépjél be nagy szövetségbe az olyan unalmas.
Vélemény

Üdv.Atti1000
Pontszám: 6.21
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7776. hozzászólás - 2016.03.21. 12:19:06
A +5 energiatéglát, mint "jutalmat" nem lehetne eltávolítani a lehető legtöbb helyről???
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.42
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7777. hozzászólás - 2016.03.21. 12:24:09 (Válasz Alendaar #7776 hozzászólására.)
Az energia téglával mi a gond, vagy építési energiát kapsz, vagy (elvileg) beépül a fátokba ha van.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.51
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7778. hozzászólás - 2016.03.21. 12:24:51 (Válasz Alendaar #7776 hozzászólására.)
Szerintem ez egy hasznos jutalom, van értéke, vagy nem így gondolod ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.82
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7779. hozzászólás - 2016.03.21. 12:42:22 (Válasz Alendaar #7776 hozzászólására.)
Egyetértek. Vagy magasabb szinten emelni az értékét. Ez így jelen formájában "nem nyertél" kategória
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.72
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7780. hozzászólás - 2016.03.21. 13:25:19 (Válasz Atti1000 #7775 hozzászólására.)
Idézet: Atti1000 - 2016.03.21. 01:45:47
Sziasztok
Nekem lenne egy javaslatom.
Kíváncsi lennék rá hogyha indulna olyan 4-es világ is ami egyénileg szövetség nélkül indulna ki hogy állna helyt.
Valahogy kezdenek el tűnni a játékosok 4-es világról.
És légyszi ne gyertek azzal hogy lépjél be nagy szövetségbe az olyan unalmas.
Vélemény
Üdv.Atti1000


Ennek pont ez a lényege, hogy a szövetség hogyan áll helyt akár az egyéni érdekek mellőzésével is
Amire Te gondolsz arra ott a 60-as V4
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 7.57
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője