Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7661. hozzászólás - 2015.12.18. 10:37:19 (Válasz Lord Domi #7659 hozzászólására.)
Állatok oldalán allul az "állatoknak adható felszerelések"
vagy valami ilyen szöveg van, ott
megtalálod a vett felszereléseket
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.77
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7662. hozzászólás - 2015.12.18. 11:16:22 (Válasz Offsboy #7658 hozzászólására.)
Nem is veszem kötekedésnek, mert nem is úgy írtad és ebben így igazad is van.
Én csak arra írtam amit, hogy akik nem költenek rá azokhoz képest tovább nyúlik aki minél többet tud és akar költeni.
A (pénzért) tápolás bizonyos irányaival, mértékével nem értek egyet, de azt én is sajnálatosnak tartom, ha a legjobb játékosok jelentős része motivációját veszti.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7663. hozzászólás - 2015.12.18. 14:02:16
Hiába harcolok,hogy rossz irányban van a játék matekja.
Senkit nem érdekel.

Mint írtam a játékos állomány csökkenésével a költök száma vissza eset,de a bevétel nem apadhat,így jutunk el a játék egyre durvább pénzorientálásig.
Ez bizony újabb törlésekhez vezet.Ez pedig újabb mega,mega tápokig,jó pénzért

Az összes fórum mester nem jut el addig a tényig,hogy a fórum hozzászólások száma visszanézhető.Ez tulajdonkép egy statisztikával is felér.
A PÓKok erejének növekedésével egyenes arányban van a mély zuhanásban a hozzászólásokkal is.
A játék kezdetéig visszanézhető.

A PÓK kasztot azért hozták létre,hogy legyen különbség a játékosok között.
Az nem különbség szerintük,hogy az amatőr játékos és a profi játékos újra kezdett karaktere közel se azonos.Én is,Dokika is bármikor puhára ver egy kezdőt és ez motiválhatja a kezdőt.
Miklósnak ez nem elég különbség,így indúltt el a SZOCPÓKolás.Azaz a játék mély zuhanása.Kezdetben ugye az egy TÁM/Forgatás "Azaz a multizás melegágya",majd jött a szociális háló.

A különbségek már gusztustalan nagyok és ezen változtatni se nagyon lehet.Nagyon kevesen kezdik újra,mert tudják,hogy csak ideggel jár,kezdők meg max 20.szintig jutnak,ott be unják a sikertelenséget és feladják.
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.12
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7664. hozzászólás - 2015.12.18. 19:00:18 (Válasz Lord Domi #7663 hozzászólására.)
Sajnálom, de tényleg nem tudok szebben fogalmazni: egyszerűen hülyeségeket beszélsz.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.47
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7665. hozzászólás - 2015.12.18. 19:06:28 (Válasz Ariel #7664 hozzászólására.)
Nagyon visszafogottan fogalmaztál
Pontszám: 8.29
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7666. hozzászólás - 2015.12.19. 10:34:50
Rendben.
2 dologra kérnék akkor értelmes választ.

Mire jó a PÓK kaszt?
Miért kell 0 TPével különbséget tenni a karakterek között,azaz a karakter intelligenciával való alkotását időhúzással helyettesíteni?
Pénzt értem.

Ha meg oldható választ kérek,nem pedig nincs igazad,majd lepontozni.Ez szánalmas hozzá állás.
Én kismillió oldalról le írtam a hátrányokat.Ti elég,ha 2 db értelmes indokot adtok.
Hajrá.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.97
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7667. hozzászólás - 2015.12.19. 17:04:37 (Válasz Lord Domi #7666 hozzászólására.)
PÓK kasztot senki sem hozott létre, ezt honnan veszed? (az, hogy pár játékos direkt így suboptimalizál, az nem "rendezői" utasítás)
Pontszám: 8.09
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7668. hozzászólás - 2015.12.19. 19:07:14
Akkor,hogy létezik ez a fogalom?
Miért értjük a jelentését, vagy nem a kezdők.

Az a néhány elég sok,ha bajnoki szinteket nézzük.

Ez egy létező kaszt,mivel erre a szűk kőrre fogalmat alkotott Miklós és előnyöket biztosít számukra.
A válaszod nem kielégítő.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.45
közkedveltDnamaxFérfi
Végzetúr
99 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7669. hozzászólás - 2015.12.19. 19:32:44 (Válasz Lord Domi #7668 hozzászólására.)
Pok=portya orientált karakter
Ne téveszd már össze őket a hónapokig katában csücsülő bajnokira gyúró 1 helyben álló állat keneleztetős karakterrel.
Pokoknak minden szakértelmük a portyázásra van kialakítva,de vadász szakikat is kimaxolnak idővel, lassabban lépnek szintet de nem egy helyben állnak.

A kettő ég és föld:)

De komolyan neked mi bajod van velük? Ezer másik dologban lehet a játékban sikeres az ember nem csak bajnokin.
De ha vú-ban se találod meg a helyed akkor veled baj van de komolyan
V5 Smaragd Tanács
V6 A Galaxis Őrzői
V3 Kings of Dawn
V2 Martalócok
Pontszám: 8.77
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7670. hozzászólás - 2015.12.19. 21:55:46 (Válasz Lord Domi #7666 hozzászólására.)
Értelmes választ akarsz?
Nincs olyan, hogy pók kaszt. A játékosok nagy többsége arra hajt, hogy minél jobb LE/Tp arányt érjen el a játékban. Ezeknek a játékosoknak egy töredéke játszik olyan szélsőséges módon, hogy akár több éven keresztül is ugyan azon a szinten marad.
A pénzen nem tudom mit értesz. Ezek a karakterek minimális bevételt hoznak a játéknak, és a játékvezetés már rég éhenhalt volna, ha a pókoktól várták volna, hogy eltartsák őket.

A tanácsom az, hogy kezdj el végre játszani, mert ha 4 év alatt csak 32 szintig jutottál, akkor fogalmad sincs a játékról. Hidd el, rá fogsz jönni hogy mennyi baromságot hordtál itt össze hónapokon át.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.57
kedvelt tagDoomlord117147Nő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7671. hozzászólás - 2015.12.20. 12:21:10
Ariel.Voltam már jó magasan.
Az elmúlt 1 év 100 fölötti dolgait csak olvastam,azokkal nem vagyok 100%ig biztos,de a témám a 30 alatt.

Amit kérek és követelek,egyálltalán nem értelmetlen.
A 0 TP tőrlésével javítani lehet a Multizás problémáján.Jól írtad a játék lényegét azaz TP/LÉ,ezt azonban meg öli a 0TP egy rakat táppal.Ez egyértelmű szerintem.
Lassan haladjon aki akar,de ez ne járjon túlzott előnnyel.
A multizást elősegíti az,hogy nem lépi a szinteket.
Ha gondolod privátba le írom mire gondolok,azaz mi a multizás alapszabálya.
Erről is írtam,de nem írtam le mindent,mert nem célom,hogy bárkit is erre sarkaljak.Aki csak azt követi,megfogható.
---
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7672. hozzászólás - 2015.12.20. 12:39:50 (Válasz Doomlord117147 #7671 hozzászólására.)
Mi történik, ha holnaptól minden LE, és TÖ mellé hirtelen TP is jár? Szerintem semmi. Akkor sem történik semmi, ha a pókok holmaptól törlődnek a játékból.
A játékosok nagyon kis hányada nyer bajnoki viadalt, és általában mindig ugyan azok. Ez így van a játék kezdete óta, amikor még senki nem toporgott évekig egy kategóriában. A helyzet akkor sem változna, ha tiszta lappal, több tp-vel indulna minden újra.
Az első 30 szint irreleváns, gyorsan át lehet menni rajta, és akinek azért megy el a kedve a játéktól, mert nem tudott az első 30 szinten bajnokit nyerni, annak jó eséllyel később sem lesz motivációja. Bajnokit a játékosok pár százaléka nyer, ilyen alapon mondenki másnak törölni kéne.

De ez a téma már borzalmasan unalmas, támogatókra itt nem fogsz találni, és nem azért, mert mindenkinek az az érdeke, hogy a pókok jól érezzék magukat, hanem mert az egész változtatásnak semmi értelme és csak a fejlesztési időt viszi el más, hasznos dolgoktól.
A hozzászólást Ariel módosította 2015.12.20. 12:40:51-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.05
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7673. hozzászólás - 2015.12.20. 15:10:53 (Válasz Ariel #7672 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2015.12.20. 12:39:50
Az első 30 szint irreleváns, gyorsan át lehet menni rajta, és akinek azért megy el a kedve a játéktól, mert nem tudott az első 30 szinten bajnokit nyerni, annak jó eséllyel később sem lesz motivációja. Bajnokit a játékosok pár százaléka nyer, ilyen alapon mondenki másnak törölni kéne


Hát ez meg cáfolom nekem igenis van motivációm sőt igaz hogy örök második vagyok de épp egy karnyújtásnyival maradtam le többször is a bajnokiról mert a kibeb...ott randomnak olyan kedve volt. De ettől még igyekszem!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 7.39
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7674. hozzászólás - 2015.12.20. 15:32:43 (Válasz Amnael #7673 hozzászólására.)
Nem engem cáfolsz, hanem azt az állítást, hogy a legyőzhetetlen pókok miatt töröl mindenki, és ezért nincsenek új játékosok.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.15
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7675. hozzászólás - 2015.12.21. 09:06:30
Ősi templompálcát nem lehetne 4:1 arányban átváltani "sima" templomi pálcára?
Gyakorlatilag SOHA nem fogom használni (és vagyunk így ezzel jó páran szerintem)!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.97
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7676. hozzászólás - 2015.12.21. 10:18:24 (Válasz Alendaar #7675 hozzászólására.)
+1
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.46
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
534 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7677. hozzászólás - 2015.12.21. 10:21:19 (Válasz Alendaar #7675 hozzászólására.)
jaja, még alacsony szinten sem...igazából az árát tekintve 2:1ben kellene váltani.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.70
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7678. hozzászólás - 2015.12.21. 11:04:17 (Válasz Emishi #7677 hozzászólására.)
Én nem vagyok semmi jónak elrontója, de gyakorlatilag nagyon drága és használhatatlan annak, aki tolja a játékot!
Ráadásul pont ezeknek a játékosoknak gyűlik... :/
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.43
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
534 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7679. hozzászólás - 2015.12.21. 11:51:48 (Válasz Alendaar #7678 hozzászólására.)
Nekem is van mar 6 db, cirka 1.5 honp alatt. Nagyjabol egy arban van a 2, nem? Egyebkent meg ki az aki egyaltalan hasznalja az osi palcat?
Szerintem ennyit senki nem aldoz templomra...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 9.50
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7680. hozzászólás - 2015.12.28. 07:56:14
Visszaolvastam az elmúlt 10 nap történéseit, csalásokat, sikereket, javaslatokat, érdekes volt, de amit hiányolok és javasolnék az az új fejlesztés kiegészítése:
Köszönjük a szövi küldi statisztikákat, remek lett csak jó lenne (szerintem) ha nem római számok 1-től 10-ig lennének az oszlopok fölött, hanem az adott küldetés neve.
A szövetség megoldhatja mindig más sorrendben is a 10 küldit, de a táblázat állandó sorrendű. Elég kellemetlen találgatni, nem is értem honnan jöttek a római számok és az miért egyszerűbb. És mi a zárójel(es szám) oka, jelentése? Van egyéb tudnivaló, magyarázat? Csak az én figyelmem kerülte el a leírás? Vagy csak nekem nem egyértelmű az egész?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.82
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!