Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4741. hozzászólás - 2012.04.26. 06:47:35
Biza! 400k LGY-ből végre van mire költeni. Mivel 4-szer annyit ad, mint a többi ital, ez havi 1-2 italt jelent, ami - számomra - kibírható őskővel és nem idegesít annyira az extrapoláció lehetetlen számítása.
Pontszám: 7.61
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4742. hozzászólás - 2012.04.26. 07:01:02 (Válasz Tigristappancs #4738 hozzászólására.)
Az hagyján, de mennyit kell költeni?

Szerintem az 500 LGY irdatlan durva. Tudom, hogy van egy része a játékosoknak, akik semmit nem tudnak az LGY-vel kezdeni, de a nagy részénél nem így van.

Persze, ha ez fent említett játékosoknak lett kitalálva, nem szóltam..
Pontszám: 8.34
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4743. hozzászólás - 2012.04.26. 07:18:23
Jó lesz ez!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.45
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4744. hozzászólás - 2012.04.26. 08:00:59 (Válasz Maci #4742 hozzászólására.)
Maci, ne a mi szintünkben gondolkozz, ahol egy brutál hétrpóbás kaland ad 200 egynehány LGY-t, és vagy lezabál többszáz kristálypontot, vagy röhögve megcsinálod.
Magas szinten panaszkodtak, hogy lótúró az egy kristályital 50 pontja amikor az extrapoláció miatt minden egyes kalandpróbára leveheti a gép a 100 pontos sápot a kristályból. Viszont ők ugyebár LGY-t is jóval többet kapnak egy kalandért.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.96
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4745. hozzászólás - 2012.04.26. 11:45:55 (Válasz Tigristappancs #4738 hozzászólására.)
Idézet: Tigristappancs - 2012.04.25. 22:42:20
Ezt a vörös kristályitalt én se értem. LGY-t költeni hogy LGY-t szerezhessünk. Mi van?


Kaland nem csak LGY-termelésre szolgál.
Amire még jó:

- Ismételhető küldetés
- Leveretés egyetlen módja láthatatlan vadászatnál
- TP-t ad (szinthuszároknak)

Nyilván alacsony szinten nem pálya, de magas szinten, amikor hegyekben áll a LÉGY, sokkal jobb mint a kék (-PP, uannyi őskő), és a zöld (-LÉ).
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.63
kedvelt tagManowarFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4746. hozzászólás - 2012.04.26. 12:02:22 (Válasz Uranos #4736 hozzászólására.)
Nagyon mélyül a szakadék az őskövekkel játszó, és azzal nem élők között.. Ez a két fejlesztés ezt brutálisan kitolja.. Gratula! Remélem várható más jellegű ötlet is a közeljövőben...
Pontszám: 6.25
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4747. hozzászólás - 2012.04.26. 12:30:55
Viszont egyre jobb érzés , szintről-szintre ottlenni a top tízben, ingyenélőként

Eddig még megy a dolog..


Komolyabbra fordítva : Ez van.Mindenki előtt ott a kavicsvásárlás lehetősége,ha ,és amennyiben nem költi inkább másra a pénzt.Én másra költöm inkább, mert a fontossági sorrendben igen-igen a végén van egy internetes játék,ami egyébként ingyen is játszható.Természetesen nekem is sárgul néha az arcom ,a fizetősök lehetőségei láttán,de nem nagyon szoktam sírni.Majd ha úgy érzem,hogy annyira fontos nekem a táp ebben a játékban,akkor előrébb tolom abban a bizonyos sorrendben, és kiizzadom valahogy az őskövekre valót.
Van igazságod a szakadék tágulását illetően, de fogd fel úgy mint egy ingyenes demót ( copyright by Breaksos )akkor már nemis annyira idegesítő( vagy mégis.. )
Ez egy játék.Nincs a végén készpénzes jutalom,és a v4 kivételével az sem számít ,ki,mikor meddig jut.Játssz vele,érezd jól magad,mert azért van.
Báró Samedi
Pontszám: 8.79
kedvencZarathuFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4748. hozzászólás - 2012.04.26. 15:55:46
Oups, ez egy véletlen üzenet... Törölhető.
A hozzászólást Zarathu módosította 2012.04.26. 15:56:42-kor
Pontszám: 8.55
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4749. hozzászólás - 2012.04.27. 11:16:39
Arra gondoltam, lehetne valami olyasmit csinálni,mint annó TF.-en a neves szörnyek.

Térkapuban,vagy vadászat közben valamennyi eséllyel jöhetne egy "izmosabb" dög ,akinél szintén valamekkora eséllyel,lenne egy egyedi cucc.Mondjuk egy karkötő, (hogy ne foglalja a gyűrű/nyaklánc slotot) ami x százalékkal erősíti a térkapus ellenfeleket,növelve az értük kapott LÉ.-t, vagy a transzdestrukciót 50 százalékkal hatékonyabbá tevő valami , esetleg templomresetelő pálca,...stb.
Báró Samedi
Pontszám: 7.59
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4750. hozzászólás - 2012.04.27. 11:21:02 (Válasz Azazel #4749 hozzászólására.)
A térkapuban van ilyen. Minden 10. megfelelő épületszintnél kiemelt, nevesített dög és extra erős fókuszkristályokat ad.
Pontszám: 7.61
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4751. hozzászólás - 2012.04.27. 11:33:24 (Válasz Craslorg #4750 hozzászólására.)
Igazából az egészben a "masszavadító" volt a lényeg
Szóval egy olyan relik ,ami erősítené a kapus szörnyeket,és NEM pénzért lehet hozzájutni,és csak random eséllyel.
Báró Samedi
Pontszám: 7.59
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4752. hozzászólás - 2012.04.27. 13:32:44
Régi szép TF-es emlékek, amikor ónix masszavadítóval meg vmi arany karkötővel kergettük a masszákat!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.64
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4753. hozzászólás - 2012.04.27. 13:36:42 (Válasz Alendaar #4752 hozzászólására.)
Én most is azzal kergetem még mindig nyugaton
Pontszám: 7.61
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4754. hozzászólás - 2012.04.27. 13:51:15
Van még 2,5 kari a számlámon, de évek óta nem játszom...

mod: Most olvastam WNW-t...
A hozzászólást Alendaar módosította 2012.04.27. 14:11:10-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.46
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4755. hozzászólás - 2012.04.27. 15:38:34 (Válasz Lanmandragoran #4744 hozzászólására.)
Gondoltam, h magasabb szinten lehet ennek igazából értelme, mármint a vöröskristályitalnak, illetve kalandteljesítéses küldis dolog amit vki más írt az is megmagyarázza.
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.84
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4756. hozzászólás - 2012.04.27. 15:41:25 (Válasz Manowar #4746 hozzászólására.)
Micsoda? Az tolja ki a szakadékot, hogyha a szerencse értékem beleszámolná a szerencsekerék??? Szerintem nem ehhez a hozzászólásomhoz akartad ezt írni, mert ha mégis, akkor ez értelmetlen, hiszen ha kővel, ha nem kővel játszol a szerencse csak Le-ből fejleszthető
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 4.84
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4757. hozzászólás - 2012.05.02. 14:47:11
Kedves játék fejlesztők !

Amikor elkezdtem játszani a végzetúrral az fogott meg, hogy mennyire egyszerű játék -tényleg nem vett el sok szabadidőt- és mégis mennyire sokféle játékélményt kaphatok érte ( lehetek EH-s vagy VF-es, ha akarom csak vadászom, vagy csak portyázom ) és senki sem mondja meg nekem hogy mit mikor csináljak.

Aztán jött a Landragor, a kufárcsata, az AF, jöttek a kalndok a lélekgyémántokkal, a sisakszilánkok... és szinte végtelenül bonyolulttá kezd válni ez a játék. Mondjuk nekem tetszik, hogy ennyire tarka, de ha kérhetném ne legyen több erőforrás amire rá kéne hajtanom, hogy begyűjtsek belőle valamennyit.

Persze most sem KELL ráhajtani, de én azt az elvet vallom, hogy éljünk az összes lehetőséggel amit egy nem őskövező játékos még meg tud csinálni. De csak addig ha a prémiumosok -azt azért tényleg elismerem hogy fontos a kifizetődése- ne legyenek horribilis előnyben.

Nevezek a bajnokságra (de csak a buli kedvéért mert esélyem sincs) a kvízolimpiára (jééé itt még nem számít ki a prémiumos- meg is van a 12 medálom ), forgatok szerencsekereket...

Legyen elég ennyi. Most már -szerintem- nem kell tovább bonyolítani a játékot. Egy-egy apróbb változtatás esetleg még beleférhet de azért csak óvatosan...

A játék egyébként jó.
Hajrá fiúk-lányok.
Soxerencsét hozzá.
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 4.61
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4758. hozzászólás - 2012.05.05. 21:11:33 (Válasz Azazel #4747 hozzászólására.)
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 6.92
népszerűXyz443Férfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4759. hozzászólás - 2012.05.06. 08:10:12
Meg kellene növelni a Kristály szövetség lélekkútját, mert mióta 70 fős lett, azóta a maxot hozzuk tőlük (1.5 M), holott több is lehetne a sok győzelem miatt.
Pontszám: 7.92
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4760. hozzászólás - 2012.05.11. 09:18:07
Szeretném megköszönni az alkotóknak a fejlesztést, ami miatt pirosan világít egy felirat a karakternév alatt, hogy még nem neveztem be a kvízolimpiára. Így már nem fogom elfelejteni kitölteni.
Pontszám: 6.32
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!