Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3281. hozzászólás - 2011.02.06. 18:49:49
Majd meglátjuk

Igen, ilyesmik kellettek volna minimum, h. ne legyen az emberekben tüske. Mondjuk egy normálisan fejlesztett játéknál ilyen hibát elkövetni már sokadszorra azért kicsit gáz sztem.

Ennyire nem törődni velünk...........kiábrándító. Dehát ilyen a világ is, miért várjuk el h. itt másképp lesz

Mélységesen csalódott vagyok
Pontszám: 5.86
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3282. hozzászólás - 2011.02.06. 18:54:01
A portyalistában/karakterlapon való jelölés nem rossz ötlet, igaz, ezt még más dolgokra is ki lehet bővíteni:
- ki vitt el engem kamrába
- ha már a karakterlapon ott van egy bizonyos AF képesség megléte, akkor portyalistában is lehetne
- kitöl lehet még LE-t vinni (ha nincs levédve, van nála) azaz nem érte el a limitet.
- lehetne kijelzés arra is, hogy a kreaf korlátot elértük-e (ez ugye a saját karakterlapunkon vagy a portyaoldalon fenn)
... stb
Pontszám: 5.35
népszerűtlenDrachusFérfi
Végzetúr tehetség
142 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3283. hozzászólás - 2011.02.06. 19:48:42
Hali.

Lenne egy olyan javaslatom, miszerint kéne egy olyan relikvia, ami nullázza a portyacsatában elért eredményeid (GY/V mutatót)....mert amikor én kezdtem a játékot még nem volt Sztázisbuborék, és ezért nem törölnék karaktert, de igazságtalan lenne a régebbi játékosokkkal szemben a dolog ha nem lenne egy kis módosítás.

Vagy pedig, a sztázisbuborék ne legyen GY/V arányhoz kötve, hanem használhassa akárki, aki költ rá.

Köszönöm
Ha hülyék vagyunk, legyünk sokan!
Pontszám: 4.97
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3284. hozzászólás - 2011.02.06. 20:11:48 (Válasz Ariel #3277 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2011.02.06. 18:11:16
Hogy pontosan hogy működik a modul azt nem tudom. Valószínüleg a karakterbe befejlesztett összes LE valamekkora százalékát lehet elrabolni, vagy valami hasonló.
Ez a KH-nál is pont ugyan így működik. A különbség annyi, hogy míg egy alacsony szintű karakternél 3-4 millió LE akár 40-50% össz LE mennyiséget is jelenthet, addig magas szinten 4 millió LE kevesebb mint egy heti LE bevétel.
A KH-nál is valószínüleg pont ugyan úgy be fog kattanni a rabszolga szabály, ha a karakterbe fejlesztett össz. LE mennyiség valamekkora százalékát eléri az elrabolt LE mennyisége.


Nem érdekel hogy működik a képlet, a tények azok hogy van egy alacsony szintű és egy magas szintű karakter, egyik sem költ, mindkettőnél csak gyűlik a LÉ, de az egyiktől 0-t lehet hozni, a másiktól meg szabadon ami van nála.

Ez normális? Nem, ez következetlen, diszkriminatív és értetlenül állok a dolog előtt hogy engedhet ilyet a játékvezetés.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.50
fórumozóImperoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3285. hozzászólás - 2011.02.06. 21:12:37 (Válasz Lord Zero #3276 hozzászólására.)
Csak a teljesség kedvéért. Alacsony szintű, erős pók karakterem van, három hónapja nem játszom idő hiányában, de pár napja ütögetek néhányat az event miatt. A körülöttem lévő karakterek teljesen kicserélődtek, tehát a bevált célpontjaimhoz értelemszerűen nem férek hozzá.
Mégis, ezekből az újakból ugyanolyan LE/TP arányt hoztam ki.

Elgondolkodtató, hogy akit ennyire érzékenyen érint az eddigi farmjai nullázása, az miért nem választ - az előzőekhez hasonló ügyességgel és szemfülességgel, hisz tudja mit kell figyeljen - más célpontokat. Persze ha a bevétel mindig csak ugyanabból a szűk körből csepegett, akkor értem a szomorúságot, de ezt nem feltételezném.
Szinuhe
Kosarasszájú CetCápa
La Viva Tiburón
Elfcápaemberkobudera
Pontszám: 5.44
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3286. hozzászólás - 2011.02.06. 21:21:50 (Válasz Impero #3285 hozzászólására.)
Csak a teljesség kedvéért drága játékos társam Köszönöm, h. elolvastad a hsz-eim, s ebből azt a következtetést vontad le, h. bánom a farmjaim elvesztését, gratulálok hozzá Az az aprócska dolog h. 1,5 hónapja kapom a 0-s portyákat pár k Tp-vel, miközben a fejlődés töretlen kicsit elkerülte a figyelmedet. Mivel nagy pók karakter vagy, gondolom simán rájöttél egyből, h. gáz van. Én mivel csak próbálkozom a pókos élettel, ez nem sikerült

Nem a farmok elvesztése a lényeg, remélem most már neked is érthető.
Pontszám: 5.78
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3287. hozzászólás - 2011.02.06. 21:28:26 (Válasz Drachus #3283 hozzászólására.)
Ne reménykedj Amikor bevezették próbáltam hatni, h. ez diszkriminatív, főleg V3-n, de ez megint csak nem érdekelte a fejlesztőket. Akkora hátrányba került minden jó karakter, h. embertelen. Pedig ezt az opciót is főleg az optimalizátorok használják, akik amúgy is baromi erősek, de mind1.

Védjük a rossz játékosokat, s csináljunk mindenkiből egyen karaktert. Ez a lényeg
Pontszám: 6.47
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3288. hozzászólás - 2011.02.06. 21:31:34 (Válasz Lord Zero #3287 hozzászólására.)
Ó, mintha magamat hallottam volna 2 évvel ezelőtt High five!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.98
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3289. hozzászólás - 2011.02.06. 21:32:37 (Válasz Lord Zero #3286 hozzászólására.)
Az, hogy másfél hónapja kapod a 0 LÉ-s portyákat az többnyire a Te sanszod, mert a szlovák szerver indításakor került be ez a változás/nerf.

Nekem is feltűnt a sok 0 LÉ-s karakter, de miután jobban szétnéztem találtam újakat.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.38
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3290. hozzászólás - 2011.02.06. 21:39:53 (Válasz Almási Viktor #3284 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2011.02.06. 20:11:48
Nem érdekel hogy működik a képlet, a tények azok hogy van egy alacsony szintű és egy magas szintű karakter, egyik sem költ, mindkettőnél csak gyűlik a LÉ, de az egyiktől 0-t lehet hozni, a másiktól meg szabadon ami van nála.

Ez normális? Nem, ez következetlen, diszkriminatív és értetlenül állok a dolog előtt hogy engedhet ilyet a játékvezetés.


Az alacsony szintűtől is lehet rabolni, ha nem csinál semmit a LE-vel, egészen addíg, amíg el nem éri azt a határt, ahol bekapcsol ez a modul. Majd a KH-nál is bekapcsol, ha eléri ezt az értéket. Miért meglepő az, hogy a határ szintfüggő és egy 120-ik szintű karaktertől többet enged rabolni mint egy 5-ik szintűtől? Pont itt van benne a következetesség.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.95
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3291. hozzászólás - 2011.02.06. 21:40:55 (Válasz Lord Zero #3286 hozzászólására.)
V3-on tudtál találni olyan karaktert akire bekattan a modul??? Szinte elképzelhetetlennek tartom...
Pontszám: 3.12
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3292. hozzászólás - 2011.02.06. 21:41:57 (Válasz Yuurei #3289 hozzászólására.)
Igen a szlovák részbe, ami annyira érintett engem, h. tisztára felpörögtem tőle! Hagyjuk már.............. az a minimum, h. ha ilyen változtatás van, akkor azt be kellene jelenteni normálisan, s zárolni ezeket a karaktereket, nem hagyni, h. sokan besétáljanak a csapdába, mert ez így nem nerf, hanem szándékos szakadár akció mások gyengítésére.

Remélem majd veled is történik hasonló, s majd akkor át fogod tudni érezni a bánatom. Addig meg örömködjél más baján
Pontszám: 6.40
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3293. hozzászólás - 2011.02.06. 21:43:47 (Válasz Birka #3291 hozzászólására.)
V3, az más Birka, nem is arra írtam. Ott a stázis bubival vágtátok haza a játékot az más story!
Pontszám: 7.67
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3294. hozzászólás - 2011.02.06. 21:44:53 (Válasz Lord Zero #3293 hozzászólására.)
Szerintem se lett volna szabad betenni a bubit, teljesen egyet értek veled! (V5 már védve van tőle...)
A hozzászólást Birka módosította 2011.02.06. 21:45:14-kor
Pontszám: 5.24
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3295. hozzászólás - 2011.02.06. 21:48:30 (Válasz Birka #3294 hozzászólására.)
V5.........

Most mit írjak. Nem megy még egy világ. Már ez is sok néha. Ha elkezdeném, akkor ott is tuti lenne valami, amilyen a formám
Pontszám: 7.29
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3296. hozzászólás - 2011.02.06. 21:51:03 (Válasz Lord Zero #3292 hozzászólására.)
Mért örömködnék? Mivel pók taktikát követek, így bármilyen hihetetlen engem is érintett.

A szlovák szervernél került be hivatalosan a változás, viszont már sokkal előtte is volt egy olyan kütyü, ami azokat a farmokat védte, akiknek 3-50 csatára volt -30K Lé diffjük. Ha mindig ugyanazoktól a karakterektől próbál az ember nagyot szakítani, egy idő után bekattan a progi és akkor már 0-át hozol. Ezen kár csodálkozni.

Ez már máskor is lelett írva, hogy aki nem olvassa a fórumot annak halvány lila gőze sincs az itt megtörtént dolgokról, ezen is lehetne változtatni egy ültömben.

Ui: Ha feltűnt, hogy 0-ákat hozol ugyanazoktól, akkor minek erőltetted? Elárulod?
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.39
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3297. hozzászólás - 2011.02.06. 21:53:15 (Válasz Yuurei #3296 hozzászólására.)
2k-s lélekszívásnál 0-nak nevezni egy csatát, miközben még az ismételhető küldik is pörögnek?
Pontszám: 3.12
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3298. hozzászólás - 2011.02.06. 21:55:11 (Válasz Birka #3297 hozzászólására.)
Ne nekem mond Birka...örülök ha 60. szinten 500-at szívok térkapuban, nem hogy 2000-t 30. akár hanyadik szinten.
A hozzászólást Yuurei módosította 2011.02.06. 21:55:29-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.46
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3299. hozzászólás - 2011.02.06. 22:00:12 (Válasz Yuurei #3296 hozzászólására.)
Minek?

A megszokás rabja vagyok. Tudod reggel felkelek, megmosakszom, felöltözöm, s elmegyek dolgozni. Ha a főnököm nem szól, h. hé figyelj már, ma nem kell h, begyere, de én még is bemegyek, akkor tudod úgy érzem h. jogosan osztom ki.

Itt sem más a szitu. Megszoktam pár karit az elmúlt időszakban, akikre csak néha kellett ránézni, h. merre is jár az ÉP-jük. Mivel minden a megszokott ütemben haladt tovább a nerf után is(Nem lettek zárolva, nem volt figyelmeztetés, a fejlődésük töretlen maradt TÖ/SZÖ növekedés nélkül), így semmi olyan jel nem volt a 0-s portyán kívül, ami gyanús lett volna. Az h. nem vagyok itt is fent az annak köszönhető h. 3 világ karija azért elég megterhelő, s az h. szlovák serverről kellett volna beszerezni az infót............ egy vicc!
Pontszám: 6.54
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3300. hozzászólás - 2011.02.06. 22:03:05 (Válasz Yuurei #3298 hozzászólására.)
67-es szintről beszéltem a 2k-s szívásnál V1 29, V2 67, V3 31. 67-en 85-ös a szívásom, ami nem akkora szám

S igen nagyon fura volt, főleg h. tudtam h. lennie kell nála, ez a dolgom, ehhez értek h. tudjam! Pók vagyok, ennyi.......
Pontszám: 6.39
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!