Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6181. hozzászólás - 2013.12.05. 07:25:36 (Válasz Alendaar #6180 hozzászólására.)
Másfél napnyi AF pont ez nálad Alendaar?
Pontszám: 7.33
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6182. hozzászólás - 2013.12.05. 07:44:46 (Válasz Maci #6181 hozzászólására.)
Őszintén szólva tököm se számolta még de délután bepótolom.
Mellesleg 90 pechpontot lehúzott érte, ez a bosszantó!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.33
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6183. hozzászólás - 2013.12.05. 07:54:26 (Válasz Alendaar #6182 hozzászólására.)
Az sem jó érzés ,h nem kaptam egy pirosat sem 50pergetés felett... Legalább van sok-sok felesleges bűvös meg más típusú idióta italom. Mit sem ér az egész.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.25
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6184. hozzászólás - 2013.12.05. 07:58:51 (Válasz Alendaar #6182 hozzászólására.)
Nézd pozitívan. Közelebb kerültél a fejődés hatalmához
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.25
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6185. hozzászólás - 2013.12.05. 08:51:51 (Válasz Bumburnyak #6184 hozzászólására.)
420+ AF
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.44
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6186. hozzászólás - 2013.12.05. 12:04:03 (Válasz Alendaar #6180 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2013.12.05. 07:06:27
Thalia a következőt nyerte: 10 AF pont, 207 TP
Ez a sz@r még mindig piros?!


Az AF tetelekkel az a legnagyobb gond, hogy mennyiseguk konstans. Bar a szinttol onmagaban nem fugg az, hogy ki mennyi AF-et szerez, am a bonuszoktol nagyon is. Mig a bonuszokat folyamatosan gyujti az ember, a kereken a nyeremenyek valtozatlanok maradtak.
Korabban mar javasoltam, most megismetlem: a nyeremenyeket a vadaszatra rakodo AF bonuszokkal fel kene szorozni, hogy minimalis szinten ertekalloak maradjanak.
Pontszám: 7.84
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6187. hozzászólás - 2013.12.05. 12:08:18 (Válasz Kocos #6186 hozzászólására.)
Én is gondoltam már erre!
60. szinten ez egy jó nyeremény, de a szintlépésekkel egyre csökken az értéke.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.44
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6188. hozzászólás - 2013.12.08. 15:22:43
A fórumot olvasgatva rátaláltam erre:
Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,284.0

Ahogy végig olvasgattam azt szűrtem le, hogy nem sokan választják ezt az utat. Szerepjátékilag is jobb lenne, ha a fertőzött és a nemfertőzött arány jobban megoszlana.

Amint olvastam a topicot eszembe jutott egy "megoldás". A 100%-os fertőzöttek ugyanúgy a lélekenergiájuk egy részét elkezdhetnék rá fordítani a fertőzésük növelésére, mint aki elkezdet küzdeni ellene. Fele annyi szintlépéssel, de ugyanannyi LE-ráfordítással elérnének egy olyan szintre ahol már irányítani tudják a tébolyt ami megfertőzte őket. Ekkor lehetne a fertőzötteknek különleges szakértelmeket adni vagy TÖ növelés ezentúl olcsóbb lesz, stb.
A lényeg, hogy megközelítőleg egyenlő legyen a két jutalom azok között, akik sikeresen leküzdötték ill. akik megtanulták azt irányítani.
Pontszám: 8.21
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6189. hozzászólás - 2013.12.13. 22:43:25
Idézet: Miklós - 2013.12.12. 13:39:12
Az sosem volt cél, hogy az ultra-implant legyen a játékban a legerősebb állatfelszerelés....

OK.

... magas szinten azért van olyan, ami bizonyos szempontból jobb nála.

Ezzel sincs gond.
No de akkor miért is van TETEMES pechpont vonzata? Mert tollaskígyó, alacsony szint és EH esetén táp? A többiek meg nyeljék? Vagy költsenek Implant kinyerőre, hogy blokkolják?
OK-OK, minden cucc valakinek táp, valakinek 0 értékű, no de hogy UR szívás is legyen...
Kicsit sajnálom, hogy EZ nem pl. topszövi "probléma" (a'la Kincses - az életbe se lesz akkora entijük, mint Epijük - számukra értelmetlen az Enti, mint játékelem), mert akkor hogy, hogy nem a "köznyomásnak" engedve... :-X
Jó ez aljas húzás (precedensre hivatkozás), de akkor sem korrekt X dolog kiemelése a sok hasonló Szerencsekerék témából, mert nincs akkora FÓRUMOS tábora, pedig... :S

Más(?) téma:
A VF szerintem messze sem volt hiba. Még V3-on is (kisebb portyarablás lehetőség, VF "párti") erősebb az EH szuperopt, mint a VF (60. felett durván), DE sokkal hamarabb jutott volna ez az általam erősen favorizált játék oda, mint ahol tart ha nem jött volna be a VF (kisebb portyaterhelés a szervereken - tovább kitartó "gyengék"). Ha nem tesz valamit a Beho a kispénzű, pláne pénztelen játékosok játékélményéért, akkor hamarosan tényleg csak 1-2 játékos lesz bajnoki kategóriánként (és nem csak pár kategóriában, mint most), mert hiába erőltetik a "fizess és erős karid lesz" dolgot (jó, ez nincs kimondva, de erősen sugallt), ha nem lesz ellenfél (PvE szintre "süllyed" a VÚ). Az külön elgondolkodtató, hogy fizető tápkarik törölnek sorban... :-X
Mondjuk ha eléggé kihalnak a világok talán felélénkül a nem prémes játékkedv picit - NO DE AZ NEM TARTJA EL A BEHOT (és a játékot!). Ők tudják, hogy mit miért csinálnak... :-X
Félek, hogy csak a töpszövik érdekei számítanak zömmel (ők a legaktívabb fizetők), no de ők SZUBJEKTÍVEK, azaz xarnak a játék jövőjére. A napi SZUBJEKTÍV problémáikkal vannak elfoglalva.
Ez a "nagyobb szöviküldi aktivitás = több kincspont" is egy jellemzően topszövi fejlesztés.
Pl. nálunk (öléggé topszövi szint alatt) SEMMI értelme (aki pörög, aktív, annak semmi gondja a kincsvitellel nálunk - aki alig aktív, annak meg pláne nem lesz esélye - felénk ZÉRO értékű fejlesztés). :S
Nincs pozitív jövőképem...
Egyenlőre.
No de ÉN még látok számtalan esélyt, lehetőséget a játékban (és ölég hajlandóságot a Behó részéről a közcélúságra).
Ám ha PvE szintre jut a játékélményem, akkor hótttutibiztos, hogy egy kanyi pénzt se fogok rákölteni. Játszani attól még fogok - a még itt játszó barátaim (amíg tartani tudjuk egymásban a játékkedvet), a megmaradó "évezem az ingyenes PvE játékot" érzés miatt és amíg a VÚ-t eltartja az a pár megmaradó fizető kari... :-P :S :-X
Vagy átcsábítok mindenkit a TF on-line játékra... Ha kész lesz... Ha nagyobb PvP játékélményt fog nyújtani... Ha nem fog többe kerülni, mint amit az anyagi lehetőségem bír egy JÁTSZHATÓ játékélményért cserébe. Ez itt pénzbe, időbe kerül már közepes szinten is és messze sem a karierőről beszélek (V4eket meg se érdemes említeni, azokon durván látszik, hogy miről is beszélek). :S

Kieg.: Áhh... Rá se bagózzon senki. Csak kicsit kibuktam...
A hozzászólást McMad módosította 2013.12.13. 22:47:09-kor
Pontszám: 7.92
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6190. hozzászólás - 2013.12.22. 14:51:35
Kipróbálnék egy világot, ahol a karakterek kb. 2 hét után mindenképpen szintet lépnek. Persze kellene mellé valamilyen szabadságolás, hogy ha valaki nem képes fellépni pár napig nem bukjon.
Ha emelet véges a játék az sem feltétlenül szentségtörés pl. 100. szint elérésekor újra indul a karakter (elsőkből lesznek az utolsók ).
Pontszám: 6.48
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6191. hozzászólás - 2013.12.22. 23:00:02
"FONTOS HÍR! Szeretnénk kedvezményes vásárt csinálni tárgyakra, de ez sajnos lehetetlen addig, amíg bizonyos tárgyakat (ősköves gyógyitalok, varázsitalok, állatfelszerelések és fókuszkristályok) teljes áron vissza lehet adni. Ezért a gyógy- és varázsitalok eladásának lehetőségét teljesen megszüntetjük, az állatfelszereléseket és fókuszkristályokat pedig csak csökkentett áron lehet majd eladni. Épp ezért szólunk előre, aki akarja, a következő 2 napban ezeket a tárgyakat még teljes áron eladhatja a lélekkufárnál. Köszönjük a megértéseteket!"


Egy újabb nerf

Vásár még a fasorban sem, de az eladás már csak ~harmad őskő áron megy. Így annyi a templomos küldi gyors letudásának.
Az egész baromság úgy ahogy van. Ha kedvezményes vásárt akarsz akkor leviszed az árat és annyiért is lehet eladni. Mi a túrónak ez a körítés mellé, hogy addig nem lehet, amíg el lehet ugyanannyiért adni. :S Persze, amint a vásárnak vége az ár megy vissza normálra, de bent felejtitek az arányos eladást és marad a harmad ár
..és nem előre puffogok csak láttam már karón varjút behoéknál.
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2013.12.22. 23:01:30-kor
Pontszám: 8.95
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6192. hozzászólás - 2013.12.23. 03:59:35
Napi ajánlat: 5 Karácsonyi süti
Megveszem 25 őskőért/Megveszem 80 platináért.

Ez lenne a kedvezményes vásár? Vajon lesz az ajánlatok között 5 Relikviakupon is, 250 őskőért?
Pontszám: 8.52
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6193. hozzászólás - 2013.12.23. 06:03:03
Számtalan felesleges erőforrást át lehet váltani platinára, amit most nagyobb mennyiségű lélekenergiává "alakíthatunk".
Nekem nincs ezzel gondom.
Pontszám: 7.66
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6194. hozzászólás - 2013.12.23. 08:03:13 (Válasz Kondor76 #6192 hozzászólására.)
ebben nincs semmi kedvezmény ,-pontosan 5x annyiba kerül, mint egy süti

legtöbben kiégetett váltanak csak eddig 5 hónap alatt kellett 5x16 ot nélkülözni, most egyben 80-at

Másik oldala a dolognak , hogy hetekig ismét felesleges szakértelem lesz a lopás, főleg , ha esetleg holnap meg 5 tojás vagy ilyesmi lesz

ha azt veszem alapul, hogy mostmár max 200 platinád lehet , akkor lesz ott hamarosan drágább tétel is
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2013.12.23. 08:06:08-kor
Pontszám: 7.66
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6195. hozzászólás - 2013.12.23. 08:24:41 (Válasz Fsanyi82 #6194 hozzászólására.)
Pont ezt beszéltük a szöviben, hogy amúgy is drasztikusan leesett a lopható kövek száma (hála az AF-nek), jó lenne valahogy bevinni még a játékba kiégetteket, ha az elköltési lehetőségeik is megnőnek. Rendben, hogy kinyírtuk a lopást, de akkor lehessen máshogy szerezni.
Persze tudom lehet másból is váltani platinát.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.68
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6196. hozzászólás - 2013.12.23. 10:24:11 (Válasz Kondor76 #6192 hozzászólására.)
Most nézd meg, mivel a kedvezmény 10:00-tól él már látható. A napi rutin oldal is megváltozott.

"A fókuszkristályoknál nézzétek meg a 20. és 60. szintűeket!"

Nem tudom mi lenne bennük az új, már elhagytam egy ideje ezeket a szinteket
Pontszám: 7.79
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6197. hozzászólás - 2013.12.23. 10:26:13
Nézem a jutalmakat, amiket őskő költésért lehet kapni, de a sajtoló medál miatt az 1000-es csomag sokkal jobban tetszik, mint az 1500-as
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.41
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6198. hozzászólás - 2013.12.23. 10:26:17 (Válasz Offsboy #6195 hozzászólására.)
Elvileg volt egy felvetés a lopásra, hasonlóan mint az EH működése portyánál, csak éppen kiégettekre vonatkozva.
Pontszám: 9.18
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6199. hozzászólás - 2013.12.23. 10:35:58 (Válasz Gamer01 #6196 hozzászólására.)
Ahogy látom a kufárnál minden őskő költség 20%-kal csökkent, ugyanakkor a karácsonyi vásár jutalmaknál a teljes árat számolják el.

Módosítás: Ebben bizony tévedtem.
A hozzászólást Kocos módosította 2013.12.23. 14:03:48-kor
Pontszám: 7.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
6200. hozzászólás - 2013.12.23. 13:59:57 (Válasz LanMaffia #6197 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2013.12.23. 10:26:13
Nézem a jutalmakat, amiket őskő költésért lehet kapni, de a sajtoló medál miatt az 1000-es csomag sokkal jobban tetszik, mint az 1500-as


De nem egy csomagot valaszthatsz, hanem mindet megkapod amit elertel.
Pontszám: 7.10
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!