Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4401. hozzászólás - 2011.12.29. 21:25:37
Nálunk nem feltétel a szavazat átadása, de valahogy a legaktívabb és ,,legokosabb" tagokhoz került a zöme. Én őket tartom ,,vezetőnek" mivel a szavazások zömét ők intézik el, van aki nem is lát egy szavazást, és az már el is van döntve.

És vannak az ,,alja nép" ahogy ti fogalmaztok, akik nem túl aktívak, nem is a legjobb harcosok, de szerves részei a szövetségnek.

Ha valakivel sok a probléma (nem épít minimumot, elraboltatja feltűnően 1 emberrel a LE-t, háborúban nem bújik) arról itt lehetne diskurálni, és ha nincs semmilyen következmény, akkor sem haragszik meg a többiekre, főleg arra, aki ki akarta rakni.

Hülyén hangzik, de ez javítaná a szövetségen belüli morált. Jobb a békesség szövetségen belül.

És igen, másnál is vannak ilyen beszélgetések, csak kényelmetlen privátozni.

Úgy tudom azért nincs szövetségi körüzenet, hogy mindenki a fórumot használja. Mindenre.
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 5.67
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4402. hozzászólás - 2011.12.29. 21:36:05 (Válasz LanMaffia #4397 hozzászólására.)
Ha már válaszol rá valaki, és nem nekem, hanem egymás között is diskuráltok a felvetéseimről, akkor olyan nagy hülyeségek már nem lehetnek.

Egyébként már több mint egy éve játszom, jócskán vehetek már cigarettát is, nem kell dedósként lekezelni.

Felvetek valamit nektek, akik vélhetően kulturáltan tudnak beszélni valakivel valamiről, és ennyi.
És mindemellett elfogadom a ,,támadásokat" is, mert ki vagyok én tizenhúsz hozzászólással, hogy tanácsokat osztogatok.

Szóval ennyi a véleményem.

És ha még kiötlök valami okosságot .................... jelentkezem!
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 5.67
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4403. hozzászólás - 2011.12.29. 21:39:04 (Válasz Breaksos #4401 hozzászólására.)
Ha valakivel sok a probléma, azt a második figyelmeztetés után szó nélkül ki kell rakni mint a macskát..., nem pedig azon aggódni hogy mit szól hozzá ha valaki kritizálja a fórumon.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.29
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4404. hozzászólás - 2011.12.29. 22:16:59
Mi nem vagyunk ennyire drasztikusak!
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 7.22
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4405. hozzászólás - 2011.12.30. 09:39:38
Nem tudom én vagyok-e bamba, de nem tudunk katakombába küldeni inaktív tagot szavazással.
Eddig lehetett ilyet! Most nem látom.
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 6.43
kedvelt tagDvid5891Férfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4406. hozzászólás - 2011.12.31. 11:07:39
"Helló mindenkinek! Lehet hogy volt már róla szó és lehet hogy nehezebb megoldani mint az ember elsőre gondolná, de jó volna ha a toplistán, vagy karakter lapon fel lenne tüntetve az is hogy ki mikor lépett be, mikor játszott utoljára, mint a szövetségi taglista lapon, V5-ön játszok és szeretnék új tagokat toborozni szövetségünkbe, sokat segítene ha látnám hogy egyáltalán játszik-e az illető akinek írok, vagy sem.
Előre is kösz, egy lelkes játékos."
Ez kiegészíteném annyival hogy elég lenne ha ki lennének pirosítva az egy hete nem játszó, játékosok.
Lenne még egy dolog, sokszor van úgy hogy van egy kevés Lé-m, amit nem feltétlenül építenék be, nem lehetne létrehozni ez Bankhoz hasonló szövetségi épületet, ahol el lehetne "raktározni" az amúgy jelentéktelennek tűnő Lé-t, ezt bármikor ki tudnám venni amikor fel szeretném használni, magasabb épület szinten kamatozhatna is minimálisan, előfeltétele lehetne az energiakristályosító, palota, ha nem is pont így valami hasonló is megtenné, a cél tényleg csak annyi lenne hogy félre lehessen rakni( sok kicsi sokra megy).
Minimális hozzászólásnak is örülnék, mint pl.:" Hülyeség, Ne álmodozz, Ha lehetett volna már meglenne" stb......
Egy továbbra is lelkes játékos.
B.U.É.K
Pontszám: 9.33
kedvencFalcon81Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4407. hozzászólás - 2011.12.31. 11:21:17 (Válasz Dvid5891 #4406 hozzászólására.)
Sajnos több sebből vérzik: - ha látszódik ki mikor lépett be, a Le rablás nem lenne kihívás.
- bankkal meg pont az ellenkezője lenne a probléma: nem tudnának lerabolni, de arra meg ott van a transz projekció szaki.
Pontszám: 5
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4408. hozzászólás - 2011.12.31. 11:41:16
Ha van egy kis LE, ami megmarad, azt nyugodtan építsétek be a szövetségbe! Nem tudom hallottál-e már erről:

http://vegzetur.wikidot.com/szerencse

Jó az a szerencse. Ajánlom mindenkinek a szint*2 elérését, nálunk az a minimum!
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 6
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4409. hozzászólás - 2011.12.31. 12:50:51 (Válasz Breaksos #4408 hozzászólására.)
Én meg a szint*4-emmel elbújhatok itt
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.42
kedvelt tagDvid5891Férfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4410. hozzászólás - 2011.12.31. 13:11:41
Először is kösz a hozzászólásokat , másodszor pontosítanék egy-két dolgot. Elegendő lenne ha csak azok fel lennének tüntetve akik már rég nem játszottak, inaktívak, sokat segítene ez is, másodszor a szerencsém több mint 3*-os, kicsit konkrétabban írok példát.: reggel belépsz, kínzókamrából, illetve besorolásból bejön 3-4-5000 Lé nem elég hogy fejleszd magad, de ha félre tehetnéd megtakaríthatnád 100000 Lé-ig, a max. nincs megszabva, vagy legyen egy felső korlát, mindegy, azt már tudnád hasznosítani, és nem hiszem hogy befolyásolná a portyákat, akitől eddig is lehetett rabolni attól ezután is lehet, aki figyel az úgyse engedi hogy raboljanak tőle Bank nélkül is beépít, én csak szeretném jobban kihasználni a kisebb bevételi forrásokat. Remélem nem zavaros amit írtam.
Pontszám: 8.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4411. hozzászólás - 2011.12.31. 13:17:32 (Válasz LanMaffia #4409 hozzászólására.)
Szerintem törölj ilyen gyatra szerencsével
Pontszám: 7.51
kedvencAlfa156Férfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4412. hozzászólás - 2011.12.31. 13:20:07 (Válasz LanMaffia #4409 hozzászólására.)
Építő karival nem olyan nagy cucc!
Pontszám: 8.10
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4413. hozzászólás - 2011.12.31. 13:23:35 (Válasz Craslorg #4411 hozzászólására.)
Hamarabb törölsz te
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.42
kedvelt tagDvid5891Férfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4414. hozzászólás - 2011.12.31. 13:53:35
Hello megint. A nem tul okos telefonomrol irok ugy hogy nincs ekezet. Meg csak anyit hogy nem vagyok egy kimondott epitesz karakter ezert lenne fontos egy jo megoldas. Nekem eleg a 3*-os szerencse.
Pontszám: 8.33
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4415. hozzászólás - 2011.12.31. 15:46:18 (Válasz Alfa156 #4412 hozzászólására.)
Idézet: Alfa156 - 2011.12.31. 13:20:07
Építő karival nem olyan nagy cucc!


De az. Nekem nincs meg a szint*4. Tripla is eppenhogy.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.99
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4416. hozzászólás - 2011.12.31. 15:48:11 (Válasz Dvid5891 #4414 hozzászólására.)
Falcon már leírta a 4407-ben. Transzcendális projekció.

Nálam mindig van párezer LE, hogy tudjanak adakozni a lelkes felkenődők
A hozzászólást Bpetya75 módosította 2011.12.31. 15:55:30-kor
Pontszám: 8.15
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4417. hozzászólás - 2011.12.31. 16:01:01
Ha már projekció: én örömmel fogadnék egy olyan változtatást, hogy védekező félként a lélekszívásnál csak a projekció által védett LE-n felüli rész számítson. Nagyon demoralizáló tud lenni, hogy egy-egy nyertes portyában a sok tp mellé amit kapok, még LE-t is vesztek.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.82
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4418. hozzászólás - 2011.12.31. 16:08:34 (Válasz Psych #4417 hozzászólására.)
Ez jelenleg is így van. Csak a nem védett LE-det szívhatják el, kivéve természetesen háborúban, mert ott nem érvényesül a projekció.
Pontszám: 7.51
kedvelt tagLeheveredekFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4419. hozzászólás - 2011.12.31. 16:14:48 (Válasz Psych #4417 hozzászólására.)
Teljesen igazad van, amennyiben visszafelé is megcsinálják, hogy TÁMADÓKÉNT, nyertes csatánál ne szívhasson le védekezőként a nudli lészívásával, míg én azért nem tudok csak szívni , mert nem tart Let magánál.
Pontszám: 6.67
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
4420. hozzászólás - 2011.12.31. 16:25:26 (Válasz Craslorg #4418 hozzászólására.)
Valószínűleg félreértettél valamit a hsz-emben - vagy lehet, hogy én írtam rosszul valamit?.

mod.: én a támadó felet próbálnám védeni a projekció+lélekszívás kombinációjától.
A hozzászólást Psych módosította 2011.12.31. 16:28:30-kor
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.34
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!