Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6541. hozzászólás - 2014.03.04. 20:55:28
Írnék néhány ötletet

Átokszilánk:
A játékban csak korlátozott menyiségben lenne. Az a végzetúr akinek a birtokában van.
1. Kevesebb lélekenergiát kap minden forrásból
2.minél tovább van a birtokában annál erősebb a hatása.
3. Egy idő után a szövetségre is kihatással van, lassabb lélekkút töltödés, dráguló építkezés.
4. Ha megtámadták több lélekenergiát lehet töle rabolni.
5. Ha az átokszilánk birtokosa általa indított portyában nyer átadja a legyőzöttnek/randomra rákerül egy másik végzetúrra.
6. Ha nem szabadul meg időben tőle a szövetségi társunk átlehet venni töle.


Új épület
Kovácsműhely: akol a kesztyünket tudnánk fejleszteni a kesztyű maximális szintje a mi szintünktöl függ a fejlesztéshez szükséges alapanyagott az eventek allat lehetne találni. És minden szinten lenne 4-5 lehetséges fejlesztés amiből szintenként egy választható. A költség lehet lélekenergia, őskő,kiégett őskő, sisakszilánk, térkapus ékszerek /fókuszkristály,+ a csak event allat található töredék.


Új event
Labirintus
A labirintusban a kalandokboz hasonló feladatokat/próbákat kapunk. Időnként kissebb szörnyvermeket. Ahol 10-12 térkapus szintű szörnyet kell legyőzni térkapu pontba kerűl. Kissebb oltárakat is találhatunk ahol valamit felkel áldozni, ezek az egyéniek. Kiss szerencsével vagy szerencsétlen ségel található hatalmas szőrny fészkek több ezer lénnyel ezekkel egyedül nem bírnánk így kikerül a közösbe. Lenének oltárból is közösek, és xenó eventhez hasonló bossok.
V1-antilop
Pontszám: 5.24
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6542. hozzászólás - 2014.03.04. 21:31:20 (Válasz antilop #6541 hozzászólására.)
Három napon belül a játékban lévő összes átokszilánk a leggyengébb karikon landolna.

A másik kettő érdekesnek tűnik főleg ez a labirintus.
Báró Samedi
Pontszám: 7.63
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6543. hozzászólás - 2014.03.05. 09:20:59 (Válasz antilop #6541 hozzászólására.)
Átokszilánk:
4. Ha megtámadták több lélekenergiát lehet töle rabolni.
5. Ha az átokszilánk birtokosa általa indított portyában nyer átadja a legyőzöttnek/randomra rákerül egy másik végzetúrra.



----------------------------------
Idézet: Azazel - 2014.03.04. 21:31:20
Három napon belül a játékban lévő összes átokszilánk a leggyengébb karikon landolna.

-------------------------------

Valamint lassan alacsony szintű játékosokra terhelődne , mert mindenki lefelé támadva szabadulna a szilánktól..Mondjuk 1 szintnél megállna s elvenné azt a kevés kedvét is ami volt neki

De ha alapossan át gondolod ,,ez is csak tovább nyitná a magasabb szint javára az ollót ,,ezért inkább hátrányos lenne a játék számára.Mert ez is egy-két játékost a befejezés gondolatára juttatná

ui:Kedves híveim könyebb értelmezés érdekében fel hivnám figyelmeteket JÁTÉK s nem játékost irtam

Az igaz rövid időre fel pezsdülne mert be indulna a hol a szilánk játékos komám című csiki-- csuki mozgalom
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.00
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6544. hozzászólás - 2014.03.05. 10:52:18
Átokszilánkkal kapcsolatban meglehetne azt is csinálni, hogy a csata győztesére kerülne az átokszilánk. Mindegy lenne, hogy kikezdeményezte a csatát. Tehát a szilánk birtokosának vesztenie kellene, hogy átkerüljön róla a szilánk. Így egy jóval kisebb karakter akár szubplazmával simán fel küldheti magasabb szintekre is.
A szilánk hatása szerintem túlzott. Elegendő lenne csak, hogy a birtokosának TÖ-jét csökkentené(átmenetileg míg nála van) napról napra és egyre drasztikusabban. Így "gyengébb" játékosoknak is lehetne néhanapján sikerélménye egyerősebbel szemben.
Habár szerintem könnyen átpasszolható lenne. 15%ÉP-s támadás; állatok nélkül; gyenge öltözetben.

AF képesség: Átoktörés

Minél magasabb ez a képesség annál kevesebb napig kell magadnál tartani a szilánkot.
Úgy lenne értelme ennek a dolognak, ha megtudnád őrizni a szilánkot egy bizonyos ideig (legalább egy hétig) komoly TÖ vesztés mellet. Amint ez sikerül sikerült megtörted az átkot és az megsemmisül. Az elpusztult szilánk helyet újabb generálódna valamelyik KH-snál. A játékba való kerülését is a KH-hoz lehetne kötni.
A jutalom pedig lehetne valamilyen egyszeri "komolyabb" tulajdonság növekedés(szintfüggő) vagy valamelyik tulajdonság fejlesztés költségét csökkentené.
Vagy bármi más ami megérné, hogy a játékosok bevállalják a rizikót érte, hiszen az utolsó nap is elvihetik tőle.
Pontszám: 5.66
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6545. hozzászólás - 2014.03.05. 10:59:10 (Válasz Utolsó_Lovag #6543 hozzászólására.)
Ez jópofa lenne akkor ha oda-vissza működne, 10 alkalommal mászna felfelé, ha nyersz megkapod és szabadulni kell tőle vesztes csata által.

10 alkalom után elindul lefelé és birtokolni kell ameddig lehet.

Egyik esetben bónusz másikban mínusz jár érte.

Csak akkor derül ki milyen ágban van ha már nálad lesz.
És nem tudni, hogy egy körig vagy 10-ig segít vagy árt.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 5.99
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6546. hozzászólás - 2014.03.05. 11:27:56
Ti miről beszéltek?

Egy tárgy, mely bünteti azokat, akik tudnak játszani? Egy tárgy, melyhez veszteni kell?
Abbahagyásra köteleznétek azonnal pár játékost egy ilyen baromsággal!
(Nekem pl 2 éve alatt talán 4 vesztes csatám ha volt és ebből 3 a BU eventes küldi miatt...)
Pontszám: 7.53
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6547. hozzászólás - 2014.03.05. 11:34:48 (Válasz Birka #6546 hozzászólására.)
Jaja.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.11
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6548. hozzászólás - 2014.03.05. 11:35:20
Eléggé elborult ötlet, ezt inkább ne is feszegessétek,Birkának maximálisan igaza van.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 8.69
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6549. hozzászólás - 2014.03.05. 11:36:54 (Válasz Birka #6546 hozzászólására.)
Ajajj Bikát az az Birkát vágóhidra meg áll a földön az élet..

Mindig csak az kapja a pofonokat kik amúgy is lejebb vannak.

Nem vagy kicsit Önző??????????????

ui: Ez szól a Hiveimnek fenti firkálgató triónak

Amúgy én sem látom életszerünek az ötletet ,,de legalábbbbb próbált valamit ami kedveltebé tehetné a játékot,,ez kéne észre venetek nem a szokásos műveltségetekhez illő hurogjuk le látasuk buta hüjének a másikat

Bár nem is várható más és szerintem már fizikai fájdalatok lenne ha nem véshetnétek ide ilyet. Ezt pedig mint Lovag nem kivánom
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.03.05. 11:47:01-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.39
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6550. hozzászólás - 2014.03.05. 12:06:41
Hát na, felemelõ élmény volt annó tf.-en a szopókõ,meg a mösze, tényleg nagyon hiányzik ide is...
Én is a gyengébb karik tulajdonosai közé tartozom,de nem szeretném,hogy a játék ilyen durva,közvetlen módon segítsen.Az,hogy folyton a földbe döngöltek,arra ösztönzött,hogy kiderítsem,miért vagyok ennyire punyi.Kideríttem,tettem,teszek ellene,és egy ideje már nem a futottak még kategóriában vagyok...
Ez sikerélmény számomra,mert én értem el,jobb játékkal, nem sírással,és az erõsebbeket szivató módosítgatásokkal.
Báró Samedi
Pontszám: 7.11
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6551. hozzászólás - 2014.03.05. 13:33:33 (Válasz Azazel #6550 hozzászólására.)
Dettó. Maximális az egyetértésem.
Pontszám: 6.68
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6552. hozzászólás - 2014.03.05. 14:26:08
Jajjj, gyerekek!!!
Miért kell egy halva született ötlet továbbgondolását ennyire véresen komolyan venni?
Ami gegparádé már elhangzott eme fórumon...
Nem kéne, hogy kiverje a biztosítékot.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 8.96
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6553. hozzászólás - 2014.03.05. 14:45:22 (Válasz RoscoBorlo #6552 hozzászólására.)
Végre 1 értelemes ember

Pacsi
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 7.32
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6554. hozzászólás - 2014.03.05. 14:51:39 (Válasz RoscoBorlo #6552 hozzászólására.)
Nem láttam a szmájlit a továbbgondolásnál, ezért simán elhittem a komolyangondolást.Már hozzászoktam hogy bármi megtörténhet.

Ettől függetlenül jogos
Báró Samedi
Pontszám: 6.39
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6555. hozzászólás - 2014.03.05. 15:06:16
Én csak egy felvetet fejlesztésen kezdtem el elmélet szinten gondolkozni, ami úgysem kerülne be. Jómagam sem örülnék neki, de gondolatainkat megoszthatjuk egymással, hátha kisül belőle valami jobb is. Remélem a jövőben a vélemények kulturált megfogalmazásban egyeseknek nem okoz gondot, még ha tartalommal nem is mindig lehet egyet érteni.
Mivel ez a topic a Javaslatokon belül van, így mindenki leírhatná gondolatait, hogy használható ötletek születhessenek. Valamint egy ötlet még, ha nem is jó abból egy másik embernek még ötletet adhat egy jobb fejlesztési javaslatra.
Pontszám: 7.36
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6556. hozzászólás - 2014.03.05. 22:47:20 (Válasz McMad #6538 hozzászólására.)
Idézet: McMad - 2014.03.03. 23:45:44
No de ha a top elégedett a fenti helyzettel immár, akkor...


Nem az épületek rendszere kerül először parkolópályára. A szakértelmekkel ez már rég megtörtént. Van 40-45 szakértelem, de max. 2-3 olyan van köztük, amivel minimális szinten foglalkozni kell. Az AF képességek ugyan ebben a cipőben járnak. Persze messziről nézve nagy a kínálat, de a finnyás játékosok nem fejlesztik a "szuboptimális" képességeket.
Ma kaptam Miklóstól a hírt, hogy nem érzi jogosnak azt a kérésemet, hogy entitásokból én is szerezhessek erősebb kincseket mint epikusból, ahogy ez az AL tagjait kivéve minden más játékosnál működik. Így ezen a téren is minimum fél évig nem jutok előrébb. Pedig mindössze annyi lett volna a dolguk, hogy legyártják azokat a kincstáblákat, amit az epikusok miatt úgy is le kell majd gyártaniuk...
Szerinted mennyire vagyok elégedett?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.02
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6557. hozzászólás - 2014.03.05. 23:08:50 (Válasz Ariel #6556 hozzászólására.)
Megértem.
Én csak a hosszútávú megoldásokban hiszek (e téren IS) - fékezzék az Entizést, ha nem akarnak 15 Entinként 1 (gyakoriságát tekintve a kincsessel 2) "táposabb" epicuccot engedélyezni az Entipörgetőknek a világonként 1 szövi tagságát védve, akik kb. naponta vernek ki olyan cuccokat, amik közepes szinten már nem is viselhetők. :S
Fog sincs mi a gáz az Entipörgetőkkel, de ha elmagyarázná valaki, azt megköszönném.
Pontszám: 6.52
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6558. hozzászólás - 2014.03.05. 23:21:14 (Válasz McMad #6557 hozzászólására.)
A probléma az, hogy kincset kell gyártani nekik. 45 naponta 3 kincstáblát, amíg a karakter szintje engedi, hogy epikust öljön. Ezzel szemben az epikusok terén a haladás jóval lassabb, 60 naponta kell 1 kincstábla. Persze haladhatnánk 20 naponta is, de akkor rövid időn belül a tagok zöme nem tudná már hordani a kiütött kincseket.
Remélem az Omega nem lankad, és 20 naponta darálja a kincstáblákat, és akkor Miklós kénytelen lesz tárgyakat gyártani.
Egyszer már le kellett állnom fél évre az entitásokkal, és az azt követő fél évben is csak piszkálgattam őket, most megint kénytelen vagyok megállni, ha nem akarom a kincseket régi táblákból kiszedni.
A hozzászólást Ariel módosította 2014.03.05. 23:25:04-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.03
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6559. hozzászólás - 2014.03.05. 23:42:17 (Válasz Ariel #6558 hozzászólására.)
Tiszta sor.
Kóc nem értett meg, pedig én vele maxosan 1etértek.
Újrafogalmazom az akkori témát, mert megen képben van.
Amíg a Behó nem gondolkodik hosszútávú megoldásokba, addig a progiidőt erősen fogja fogni a RENDSZERES, jól kalkulálható "takarítás" a top előtt. Ezen mit sem változtat, hogy 1x majd mindenki odaér - ezért közcélú. Így nem az. HA hosszútávú megoldások lennének AF képességekre, Szakikra, Kincstáblákra, építésre, relikekre, felszerelésre, akkor tökéletesen elfogadhatónak tartom a "nagyszervízt" bármely téren - az VALÓBAN közcélú lenne.
KÖNYÖRGÖM: vegye már rá magát a Behó erre a megoldásfajtára, mert azzal MINDENKI nyerne (ŐK is).
Pontszám: 6.52
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6560. hozzászólás - 2014.03.06. 07:16:48 (Válasz Ariel #6558 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2014.03.05. 23:21:14
Remélem az Omega nem lankad, és 20 naponta darálja a kincstáblákat, és akkor Miklós kénytelen lesz tárgyakat gyártani.


Nem daraljuk 20 naponta a kincstablat egy jo ideje.
Pontszám: 7.11
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője