Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1821. hozzászólás - 2010.05.18. 11:18:42
szerintemmeg ponthogy nagyon sok őskövet elverhet az aki megteheti mert őskőért itt minden megvhető már már majdhopgynem a játékosmult is...

szal lehet itt mazsolázni csak akinek nincs rá pénze vagy eléggé szétvan cincálva a karija az persze hogy nem fog költeni a játékra...én inkább aképp vélem hogy nagyon erős a mezőny és darálás van...ha nicns egy jó szövetséged vagy pár cimborád akkor széttépnek a erősebbek...

és mivel divat lett a kisszinten való pókosdi nemcsoda hogy sokaknak telelssz a puttonya ha látják hogy mekkora fenevadak olálkodnak már alacsonyabb szinten is...

a végzetúr egy jójáték sokkal összetettebb és komplexebb mint alegtöbb hozzá hasonló de pont emiatt van az hogy nehzebben is terjed a népek között mint amonjuk a GF játékai amik jóval eccerűbbek de pont ezért akárki aránylag nagyesélyekkel indulhat nekik(talán)

noh mind1...dejaz biztos hogy lehet nem a játékosoktól kéne várni hogy emebrket vonzanak be a játékba inkább a vezérkarnak kéne reklámolnia ezerrel...valami minőségibb kis animációval vagy bármivel mert az a piros és zöld kardos fickó ahogy összecsap az finoman szólva is nevetséges és nemhiszem hogy a látványuktól bárkit is elkap a harciláz...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.98
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1822. hozzászólás - 2010.05.18. 11:37:57
Amúgy honnan fogjátok azt szűrni, hogy más az ip címen regeljenek a kis "új" játékosok, holott azt sem tudjátok megnézni hogy Nagy Lajoséknál mért játszik az egész familía (12 gyerek, meg a szülők, meg a nagyszülők...) értem itt ezalatt azt hogy 20-an regelnek kiskarikkal, mert épp most fedezték fel, hogy van ez a végzetúr nevű játék nagyszerű világát...

Ha csak ennyi a lényeg elugrom Nagymuterhez és szólok a 10-emeletes házban hogy ahol van net regeljenek már be elég ha 5. szintre eljutnak utána törölhetik nyugodtan...aztán megyek tovább a másik 10-esig...

Ne már azért ez már nyhén spicces...idáig elfajulni a dolgok...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.05.18. 11:38:26-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.48
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1823. hozzászólás - 2010.05.18. 11:45:19
Ennyire döbbenetesen gáz lépést már csak végső kétségbeesésében szokott az ember elkövetni. Ez azt jelenti, hogy a játék hamarosan bedől? Akkor most már nem érdemes további őskövet venni arra a kis időre?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 3.91
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1824. hozzászólás - 2010.05.18. 12:59:01 (Válasz LanMaffia #1820 hozzászólására.)
Az őskőért gyorsítás biztos népszerű, bár nem vagyok biztos abban, hogy több őskő folyik be belőle mióta harmadára csökkent az ára. De emellett a VF majdhogynem felezte a felszerelésekből befolyó árakat. Sokat számít, hogy nem hetente veszel 40 őskőért tárgyakat, hanem csak kéthetente. Ráadásul a kereskedelem módosításával magas szinten eljön majd egy időszak, amikor a VF-es karakter csak 4 hetente vesz új tárgyat, mert csak két szintenként lesz újdonság a boltban. Aztán 100-as szint után nincsenek egyszerűen (lélekgyémánt nélkül) beszerezhető felszerelések az állatoknak. Még egy lehetőséggel kevesebb a vásárlásra.
Nagyon sok tárgynál van lélekgyémánt és őskő kombináció. Néha olyan érzésem van, hogy nem azért kerül minden ilyen bődületesen sok lélekgyémántba, mert akkora tápot jelentenének, hanem nehogy túl hamar elfogyjanak a tárgyak, és újakat kelljen csinálni. Csak a gyógyító pálca elterjedésével növelni lehetne az őskő bevételeket. De több százan nem jutnak még hozzá hónapokig, mert piszok sok LGY kell mindenhez.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.00
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1825. hozzászólás - 2010.05.18. 13:01:36 (Válasz Ariel #1824 hozzászólására.)
Na ez meg a másik, nekem most piszok sok LGYm van és nem tudom mire ellőni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.26
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1826. hozzászólás - 2010.05.18. 13:11:43 (Válasz LanMaffia #1825 hozzászólására.)
Az esetedben ezek szerint az hiányzik, hogy értelmes, őskőért vehető tárgy várjon a kufárnál, és máris bevételt termelnél a cégnek.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.67
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1827. hozzászólás - 2010.05.18. 13:41:08 (Válasz Prisma #1823 hozzászólására.)
Honnan veszed ezt a hülyeséget?
Pontszám: 3.31
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1828. hozzászólás - 2010.05.18. 13:45:01 (Válasz S0laris #1803 hozzászólására.)
Remélhetőleg kapásból kirúgnak onnan ha ezt megléped, ha nem, akkor eleve bukó az a játék mert nem képesek rendet tartani.

Egy cégtulajdonos és/vagy főnök kirúgással fenyegetőzve arra kényszeríti az alkalmazottakat, hogy regeljenek alá egy online játékba? Hány éves vagy, 10?
Pontszám: 2.85
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1829. hozzászólás - 2010.05.18. 13:58:17
Úgy látom néhányan túlkombinálják az ajánlási akciót. Ezt eredetileg az angol Doomlordra találtuk ki, játékosszerzés céljából természetesen, és előbb-utóbb a magyarra is be akartuk vezetni, ha már dolgoztunk vele. Ennek most jött el az ideje, a V5 indulása pont kapóra jön.
Kiskaput mindenhez lehet találni, de ha a jövőben valakiről kiderül, hogy a multikarakterei által jutott hozzá a kristályhoz, attól utólag is elvehetjük.
Pontszám: 9.55
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1830. hozzászólás - 2010.05.18. 14:00:01 (Válasz Ariel #1826 hozzászólására.)
igazából elég speciális játékstílust képviselek, nem érdekel a portyázás, így a legtöbb tárgy funkcionálisan használhatatlan. Szóval engem alapul venni nem lehet
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.35
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1831. hozzászólás - 2010.05.18. 14:01:14 (Válasz Baraty #1829 hozzászólására.)
Es aruld mar el, honnan derul ki ha egy rahedli jatekos szimplan megker havert, ismerost, hadd ne soroljam mar, es azok nehany nap alatt megcsinaljak az 5. szintu karikat, aztan elhuznak a francba? Ott lesz egy csomo hasznalatlan 5. szintu kari. Mert ismerve az itteni viszonyokat, ez lesz, nem is keves. Hol itt a multikarakterezes??
Pontszám: 6.23
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1832. hozzászólás - 2010.05.18. 14:22:40 (Válasz Kaboka #1831 hozzászólására.)
Ezzel nincsen gond... Úgy nem veszel rá senkit a játékra hogy "gyeremár játtszál már ezzel folyamatosan és vegyél követ is!"... Sokkal egyszerűbb ha úgy kéred meg, hogy segítsen neked (mert ezzel gyakorlatilag segít). Utána ha akarja abbahagyja, de engem pl ha megkérne valaki hogy regisztráljak és vigyek ki egy karaktert 5ösre tuti körülnéznék az oldalon. Így van rá esély hogy megtetszik neki a játék, és marad játszani, anélkül hogy kérted volna rá. Esetleg követ is vesz majd.
A problémát az jelenti, hogy időlegesen, csak ebből a (külső) forrásból megszerezhető, ennélfogva elég tápos jutalom jár mindezért. Hogyan fogják szűrni a proxy-s, netcafés, iskolábólregelő csalókat, ha még a szabad szemmel is jól látható multikat sem sikerül kiszűrni a sokat emlegetett algoritmusokkal?
Pontszám: 6.45
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1833. hozzászólás - 2010.05.18. 15:24:10 (Válasz Baraty #1829 hozzászólására.)
Inkabb azt mond meg hogy tudom azt a hulye piros szoveget leszedni onnan!
Pontszám: 6.62
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1834. hozzászólás - 2010.05.18. 15:30:42 (Válasz Endyr #1833 hozzászólására.)
Mondjuk az engem is érdekelne
Pontszám: 3.52
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1835. hozzászólás - 2010.05.18. 15:53:59 (Válasz Baraty #1829 hozzászólására.)
Nem a toborzással van baj, még csak nem is a kiskapuval, hanem a lebonyolítással, szerintem:) Ha a feltételeket és a jutalmazást "reálisabban" szabjátok ki, nem sok negatív visszhang lenne..
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.06
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1836. hozzászólás - 2010.05.18. 21:53:58
Baraty, ha később eleget siránkozunk akkor a portyagömbhöz és a többi relikviához hasonlóan ez is bekerül majd a megvásárolható relikviák közé? Mert ha igen akkor nem okoskodok tovább, hogy hogyan szerezzem meg!
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2010.05.18. 22:24:57-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.59
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1837. hozzászólás - 2010.05.18. 22:37:51
Lenne még 1 kérdésem ami nem volt számomra tiszta a fórumban és leírásban.

1. Mi a max szintje a relikviának 5/5 vagy 10/10 esetleg valami más?
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.59
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1838. hozzászólás - 2010.05.19. 22:48:27 (Válasz Ariel #1819 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.05.18. 11:05:43
Ugyan úgy megvesznek mindent, mint egy éve tették, de már sokkal ritkábban kerül erre sor

Nem, nem vesznek meg. Nem hiszem, hogy egyedül vagyok, ha azt mondom, hogy a tőletek látott tárgylistában szemezgettünk, és azokat a tárgyakat vesszük meg amik érdemi változást hoznak, nem a +3-5 tul számít. 66-os szinten csücsülök, 61-en a Végzetpenge volt az uccsó ősköves cucc. Kihagytam az Eltörlést, Mogua pajzsát például. Várom a 86-os varázspálcát és a kyorg szimbólumot. Ehhez képest a 60-as cuccoknál megvettem a Hóförgeteget, a 68-as köpenyt, a 63-as pajzsot, a 72-es Vámpírtőrre sem sajnáltam az őskövet, de amik utánna vannak, max az Eltörlés érte volna meg. A következő cucc a 89-es dimeniókifordítás és a 92-es Mentálerőd lesz, addig semmi érdemi ősköves cucc nincs számomra. És itt csak "sima" ősköves cuccról van szó, az LGY-s tárgyakat nem is említettem.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.14
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1839. hozzászólás - 2010.05.20. 08:53:23 (Válasz S0laris #1838 hozzászólására.)
Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam. Nem minden ősköves kacatra gondoltam, de a használható tárgyakat ugyan úgy megveszik, mint régebben. Az már megint más kérdés, hogy az ősköves tárgyak használhatósága több szinten keresztül is mélyponton van.
A főmágus látóköpenye után én sem vettem új páncélt kb 20 szinten keresztül, a Zu'lit pajzsa után sincs hónapokon keresztül használható ősköves pajzs.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.51
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1840. hozzászólás - 2010.05.25. 21:23:23
Lehetne valami olyasmit kitalálni, hogy listázva lássam azokat a támadóimat akik elvittek kamrába. Nekem az a problémám, hogy este amikor haza érek a melóból egyesével végig kell néznem az összes bekapott támadást és ki kell bogarásznom ki vitt el kínzókamrába. Ez sok időmet elveszi (kicsit többet mint az átöltözés). Aztán végig kell szántanom Őket, hogy kijöjjek a kamrából és csak utána tudok elkezdeni vadászni. A listázás egy kicsit megkönnyíteni a terepszemlét.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.82
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!