Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7041. hozzászólás - 2015.02.25. 22:10:18 (Válasz Azazel #7040 hozzászólására.)
Ja, ők navosok voltak? Kaptak a szocpolból pár hűségszilánkot meg megkínáltuk őket egy kupicával és mentek is tovább.

(miért van olyan érzésem hogy nem kezeljük kellő súllyal ezt a nyuggerproblémát? )
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2015.02.25. 22:10:50-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.06
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7042. hozzászólás - 2015.02.25. 22:51:10
Rostennek teljesen igaza van abban, hogy semmit sem csinálva is simán fel lehet hízlalni egy karaktert 1-2 év alatt, úgy, hogy a környezetét laposra veri. Az sem meglepő, hogy ki van borulva rajta, pár éve mindenki ki volt. A különbség csak annyi, hogy akik anno kiborultak, azok már vagy töröltek, vagy túlnőttek a pókokon és nem izgatja őket többé a téma. De az a szomorú valóság, hogy 1-2 kivételtől eltekintve már senki nem ad hangot ennek a problémának, ami szimplán csak annak a jele, hogy milyen minimális a játékos utánpótlás... Mert hát nem a pókok tűntek el, hanem a legyek...
A hozzászólást Ariel módosította 2015.02.25. 22:52:52-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.82
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7043. hozzászólás - 2015.02.25. 23:32:35 (Válasz Ariel #7042 hozzászólására.)
Igazából, azt nem látom, miért baj, ha valaki az átlag játékosoknál nagyságrendekkel több pénz helyett, az átlagjátékosoknál nagyságrendekkel több időt, és unalmat, számolgatást felhasználva lesz " legyőzhetetlen".Aki havonta egy fél zsiguli árát betolva királykodik, az miért "jobbcsávó"?
Ráadásul a pokot idővel lehagyják, a milliomoscsemete viszont bátran megy előre, veled lesz mindig.

Én is nagyon utáltam, amikor olyanok döngöltek a földbe, akik ellen a világon semmi esélyem sem volt, de megtanultam elkerülni őket. A játék szabályai lehetővé teszik, hogy így játsszanak.Találtak egy alternatívát, amivel elérték, hogy bárkit, bármikor lenyomnak. Az igazi hiba az volt, amikor sikerült elérniük, hogy az egyetlen hatékony védekezést (illetve inkább visszavágást)a taktikájuk ellen, semlegesíthessék.
Ha a Preventizé nem létezne, nem létezne a pokmizéria sem. Ez pedig még mindig megoldható lenne, csak épp igen komoly lobbi van mellette, nevetséges, de elsőre komolynak tűnő érvekkel.
Mindettől függetlenül, szerintem ez az ügy, jóval nagyobbra van fújva, mint amekkora valójában. Lehet azt mondani, hogy emiatt nem maradnak új játékosok, de ha ez igaz, akkor a pokok kihalnak, mert nem lesz kit lerabolgatni, önmagát szünteti meg a probléma.
Báró Samedi
Pontszám: 8.80
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7044. hozzászólás - 2015.02.25. 23:53:54 (Válasz Azazel #7043 hozzászólására.)
Soha nem voltam pók, de a previ nem volt hülyeség. Akkoriban ugyanis sajnos teljesen mindennapossá kezdett válni, hogy ha egyeseket bárki akár egyetlen egyszer is meg mert támadni, akkor aztán napokon keresztül jöttek a TP-tömő támadások nulla LE-vel, volt nem egy olyan karakter aki direkt emiatt maxolta a kontinuumot, és még gyógyitalozni sem volt rest, hogy óránként tömhessen bárkit. Csak mert kapott egyetlen támadást, amikor még az se biztos hogy extra összeggel lerabolták.
Nem a pókok miatt kellett, nem azért sírták ki, hogy a rivális ne tudja őket feljebbütni egy kategóriával bajnoki előtt. Hanem mert olyan mértékben elharapódzó védekezési mód lett, ami már a normális átlagkarakterek játékát is veszélyeztette.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.07
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7045. hozzászólás - 2015.02.26. 00:07:57 (Válasz Lanmandragoran #7044 hozzászólására.)
Valahogy nehezen tudom elképzelni, a többszáz kamikaze karaktert, akik komoly ok nélkül,huzamosabb időn keresztül hülyére veretik magukat.
Abban az esetben valószerű a dolog, ha az ilyen tömőkarik nagy része, másodlagos, eleve farmnak regisztrált karakter.(és mégis a konkurencia "feljebbtömése" volt a cél)

De még ha valóban így is volt, ez működhetett visszafelé is, akit megszórtak, visszaadhatta a kölcsönt. Beállt volna a status quo, " ha te ledobod az atomot, ledobom én is...".
Báró Samedi
Pontszám: 8.20
közkedveltBuildermannFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7046. hozzászólás - 2015.02.26. 01:11:43
Azert pokkent megvolt a pereventorixpikusz nelkuli idoszaknak is a varazsa, pedig anno igen kemenyen tomtek Ywgarrdot TP-vel (a 16 szintbol osszessegeben legalabb az utolso 2,5 szintnyi TP abbol szarmazott). Ugyanis a tomo karakterek nagy resze a leveretest -es tomest- kovetoen elment vadaszni szepen. Meg szamolni sem kellett szinte az idealis tamadas idopontjahoz. Tobbnyire boven 1000 LE/TP feletti rablasokat eredmenyezett.

A Rosten altal feszegetett problema letezeset szerintem senki sem kerdojelezi meg.
(Itt azert megallok egy gondolat erejeig, mert regebben pok letemre ha vvalaki normalis hangvitelu levelet irt, akkor azt nem tamadtam tobbet. De olyan is surun elofordult, hogy tobb idot toltottem tanacsot ado levelek megirasaval, mint celpontkeresessel. Tulzas nelkul allithatom, legalabb 50 (de szerintem siman 100 felett is van ez a szam) jatekost lattam el hasznos vedekezesi es karakterfejlesztesi tanacsokkal, es karakterenkent nem egy olyan levelet irtam, ahol uj uzenetben kellett befejezni az eredeti levelet, mert a veget lecsapta a rendszer az uzenet hossza miatt...)
A problema azzal van, hogy Rosten azt allitja, hogy a kennel+katakomba kombo, es az ingyen husegbonusz+szerencsekerek (stb.) az, ami ilyen csunyan eltorzitja a kepet. Holott ez egy klasszikus ertelemben vett pok karakter felepitesenek igen elenyeszo reszet kepezi. Amitol az ilyen karakterek erosek, az a hatalmas LE/TP-beli kulonbseg amit elernek a jatekstilusukkal. Vagy vegyuk a penzert veheto tapokat. Azokhoz merten a fenti kombinacio porszem a sivatagban. Ha nem csak a sajat helyzetet es kornyezetet venne alapul, akkor lehet jobban meglatna mindezt.

Ha mar felmerult Rosten neve, megtisztelem/lek azzal, hogy direkt hozza(d) is szolok. Tobbszor emlited, hogy mindenki csak kritizal, nem latja az altalad felvazolt problemat, es nem az erdemi reszre reagal. Ha figyelemmel kovetted a hsz-eidre erkezo reakciokat/visszaolvasol latod, hogy tenyekkel, ervekkel szembesitettelek nem egy alkalommal. Ezekre nem reagaltal/elfelejtettel reagalni, pedig adatokkal alatamasztva voltak leirva a fentebb hivatkozott aranyok. Gondolom ezt masok is eszrevettek, lehet az ilyesmik is kozrejatszanak a szemelyeskedo/gunyolodo hangvitelu reakciokban, amiket olykor a hsz-edire kapsz.
Pontszám: 9.57
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7047. hozzászólás - 2015.02.26. 07:34:56 (Válasz Azazel #7043 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2015.02.25. 23:32:35
Igazából, azt nem látom, miért baj, ha valaki az átlag játékosoknál nagyságrendekkel több pénz helyett, az átlagjátékosoknál nagyságrendekkel több időt, és unalmat, számolgatást felhasználva lesz " legyőzhetetlen".Aki havonta egy fél zsiguli árát betolva királykodik, az miért "jobbcsávó"?


Attól, hogy talicskával hordod a pénzt a játékba, még ugyan úgy laposra fognak verni. Kevés pénzből, de ésszel fejlesztett karakter simán lehet boldogulni és bajnokikat nyerni.
De ha az alsó 50-60 szint tele van évek óta nem mozduló pókokkal, VF-en hízott karakterekkel, akkor a normál tempóban játszó új játékos kedvét igencsak el tudja venni. Ha nem látja át a helyzetet, és nem tudja, hogy mitől akkorák ezek a karakterek amekkorák, hogy idővel meg fog szabadulni tőlük, akkor könnyen elmegy a kedve az egésztől, vagy épp csalást kiált.
Kíváncsi lennék, hogy mondjuk V1-en az elmúlt két évben hány új játékos regisztrált, és közülük hányan játszanak még napi szinten. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy a pókok miatt nincsenek új játékosok, de azt igen, hogy ez az egyik összetevője a problémának.
Ha pedig több a törlő játékos, mint az új, akkor nem kell csodálkozni, hogy drágul a játék és egyre több lehetőség van arra, hogy talicskával hordd a pénzt a karakteredbe.
A hozzászólást Ariel módosította 2015.02.26. 07:40:32-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.05
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7048. hozzászólás - 2015.02.26. 08:15:14
Ha mást nem ért el a srác az ámokfutásával, mint ezt az utóbbi féltucat hozzászólást, már volt értelme.
Pontszám: 8.12
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7049. hozzászólás - 2015.02.26. 13:13:25 (Válasz Ariel #7047 hozzászólására.)
Nem vitatom, az igazadat, megoldásnak mit javasolsz? Kötelező szintlépés kvótát? Extra tp.-t, ha valaki már túl régóta ül egy szinten? Két évnél régebbi karakterek automatikus törlését, ha nincs legalább x szintű?
Báró Samedi
Pontszám: 8.20
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7050. hozzászólás - 2015.02.26. 13:17:53
Gondolkodtam megoldáson, de arra jutottam, hogy nincs.
Minden világon, ütőtávban, bajnoki kategóriában és szinten megvannak a bebetonozott "királyok" akik ha abba nem hagyják a játékot vagy legalábbis azt a színvonalat amivel a környezetük csúcsragadózójává váltak, akkor nincs esélye másnak érvényesülni - ez nem azt jelenti, hogy nem érhetnek el eredményt, csak azt nem amire igényt tart(anak) az adott környezet topkaraktere(i).
És ez mindenhol így van, nem csak 60. szint alatt, ugyanúgy 1-től 230+ szintekig, nem tudom hol a tető az 5 világból.
És valljuk be, senki nem akar önként lemondani a hegemóniájáról "csak" azért, hogy más is kipróbálhassa.

Nem állítom, hogy ez mindenek felett álló igazság, de talán közel áll hozzá.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.94
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7051. hozzászólás - 2015.02.26. 13:42:20 (Válasz Quellon #7050 hozzászólására.)
Az új világ lehetett volna a megoldás. De mivel a régi szabályokkal, a régi hibákkal indult, nem lett az. Megmaradtak, sőt szaporodtak a poknevelési lehetőségek. Meg kellett volna szüntetni a kereskedelem szakit, az állatok elérhető szintjét a karakter szintjének függvényében korlátozni, az egy portyából, vadászatból szerezhető LÉ mennyiségét szinttől függően maximalizálni,Preventet kivenni( ), a szakértelmek elérhető szintjét karakterszinthez is kötni, ugyanabban a kategóriában mindenki csak egyszer indulhasson Bajnokin, bármely módon szerezhető tulajdonség/szakértelem "pluszokat" karakterszinttől függően maximalizálni.....hirtelen ennyi jut eszembe.
Báró Samedi
Pontszám: 7.13
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7052. hozzászólás - 2015.02.26. 14:12:04 (Válasz Azazel #7051 hozzászólására.)
Magyarán mindenben ugyanannyit érhetne el mindenki adott szinten? Az elért szint lenne az egyetlen mértékegység?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.94
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7053. hozzászólás - 2015.02.26. 14:52:26 (Válasz Azazel #7051 hozzászólására.)
Mi lenne a különbség a karakterek között?
Pontszám: 8.63
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7054. hozzászólás - 2015.02.26. 15:13:10 (Válasz Kondor76 #7053 hozzászólására.)
Az egyenlő mértékben megszerezhető erőforrások, bónuszok elosztásában, a szintlépések időzítésében.Tudom, ez most szentségtörésnek tűnik, a jelenlegi rendszerben nevelkedve, de szinte minden hasonló játék valahogy így működik,Pl. a Tf.-is, ahol azért van rendesen különbség a karakterek között.Szerintem egy ilyen hetes világra sokkal szivesebben regelnének a régi rókák is, kipróbálni magukat egy "kifordított" környezetben, mint amennyire egy újabb v5-re regeltek, a "kötelező" fétis miatt.

Drasztikus változás, de vagy akarunk megoldást, vagy csak szipogni akarunk...

Mondok egy példát:

Mondjuk 10. szinten, a tulbónuszaid összege lehet max. 100. Mire teszed? Erőre, támadásra, iq-ra??Hogyan osztod el?
A hozzászólást Azazel módosította 2015.02.26. 15:16:40-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.20
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7055. hozzászólás - 2015.02.26. 15:21:35
Rendben van mesterurak 100.szint felett.Ugyan már párszor össze foglaltam,de Inteligenciátok ennek értelmezését eddig nem tette lehetővé.
Ahányszor ezt le írtam,már egy GYPés is fel fogta volna,de ő a problémára koncentrált volna,ti eddig ezzel nem tudtatok foglalkozni,mert csak és kizárólag gúnyolódással voltatok elfoglalva.

Verseny szerveren nincsenek nyugdíjasok,mert nem kifizetődő,hisz jutalom azoknak jár akik tepernek.Az,hogy már vagy vagy 30.szintű és elő jössz nekem azzal,hogy szinte el érted azt amit más,már 17.szinten meg egy másik levelet meg érne,de nem fárasztom magam.

Mit nevezek szocpolnak?
A szocpol az ami jutalom 0 TPért.
Borzalmas bonyolult lehet ezt kitalálni.Bizonyos kisebbségek sajátossága,hogy a semmitevésért képesek komoly pénzt szakítani a demokrata rendszerekben"Talán így érthetőbb a megfogalmazás".

TEHÁT 0 TPért járó jutalmak:
-Napi rutin.Mindenkinek jár,de ha valaki 1 évig nem lép szintet,az bizony fedezi platina,őskő mennyiségét maximálisan.
-Mini eventek hűség és platina váltása.Igen jelentős csatlóskristály bevétel éves szinten azonos szinten.
-Bajnoki nyugdíjas Torna.LÉ bevétel + ingyen tulajdonság pontok.
-Kennel.Évi 1 Xenon betankolt állatállomány korlátlan felkennelezése,hisz a morál megszűnt létezni a katakombának köszönhetően.A morál nem igényel se szakértelmet,se állateledelt.
"Egy loser se firtassa a Xeno nem TP,mert itt a kennelezésről írok,ami NEM KERÜL TPbe,de sokszorozza az állat értékét.
-Napi rutinban platináért vásárolható templomkristály.Évi akár 5-8* mennyiségű összeszedhető egy normál játékoshoz képest.+Szintén mini események.
"Nekem 14.szinten volt 4 állatom,16.szinten 5,20.szinten 7 állatom." Kiképzés minden állatnak szinted ad,tehát sajtoló értékük jelentős növelését jelenti,illetve csatlósuk magasabb szinten születik.Harcoló állatuk elnyelése pedig néha nagyobb,mint egy normál játékos maximális sebzése.

EZZEL NEM LEHET FELVENNI A VERSENYT.Aki így játszik meg nem okos,nem profi,de a bőre és haja sötét a szememben
Aki nem fogja fel,az pedig mennyen közmunkásnak és vegye át Viktorunk közmunkás tankönyvét.Sokat tanulhat belőle
Pontszám: 5.17
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7056. hozzászólás - 2015.02.26. 15:46:49 (Válasz Rosten #7055 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35
Rendben van mesterurak 100.szint felett.Ugyan már párszor össze foglaltam,de Inteligenciátok ennek értelmezését eddig nem tette lehetővé.

Nemár, hogy tényleg egy L-el fröcsögsz az inteLigenciáról.
Ez igen, már a rasszizmus is helyett kapott a költői képedben, gratulálok.

Most pedig jöhet a reakció, hogy csakahelyesírásbatudtokbelekötnimertsemmiheznemértetek.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.97
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7057. hozzászólás - 2015.02.26. 15:55:00 (Válasz Rosten #7055 hozzászólására.)
TEHÁT 0 TPért járó jutalmak:
-Napi rutin.Mindenkinek jár,de ha valaki 1 évig nem lép szintet,az bizony fedezi platina,őskő mennyiségét maximálisan.
-Mini eventek hűség és platina váltása.Igen jelentős csatlóskristály bevétel éves szinten azonos szinten.
-Bajnoki nyugdíjas Torna.LÉ bevétel + ingyen tulajdonság pontok.
-Kennel.Évi 1 Xenon betankolt állatállomány korlátlan felkennelezése,hisz a morál megszűnt létezni a katakombának köszönhetően.A morál nem igényel se szakértelmet,se állateledelt.
"Egy loser se firtassa a Xeno nem TP,mert itt a kennelezésről írok,ami NEM KERÜL TPbe,de sokszorozza az állat értékét.
-Napi rutinban platináért vásárolható templomkristály.Évi akár 5-8* mennyiségű összeszedhető egy normál játékoshoz képest.+Szintén mini események.
"Nekem 14.szinten volt 4 állatom,16.szinten 5,20.szinten 7 állatom." Kiképzés minden állatnak szinted ad,tehát sajtoló értékük jelentős növelését jelenti,illetve csatlósuk magasabb szinten születik.Harcoló állatuk elnyelése pedig néha nagyobb,mint egy normál játékos maximális sebzése.


Feltéve hogy ez mind így igaz, ezek közül melyik az, amelyik nem elérhető bárki számára?
Ha valaki így tolja,mikor élvezi a felhalmozott javakat, ha sosem játszik, csak ül a katában?
Ha így tolja, mennyi ideig marad bárki is az ütőtávjában?
Ki a fenét zavar, ha naponta egyszer megüti egy ilyen killmachine?( többször biztos nem, mert akkor bukik az évi 1-2 szintlépés ugye)
Báró Samedi
Pontszám: 8.80
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7058. hozzászólás - 2015.02.26. 19:35:16 (Válasz Rosten #7055 hozzászólására.)
Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35
Az,hogy már vagy vagy 30.szintű és elő jössz nekem azzal,hogy szinte el érted azt amit más,már 17.szinten meg egy másik levelet meg érne,de nem fárasztom magam.


Az a baj, hogy nem magadat fárasztod hanem minket. Ha értelmeznéd is amit olvasol, nem csak fröcsögnéd az idiótaságaidat, akkor talán fel is fognád mit írtam. Nem arról beszéltem, hogy 30. szintre sikerült elérnem amit nekik 17-re. Hanem hogy néhány hónap aktív játékkal el lehet érni ugyanazokat a csatlós/állatbónuszokat portyából(szb-ből), amit ők két év alatt malmoztak össze.
Ha nem pörgetném a küldetéseket, nem templomoznék, vadásznék, feladatoznék, (játszanék) én sem lennék több 18-20. szintűnél, és ugyanezek a bónuszok akkor is meglennének. Nem kennelből, portyából. Pedig nekem még Xeno eventem sem volt (ami EH nélkül egyébként a legtutibb 0tp-s állatfejlesztés). Akkor hol az a nagy kennel adta előny?

Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35

Mit nevezek szocpolnak?
A szocpol az ami jutalom 0 TPért.
Borzalmas bonyolult lehet ezt kitalálni.Bizonyos kisebbségek sajátossága,hogy a semmitevésért képesek komoly pénzt szakítani a demokrata rendszerekben"Talán így érthetőbb a megfogalmazás".


Ebben a játékban tudod mi a jutalom? A sokezres rablások 1-2 TP-ért. Nem azért ülnek egy helyben, hogy begyűjtsék a sok-sok "extra" jutalmat, hanem hogy ilyeneket raboljanak. És mivel mást nem csinálnak, sokszor csak 100-150 csatánként lépnek szintet. Viszont így egy-egy szinten sokszorosát szedik össze annak a LE-nek, amit egy átlag játékos. Hülye lesz közben kennelbe küldeni az állatát, meg katakombázni, azzal csak magát GYENGÍTI.

Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35

TEHÁT 0 TPért járó jutalmak:
-Napi rutin.Mindenkinek jár,de ha valaki 1 évig nem lép szintet,az bizony fedezi platina,őskő mennyiségét maximálisan.

Ha nem lép szintet, az őskő költsége nulla, azt napi rutin nélkül is fedezni tudja, a platinát pedig ugyanannyit kap mint mindenki más, és ugyanannyit tud költeni mint mindenki más. Tök mindegy lép-e szintet vagy sem, nincs belőle előnye.

Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35

-Mini eventek hűség és platina váltása.Igen jelentős csatlóskristály bevétel éves szinten azonos szinten.

Taníts meg kérlek, ha nem játszik valaki, akkor hogy tud minieventekből jelentős bevételt szerezni? Ráadásul alacsony szinten, ahol a feladatok fele el sem érhető? No meg minieventek alig több mint fél éve vannak, ne magyarázd velük egy 2+ éves karakter erejét.

Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35

-Bajnoki nyugdíjas Torna.LÉ bevétel + ingyen tulajdonság pontok.

Bajnokit csak akkor nyer valaki, ha már kiemelkedik a környezetéből, addig nincs ingyen tul, LE-t meg megintcsak MINDENKI kap érte. Arról nem is beszélve, hogy olyan marginális mennyiség a részvétel jutalma, hogy úgy 2 havonta lehet egyet növelni belőle a legkisebb tulajdonságon.

Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35

-Kennel.Évi 1 Xenon betankolt állatállomány korlátlan felkennelezése,hisz a morál megszűnt létezni a katakombának köszönhetően.A morál nem igényel se szakértelmet,se állateledelt.
"Egy loser se firtassa a Xeno nem TP,mert itt a kennelezésről írok,ami NEM KERÜL TPbe,de sokszorozza az állat értékét.

Ebben még lenne is némi logika, leszámítva, hogy az általad kifogásolt karik egyikének egyáltalán NINCS kennele, meg hogy már párszor levezették neked, fizikai képtelenség kennelben ennyi idő alatt akkorára hízlalni egy állatot amekkorák miatt panaszkodsz.

Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35

-Napi rutinban platináért vásárolható templomkristály.Évi akár 5-8* mennyiségű összeszedhető egy normál játékoshoz képest.+Szintén mini események.

A normál játékos pontosan ugyanannyiszor tudja megvenni napi ajánlatból a templomkristályt/csatlóskristályt, mint aki egy helyben ül. Sőt, mivel a normál játékos feltehetően templomozik is, éves szinten jóval többet szed össze, nem csak azt a pár darabot ami havi egyszer feltűnik ajánlatban. Aki nem játszik, az mini eventben még mindig nem tud jutalmakat gyűjteni.
Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35

"Nekem 14.szinten volt 4 állatom,16.szinten 5,20.szinten 7 állatom." Kiképzés minden állatnak szinted ad,tehát sajtoló értékük jelentős növelését jelenti,illetve csatlósuk magasabb szinten születik.Harcoló állatuk elnyelése pedig néha nagyobb,mint egy normál játékos maximális sebzése.

Nem az a lényeg hány állatod van. Sőt, alacsony szinten, rövid távon minél több állatot tartasz, annál jobban gyengíted magad, mert ahelyett hogy egy állat kapna minden tp-t, többet fejlesztesz egyszerre, ezáltal sokkal lassabban fejlődnek.

Idézet: Rosten - 2015.02.26. 15:21:35

EZZEL NEM LEHET FELVENNI A VERSENYT.Aki így játszik meg nem okos,nem profi,de a bőre és haja sötét a szememben

Nem értem mi a bajod a négerekkel, de hogy a sötét az te vagy, az garantált.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 9.36
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7059. hozzászólás - 2015.02.27. 08:52:49
Feltéve hogy ez mind így igaz, ezek közül melyik az, amelyik nem elérhető bárki számára?
Ha valaki így tolja,mikor élvezi a felhalmozott javakat, ha sosem játszik, csak ül a katában?
Ha így tolja, mennyi ideig marad bárki is az ütőtávjában?
Ki a fenét zavar, ha naponta egyszer megüti egy ilyen killmachine?( többször biztos nem, mert akkor bukik az évi 1-2 szintlépés ugye)

Mi nem igaz belőle szerinted?
1 xeno event évente.Ha lenne játék le írás kottára le írnám mit lehet ki hozni 1 db Xeno eventből.
A katakombás kérdésed "egyes".Nem hiszem,hogy olyan ostoba vagy mint a másik 10 mester aki ezzel jön.A válasz az,hogy csak akkor lép be,ha állata morálja 0esik.Kap 1 db állateledelt,majd a katakombában kennelezi 1 db szintet és kilép.
Ha 0TPéből játszik,hol érdekli az ütőtáv?
Ki a fenét zavar,hogy minden bajnoki szinten van egy ilyen? Pl engem.Ezért hívom Bajnoki nyugdíjas tornának.
Pontszám: 5.21
fórumozóRostenFérfi
Végzetúr poronty
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
7060. hozzászólás - 2015.02.27. 09:32:31 (Válasz Lanmandragoran #7058 hozzászólására.)
Ebben a játékban tudod mi a jutalom? A sokezres rablások 1-2 TP-ért. Nem azért ülnek egy helyben, hogy begyűjtsék a sok-sok "extra" jutalmat, hanem hogy ilyeneket raboljanak. És mivel mást nem csinálnak, sokszor csak 100-150 csatánként lépnek szintet. Viszont így egy-egy szinten sokszorosát szedik össze annak a LE-nek, amit egy átlag játékos. Hülye lesz közben kennelbe küldeni az állatát, meg katakombázni, azzal csak magát GYENGÍTI.

Alacsony szinten ilyen nincs,csak azoknak akik elötte be lépnek a támadott accba.Nézd meg a Break_SOS barátod is.Nem fejlődik,mert már lusta accokat gyártani.Már ő is 0 TPből játszik.

Fröcsögni te szoktál.MI OLYAN BONYOLULT AZON,HOGY 0 TPÉBŐL SZARRÁ LEHET GYÚRNI A KARAKTEREK? GYPés fröcsögő mester.

"Ha nem pörgetném a küldetéseket, nem templomoznék, vadásznék, feladatoznék, (játszanék) én sem lennék több 18-20. szintűnél"
Ez ért meg egy levelezést.20.szinten én közelebb állok az általa el ért eredményhez.2 állatom 50.szintű,csatlósom 60 és van 24 csatlóskristály betárazva.A válaszod egyes.Ha nincs eszed felfogni mi különbség egy 30-40.szintű és egy 17.szintű között,fröcsögi az életbe nem magyarázok el semmit,hisz egy GYPést tehetségesebb eben a játékban mint te.Bajnoki viadalt nem mindegy,hogy 17.szinten vagy 40.szinten vívod.Ettől legyőzhetetlen!!!
2 hetente le ver mindenkit a szintjén,ezért csinálja minden bajnoki szintre jutó 0 Tpés játékos.

"Ha nem lép szintet, az őskő költsége nulla, azt napi rutin nélkül is fedezni tudja, a platinát pedig ugyanannyit kap mint mindenki más, és ugyanannyit tud költeni mint mindenki más. Tök mindegy lép-e szintet vagy sem, nincs belőle előnye."
Platina tárazható.Erre soha nem jönnél rá.Az őskő szintén,de ha túl sok van 0 TPéből elkezdi sütni a kutat.A válasz egyes.

"Taníts meg kérlek, ha nem játszik valaki, akkor hogy tud minieventekből jelentős bevételt szerezni? Ráadásul alacsony szinten, ahol a feladatok fele el sem érhető? No meg minieventek alig több mint fél éve vannak, ne magyarázd velük egy 2+ éves karakter erejét."
Ha el olvastad volna,hogy vált hűségszilánkot és platinát,majd vesz ÉP és Manna italokat amik kellenek a templomhoz,süti a kutat,vesz felszerelést,stb...+ami kell neki,megkapja az alacsony szinten elérhető jutalmak közel felét.Mert jól írtad,alacsony szinten csak vadászat és térkapuzás van ezen kívül.
A válasz egyes.

Bajnokit csak akkor nyer valaki, ha már kiemelkedik a környezetéből, addig nincs ingyen tul, LE-t meg megintcsak MINDENKI kap érte. Arról nem is beszélve, hogy olyan marginális mennyiség a részvétel jutalma, hogy úgy 2 havonta lehet egyet növelni belőle a legkisebb tulajdonságon.
Ha át nézted a medálait,rá jöhettél,hogy egy év alatt fel jutott 16-17.szintre,majd át ment 0TPébe és fél év alatt úgy ki gyúrta így magát,hogy azóta csak gyűjti a medálokat.
A válasz egyes.

"Ebben még lenne is némi logika, leszámítva, hogy az általad kifogásolt karik egyikének egyáltalán NINCS kennele, meg hogy már párszor levezették neked, fizikai képtelenség kennelben ennyi idő alatt akkorára hízlalni egy állatot amekkorák miatt panaszkodsz."
Sokszor le írták valóban a GYPés mesterek,de annyi esze egyiknek sincs,hogy 0 TPéből egy rakat templomkristályt és csatlóskristályt lehet ki hozni.A válasz egyes alá,mert direkt kiemeltem a kiképzést,csak a GYPés nem tud olvasni.
Kennel 17. ez neked a "nincs kennel".

"A normál játékos pontosan ugyanannyiszor tudja megvenni napi ajánlatból a templomkristályt/csatlóskristályt, mint aki egy helyben ül. Sőt, mivel a normál játékos feltehetően templomozik is, éves szinten jóval többet szed össze, nem csak azt a pár darabot ami havi egyszer feltűnik ajánlatban. Aki nem játszik, az mini eventben még mindig nem tud jutalmakat gyűjteni."
KÖNYÖRGÖM NÉZD MÁR ÁT A MINI EVENT FELADATÓKAT,UTÁNA FRÖCSÖGJ ILYEN CSACSISÁGOKAT!!!
A normál játékos egy év alatt lép 30-40 szintet.Ő egyet.Egy szintre minden jutalom * a karakter erejét.A válasz egyes alá!!!

Nem az a lényeg hány állatod van. Sőt, alacsony szinten, rövid távon minél több állatot tartasz, annál jobban gyengíted magad, mert ahelyett hogy egy állat kapna minden tp-t, többet fejlesztesz egyszerre, ezáltal sokkal lassabban fejlődnek.
A kennelben? Ez még egyes alát se érdemel.
3 állatom harcol egyszerre,de terv a 4 25.szintre.Oka a sebzés,de erre magadtól soha nem jönnél rá.Az állatokat amik küzdenek szintbe hozom,hisz én válogatom ki melyikkel SZBben harcolok.Azaz az elnyelésük azonos bajnoki viadalon.

"Nem értem mi a bajod a négerekkel, de hogy a sötét az te vagy, az garantált."
Romákra és a szocpolra gondoltam.Sok gyerek,sok lové,lázsd kennel.Te magad is tudod tudat alatt,ennyire az életben se lehetsz GYPés.
A válasz egyes alá.

VIKTORUNK KÖZMUNKÁS TANKÖNYVÉT NAGYON AJÁNLOM!!!!
A hozzászólást Rosten módosította 2015.02.27. 09:55:14-kor
Pontszám: 5.17
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője