Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6801. hozzászólás - 2014.07.20. 19:46:34 (Válasz Fsanyi82 #6797 hozzászólására.)
Fsanyi82 ha már meg idéztél..Látom szürkeállományod le van fagyva a saját szintedre.Ezért nem akarod vagy a nagyképüségtől nem tudod értelmezni másnak írását.

Mert akár hiszed akár nem, az igaz lehet

Mert való igaz ilyen és hasoló idegeket borzoló beállitások léteznek

Próbálj már játéknak hasznos véleményt írni nem pedig kötekedést szítani..mert igencsak alacsony majdhogynem minuszos múveltség és gondolkodásu emberek ((bocs,hogy ember szóval feldicsérlek) élvezik ezeket

Ja és menj szemészetre mert a saját gerendáidat nem látod

És pussza arra az 5 éves gyerek szintű agyadra

Mehetsz Mklóshoz panaszra , attól még ez van ,,és mindenkinek üzenem csak az sértődik meg kinek nincs igaza
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.89
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6802. hozzászólás - 2014.07.20. 21:02:24 (Válasz Utolsó_Lovag #6801 hozzászólására.)
te akkora gyökér vagy , hogy ha nem volnál ki kéne találni

nem is értem miért vagy még engedve, hogy a fórumba írkálj

látom a napod nagyrészt azzal telik, hogy fórumot olvasol aztán keresed , hogy mibe tudsz belekötni , és arra teljesen értelmetlen hozzászólásokat generálsz amit rajtad kívül nagy ritkán ért meg bárki is.

amire válaszoltam és nem neked kedves csökkent képességű combora az az volt, hogy a a vadászzsákmánnyal kevesebb a le mint rendes vadászattal , na igen ha nem figyel az ember akkor a fentebb vázoltak miatt lehet kevesebb sőt drasztikusan kevesebb is a le.

A másik meg a platina volt

és az rád is áll ha szerinted a platina szemét és csak helyet fog a karidnál akkor te se vágod, hogy egy csomó tápot nulla ftos játékod mellett is meg tudsz szerezni vele..

A többit nem kommentálom , de az életben jobb ha messziről elkerülsz , mert ott nem vagyok ilyen nyugis ha beszól valaki

kieg:

És sehol nem idéztelek de főleg ebben a topicban nem egy mondatod sem

Talán kevesebbet kellene inni

jah és itt egyedül te kötekedsz ha még nem tűnt volna fel neked

Sikerült beállítanom, hogy az 5 pont alatti tagok hozzászólásait ne is lássam , így már lovag combora a te irományaid számomra rejtve lesznek itt a fórumban

végre
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2014.07.20. 21:10:52-kor
Pontszám: 6.73
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6803. hozzászólás - 2014.07.20. 21:39:33 (Válasz Fsanyi82 #6802 hozzászólására.)
Látod ez a baj, hogy csak ilyen stilusban tudsz írni,,Bár Magadból indulsz ki hát nem is várható más.

Jó lenne ha írások mondanivalóját meg értenéd..

Felhívnám figyelmedet Te kezted direkt kötekedni akarsz, ezért gusztustalan módon írsz olyat ami nem igazán értemes,,mint a mostaniból is ki tünik..

Tudod GERENDA ((ennyi zagyvaságot egy posztba

nem vagy te rokona utolsó lovagnak?

most már két trollunk van a fórumon ))) idézet tőlled mert kissé feledéken vagy --

TANÁCSOM JOBB HA CSENDBE MARADSZ és 1 pszihológust meglátogatsz.

ui:Az erőszakos lényed azért tör előre mert lényed tiltakozik ellened s nem tudsz ezért ember maradni

!!nem is értem miért vagy még engedve, hogy a fórumba írkálj --tölled iDÉZET --fasiszta módszer,,azok alkalmazzák kinek nics igaza, s elferdit más irányba terel vagy elnyom mert más eszköze nincs.

És szokd meg mások is itt vannak s lehet más véleményük amit KULKURÁLT MÓDON KÉNE MEGTÁRGYALNOD .



jAAAAAAAAAAAAAAA és kiemelném ((ha nem emlékeznél Én nem szóltam hozzád Te kezdted megent---akkor, hogy is van ez kit kéne ki tiltani --Aki nem fér a bőrébe s kezdi a teljesen felesleges emberhez nem méltó írásokkat köt bele másokba s utánna megsértődik

Ja szókincsed uncsi

Még 1 megjegyzés --most ,hogy szóba került vissza néztem --Te már régebben pár éve is belém kötöttél s másokba is lassan mindenkit a nem olvasom csoportba kell tenned.

Nem egyszerübb ha Törlöd magadat legalább a FÓRUMRÓL?????????????

SOKKAL KULTURÁLTABB LESZ, Nélküled

Na pusszantás
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.07.20. 22:53:59-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.92
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6804. hozzászólás - 2014.07.21. 07:11:26 (Válasz Utolsó_Lovag #6803 hozzászólására.)
Kicsi huszár!...nem.
Bohóchal!... nem.
Áhh megvan, Ucsó Lovag!
MIKÓ MÉSZ MÁN NYARALNI???
SZABIN VAGYOK ÉS SZERETNÉK PIHENNI.
Tedd meg, hogy nem jössz ide augusztusban.
A hozzászólást RoscoBorlo módosította 2014.07.21. 09:17:57-kor
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 9.42
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6805. hozzászólás - 2014.07.24. 16:44:34
Nem lehetne a végzet templomból végre kivenni a vegyél varázslatot?
Minden templom kéri,és már kezd unalmas lenni.
Ki kellene valamit találni helyette.
Bár lehet ezt nem ide kellene írni.
Vagy a használj el 5 eszenciát...ki lehetne egésziteni azzal hogy vagy csinálj egy megát,mert azért így csak megy a levesbe
A hozzászólást Turul77 módosította 2014.07.24. 16:47:31-kor
Pontszám: 6.74
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6806. hozzászólás - 2014.07.24. 17:19:24 (Válasz Turul77 #6805 hozzászólására.)
Venni egy varázslatot és eladni nem valami bonyi feladat. Nemhogy örülnél neki, hogy azt a mezőt "freeben" megoldhattad...

Az esszenciáknak meg pont az a lényegük, hogy "áldozz" valamit a mező megcsinálása érdekében.

Én a vadász/szerezz TP-t küldetéseket tartom unalmasnak, szinte mindig ki kell lőnöm őket dekivel...
Pontszám: 6.32
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6807. hozzászólás - 2014.07.29. 09:19:31
Szia MIKLÓS

Nem tudom kiben milyen érzést kellt , mikor Kristály Hordások be támadják az embert 15% alatt . Főleg mikor általuk inditott hárorú megy.


Tudom Ők rendelkeznek ezzel az unfair joggal , aminek a mai napig nem látom értelmét . Hacsak nem azért születtt , hogy ezzel is a játék élmény rombolódjon.

Remélem nem lenne nagy fáradság ezt
(( Kristályszív
Ellenfeleitek nem bújhatnak el előletek. A támadhatósági szinten belül bárkit támadhattok, életpont százaléktól függetlenül, de ha ti támadtok és győztök portyában, csak feleannyi lélekenergiát zsákmányoltok.)) kivenni.

Lenne még 1 kérésünk---Energiakristályosítót 35 szintig engeditek húzni ,,,,, Mi már elértük s javasolnánk , hogy 50 szint legyen a plafon.

Lovag
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.07.29. 09:28:31-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.90
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6808. hozzászólás - 2014.07.29. 09:58:28 (Válasz Utolsó_Lovag #6807 hozzászólására.)
Írd meg ÜSZ-re fejlesztési javaslatnak, hogy téged zavar hogy a KH betámad 15% alatt, valamint tedd hozzá, hogy biztos nem nagy fáradtság kivenni, és szerintem kedvedért módosítják. Ha gondolod esetleg szólok pár havernak, és írunk mi is ÜSZ-re, hogy tegyenek be egy kompenzációs csomagot neked.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.19
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6809. hozzászólás - 2014.07.29. 12:45:03


Kösziii

Mint prókátor tudsz eredményt elérni
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.07.29. 19:34:48-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.90
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6810. hozzászólás - 2014.07.29. 14:13:38 (Válasz Utolsó_Lovag #6807 hozzászólására.)
A Kristályszív marad - okkal van a játékban. A buta "AI"-nek ez az egyetlen előnye a játékosokkal szemben, enélkül túl egyszerű lenne túljárni az eszükön.

Emlékeim szerint az Energiakristályosító töltése már nem szerepel a BU feladatai között, ezért nem emeljük a szintjét sem
Pontszám: 7.58
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6811. hozzászólás - 2014.07.29. 14:35:34 (Válasz Miklós #6810 hozzászólására.)
A feladatok között szerepel, és mivel ősköves alternatívája van, ez arra sarkallhatja a szövetségeket, hogy ne építsék fel az épületet teljesen, ami kicsit kifordított a helyzetet eredményez. Persze gondolom a kiégett játékban tartása a cél, ahhoz pedig mindenképp jó dolog, ha nem nyeli a kristályosító. Így viszont érdemes meggondolni, hogy ne 10 kiégett építését, hanem "áldozását" kérje a feladat.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.99
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6812. hozzászólás - 2014.07.29. 15:53:33 (Válasz Offsboy #6811 hozzászólására.)
Igen, erre nem gondoltam, akkor a feladatot módosítjuk!
Pontszám: 7.65
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6813. hozzászólás - 2014.07.29. 16:39:18 (Válasz Miklós #6812 hozzászólására.)
Nagyszerű, bár ez utolsó lovag gondja volt, ha tudtam volna hogy ilyen hamar célba ér a dolog, akkor a szövetségi bajnokság mihamarabbi bevezetéséért pedáloztam volna.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.98
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6814. hozzászólás - 2014.07.29. 18:22:31 (Válasz Offsboy #6813 hozzászólására.)
Ezek után soha le nem mosod magadról a "bennfentes" címkét
Báró Samedi
Pontszám: 8.00
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6815. hozzászólás - 2014.07.29. 19:38:20




és mán megent nekem volt igazam
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.90
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6816. hozzászólás - 2014.07.29. 20:02:18 (Válasz Utolsó_Lovag #6815 hozzászólására.)
http://www.youtube.com/watch?v=wHx9VoVPLNg


Báró Samedi
Pontszám: 8.00
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6817. hozzászólás - 2014.07.29. 20:46:05
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.90
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6818. hozzászólás - 2014.07.29. 22:19:02 (Válasz Azazel #6814 hozzászólására.)
Nincs mit lemosnom, amikkel hatni lehet a játékvezetésre, úgy hívják: észérvek.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.98
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6819. hozzászólás - 2014.07.29. 22:52:08 (Válasz Offsboy #6818 hozzászólására.)
Maradjunk annyiban, hogy néha azzal is
Báró Samedi
Pontszám: 8.00
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6820. hozzászólás - 2014.08.01. 16:10:51
Dicsőség piramisa rangok:

Ősellenség - Csak akkor lehet használni, ha a tulajdonságösszeg szerinti toplistában az első vagy.
Mindentudó - Csak akkor lehet használni, ha a szakértelemösszeg szerinti toplistában az első vagy.
Evolúció csúcsa - Csak akkor lehet használni, ha a szint szerinti toplistában az első vagy.
Lélekrabló - Csak akkor lehet használni, ha a szerzett LE differencia szerinti toplistában az első vagy.

Egyszerre csak egy rangot használhatsz független attól, hogy hány toplistán vagy az első. A rangok továbbra sem adnak semmi bónuszt. Amennyiben az adott toplistán nem vagy első, de minden nálad erősebbnek van már egy rangja ezek közül, akkor is használhatod az adott rangot.
Pontszám: 6.86
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője