Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
941. hozzászólás - 2009.10.29. 11:42:27 (Válasz Endyr #940 hozzászólására.)
Majd a szerencsét kell tolni
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.58
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
942. hozzászólás - 2009.10.29. 11:45:27 (Válasz Otoaak #939 hozzászólására.)
Ráadásul a játékosnál nem 126-ot fog levonni, mint ahogy az eddigi, epikus által használt varázslatok is jóval erősebbek a játékosok kezében, mint a lényeknél.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.08
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
943. hozzászólás - 2009.10.29. 11:53:10 (Válasz Almási Viktor #941 hozzászólására.)
Mivel addigra nem lesz mit építeni, ezért a szerencsét sem lehet majd tolni. Mindenki specializvála felfejleszti az egészségét az IQ-ja 2-3 szorosára és ép határ alól kibukkanva fog mindenki egyet ütni térkapuba, epikusba, esetleg 0 lével portyába, aztán újra csak a vadászat meg a kalandmegoldás.

Pompás lesz.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.18
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
944. hozzászólás - 2009.10.29. 11:54:24 (Válasz Ricardo #943 hozzászólására.)
HT-t bármikor, bárkinek lehet építeni. Kalandot csak 15% felett oldhatsz meg.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.10.29. 11:54:57-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.63
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
945. hozzászólás - 2009.10.29. 11:57:58 (Válasz Mortimer #944 hozzászólására.)
Tényleg, a HT. Látszik mennyire foglalkoztat.

A kalandról nem tudtam, hogy csak ép határ felett lehet megoldani, köszi a felvilágosítást. Ebben az esetben sebződni is lehet majd benne?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.78
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
946. hozzászólás - 2009.10.29. 12:00:42 (Válasz Ricardo #945 hozzászólására.)
persze, lehetnek benne harcok is (manok erosseget copyzzak ugy tudom)
A hozzászólást Endyr módosította 2009.10.29. 12:15:35-kor
Pontszám: 7.56
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
947. hozzászólás - 2009.10.29. 12:07:27
Jah, mondjuk jön 3 harc zsinórban, miközben te most bújtál ki 15% alól..
Pontszám: 6.80
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
948. hozzászólás - 2009.10.29. 12:45:40 (Válasz Otoaak #939 hozzászólására.)
Írta: Otoaak
Ma, 11:37:28 [Idézet ebből]
Hydra, a sokfejű démon ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy tökéletes vakítás. 2473 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -126 Támadás, -126 Erő, -252 Taumaturgia, -101 Elnyelés.




Csak hogy vigasztaljalak: a következő epikus is ilyen varival jön.
Pontszám: 8.49
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
949. hozzászólás - 2009.10.29. 12:48:34
Mondjuk legegyszerűbb megoldás hogyha vannak csak epikus spellek amiket játékosok nem kaphatnak meg... mint például ez.

Mellesleg még ha be is kerül játékosoknak, fogadni mernék hogy ősköves lesz, tehát biztos lesz olyan aki nem használja majd [/irony]
A hozzászólást Khronos módosította 2009.10.29. 12:50:10-kor
Pontszám: 6.48
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
950. hozzászólás - 2009.10.29. 21:32:59
Szeretném ha az elementáris fúziós gyorsítás komolyabb ép regenerációt biztosítana a használók számára. Mióta az megjelent kevesebb embert tudok elkapni ép határnál sok lével, mert túl gyorsan elhasználják a csp-iket. A gyorsítás játékba kerülésekor kifejezetten szó volt róla, hogy nem lesz káros a portyákra. Ha az elementáris fúzió felére csökkenti a vadászat idejét, akkor a regeneráció is duplázódjon meg.

Szerk: Nem értem a lepontozást. A gyorsítás elvileg kényelmi funkció, nem portyagyilkos lédugdosásnak lett kitalálva.
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.10.29. 21:56:15-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.85
fórumozóFalcoFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
951. hozzászólás - 2009.10.29. 23:13:55
Lehet hogy hulyeseg, lehet hogy mar valaki javasolta, megis roviden leirom.

Lehetne egy jo fejlesztest behozni, amikor az 100% os fertozottseguek az Ellenseggel karoltve harcolnak a nulla fertozottseguek ellen, akik a Zarkod szorny segitsegevel tartanak a masik frontot.
Nem lenne konnyu leprogramozni abban biztos vagyok.
Totalis gyozelme egyiknek se legyen, de valtozo felallasban lehetne hol az egyiknek hol a masiknak folenye, ettol valtozna a vadaszat ereje, vagy valami mas fontosabb dolog.
De ne legyen csak annyiva leintezve hogy portyaszeruen osszecsapnak, hanem valami feladatsor vegrehajtasaval lehetne teruleteket nyerni egymastol.
A feladat megoldasa ne legyen kezenfekvo, tenyleg komoly harc legyen.
Itt emberek hacolhatnak egymas ellen valami nagy celert.
Es johetnek kozben a jo akcio filmekhez hasonloan a fordulatok, a nehezito korulmenyek, nem vart esemenyek etc.


Mas:
Lehessen specializalt karaktertipusokat letrehozni, pl legyen aki csak vampir karaktert epit, legyen aki valami fertozo szornyet, valaki aki az allatoknak tobb moralt biztosit, vagy nagyobb sebzest, es ehhez hasonlo tulajdonsagokbol rengeteget kellene a szakikba beilleszteni.
Valamiert az Incubus karakternek eltudok kepzelni valami eros atokkal biro kepesseget amit megkap a varazslata melle, es ez ellen is meglennenek a fegyvervalasztasi lehetosegek, pajzsok, skillek.
Volna a Lich aki viszont bizonyos varazslatoktol kevesebbet sebzodne.
A varazslatok, fegyverek kasztokba lennenek osztva Elet, Halal, Viz, Tuz, Fold, Levego magia es ide tartozo fegyverek, a fegyverek kombinacioi erositenek nehany tulajdonsagot, kulombozo kasztok eszkozei is hasznalhatoak legyenek kombinaciora, de itt legyen olyan hogy a bonusz mellett valamit lecsokkent, (Renegat kaszt?) igy specializalhatnak magukat a jatekosok.
Lehetosegek hatartalanok, csak eleg orult legyen a programozo is szoval, elonye es hatranya is legyen egy karakternek, de a hordak jol korbe tudjak egymast verni.
Es lehessen lopni targyakat is, tehat ha veszit valaki attol meg eselye legyen elemelni valamit a masiktol, de nem kell tulzasba esni itt sem

Valahol a jovoben akar, ha sikerul terjeszkedni, nemzetkozi szervereket is ossze lehetne kapcsolni es johet az igazi Vilagok Harca, ez lenne az igazi buli


A tobbit a fantaziaval jobban megaldottakra bizom.

Lehet tul sok Sci-fit neztem
A hozzászólást Falco módosította 2009.10.29. 23:14:41-kor
Valaki pontozzon LEeee
Pontszám: 2.12
népszerűSadiszlomFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
952. hozzászólás - 2009.10.30. 00:13:50
lehet h már irták de szerintem a GYIK és a Játék leirás is pontositásra szorul most már.....
Pontszám: 5.07
fórumozóJesusFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
953. hozzászólás - 2009.10.31. 11:41:08
Sziasztok!

1, Az állatok kaphatnának TP-t a megnyert epikus csata után.
2, Szövetségi társakkal lehetne cserélni nyakláncot, gyűrűt egy az egyben, vagy LE-ért.
Pontszám: 4.37
utáltTigrerra4Nő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
954. hozzászólás - 2009.11.01. 20:18:44
Sziasztok!

Én azt szeretném felvetni nem tudom mit szólnátok hozzá,ha látnátok is a csatákat nemcsak a végleges eredményt,szerintem sokkal izgalmasabb lenne,így is jó ez a játék,de ha látnám a csatát sokkal jobban élvezném!

Üdv:Tigrerra4!
Pontszám: 3.67
utáltGaara96Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
955. hozzászólás - 2009.11.01. 20:55:54
Én is szeretném az felvetni hogy az állatoknak legyen egy külön képességük pl: pókok,madarak: Kábítás
óriás szörnyek harcos szörnyek +ÉP győzelmekként

Vagy ahogyan előtttwm írták h lehessen cserélni cuccot én így látnám jónak:
Épület: Kincseskamra 5 szint (alap feltétel)
És akkor berakok pl egy Chara-din szimbólumot lehet rá licitálni őskővel, kiégettőskővel. a kövek pontot érnek pl:. kiégett őskő 1 pont
igazi őskő 2 pont
ez szerintem egy jó ötlet lenne és csak azok rakhatnának rá köveket akik mondjuk 30 vagy magasabb szinten vannak
mert pl mondjuk van egy karakter belép egy magas szintű szövibe az első 6 szinten csak épít beépíti a megadott mennyiségű let és bedob valaki egy Zafír csillagot ő meg elviszi az hüeség lenne
Pontszám: 2.68
fórumozóJesusFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
956. hozzászólás - 2009.11.02. 10:04:10
Nem lenne rossz látni beidomítás előtt az állat elnyelését, valamint szintjét!
Pontszám: 5.84
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
957. hozzászólás - 2009.11.02. 10:08:47 (Válasz Jesus #956 hozzászólására.)
Az állat elnyelése a szintjétől függ. Az állat szintjét pedig kiszámolhatod, ha az idomítás költségét osztod 300-al.
Pontszám: 7.74
kedvelt tagVermákFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
958. hozzászólás - 2009.11.06. 07:37:11
Sziasztok!

Nekem őskő vásárlással kapcsolatba lenne kérdésem, ötletem.
A kérdésem az, hogy az emeltdíjas telefonos vásárlás fog- e működni, ha igen mikortól?
Az ötletem is ezzel a témával kapcsolatos, mégpedig a következö lehetséges lenne-e internetes utalvánnal vásárolni?
Pontszám: 3.67
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
959. hozzászólás - 2009.11.06. 11:53:12
Egy ötlet:

Ellenvarázslat
Siker esetén teljes mértékben kivédi az ellenfél támadó varázslatát, az nem jön létre.
(a kritikus varázslat szakértelmed növelné az esélyét, és kudarc esetén is minimum a támadó varázslatot (sebzést, és negatív módosításokat) 1/4-el csökkentené (tehát 3/4-e azért betalálna), és ha az ellenvarázslat csak részben jön létre akkor felére csökkenti a sebzést.)
mentődobás - siker - 100% ban felfogja az ellenfél varázslatát
mentődobás - fél siker - 50% -ban fogja fel
mentődobás - kudarc - 25% -ban fogja fel
(ez mind attól függ, hogy az ellenfél mekkorát sebezne. Ha neki kritikus jön be és pl 2000 -et sebezne, akkor annak az x%-át, ha nem sikerül a támadása, és csak 500-at sebezne, akkor abból fogna fel. Ha meg bejött az ellenvarázs, akkor mindegy milyenre sikerült a támadása, úgyis kivédem)

és mindegy ki kezdi a varázscsatát, ha az ellenfelem egy támadóval, akkor kiírja, hogy mit és mennyit sebez, majd elnyomom az ellen varázst és kiírja, hogy mennyit fogtam fel belőle, ha meg én kezdek, akkor neki már csak a módosítottat írja ki.

így lehetne kicsit visszabillenteni a játékegyensúlyt a harc oldalára.

Lehetne fokozata az ellenvarázsnak.
mert csak legfeljebb az ellenvarázslat szintjénél 10 (12?) szinttel nagyobb varázslatot képes megakadályozni.
pl: apró ellenvarázs (40. szintű varázslat)
kissebb ellenvarázs (50. szintű)
ellenvarázs (60.)
stb...
A hozzászólást Tiha módosította 2009.11.06. 11:58:14-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.71
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
960. hozzászólás - 2009.11.06. 11:56:11 (Válasz Tiha #959 hozzászólására.)
Már rég a harc oldalán van a mérleg.

Mielőtt összecsapnátok, Hydra, a sokfejű démon feléd hajít egy tökéletes vakítás varázslatot. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 793 pontnyit sérültél.
Hydra, a sokfejű démon lesújt rád a Mágikus fegyverrel. Eltalált, sérültél 1324 pontnyit.

Persze nyilván sarkítok ezzel, de gondolom elég látványos mindenki számára.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.59
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!