Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
irritálóConnorFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1041. hozzászólás - 2009.11.22. 15:35:26
Sziasztok!Nem akarok tiszteletlen lenni,de a kvíz moderátorok adják vissza a megbizatásukat.Néha röhögni támad kedvem miket engednek be,miközben nekem egy betűtévesztés miatt elutasították a kérdésemet.Szóval ne is haragudjatok,de nevetséges ez az egész elbírálósdi.
Pontszám: 4.67
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1042. hozzászólás - 2009.11.22. 16:12:14 (Válasz Harcos kard #1040 hozzászólására.)
Nem, én nem.
Én krit ütéssel szoktam vadászni, úgy nagyobbat csapok az állatok fejére.
(vicc)
Látom nem értettél meg.
Sebaj.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.68
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1043. hozzászólás - 2009.11.22. 21:31:55
Szervusztok mindenki!

Nem találtam megfelelő topicot az írnivalómhoz , úgyhogy ide írok.
Ma este 7 után léptem be legutóbb a Végzetúrra és azóta folyamatosan riaszt az internet security rendszerem ( Kaspersky előfizető vagyok és az nem hibázik ) . Spyware-re riaszt , jelszó és adathalász féregre .
A 3-as világon játszok , de hogy beléptem a fórumra ott is ugyanúgy riaszt , nagyon valószínű tehát hogy az összes világon ott lesz.

Itt a report , remélem segítség

22/11/2009 20:21:36
http://googleads.g.doubleclick.net/pagead/ads?client=ca-pub- 5179828313285504&output=html&h=60&slotname=6240473599&w=468&lmt=1258920227&flash =10.0.32&url=http%3A%2F%2Fvilag3.vegzetur.hu%2Findex.php%3Fm% 3Dvadaszat&dt=1258920227936&prev_slotnames=5752792877&correlator=1258920227885&f rm=0&ga_vid=561301178.1255581171&ga_sid=1258919808&ga_hid=111046971&ga_fc=1&u_tz =0&u_his=31&u_java=1&u_h=800&u_w=1280&u_ah=770&u_aw=1280&u_cd=32&u_nplug=13&u_nm ime=55&biw=1259&bih=613&ref=http%3A%2F%2Fvilag3.vegzetur.hu%2Findex.php%3Fm% 3Dvadaszat&fu=0&ifi=2&dtd=4&xpc=8DcN1l8RKL&p=http%3A//vilag3.vegzetur.hu

Nálam a Kaspersky elrendezi az arcát , de legtöbben AVG-t és más ingyenes internet védelmet használnak ami nem veszi észre ezt - a NOD32 sem.

Későbbiekben lehetne erre is egy külön topic hogy hamar lehessen lépni , mert lövésem sincs ezt a hozzászólást mikor veszi észre egy illetékes.
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 4.86
népszerűtlenNUNI PENGFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1044. hozzászólás - 2009.11.23. 14:27:55
Üdv. Kérném, hogy lehetőség legyen körüzenetet küldeni legalább szövetség tagjainak.

Vagy csak én vagyok túl hülye és nem veszem észre, hogy lehet...


Ha tényleg az utóbbi lehetőség a valós, akkor kérem, valaki árulja el, hogy hogy lehet körüzit küldeni.
Pontszám: 2.71
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1045. hozzászólás - 2009.11.23. 14:50:37 (Válasz NUNI PENG #1044 hozzászólására.)
de minek? ha valakinek van 5 szavazata az tudja szerkeszteni az "üzenőfalat" a szövi főoldalán, az miért nem elég?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.27
fórumozóCruxFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Újabb épület javaslat
1046. hozzászólás - 2009.11.23. 15:05:10
Javaslok egy szövetségi épületet.

neve: APEH palota

Ennek kettős szerepe lenne.

1. Aki az őskövének befizetéséhez odaírta a címét (mint ahogy le van írva), az biztos, hogy megkapja a befizetett őskövéről a számlát.
2. Ezzel lehetne szabályozni a szövetségi tagok LE befizetéseit. Be lehetne állítani, hogy vagy minden nap, vagy szintlépéskor bizonyos LE-t elvesz a szövetség tagjaitól.
Ha úgy adódik, akkor akár negatívba is lemehetne a tag Le-ja. A levont Le-t ebbe az épületbe gyűlne össze, amiből megfelelő jogosultsággal rendelkezők építhetnének.

Elég lehetne 1 szint, vagy akár az általa maximálisan tárolható LE szerint vagy 5-10 szint.
Pontszám: 1.55
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Újabb épület javaslat
1047. hozzászólás - 2009.11.23. 15:10:45 (Válasz Crux #1046 hozzászólására.)
Ennek semmi értelme sincs-.-
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.53
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1048. hozzászólás - 2009.11.24. 10:33:18
nem lehetne a sebgyógyítás mintájára 30-as idomítástól a több állat egyszerre való idomítását is bevezetni? vagy van ilyen fícsör, csak nem tudom?
Pontszám: 8.33
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1049. hozzászólás - 2009.11.24. 11:16:20
hehe...Apeh palota?! ...viszont lehetne gyártani egy, két skint...kiragadva a játékot az eggyhangúság mezejéből...valamint leszedni a szint bónusz támadást...mert az konkrét kicseszés a kissebbekkel...valamint valami extra lehetőséget a kicsiknek...ugyanis a játék most úgy néz ki...magasabb szinten sok a lehetőség és élvezetes a játék...alacsony szinten meg eggyhangú és unalmas...én értem hogy ezt felfoghatnánk a játékkal töltött idő eredményeképp...de sztem ki lehetne találni valami kissebb szórakozási lehetőséget alulra is...lehetne olyasmi mint a kalandok rendszere....nevezhetnénk kóborlásnak ...nem kell olyan összetettnek lennie mint a kalandok...de lehetnének ilyan apróságok...sztem kevesebben unnák meg a játékot...ha valaki elkezd csinálni eggy új karaktert rögtön az első dolog amit tapasztal az az hogy a körülötte lévő játékosok inaktívak és ki vannak fosztva...mert ráuntak a játékra...
Time in a bottle
Pontszám: 4.08
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1050. hozzászólás - 2009.11.24. 11:56:13 (Válasz Faust0ne #1049 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - 2009.11.24. 11:16:20
...viszont lehetne gyártani egy, két skint....

Nah ezzel teljesen egyet értek, nekem személy szerint nagyon gay ez a színvilág...
14
Pontszám: 6.50
népszerűtlenNUNI PENGFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1051. hozzászólás - 2009.11.24. 14:50:23 (Válasz S0laris #1045 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.11.23. 14:50:37
de minek? ha valakinek van 5 szavazata az tudja szerkeszteni az "üzenőfalat" a szövi főoldalán, az miért nem elég?


Azért, mert én (alapító/vezető lévén) elég sűrűn el akarok juttatni bizonyos infókat a szövetség tagjainak, amiknek nincs helye a fórumon, se az üzenőfalon. nem is beszélve arról, hogy én egy olyan szövetséget kreáltam, ahol senkinek sincs 5 szavazata. Színtiszta demokrácia van. A kevésbé aktív tagjaink1, az aktív tagok pedig 3szavazattal rohangálnak.
Amúgy meg nem olyan életbevágóan fontos, csak az időmet spórolná meg, hogy ne kelljen mindenkinek privát üzit írnom és ne tiltson le folyton a spam-szűrőrendszer...
Pontszám: 2.33
utáltPicigyerekFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1052. hozzászólás - 2009.11.24. 20:30:41
szerintem kénne egy olyen épület ami megsegítené a kissebb karaktereket egy szövin belül pl mint a lélekkút feltöltésénél ide is LE kelene tenni de minden szinten csak egy bizonyos menyiség férne bele de nem eget rengető csak egy kis segítség lenne ha pl epikushoz szeretnének egy kiseb szintü karaktert nevelni akkor abbol az épületből vehetne ki LE de csak egy bizonyos menyiséget h ne legyen túlfejlődöt a többi karihoz képest pl egy 45-ös szintü beletesz 15000LE akkor a kisebb szintű karakter kb 30-35 körül ki tudná venni ás egy kis pluszt adni a fejlődéshez de meg lenne határozva h hány naponta vehetne ki LE-t
Pontszám: 1.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1053. hozzászólás - 2009.12.01. 13:11:22
Szerintem kellene még egy sor a top listában, mégpedig a megvalósított reformok. Itt lehetne számolni, hogy melyik karakter hány reformot talált ki, melyek végül megvalósításra kerültek. Nagyon látványos lenne.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.34
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1054. hozzászólás - 2009.12.01. 13:34:18 (Válasz Ricardo #1053 hozzászólására.)
És annak mi értelme lenne? Azonos lenne szint szerinti listával. Te minden listán ugyanazt akarod nézni?
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 9.03
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1055. hozzászólás - 2009.12.01. 13:58:53 (Válasz Meggy #1050 hozzászólására.)
Most miért? A MEGGYlila neked gay?
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.08
kedvelt tagDangerous05Férfi
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1056. hozzászólás - 2009.12.01. 22:29:22
Sziasztok!

Az lenne az ötletem, és főleg az Adminok számára írom ezt, hiszen ők tudnak tenni a dolog érdekében, hogy kb mikulástól karácsonyig lehetne tartani egy ilyen "mindenki kitalál valami érdekességet amit szívesen látna ingame, és elküldi a szerkesztőknek" programot, amiből az Adminok kiválasztják az 5-6 legjobbat, (persze lehet úgy is mérlegelni őket, hogy azért ne fél évig tartson a fejlesztése) amiket kiraknak ide fórumra, és pl szavazással a 2 legjobbat januártól elkezdik megcsinálni.

Kellemes AIDS napot mindenkinek!
Pontszám: 3.65
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1057. hozzászólás - 2009.12.02. 10:20:20
Én a kalandíró bajnokság ötletét szeretném felvetni. Szövetségünkön belül már elkezdtük, motivációt is sikerült belecsempészni, méghozzá egy epikus tárgy 1 KP-ért elvitele a győztes jutalma. A bajnokság lényege, hogy választottunk 8 véletlen képet a játék "kalandírós" képeiből, és ahhoz kell egy történetet kitalálni. A képek sorrendje tetszőleges, ugyanúgy próbákat is társítunk hozzájuk, mint egy rendes kalandhoz. Azért is így csináltuk, mert így majd be is lehet küldeni a kalandokat. A kaland írásra 1 hónap van nálunk, a beérkező kalandokat sorszámozzuk és mindenki pontozza a másik kalandját, persze nem tudja melyiket ki írta. Így a végén kapunk egy pontszámösszeget egy-egy kalandra, és a legtöbb pontot elérő kaland lesz a nyertes.

BEHOLDER-es verzió esetén is hasonlóan működhetne, lehetne akár csak fél évente rendezni, ők is adnak 8 random képet, és ahhoz írni mindenkinek kalandot. Beküldeni a sima kalandírásnál lehetne akár(főleg ha lenne egy opció, egy megjegyzés rovat, ahova lehetne írni, hogy kalandíró bajnokság) vagy akár e-mailben beküldeni. A pontozás pedig a BEHO részéről lenne, legalábbis sztem, ott elolvasná 5-10 ember, és ők pontoznák. Itt ugye az lehet probléma, ha nagyon sok kaland érkezik be, és nehéz annyit elolvasni. Erre megoldás lehet:

1. Pontozhatnák a végzeturak is, persze mondjuk az pontozhazna aki nem írt kalandot, továbbá jelentkezni kéne a végzeturaknak, hogy ÉN szeretném elolvasni és pontozni a kalandokat, természetesen cserébe minden iylen végzetúr kapna valami kis jutalmat a fáradozásaiért.

2. Esetleg korlátozni a beküldhető kalandok számát, vagy akár egyenes kieséses kalandértékelés lenne, venni mindig 2 kalandot, és abból egyet tovább küldeni.

a részletek kidolgozásra várnak, de én látok benne fantáziát. Persze ez is extra munka, meg minden. Nálunk is nyögvenyelősen megy az egész, mindenki lusta nekiállni:), pedig sztem egy epik tárgy elég jó kis motiváció, Beho részéről is biztos ki lehetne találni frankó jutalmat, egy relikviát, ami akár csak a kalandokhoz segít, de akármi más is lehetne.
Köszi, hogy leírhattam az ötletem, remélem még ez nem szerepelt korábban
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.03
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1058. hozzászólás - 2009.12.02. 11:40:57
Részemről támogatom. Ha segítség kell dobj egy PM-et egyik karimnak.

V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.39
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1059. hozzászólás - 2009.12.02. 12:38:53 (Válasz Fericske #1043 hozzászólására.)
Adblock plust használok tűzrókában. A reklám bannerek meg sem jelennek.
Pontszám: 6.57
utáltPicigyerekFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1060. hozzászólás - 2009.12.02. 13:18:50
közeleg a mikulás és a karácsony lehetne valami meglepetés a karaktereknek még ha nem is nagy de lehetne
Pontszám: 1.72
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője