Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
481. hozzászólás - 2009.07.08. 22:23:43
oksa, csak soknak tünt a 170 így első látásra, de úgy néz ki ezért nincs megadatva ez sok embernek.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
482. hozzászólás - 2009.07.08. 22:29:34
Kell az majd a kritekhez is a 170-es turbó.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
483. hozzászólás - 2009.07.08. 22:31:10 (Válasz Ajgatsz #482 hozzászólására.)
tudom, csak soknak tünt, de lehet hogy csak lebecsülöm a szerezhető LE mértékét
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
484. hozzászólás - 2009.07.08. 23:38:43 (Válasz S0laris #483 hozzászólására.)
Azt ugye te is látod, hogy egy pár naponként (józanabbaknak pár szintlépésenként) használható passzív szakértelmet (kereskedelem) értelmetlen felhúzni 170-ig, mikor pár száz VP-ért ugyanakkorára felnövelheted, megveszed a cuccokat, aztán (maxos kronokompenzáció esetén) tíz perc múlva visszapakolod a hasznosabb, aktív szakértelmekre.
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
485. hozzászólás - 2009.07.09. 00:15:42
soha nem említettem azt hogy szeretném 170-re emelni a kereskedelmemet, az alap szakit semmiképpen. ledöbbent hogy vannak emberek 50 közelében 170-es turbóval, de mint már írtam, alábecsültem a szerezhető LE mennyiségét.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
486. hozzászólás - 2009.07.11. 08:26:47
Egy ötlet:

Lehessen lerombolni, majd újra építeni az epikus emlékművet - ekkor az epikusok megint 1-ről indulnak. Azok a szövetségek, amelyek elakadnának az epikusozással, így lehetőséget kapnak arra, hogy tovább harcoljanak.
Ezzel együtt az epikus tárgyak dukátértékét lecsökkenteném 3-ra.

Erősebb szövetségnek nem éri meg újrakezdeni, mert magasabb szinten sokkal erősebb tárgyak jönnek, ha újra kezdik, azzal rengeteg időt veszítenek.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
487. hozzászólás - 2009.07.11. 10:07:13
Remélem nem csak én örülnék annak hogy a travian nevű játék alapján lenne itt is heti toplista több kategóriában és az első 10 kapna itt is plecsnit avagy szalagot, tudom ez is jobbára a topnak kedvezne, de mondjuk az ottani példa alapján az előrelépéses toplista a kicsiké lenne hisz aki az élen van az sok helyet már nem javíthat egy vadászatbetározó az alvégről meg sikerélménnyel gazdagodna, a többi kategóriában meg a topjátékosok kapnának egy kis kedvet mert nálunk a 3-ason is többen az élről már a törlésen gondolkoznak.
A medáloknak meg nem feltétlen kell bónuszokat adniuk travianban se adnak, az ember büszkébben nézi a profilját plecsnikkel teleaggatva mert a jelenlegi medálokat nem mindig az kapja aki megérdemli hisz a tornákon is van random a kvíznél meg olyan kérdések vannak hogy az már vérlázító.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 8.33
népszerűUselesNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
488. hozzászólás - 2009.07.11. 14:55:18
Hellosztok,

szeretném javasolni, hogy a kvízkérdés feltevése után tudhassa a feltevő, ki értékelte a kérdését, mert nagyon sok az ellentét, és jó lenne kiszűrni azokat az értékelőket, akik csupán rosszindulatból, bosszúból dobnak el jó és hasznos kérdéseket, elvéve a a kérdés feltevőjétől a LÉ-t, illetve azokat kiszűrni, akik csak minden kérdést leokéznak, nem veszik figyelembe, ha az a kérdés hülyeség, matematikai, vagy tele van helyesírással.
Pontszám: 8.75
közellenségPetya96Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
489. hozzászólás - 2009.07.11. 17:55:18
Sziasztok! Én csak ötletekkel szeretnék előállni; új fegyver, pajzs, páncél és varázslat!!!!
Ha érdekel csináljátok meg és jelezzetek vissza ( Bárhányas szintű és LE lehet)
És ha tudjátok akkor nagyon vagányra csináljátok meg köszi:D:D:D

Fegyver:
A HALÁL KARMA

Sebzés: 204-345
Támadás: +20
Védekezés: +41
Egészség: -5
IQ: +15
Mágia: +13
Kábítás: +15%
Kábítás elhárítás: +5%
Regenerálás: +4


Varázslat:
MENNYEI SUGÁRZÁS

Sebzés: 220-330
+15% sebzés az ellenfél állatába


Pajzs:
DRAKIN SZIKRÁZÓ VISCIRATHÁJA

Sebzés: 4-20
Támadás: +15
Védekezés: +30
Egészség: -4
IQ: +10
Mágia: +22
Taumaturgia: +4
Kábítás: +6%
Kábítás elhárítás: +4%
Regenerálás: +3

Páncél:
LÁNGOLÓ VORTEX VÉRT

Támadás: +19
Védekezés: +61
Taumaturgia: +24
Mágia: -9
IQ: -6
Elnyelés: +22
Varázslat elnyelés: +13
Kritikus sebzés: +11%
Kritikus varázslat sebzés: +11%
Regenerálás: +7

Jó játékot!
Pontszám: 1.67
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
490. hozzászólás - 2009.07.11. 18:27:35
Sziasztok!
Nem volt időm végigolvasni a topicot, de remélem ide kell írnom:
Szerintem sok az idő a kvízkérdéseknél.
5 perc alatt az ember egy könyvben is megkeresheti a választ röhögve, hát még, hogy ott az internet.
Szerintem le kellene csökkenteni a válaszolási időt mondjuk fél percre, akkor nem lesz idő keresgélni, és az ember hagyatkozhat a saját tudására.
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 2
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
491. hozzászólás - 2009.07.11. 18:43:18 (Válasz Máté96 #490 hozzászólására.)
Erre ott a kvízolimpia. Miért sajnálod a Google-ozóktól azt a rongyos +10% LE-t? Én rengeteget tanultam a kvíznek köszönhetően- megkerestem a helyes választ, aztán ott ragadtam azon az oldalon olvasgatni...
Pontszám: 5.33
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
492. hozzászólás - 2009.07.11. 20:41:39 (Válasz csati777 #491 hozzászólására.)
Te tudsz olvasni?

sry off végexD
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.63
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
493. hozzászólás - 2009.07.11. 21:09:09 (Válasz Máté96 #490 hozzászólására.)
Mivel bármikor megszakíthatod a vadászatot, teljesen irreleváns, hogy fél vagy öt perced van a válaszadásra. A komoly optimalizátorok úgyis leállítanának minden egyes vadászatot, ha fél perc alatt nem találnák a választ a Google-ban. A helyes válaszaik száma pont ugyanennyi lenne, csak sokkal nehezebb lenne az életük.

Mivel már látom lelki szemeim előtt, hogy erre úgyis azt fogod javasolni, hogy "Ja, de akkor ne lehessen leállítani a vadászatot", erre már most válszolok.
Ez meg egy online játékban elég drasztikus húzás lenne, mivel azokat büntetné, akiknek vadászat közben valami problémájuk, elfoglaltságuk akadt és emiatt akarják leállítani. Nem lehet különbséget tenni, hogy elfoglaltság (vagy mert közben sajtolni akarok, vagy mert közben egész közeledik és várható, hogy beüt egy kristály, stb...) miatt állítom le a vadászatot vagy, mert nem találom a választ.

Egyébként meg Csatival értek egyet, hozzátéve, hogy néhány kérdésnél az is művészet, hogy előtúrd a helyes választ.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.75
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
494. hozzászólás - 2009.07.12. 22:22:28 (Válasz Eliteninja #492 hozzászólására.)
Elég jól. Még magyarul is. Csak azt nem tudom, hogy ezt miért kérdezted tőlem.
Pontszám: 5
közellenségSasiFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
495. hozzászólás - 2009.07.12. 22:31:44 (Válasz Máté96 #490 hozzászólására.)
igazat adok neked
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
496. hozzászólás - 2009.07.12. 22:38:48 (Válasz Máté96 #490 hozzászólására.)
Idézet: Máté96 - 2009.07.11. 18:27:35

5 perc alatt az ember egy könyvben is megkeresheti a választ röhögve, hát még, hogy ott az internet.
Szerintem le kellene csökkenteni a válaszolási időt mondjuk fél percre, akkor nem lesz idő keresgélni, és az ember hagyatkozhat a saját tudására.


úristen. kinak van arra ideje, hogy 1 mp-nél többet szánjon egy válaszra. 20 vadászat, 20 másodperc, 1 óra múlva megint 20 másodperc. nyilván nem fogok keresgélni, dolgoznia is kell valakinek.

aki keres, az megérdemli a +10%-ot. neki meg get a life.
Pontszám: 4.30
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
497. hozzászólás - 2009.07.13. 06:42:34
Szerintem semmi baj nincs a kvízzel. Miért zavar az, hogy 5 perc alatt lehet válaszolni? Ha válaszolsz úgy is jön a következő kérdés...és nem kell sajnálni senkitől a +10% LE-t, te is ugyanúgy ki tudod keresni a választ.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
kedvelt tagWyharFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
498. hozzászólás - 2009.07.13. 08:50:08
Na igen. Viszont senki nem említi az olyan tényt, miszerint : válaszolj 10, 20, 30 (hisz ismétlődhet) kvízkérdésre helyesen egymás után, úgy hogy egyet sem rontasz el. Én pl. Google nélkül mái napig szenvednék az ilyen küldetésektől, mivel vannak olyan kérdések, amely egy éretségizett embernek is problémát okoznak (a 14 év alattiak így is meg vannak lőve, mert nekik szinte minden "értelmes" kérdést Google-zniuk kell).
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
499. hozzászólás - 2009.07.13. 10:42:51 (Válasz Wyhar #498 hozzászólására.)
a mai napig szenvedsz attól a 3 küldetéstől?
Pontszám: 8.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
500. hozzászólás - 2009.07.13. 10:51:26 (Válasz Useles #488 hozzászólására.)
Idézet: Useles - 2009.07.11. 14:55:18
Hellosztok,

szeretném javasolni, hogy a kvízkérdés feltevése után tudhassa a feltevő, ki értékelte a kérdését, mert nagyon sok az ellentét, és jó lenne kiszűrni azokat az értékelőket, akik csupán rosszindulatból, bosszúból dobnak el jó és hasznos kérdéseket, elvéve a a kérdés feltevőjétől a LÉ-t, illetve azokat kiszűrni, akik csak minden kérdést leokéznak, nem veszik figyelembe, ha az a kérdés hülyeség, matematikai, vagy tele van helyesírással.
Csak halkan jegyezném meg, hogy úgy fél éve a kérdések 99%-a a kvízadminok elbírálásán megy keresztül. Nincs bosszú, rosszindulat, ellenben szigorú és következetes értékelés van, kicsit távol vannak attól a szinttől, hogy minden kérdést csak úgy leokézzanak.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője