Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2701. hozzászólás - 2010.11.05. 11:29:48
sziasztok!
lehet hogy már említette valaki de nem lehetne a 100. szint fölötti epikus kincsekhez új rajzokat készíteni? Nagyon monoton ez az ismétlődés
V3-Alíz
Pontszám: 6.82
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2702. hozzászólás - 2010.11.08. 20:35:16
Ugyanabban a csatában:
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. 1 pontnyit sebeztél.

Lesújtasz a Halálfejszével. Talált, 329 sebzést okoztál.

A fegyverem sebzése: 107-420. 313 a sebzéskülönbség a minimum és a maximum között, a portyában neg 328. Ez mi? Kéne kezdeni valamit ezzel a randommal, mert ez baromi idegesítő. Random, hogy eltalálom...és randmom, hogy mennyire? Zsír...
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.03
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2703. hozzászólás - 2010.11.08. 22:02:52 (Válasz Eliteninja #2702 hozzászólására.)
Az erőbónusz is random, azért ekkora a szórás. Nálam ez már 1k körüli szórást jelent kritikus ütés nélkül.
Kikerülni egymódon tudod: nem fejlesztesz erőt, bár akkor sebzésed sem nagyon lesz
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.39
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2704. hozzászólás - 2010.11.08. 22:16:33 (Válasz Ariel #2703 hozzászólására.)
Értelmes, hogy nagyobb a sebézem szórása, mint a fegyveremé :D
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.55
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2705. hozzászólás - 2010.11.09. 06:54:24 (Válasz Eliteninja #2704 hozzászólására.)
Sőt, a fegyvered fajlagos szórása még csökkenni is fog. Míg a halálfejszénél a max. sebzés majdnem négyszerese a minimumnak, addig ez késöbb már 1,5 körüli értékre fog csökkenni. Eközben persze az erőbónusz randomja tovább növekszik.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.39
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2706. hozzászólás - 2010.11.11. 15:16:50
Annyit írnék ide, hogy ahelyett, hogy nerfelik az összes valamilyen módon normális taktikázási elemet a játékban, inkább már betömhetnék a lyukakat, amik a szakértelem listákban vannak.
Ha jól emlékszem volt erre is valami ígéret régebben.
Ebben ugyanis nem történt már hosszú ideje változás és a szaki listám, olyan, mint a rosta.
Új szakértelmekkel lehetne kárpótolni a játékosokat az eddigi elkapkodott és oly' sokunk által szükségtelennek ítélt nerfekért.
A hozzászólást Kenezimi módosította 2010.11.11. 15:17:38-kor
Alea Iacta Est!
Pontszám: 6.45
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2707. hozzászólás - 2010.11.11. 19:28:43
Mi ez a Skarlát Betű a leírásomban?

"A karakternek van Tapasztalat AF képessége!"
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.44
kedvelt tagFehér HollóNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2708. hozzászólás - 2010.11.13. 08:44:46
Szerintem jó lenne, ha a már maximális szintre vitt szakértelmek más színnel jelennének meg, vagy akár egy külön oszlopban
Pontszám: 6.19
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2709. hozzászólás - 2010.11.13. 21:58:22
Úgy érzem az esszenciák véleményem szerint nem érték el a kívánt hatást. (legalábbis az optimalizátorok köszt. -és valljuk be, aki már két éve kitartóan VU-zik, az valahol optimalizátor is)

Szerintem hiba volt az összerakhatóságot az esszenciák közé betenni. (maga az ötlet nagyon jó amúgy)
Az a baj, hogy nem éri meg elhasználni őket, mert inkább tartalékolja az ember, hogy majd egyszer mega/ultra esszenciát csináljon belőle.
Pedig szívesen használnám őket, mert tényleg jók. De "hülye leszek elhasználni", ha később maradandó tápra válthatom.

Lenne rá egy megoldásom:



Elég lenne betenni 3-3 új eszenciát, ami semmi másra nem jó, csak arra, hogy összegyúrd őket mega/ulrtává. Viszont a használhatóakat meg nem tudnád a gyúráshoz használni.
így 8-8 eszencia lenne csoportonként, amiből 3-3 lenne alkalmas az összerakásra.
Megoldódna a használhatóság kérdése, és jobb kedvel lehetne gyűjtögetni is.

Valamint kicsit lassítaná az ultrák összerakását. (mert vannak már olyan tápgépek, akiknek 5 ultrájuk van összerakva...)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.11
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2710. hozzászólás - 2010.11.13. 22:14:08 (Válasz Tiha #2709 hozzászólására.)
Szerintem ez inkább egy taktikai kérdés, hogy az ember elhasználja-e vagy gyűjt. Nagy ritkán kényszerből is használhat esszenciát bárki, pl feltámasztás, amivel a halálsmaragdot kiherélték, de akkor felvállalja, hogy ultrája effektíve később lehet. Igaz, a dögök sapkáival ez a probléma jelentősen orvosolható.
Pontszám: 5.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2711. hozzászólás - 2010.11.13. 22:21:35 (Válasz Tiha #2709 hozzászólására.)
Hát, elég érdekes a hozzáállásod az eszenciákhoz. Olyan, mintha azt mondanád, hogy nem jó, hogy gyűjteni lehet a 100 forintosokat és ha sok összegyűlt belőle, akkor autót venni belőle, mert te inkább fagyira költenéd, de így mégsem teszed, mert az autó mégiscsak jobb.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.40
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2712. hozzászólás - 2010.11.13. 22:23:07
Hát nem tudom, én taktikát nem látok benne. Egyszerűen SEMMIRE nem használom őket, olyan, mintha nem is lennének. Csak azt figyelem, mikor jelenik meg a felirat, hogy újabbat tudok összerakni.
(én csak azt látom, semmi sem ad annyi "tápot", hogy én elhasználjam. És itt nem a táp értékkel van a baj, ha 10x ennyit adnának, akkor sem használnám el, egyszerűen azért, mert egy pár órás hatásért egy későbbi "végtelen" hatást nem pazarlok el.)
Vannak a játékban hosszútávon megtérülő dolgok, és az esszenciák el nem használását is ilyennek látom)

Nem tudom, lehet csak én látom így. Egyszerűen sajnálom, mert tényleg egy jó fejlesztés.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.22
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2713. hozzászólás - 2010.11.13. 22:33:07 (Válasz Tiha #2712 hozzászólására.)
Erre van az kitalálva, hogy a megautlra esszenciák száma véges.
Bár lehet csak javaslat volt?
Pontszám: 5.43
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2714. hozzászólás - 2010.11.13. 22:37:11
Az eszenciák 90%-át akkor sem használnád el, ha össze sem lehetne rakni, mert gyakorlatilag semmire sem jók. Sőt, ha nem lehetne összerakni őket, a gradulátumokat sem venné senki, annyira gyengék. Az eszenciák használhatóságára jellemző, hogy több mint 3 hónap eltelt, mire kiderült, hogy bugos a szakinövelésük. A használható eszenciák pedig ki lettek szavazva a játékosok által.

Kiváncsi vagyok, hány olyan eszencia van, amiért fizetnél 2 őskövet, hogy aztán 20% eséllyel meg is kapd.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.60
kedvelt tagBachterFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2715. hozzászólás - 2010.11.14. 10:30:33
20 % esély ???

nekem eddig minden állat amelyiknek megvettem adott esszenciát.
Nem olyan dolgokat írok ami növeli a pontszámom, hanem a véleményem !

v1 - Bachter - Halál Angyalai
v2 - Alrowalith - Halál Angyalai
Pontszám: 3.25
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2716. hozzászólás - 2010.11.14. 10:45:35 (Válasz Bachter #2715 hozzászólására.)
Ariel szerintem arra gondolt (bár nem vagyok gondolatolvasó), hogy a gradulátummal csak az esszencia csoportját tudod meghatározni, ha neked az adott csoportból csak 1 fajta esszencia kell, akkor 20% az esélye, hogy az esik ki.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 6.98
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2717. hozzászólás - 2010.11.18. 08:36:46
Jó lenne valami olyan szaki vagy af, ami csökkenti a lehetőségét annak, hogy tőlem kiégett őskövet raboljanak.
Pontszám: 6.82
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2718. hozzászólás - 2010.11.18. 08:38:42 (Válasz Appple #2717 hozzászólására.)
Állat szakértelem, őrködés.

őrködés - Az ellenfél lopás szakértelme csata végén kevesebbnek számít, az őrködésed kétszeresével. Több állat esetén a legmagasabb szint számít.

Pontszám: 7.73
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2719. hozzászólás - 2010.11.18. 09:10:54 (Válasz Piciklon #2718 hozzászólására.)
Köszi A kennelünk még csak ötös, de most már látom a wikin is. Hát majd lassan...
Pontszám: 6.82
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2720. hozzászólás - 2010.11.18. 09:18:55 (Válasz Appple #2719 hozzászólására.)
Melyik világon és hanyadik szinten játszol, kedves Appple?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.43
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője