Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1281. hozzászólás - 2009.12.16. 11:07:35 (Válasz Ywgarrd #1278 hozzászólására.)
Mert ez nem igaz Ywgarrd.
Nekünk is vannak pókjaink, tárgyaik is, de építésük is.
Az ismeretségből extrafölénnyel van baj egyedül.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.38
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1282. hozzászólás - 2009.12.16. 11:16:57 (Válasz Darah #1281 hozzászólására.)
Ez nem teljesen így van. Az epikust hentelő tag számára is megvan ennek a maga előnye. Ehhez pedig nem feltétlen kell ismerős, bár az abszolút igaz, hogy megkönnyíti a dolgot az érvelésnél. Egészen egyszerűen kölcsönösen megéri a dolog.
Nálatok a diplomata hány karaktert keres meg hasonló ajánlattal? Nálunk Ösvényjáró igen aktív és eredményes is. De azt halkan jegyzem meg, hogy a megkeresettek jó része nem az ismeretségi körből kerül ki. Biztos vagyok benne, hogy minden szövetség találhat magának epikölő karaktert, ha igazán szeretné, és tesz is érte. Az egésznek az alapja, hogy mindenki jól járjon. Ha pedig ismerős érkezik (mint esetünkben), az a hab a tortán.
Pontszám: 3.72
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1283. hozzászólás - 2009.12.16. 11:17:26 (Válasz Ywgarrd #1278 hozzászólására.)
Ha rám gondolsz, én pont nem azon vagyok, hogy ne legyen magas szintű tárgyuk a pókoknak. Nézz meg V3-on, én is pók vagyok. Azt akarjuk, hogy azoknak ne legyen 15. szinten 50+ tárgya, akik még 50k-t sem építettek az épületekbe és így 1 kincspontért bármilyen tárgyat elvihetnek legyen az 50,60 stb szintű.

Engem is érintene V3-on és mégis támogatom. Nem minden alacsony szintű karakternek sikerül barátok közé csatlakoznia egy szövetségbe, oda, ahol már 1-2 építő karakter kőműveskedik ezzel levéve a terhet a vállukról.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 4.80
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1284. hozzászólás - 2009.12.16. 11:24:25 (Válasz Ywgarrd #1282 hozzászólására.)
Igazándiból nem tudom ez mire válasz, de ez valószínűleg az én hibám.
Nem mondtam, hogy húderossz annak, aki üti az epiket, én is ütöm.
A diplomatánknak nem nagyon kell leveleznie, jönnek maguktól a jelentkezők, vagy nem jönnek, a fullház sosem volt a fő céljaink között, más szempontok számítanak.

Természetes, hogy ezzel könnyebb jó tagokat szereznetek, bár már az is kérdés mi a jó?
Nekünk is jó a jó pók kari is.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.38
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1285. hozzászólás - 2009.12.16. 11:24:36 (Válasz Ywgarrd #1282 hozzászólására.)
Ywgarrd, nálunk is kaphat a 40. szintű tag 85-ös tárgyat, viszont annak a 40-es tagnak be kell építenie 2 milliót minimum, ami ezen a szinten igen soknak számít. Azaz azt az előnyt, amit az epik tárggyal és a falakkal élvez(het) nagyon komolyan csökkenti az építésbe muszájból fektetett LE mennyiség.

Ez a kompenzáló tényező a 10ezres építésű emberkéknél nem létezik.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.25
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1286. hozzászólás - 2009.12.16. 11:28:09 (Válasz Ywgarrd #1278 hozzászólására.)
Na ide egy jó nagy marhaságot írtam, simán félreolvastam aminek kapcsán az előző hsz-emre a korrekciómat írtam. Elnézést kérek érte.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.12.16. 11:52:11-kor
Pontszám: 5.53
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1287. hozzászólás - 2009.12.16. 11:33:23
Nézzétek, én nem az ellen pattogok itt, hogy építeni kelljen a szövetségi bónuszért/epikus kincsért. Hanem azért, hogy miért akarjátok szinthez kötni. Ha az előző hozzászólásaimban kifejtetteket figyelembe veszitek, és azok ellenére szintlimithez akarjátok kötni a tárgyakat és bónuszokat, akkor azt kell feltételeznem, szimplán a rosszindulat vezérel benneteket.

Az építkezést támogatom, abszolút jogos. A szintlimitet ellenzem, mert indokolatlan.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.12.16. 11:34:25-kor
Pontszám: 5.53
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1288. hozzászólás - 2009.12.16. 11:35:43 (Válasz Ricardo #1247 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.12.16. 07:51:36
És ha egy klánban van egy 80-as szintű, aki folyamatosan veri az epikusokat, esnek sorra az 50-55-ös cuccok, miközben a klán többi tagja 25. szint alatt van? Ilyen esetben csak a 80-as kaphat tárgyakat az epikusból, a többiek meg soha?

Ez így azért elég veszélyes. Had döntse már el a klán, hogy kié lesz egy tárgy. Egyébként sem szerez hozzád képest előnyt, mert nem Veled játszik, csak a környezetéhez képest. A környezetében viszont egyre több karakternek van szintén magas szintű epikus cucca, így ott sem mindenki ellen.


Az epikus verés és a kincs elvile azért van, hogy az egész szövetség együtt verje le a dögöt, és jutalmul kap egy nagyon erős tárgyat, ami előnyhöz juttatja...ha van egy magas szintű tag, aki üti az epiket, és a többi pici, a megoldás: nem kell ütni az epiket, meg kell várni. hogy a kicsik magasabb szintűek legyenek...ez most megint csak főleg kis kari köré építésnél előnyös...vagy eleve korlátozni, ahogy írtátok, hogy szint/2 tárgyat viselhet, illetve akár epikus tárgyat EGYÁLTALÁN NE vehessen fel senki, aki mondjuk 15-20-as szint alatt van....mert normál esetben, ha egy új karikból álló szövi indul, akkor bővel 20-as szint fölött jön nekik össze az epikus emlékmű, illetve akkor lesznek olyan erősek, hogy leverjék....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3.29
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1289. hozzászólás - 2009.12.16. 11:37:06
Meg még annyit Ricardo hsz-éhez, hogy ha van 1-2 80as szintű kari, mellette 25ös szintűek, naná hogy ne kaphassa meg a 25ös a 80asoknak járó tárgyakat, hiszen az SOKKKKAL ERŐSEBB, mint ami egy 25ös karinak való lenne, az már nagy előnyt adna a szintjéhez képest a többiekkel szemben...
A hozzászólást Eardog módosította 2009.12.16. 11:44:28-kor
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.63
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1290. hozzászólás - 2009.12.16. 11:38:27 (Válasz Ywgarrd #1287 hozzászólására.)
Szintlimit most is van: 15. szint alatt nem juthatsz térkapuból tárgyhoz. Ez a korlát a játék eleje óta benn van.

Namost nem kicsit fura, hogy ugyan térkapus tárgyat nem kaphatsz, de 50. szintű epikus tárgyat nyugodtan hordhatsz. Ez mutatja legtökéletesebben, hogy egy kiskapuról van szó.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.68
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1291. hozzászólás - 2009.12.16. 11:38:51 (Válasz Ywgarrd #1287 hozzászólására.)
Soha nem mondtam, hogy szintlimitet akarok a bónuszokra.
Annyit mondtam, hogy nem fair. (Bajnoki viadal például)
A tárgyakra kincspont alap limitet akartam, valamint az akadémiés szakikat szinthez kötni de azt már elvetettem.
Továbbra is jó ötletnek tartom az epikus tárgyak alap kincspont értékét, mivel ez magával hozná az építést is.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 4.80
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1292. hozzászólás - 2009.12.16. 11:43:55 (Válasz Ywgarrd #1287 hozzászólására.)
Nem akarjuk szinthez kötni.
Én spec éppen az ellen beszélgetek itten, hogy bármi is a szinten múljon.

Ne múljon.
Múljon azon, mennyit épített be az a karakter.
Ő, és nem más.
Ha valóban beépít, kapjon 100-as cuccot, megdolgozott érte.

Ebből a szempontból Jeriko ötlete átgondolásra érdemes.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.04
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1293. hozzászólás - 2009.12.16. 11:45:05 (Válasz Mortimer #1290 hozzászólására.)
Ilyen alapon az egész pókstílus egy óriási kiskapu.
Pontszám: 4.40
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1294. hozzászólás - 2009.12.16. 11:46:28 (Válasz Kethios #1291 hozzászólására.)
Nem neveztem meg senkit sem konkrétan. ha magadra vetted elnézésed kérem, nem neked szólt. Pontosan célzottan senkinek sem szólt, ugyanakkor mindazoknak, akiket a rosszindulat vezérel.
Pontszám: 4.40
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1295. hozzászólás - 2009.12.16. 11:49:49
Annak tükrében különösen nem értem, miért akartok változást eszközölni, hogy a szint egy karakter erejét egyáltalán nem határozza meg. Vegyük figyelembe, amit többször írtam, hogy van olyan x. szintű karakter, aki 8 nap alatt jut el arra a szintre, és van akinek ez 6-8 hónapig tart.
Halkan jegyzem meg, hogy a jelenlegi körülmények között a térkapus tárgyak szintlimitének sincs semmi értelme. Régen elavult korlát, amit el kellett volna törölni már.
Pontszám: 3.72
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1296. hozzászólás - 2009.12.16. 11:50:24 (Válasz Ywgarrd #1294 hozzászólására.)
Értem, csak a félreértés elkerülése végett magyaráztam meg az előbbi hozzászólásaim.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 4.80
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1297. hozzászólás - 2009.12.16. 11:55:11
Azt halkan jegyzem meg, hogy ez év márciusa körül írtam ezzel kapcsolatban a felhasználási feltételek megsértése rovatba, tettem javaslatot is a kiküszöbölésére. Ezek után nekem senki se mondja, hogy nem akarok változást. Támogatom, de ésszerű keretek között. A szintkorlát nem ilyen.
Pontszám: 4.40
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1298. hozzászólás - 2009.12.16. 11:55:16
Ha már a térkapus tárgyakról beszélünk, nem lesznek újabb, erősebb tárgyak? van az a jól megszokott kb 10 gyűrű, 10 nyaki és semmi új...azoknak, akik nem jutnak epikus tárgyhoz, magas szinten jó lenne valami alternatíva, persze nem olyan erősbe mint egy epik kincs, de azért a mostani tárgyakhoz képest erősebbek lennének...persze ez maradhat szinthez kötve, és egyre magasabb szinten, egyre erősebb térkapus tárgyak eshetnének....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3.29
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1299. hozzászólás - 2009.12.16. 11:55:38 (Válasz Ywgarrd #1295 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.12.16. 11:49:49
Annak tükrében különösen nem értem, miért akartok változást eszközölni, hogy a szint egy karakter erejét egyáltalán nem határozza meg.


Én tudom, te tudod, Miklós ezt nem tudja/akarja tudni. A játékrendszer ezt egyáltalán nem veszi figyelembe. Rengeteg dolog idekapcsolódik, a 15% után szintenként 5%-al növekvő üthetőségi határ, az, hogy 6 szinttel lejjebbről már egyáltalán nem tudsz semmit rabolni, stb.

Szóval ha a térkapus szinthatárt el akarod törölni, töröljük el ezeket is mind.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1300. hozzászólás - 2009.12.16. 11:57:26 (Válasz Eardog #1298 hozzászólására.)
Dolgozni kéne vele, és még az epikus tárgyakkal is le volt maradva Miklós. Biztosan nem fog foglalkozni olyannal ami nem létszükséglet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője