Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagKisapoFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5721. hozzászólás - 2013.07.17. 11:33:01
A hozzászólást Kisapo módosította 2013.07.17. 20:46:45-kor
Pontszám: 6.18
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5722. hozzászólás - 2013.07.17. 11:39:47 (Válasz Kisapo #5715 hozzászólására.)
Idézet: Kisapo - 2013.07.17. 09:52:10
Annyira büdös ez az egész játék a korrupciótól hogy néha hányingerem van attól amit látok.


Szerintem fordulj a Transparency International-hez. Ok biztos kihoznak a kamrabol.
(facepalm)
Pontszám: 7.08
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5723. hozzászólás - 2013.07.17. 11:39:50 (Válasz Kisapo #5721 hozzászólására.)
na ne már , ezt most teljesen komolyan? Szerintem te valami pszichológus vagy, és elemzed a reakcióinkat az év legnagyobb végzeturas trollkodására
Pontszám: 7.56
kedvelt tagSalvenFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5724. hozzászólás - 2013.07.17. 12:41:13
Épp showder klubot néztem, de közben idekeveredtem. Hát megérte. Sokkal szórakoztatóbb. Jó látni, h vannak még elmeháborodottak a játékban. Hát te nem vagy semmi. Pedig az má' valami. De van ám egy olyan gomb, ami megoldás lehet az összes problémádra. Törlésnek hívják. Bár lehet, h Macinak van igaza és te valami pszichomókus vagy.
Pontszám: 5.87
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5725. hozzászólás - 2013.07.17. 12:57:44
Bár rég volt már mikor én kamráztam, most újrakezdöként meg nagyon messze vagyok töle, de régen ki lehetett belöle szabadulni.

Egyébként a szint küldetések, a végzet temploma és hogy 2. szinttöl lehet szakértelmeket fejleszteni kifejezetten élvezetessé teszik a játékot, még úgy is, hogy elég kihaltak a 10. Szint alatti szintek. Ezek a fejlesztések mindenképpen piros pontot érnek.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5726. hozzászólás - 2013.07.17. 12:59:46
Tökéletesen igaza van, tombol a romlottság és a korrupció, főként a mi szövetségünkben... de mi ezzel a baj?

Kisapo pajtás, ne add fel a harcot, a Liga összedob neked karácsonyra egy gombot, azt nyomogathatod, míg ki nem csordul a füleden a fekete túró:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.51
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5727. hozzászólás - 2013.07.17. 13:58:41
Igaza van. Én hetente 6 őskő védelmi pénzt fizetek azért Don Miklósnak, hogy a dolgaim rendben menjenek, ne raboljanak le ésatöbbi. Ideje fellázadni! Igaza van!
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.19
kedvelt tagPoostmasterFérfi
Végzetúr mester
487 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5728. hozzászólás - 2013.07.17. 15:39:12
John "Hannibal" Smith ezredes vagyok. Ne aggódj fiam, szépfiú már keresi a kamrát ahova be vagy zárva. Kihozunk, csak tarts ki, amig beszerezzük a zöldborsót, meg a kukoricaszárat, amiből az ágyút csináljuk.
"Ha segíteni már nincs mód a bajon, Adj túl minden keserves sóhajon. Ki azon jajgat, ami megesett, A régi bajhoz újat keresett." (Shakespeare)
Pontszám: 7.38
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5729. hozzászólás - 2013.07.17. 17:36:03 (Válasz Kisapo #5712 hozzászólására.)
Miért zavar téged a kínzókamra? Mert más fejldőik a te „károdon”? Miért is a te károd? Más fejlődik, persze, de ne mondd már, hogy szerinted abból a +1%-ból fejleszti annyival jobbá magát, hogy ne tudd leverni. Ha pedig hajnali három és hat között nem tartasz magadnál LE-t, amikor a többség kamrázik, akkor te nem vesztesz semmit az egészből.
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 6.23
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5730. hozzászólás - 2013.07.17. 17:43:00
Én tökéletesen értem Kisapo indítékait, és pontosan tudom, hogy most be fogja nektek bizonyítani, hogy az idő és a humortartalom növekedésének függvényyében nyugodtan megállapítható, hogy rajta kívül az egész VÚ-s társadalom veszélyes az emberiségre, azáltal, hogy idecsalogatja az űrben portyázó csőrekoppantó gazkutyimokat, amik azonnal el fogják önteni a földet színezett homokkal.
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 5.92
kedvelt tagKisapoFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5731. hozzászólás - 2013.07.17. 20:56:32
Sok lökött kamrahuszár egy rakáson! Bár gyanítom még nem szólt hozzá mindőtök, de látszik mennyire idegesek lettetek már csak a lehetőség felvetésétől is hogy elveszítitek. Jó szórakozás volt, köszönöm
Pontszám: 5.83
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5732. hozzászólás - 2013.07.17. 21:08:20 (Válasz Kisapo #5731 hozzászólására.)
Bezony, én például naponta egy vagy két embert kamrázok (az egyik bitang sokszor kiszabadul), ma 13 túrót adományoztak a szent ügynek. Annyira fájna, ha ez megszűnne:(
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.22
kedvelt tagSalvenFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5733. hozzászólás - 2013.07.17. 21:31:13
Igen. Borzasztóan idegesek lettünk. Azt hiszem én el is megyek az anonim kamrázók heti gyűlésére egy kis lelki segélyért.
Lord Edmund, te pedig ne aggódj! Mint a Semmi egyházának prófétája, felajánlok neked a kiesett túróért cserébe egy hatalmas adag Semmit. Rengeteg van belőle készleten, úgyhogy nem sajnáljuk. Bár nem túró, de remélem kárpótol egy kicsit, hisz mint köztudott: A semmi az a valami, ami az által van, hogy nincs.
A hozzászólást Salven módosította 2013.07.17. 21:31:41-kor
Pontszám: 7.94
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5734. hozzászólás - 2013.07.17. 21:34:07 (Válasz Kisapo #5731 hozzászólására.)
Én csak tőled láttam ingerült véleménnyilvánítást, itt mindenki röhögött rajtad. Mindenesetre tényleg köszi (illetve szívesen), rég láttam hogy egy troll a fikás mutatóujjával kavarja fel az állóvizet. Úgy tűnik mindenki jól szórakozott, MÉG!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.95
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5735. hozzászólás - 2013.07.17. 22:35:15 (Válasz Kisapo #5731 hozzászólására.)
Idézet: Kisapo - 2013.07.17. 20:56:32
Sok lökött kamrahuszár egy rakáson! Bár gyanítom még nem szólt hozzá mindőtök, de látszik mennyire idegesek lettetek már csak a lehetőség felvetésétől is hogy elveszítitek. Jó szórakozás volt, köszönöm

Mekkorat buknek vele. Durva.
2013.07.12. A kínzókamrából 3 LE áramlott beléd.
2013.07.09. A kínzókamrából 192 LE áramlott beléd.
2013.07.06. A kínzókamrából 364 LE áramlott beléd.
2013.06.18. A kínzókamrából 950 LE áramlott beléd.
2013.06.11. A kínzókamrából 13 LE áramlott beléd.
2013.05.20. A kínzókamrából 22 LE áramlott beléd.
2013.05.10. A kínzókamrából 243 LE áramlott beléd.
Pontszám: 6.39
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5736. hozzászólás - 2013.07.17. 22:36:49 (Válasz Offsboy #5734 hozzászólására.)
Uborkaszezon van, na! Pedig lenne itt még pár téma, amit érdemes lenne elővenni
A teljesség igénye nélkül:
- szüntessük meg a visszafogott fejlődést
- kristály hordát mindenkinek
- további nerfet az epikus kincsekre
- tárgycsere karakterek között
- láthatatlan portyázás
- könnyítsünk az ismételhető küldiken
- háború reform
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.32
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5737. hozzászólás - 2013.07.18. 00:21:22
"2013. Jul. 16. 23:26
***lós
Szia.

Kattints az igen gombra, ha holnap is szeretnéd a portya scriptet elindítani reggel 3 és 6 óra között, ami garantálja neked a minimum 500.000 LE-t plusz a portyából származó bevétel.

További jó játékot!

A Végzetúr csapata

Igen kérem és fizetek 20 öskővet
Igen kérem és fizetek 30 öskővet, hogy TP-t ne kapjak a portyákért
Nem, talán majd holnap"


Kedves Kisapo!

Én lassan két éve kapom ezt az üzenetet minden nap, és bevallom élek is vele, hiszen elég jól fejlődik a karakterem, de én azt hittem, hogy ez a lehetőség minden játékosnak adott. Igaz, anno egyszer 5200 Ft-os regisztrációs díjat ki kellett fizetnem, de tényleg úgy gondoltam, hogy ez bárkinek megvehető apró táp. Támogatom az ötleted, szűnjön meg a kínzókamra, elegem van, hogy mások rabszolgája vagyok.

Pontszám: 7.61
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5738. hozzászólás - 2013.07.18. 01:29:35 (Válasz Kisapo #5731 hozzászólására.)
Idézet: Kisapo - 2013.07.17. 20:56:32
Sok lökött kamrahuszár egy rakáson! Bár gyanítom még nem szólt hozzá mindőtök, de látszik mennyire idegesek lettetek már csak a lehetőség felvetésétől is hogy elveszítitek. Jó szórakozás volt, köszönöm


Nos nem éppen az ideg volt az ami miatt rángani látszott egyesek arca. Ezt nevetésnek hívják.

Az összeesküvés-elméletek addig azok amíg elméletek. A ténységgé válással egyszerűen megszűnik annak lenni. De ahhoz h ez megtörténjen váljon azzá!
Lehet el sem hiszed de bizton tudom, hogy vannak, akik hisznek neked mert ők a nyitott szemmel járók. Messzire vezet ez, te csak a felszínt kapargattad meg. Egy elmélet szül sok másikat ám. Például írd össze egy-két hónapig az épületek számát és az építések számát a szövetségeknél. Nyilvános adat. Tessék, csináld. Meg fogsz lepődni az eredményen, de lehet nem is mert számíthatsz arra amit látni fogsz. S fura mód mind olyan szövik akik szerinted is pacsiba vannak Miklóssal. Érdekessss... Itt amúgy van némi tévedés, mert Don Miklósnak kicsit más a szerepe a történetben, kicsit sötétebb.
Vagy ott a másik: Megnézte-e valamelyikőtök is egyáltalán milyen "könnyítő" szkripteket használtok? Ilyen-olyan módosító, kvízszript ésatöbbi. Fogadjunk h nem. Letöltitek mert jó és ezt mondják mások is, s bele nem gondoltok abba, hogy mi információ csúszik ki a saját oktalanságotok miatt biztonságos szerverekre, ahol összeáll az általad említett portyaszrkipt. Miklós pedig hagyja, de vajon miért? Hmm? Ugye-ugye. Ugyancsak érdekes.
No meg a bajnoki. Gondolom magyarázni sem kell, miből lettek a tizen-huszon-harmincon medálok. S például észrevetted-e, h ha nem tartozol a felső sleppbe, akkor valahogy nálad érvényesülnek az esetleges mínuszok, de náluk hmmm fura, de nem.
Mint ahogy a másik kedvenc a kvízolimpia. Ha mentegetnéd a világod eredményeit te is, feltűnne, hogy van olyan aki megjelenik a listán egyszer, majd valahogy hirtelen sok medál lesz a tulajdonában. Pikkpakk. Ez a beavatási szertartás része. Erről majd máskor. Ugyanitt a másik: 180 másodperc alatt kitölteni 50 kérdést hiba nélkül. Észrevetted már? Normális? Nem.
S ezek még mind-mind csak a felszín. Komoly összegek cserélnek gazdát néha komolytalannak tűnő dolgok miatt.

Örülök h borítod a bilit. Te csinálod jól, a többiek sárosak és mind szembe vezetnek az autópályán. De követőkre ne várj nyilvánosan. Félnek, félünk. A korrupció mocskos, gátlástalan világa ez. Már ismernek... S lehet az állatodat is bántani fogják... Ezek ilyenek. Mind... Végzeturak, végzetúrnők. Szakadár köpködők!

Járj nyitott szemmel és menj a találkozókra is. Ott ha figyelsz, megtalálod a válaszokat és azokat is akik tudják mit kell tenned.
Éljen a Júdea Népe Front!

_______________
Ennek a posztnak a megírásához kénytelen voltam valaki más nevét használni. Ddyy, ha olvasod, bocsi nem szándékos, véletlenszerűen nyomtam rád. Kárpótlásul írtam be neked pár végzetmedált, az úgysem logolják Baratyék*. Amúgy a helyedben most tulajdonságot fejlesztenék (át is raktam rá a specializációt arra amit mindenképp tolj fel. Minimum a duplájára), a szakijaid már elég jók.

*(Baraty, no igen. Csupa szív ember, s még csak nem is sejti mennyire kihasználják... de ez egy másik történet.)
A hozzászólást Ddyy módosította 2013.07.18. 02:00:08-kor
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 8.87
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5739. hozzászólás - 2013.07.18. 07:21:01 (Válasz Kisapo #5731 hozzászólására.)
Idézet: Kisapo - 2013.07.17. 20:56:32
Sok lökött kamrahuszár egy rakáson! Bár gyanítom még nem szólt hozzá mindőtök, de látszik mennyire idegesek lettetek már csak a lehetőség felvetésétől is hogy elveszítitek. Jó szórakozás volt, köszönöm


...és tényleg, majd besz@rtunk azért 4-5 karakterért, akiket kamrázni lehet!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.37
kedvelt tagSalvenFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
5740. hozzászólás - 2013.07.18. 08:41:32
Gratula, Didi bőrébe bújt titokzatos akárki! Igazi Illuminátushoz illő megszólalás volt. Örülök, h veled szabadkőművelhetek együtt.

Áldassék a Semmi, Nyálmennyezet és stb és stb.
Pontszám: 5.89
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!