Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2301. hozzászólás - 2010.07.09. 20:09:28 (Válasz Let. #2299 hozzászólására.)
Midon Miklos bejelentette, hogy a TF a jelenlegi modozataban kifutofelben van, es majd jon a TF Online modernizalva, sokan lealltak, illetve mig lo nincs a szamar is jo alapon elkezdtek VU-zni.. En is.. Na most azota is varjuk, hogy mikor lesz belole valami.... Egyelore helyette jon a Magia Mesterei.. De mi nem ilyen lovat akartunk... Szoval varunk tovabb, es remelunk...
Pontszám: 4.20
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2302. hozzászólás - 2010.07.09. 20:39:53 (Válasz Solina #2301 hozzászólására.)
sztem nincs kifutófélben a TF a mostani változatában sem, csak k...va drága!
Pontszám: 5.40
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2303. hozzászólás - 2010.07.09. 21:16:28
Őszinte leszek, nem olvastam el a 160 oldal hozzászólást. Biztos lesz olyan, amit ismétlés (lehet, hogy minden).

Új tárgyosztályok (nem egyszerre bevezetve):
-övek,
-csuklópántok,
-sisakok.

A kalandokhoz hasonló körítéssel, a kétfegyveres harc bevezetése. Teljesen külön fegyverosztállyal, szakikkal.
A hozzászólást Pörgönc módosította 2010.07.09. 21:17:42-kor
V3-Shifu
Pontszám: 2.14
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2304. hozzászólás - 2010.07.09. 21:30:29 (Válasz Pörgönc #2303 hozzászólására.)
Esélytelen. Még több cuccot kellene Miklósnak kitalálni, agyonterhelné a szervert meg hasonló okok miatt.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.17
kedvelt tagHellraiser84Férfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2305. hozzászólás - 2010.07.09. 22:07:52 (Válasz Pörgönc #2303 hozzászólására.)
Ráadásul a VÚ-talin az élőfórumon Baraty már csak a sisak említésére is olyan fejet vágott, hogy ettől biztosan kifutna a világból.
Oscar-díjat Johnny Deppnek!
Aranylabdát Xavinak!
Pontszám: 7.77
irritálóFelhőNő
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2306. hozzászólás - 2010.07.09. 22:47:22 (Válasz Tezuman #2266 hozzászólására.)
Tezuman nem tudom te hol olvastad ezt " Irómicsoda??? " de hogy nem az én írásomban az biztos
jól szórakozol azon h csalonak neveznek hát akkor csak szórakozz váljon egészségedre
minden olyanná válik amilyenné teszed
Pontszám: 2.35
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2307. hozzászólás - 2010.07.09. 22:54:12 (Válasz Felhő #2306 hozzászólására.)
Gort ironizált, ha még mindig nem tűnt fel neked. Pedig látványosan csinálta.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.27
irritálóFelhőNő
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2308. hozzászólás - 2010.07.09. 22:54:17 (Válasz Crimson #2263 hozzászólására.)
Crimson igazad van de sztem ha kiakadsz valamin márpedig napok óta dühöngök a játékon lehet,h Te sem vetted volna észre az iróniát
De lehet,h nem jó szemüveg volt rajtam látod váltottam és már olvasni is tudok
minden olyanná válik amilyenné teszed
Pontszám: 3.82
irritálóFelhőNő
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2309. hozzászólás - 2010.07.09. 23:03:45 (Válasz PottomPanna #2307 hozzászólására.)
De igen látom lecsitult a dühöngésem átolvastam

és a neki írt monológért megkövetem de viszont látom amióta beírtam pezseg a fórum
minden olyanná válik amilyenné teszed
Pontszám: 3.70
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2310. hozzászólás - 2010.07.09. 23:13:19 (Válasz Felhő #2309 hozzászólására.)
Részemről szent a béke, és remélem, hogy (már) te sem haragszol.
Miklós logikája ebben az esetben szerintem egy kicsit abszurd, és ezt megpróbáltam azzal hangsúlyozni, hogy ráhúztam egy még inkább abszurd esetre.
Sajnálom, ha nem voltam elég egyértelmű.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.47
irritálóFelhőNő
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2311. hozzászólás - 2010.07.09. 23:20:45
én nem is haragudtam csak 1 kicsit elszaladt a vezérhangya nem olvastam teljesen vissza és ez öreg hiba máskor jobban odafigyelek jó leckét kaptam
egyértelmű voltál én voltam vak
minden olyanná válik amilyenné teszed
Pontszám: 4.76
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2312. hozzászólás - 2010.07.09. 23:25:15
Akkor ti mától Végzetférj és Végzetfeleség vagytok. Látom a boldogság angyalait és a fehér galambokat, rózsaszín lufikat. Mehettek Miki után a Bahamákra.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.07
irritálóFelhőNő
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2313. hozzászólás - 2010.07.09. 23:28:48
csak oda és vissza nem
minden olyanná válik amilyenné teszed
Pontszám: 3.51
népszerűDraak HoggeldeFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2314. hozzászólás - 2010.07.10. 00:32:00
Próbáljuk meg felpontozni Miklós hozzászólásait, hátha akkor jó kedve lesz és talán még bocsánatot is fog kérni!

Találkoztam már pár gyerekes viselkedésű felnőttel, de simán Miklós a nyerő köztük! Azt gondolná az ember, hogy ennyi év tapasztalata talán bölcsebbé, belátóbbá tette azokkal kapcsolatban, akikből él, de hát nem! Az az óriási szerencséje, hogy nincs komoly konkurenciája! Még! Ezzel a hozzáállással már biztos kirúgták volna bárhonnan, ahol kicsit is adnak a vásárlók véleményére! Kivéve ugye a saját cégét! Régen mondom már, hogy egy jó programozó nem biztos, hogy alkalmas a hétköznapi emberekkel való kapcsolattartásra! Minden esetre azért arra nagyon kíváncsi vagyok, ezek után hogy képzeli el a játék jövőjét, miután 2 kézzel fűrészeli saját maga alatt az ágat!
Draak Hoggelde (V1, Azúr Légió)
Pontszám: 8
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2315. hozzászólás - 2010.07.10. 05:57:48 (Válasz Felhő #2308 hozzászólására.)
Az a helyzet, hogy az én karakteremet érintő változások olyan korán kezdődtek és olyan rendszerességgel érkeztek, hogy ha dühöngeni kezdtem volna rajtuk, már rég egy csinos kis gumiszobában laknék
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.61
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2316. hozzászólás - 2010.07.10. 09:00:42 (Válasz Crimson #2300 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2010.07.09. 20:06:28
Mi ez a parasztlázadás? Gyerünk vissza osztani a túrót!

Egyébként már nálunk is sokan inaktívak, pedig a Ligához ugye már eleve a kiégett, fekete lelkű deviánsok csatlakoztak Az ilyen játékok kifutási ideje általában 2-3-4 év, lassan kritikus korba érünk...


Egyenek szintjen persze eljon a megunas valamikor, annak ellenere, hogy a VU leeygesen tobb ujdonsagot kinal a hasonlo jatekoknal, de ezzel is csak kitolni lehet maximum ezt a pontot. Ami a heten sztem alapjaiban rengette meg a jatekot az Miklos ket kerdeshez valo erthetetlen - es velemenyem szerint nem csak tarthatatlan, de vedhetetlen - hozzaallasa vezetett.
Tenylegesen Rokaval kell egyetertenem. Roppant egyszeru lerombolni 1 het alatt a tobb honap alatt felepult barmilyen pozitiv kepet.

Vagy lehet, hogy valamilyen forditott pszichologiaval allunk szemben? Miklos fesziti a hurt amig ugy erzi lehet, majd vegul enged, es igy egyreszt "eletet" lehet a forumba, masreszt a vegen a jatekosok megnyugszanak, sot talan orulnek. Kozben o meg semmit nem csinalt, csak megirt 5 posztot.

Kicsit olyan ez, mint amikor az emberek ketsegbeesve akartak a Kosa-Szijjarto affert megmagyarazni, hogy azert nem teljesen hulyek ezek, hanem valami titkos celjuk van!
Pontszám: 6.16
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2317. hozzászólás - 2010.07.10. 09:24:46
Öröm az ürömben, hogy most egy olyan réteg is megtapasztalta Miklós ezen arcát, akiknek eddig nem volt rá "lehetősége". A nagy többség már régóta tudja, érzi, hogy milyen is Ő, egyeseknek ez még új, de majd szépen hozzászokik mindenki, mint ahogy a többséggel ez már megtörtént. Vannak itt olyanok (szerintem nem kevesen), akikről ez már csak egy félmosollyal lepergett.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 4.65
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2318. hozzászólás - 2010.07.10. 10:02:45 (Válasz Kocos #2316 hozzászólására.)
Miklos fesziti a hurt amig ugy erzi lehet, majd vegul enged, es igy egyreszt "eletet" lehet a forumba, masreszt a vegen a jatekosok megnyugszanak, sot talan orulnek. Kozben o meg semmit nem csinalt, csak megirt 5 posztot.


Erről eszembe jutott az az aforizma, hogy egy ember elviszi a bölcs barátjához a kutyáját, mert már annyira válogatós az eb, hogy semmit nem hajlandó megenni. Egyre csak a legjobb kajákat vette neki míg végül semmi sem volt jó, így hát tanácsot kért. A bölcs barátja azt kérte hagyja ott a kutyát egy hétre és megneveli. Így is történt, eltelt az egy hét és ment érte a gazdája. A kutya boldogan üdvözölte és onnantól bármit megevett amit elé tettek. A gazdája elcsodálkozva megkérdezte a barátját: "Mindent megeszik, mit adtál neki enni?" Erre a bölcs: "Semmit."

Most viszont elég nagy hiba arra apellálni, hogy majd örülünk a végén hogy elénk vágnak valami csontot. Még nem szóltam hozzá a témához, de a dolog röhejes mivolta miatt nem is igen fogok többet.
Nem a párszáz térkapus LE-ről van szó, engem pont nem érdekel, hanem Miklós hozzáállásáról, makacsságáról. Hallottunk már ilyen dumákat, hogy a "reformok sosem népszerűek" és hasonlók a kedves posztkommunista ex-kormányunktól, annak is gyönyörű vége lett. A játékvezetés helyzetkezelése is hasonló. "Majd megunják és abbahagyják." Valóban meg fogják unni, csak az alapesetben nem jó senkinek, se a Behonak, se a játékosoknak. Bennem konkrétan most tudatosult, hogy mennyire nincs semmi értelme fejlesztési javaslatokat adni, mert olyan magas ívben sz_rnak rá, hogy még a lászatát sem tartják fenn az érdeklődésnek és a nyitottságnak. Érdekes dolog ez, sokáig nem akartam elhinni, hogy valóban ennyire önfejű lehet egy ilyen - egyébként magas színvonalú - játék vezetése. Nem tudom, hogy azért van-e ez a védekező mechanizmus a részükről, met véletlenül se akarnak átesni a ló túloldalára (mert mindent megvalósítani nyilván nem lehet amit a játékosok javasolnak), mert az sikerül. Szimplán óvodás szint ez, hogy Miklós nem ismeri be a hibáját. Pedig beismerni nem szégyen, ez a lehető legrosszabb amit tehetnek; arra már gondolni sem merek, ha Miklós szerint ez tényleg jól van így. A legaktívabb tagok egy emberként szólaltak fel, hogy "Most mivvaa?", egyszerűen elképzelni nem tudom miért és kinek jó ez. Persze nem lehet minden felszólalásnak engedni, mert akkor megszokják a Beho CSALÓI, hogy csak szájtépés kell és azzal bármit el lehet érni.

Miklós!
Feleslegesnek tartom az olyan jellegű fenyegetőzéseket, hogy "minnyá törlök, meg amúgy is 198an fognak törölni emiatt", de az tény, hogy az ilyen hozzáállásod nem segít azon játékosoknak, akiknek elfogyott a hosszútávú cél a játékban és a befejezésen gondolkoznak. Gondolom sejted, hogy elég sokan vannak így.
Mellesleg jelezted, hogy nem szólsz hozzá többet a témához (ki tudja olvasod-e egyáltalán a topicot), így az is megadja az ember lelkesedését, hogy egyszerre 20an beszélünk hozzád és te kijelentetted, hogy akármit is írhatunk nem igazán érdekel. Kábé mint a kocsmában mikor megtalál valaki a bölcsességeivel és próbálsz nem oda figyelni.

És eg technikai jellegű megjegyzés: a +25 térkapu pont nem egy olyan exploit mint a HT, vagy a zafír, triász.
1. HT: ha nem vagy a legnagyobb szövik egyikében, SOHA nem lesz meg a bónuszod.
2. Zafír, Triász: Ha epikus nem dobta, SOHA nem szerezhettél ilyet -> megoldás lett erre az entitás, mindenki megnyugodott, megszerezhető.
3. 50es térkapu: lehet 1 év elteltével, de ez előbb-utóbb meglesz MINDENKINEK. Pont emiatt nincs szükség semmiféle kompenzációra.

Uff, szóltam, bár az előttem szólókhoz képest nem sok újat írtam.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.69
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2319. hozzászólás - 2010.07.10. 10:07:01 (Válasz Blazek #2302 hozzászólására.)
Sajnos a modern klikkelos nemzedeknek mar unalmas, avagy nehez, avagy atlathatatlan kitolteni egy UL-t... Plusz az ar.. Ezaltal szepen elfogyott az utanpotlas, kozben azert a regebbiek kozul is kikoptak csalad, munkahely, egyszeru megunas altal... Szoval frissiteni kene...
Pontszám: 5.40
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2320. hozzászólás - 2010.07.10. 10:19:08 (Válasz Kocos #2316 hozzászólására.)
10

Én már csak reménykedni tudok abban hogy az ideírt vélemények nem pusztába kiáltott szavak. S mint tudjuk, a remény hal meg utoljára.
Pontszám: 4.78
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!