Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2741. hozzászólás - 2010.11.20. 15:13:37 (Válasz Vadiati #2740 hozzászólására.)
Ha ilyen vágyad van, javaslom keress meg olyan illetőket, akik "karakter átadó" felirattal játszanak. Bár a játékvezetés tiltja a karakterek eladását, de gyanítom, hogy ezek az illetők is barátságosabbak lesznek, ha egy-két kékhasúval a zsebedben ülsz le velük megbeszélni az "átadás" feltételeit...

mod: átvétel után törlöd az eredeti karid, átnevezed az újat a régire és máris megvan az erős és gyors upgrade, pont ahogyan szeretted volna
A hozzászólást Darksol módosította 2010.11.20. 15:15:12-kor
Pontszám: 7.11
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2742. hozzászólás - 2010.11.20. 15:29:09
áá nem így szeretném. nem mondható hogy gyenge a karim a szintemen mindig az első 1-5 ig vagyok,én konkrét vásárolni szeretnék amolyan official behó módra , és gyanítom h nem lennék egyedül ezen irányú vágyaimmal.
tudom most azért felmerül a kérdés h mi van az inspirátorozókkal,és egyéb tápot használókkal.
na hát nagyon kevesen vannak ez van velük.
lássuk mi lenne ha a behó profitra tenné a tápot nem pedig a nagyok sírására.
nem vok milliomos de megengedhetném magamnak a vásárlást,ez kb olyan mint van elég dukátod,akkor vegyél tápot.
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 5.25
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2743. hozzászólás - 2010.11.20. 15:32:23
Nem olyan, mert a dukátot a játékban szerzed a lóvét meg az üzemben/irodában/szinesfémtelepen (ki-hogyan.. ) Ha lóvéért tudsz venni tápot, akkor az már nem játék. És nem is izgalmas...
Pontszám: 8.08
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2744. hozzászólás - 2010.11.20. 15:33:29
Ez a "vegyünk erőforrást" (azaz kinek van több pénze, amit marhaságra tud költeni) ötlet már a VU kezdetekor is felmerült párszor.
Igen komolyan elutasították és nem hiszem, hogy azóta változott volna az álláspont. Így is elég komoly az eltérés a prémiumos felszerelést és nem prémiumost felszerelést használók között...

Pontszám: 6.57
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2745. hozzászólás - 2010.11.20. 16:06:19
a kinek van több pénze eleve marhaság hiszen elég sokan prémiumosok,itt azokrol van szó akik elég jól állnak ,nagy játékosok, igen ám nézzük meg hogy ők mennyit költöttek a játékra ,biztos nem 1 szer fizettek be 350 kavicsot,ergó itt majd mindenki így nyomja akkor meg mi az akadály? az hogy aki már übertáp kari nem akarja h esetleg versenybeszáljon vele akárki. én is 2 éve tolom a játékot,nem 6 hónapja
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 5.25
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2746. hozzászólás - 2010.11.20. 16:13:07 (Válasz Vadiati #2745 hozzászólására.)
Az a baj, hogy egy emberről nagyon sokat elárul az, ahogyan kommunikál. Én benned azt látom, hogy soha az életben nem fogod felfogni, hogy miért nem lesz ez bevezetve, szóval teljesen felesleges neked bármit is írnunk. Írj egy emailt az info@beholder.hu-ra, de a fórumon lassan befejezhetnéd a fárasztásunkat.
трамвай-инженер
Pontszám: 2.20
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2747. hozzászólás - 2010.11.20. 16:29:11
áááá,ez nem így van,a látszat néha csal. hidd el felfogom mi történik körülöttem, mint említettem 2 éve tolom,csak a fórumon vagyok némileg aktívabb,ebből nekem csak az volt a lényeg, hogy miért nem lehet,nem az hogy most azonnal csak nekem csak most,de 2 évre visszamenőleg nem olvastam fóumot,így dobtam 1 postot,gondoltam ennyit megér, az pedig mást minősít hogy esetleg 3 postból degradál mást.
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 7.05
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2748. hozzászólás - 2010.11.20. 16:38:43 (Válasz Vadiati #2747 hozzászólására.)
Ha ez bejönne, akkor egy idő után nagyon súlyos következmények "csúsznának" be.

Lé-ért, kő-ért vásárolni lehessen Lé-t, pluszt TP-t. Aztán már csak LÉ, aztán már csak, csak...

Érted?

Ez olyan, mint a hitel. Kérsz pénz, de többet fizetsz vissza.
Kérsz, de ugyanannyit fizetsz vissza.
Kérsz pénzt, de ők csak adnak és nem kérnek semmit...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.67
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2749. hozzászólás - 2010.11.20. 16:46:43
Így értelmét vesztené sokminden a játékban. Hiszen leülök, a havi fizumon cspt veszek és hopp top1 vagyok. Nincs értelme a töltődésnek, az időnek. Ha kevének találod hagyj ki 1-2 napot, hagyd maxba menni a csp-t, pp-t, aztán lesz mit lövöldözni. Ezek mind erőforrások, most alaphelyzetben bárki számára hozzáférhetőek(ha kifejlesztik hozzá a szakikat), pár kavicsért kicsit több is. Nem lehet mindent azonnal.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.70
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2750. hozzászólás - 2010.11.20. 16:59:36 (Válasz Vadiati #2747 hozzászólására.)
Igazán kedves tőled, hogy próbálsz idegen kifejezéseket belecsempészni a szövegedbe, ugyan nem igazán találod el az értelmüket, de legalább próbálkozol.
A magam részéről nem szoktam komolyan venni azokat az embereket, akiknél a központozás ennyire ordítóan rossz. Hogy akar valaki meggyőzni bárkit is úgy, hogy írásban nem tud kommunikálni? Érted mire gondolok?
Ebben a néhány hozzászólásodban jottányit sem engedtél az álláspontodból, nem fogadtad be mások véleményét, csak mondtad a magadét. Ha te engem három hozzászólásból ítélnél meg, akkor én jogosan írhatnám, hogy "mást minősít", mert az a három hozzászólás mindössze a 1,5%-a az összesnek. Én téged az összes hozzászólásod alapján ítéltelek meg, mint komolytalan embert, és minden hozzászólásod változtat egy kicsit a véleményemen. Azt már csak a hozzászólásod tartalma dönti el, hogy pozitív, vagy negatív irányba fog változni.

Egyébként a vessző után szóközt kell tenni.
трамвай-инженер
Pontszám: 2.98
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2751. hozzászólás - 2010.11.20. 17:29:29
érdekes meglátás részedről,ama megnyilatkozás miszerint jottányit sem engedtem.
holott szó sem volt arról ,hogy ez nekem mindenképp kell.
ha figyelmesen elolvastad volna a hsz-t(nem csempészek mást mert az másnak teljesen ko hogy rajta kívül más is tud ilyet csak ő még nem használta és akkor megtaposom a vesszőért)
szóval akkor láthattad volna : pusztán érdeklődtem
a hsz-ek pedig szerintem nem agresszív hangvitelűek,nem is tiportam meg senkit,ám ezzel ellentétben hagyjam abba a tehetség fárasztását,mert neki mint olyan derogál,minden olyan hsz-re válaszolni amire nincs befolyással.
így beáll a nagymenő fikázósok közé,hátha nagymenőnek fogják gondolni
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 8.95
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2752. hozzászólás - 2010.11.20. 17:52:35 (Válasz Vadiati #2751 hozzászólására.)
Idézet: Shutruk Nahhunte - 2010.11.20. 16:59:36

Egyébként a vessző után szóközt kell tenni.
трамвай-инженер
Pontszám: 2.80
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2753. hozzászólás - 2010.11.20. 17:55:24
na jó igazad van
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 7.07
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2754. hozzászólás - 2010.11.20. 17:56:16
és nem csak ebben ,de lásd meg te is amiről én beszélek.
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 7.07
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2755. hozzászólás - 2010.11.20. 18:30:27
Megpróbálok érdemben is válaszolni a felvetésre, miszerint forintért miért nem lehet majd soha CSP-t és PP-t venni.

Mindenki kezdte valamikor. A környezetében kezdő és vele nagyjából együtt haladó játékosokra egyaránt vonatkoztak pozitív és negatív játékbeli változtatások, de akik folyamatosan játszanak és nagyjából egy szinten vannak, azaz ütőtávon belül, azoknál az erőviszonyok is adottak. Mind 120. szinten, mind természetesen 100., 70., 40. szinten.
Azonban a játékban történtek folyamatosan fejlesztések, minek hatására a saját, behatárold környezeted játékstílusa hasonlóan alakult, de ezek a fejlesztések messze nem ugyanolyan hatással voltak egy 50. szintűre, mint egy 120. szintűre. Tipikus példája ennek a VF. Képzeld el, hogy egy VF-es most 80. szintű. Vesz forintért CSP-t folyamatosan, olyannyira, hogy pár hónap alatt beéri a most 120-130. szintűt. Viszont ugyanazon a szinten ő már jóval erősebb lesz (mondjuk 150. szinten találkoztak), lévén ő ugyanúgy VF-fel tolta azt a 70 szintet, mint eddig, csak sokkal gyorsabban a vásárolt CSP-knek megfelelően, míg az addigi 120. szintű nem vásárol CSP-t, tehát a saját EH-s tempójában halad előre és egyszer csak megjelenik mellette egy olyan, aki mindenkit rommá ver, mert megvásárolta ezt a lehetőséget.
Pontszám: 7.18
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2756. hozzászólás - 2010.11.21. 11:42:14
Mintha lett volna már róla szó, de a javaslatom a következő lenne:
Ha már a géphezkötöttségről volt nem egyszer szó, nem lehetne az idomításon változtatni egy kicsit?

pl: Az idomításhoz szükséges LE-t nem lehetne egyben az állatba "tenni"? Az idomítás ideje pedig az idomítás szakértelemtől függne!
Úgy működne majdnem mint a kennel, addig nem lehet használni az állatot amíg az idomítás be nem fejeződik, de ne kelljen már 30 vagy 15 percenként kattingatni...
több állat idomítása esetén ez nem kevés idő
Még az is jó lenne hogy amíg az egyik állat idomítása nem fejeződik be addig nem lehetne újabb idomítást kezdeni...

Ezzel az idő nem változna számottevően, csak nem kellene gép előtt ülve várni hogy mikor tudunk már megint idomítani...
V3-Alíz
Pontszám: 6.79
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2757. hozzászólás - 2010.11.21. 11:53:41 (Válasz Dozer #2756 hozzászólására.)
Nem lehetne, hogy 800csp-ért kapott LE-t egyben megkapjam, de amíg a vadászata tartana nem csinálhatnék mást? Ha többször kell ránézni a dögre, idomítani, tovább van nálad LE, rabolhatnak tőled. Lehet húzni az idomítás szakin annyit, hogy 2pöttyből meglegyen vagy akár 1ből. Megagiga eszenciát is lehet csinálni ezzel csökkenteni.

Amúgy örülnék neki, ahogy mindenki, csak vitatkozom.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.71
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2758. hozzászólás - 2010.11.21. 12:00:56 (Válasz Dozer #2756 hozzászólására.)
Az a baj lassan semmit sem számít így az aktivitás.Aki belép reggel 10 percre meg este 10 percre az ugyanazt megcsinálhatja abban a kis időben lassan mint aki szán is egy kis időt a játékra.
Azért mindent ne lehessen már egy gombnyomással megcsinálni.Aki napi 10-15 percet szán a játékra az vegye tudomásul,hogy adott dolgokban hátrányban van azokhoz képest akik több időt rászánnak.

Nem beszélve arról,hogy van aki megvette az idomításos relikviát ill szerzett magának epikus cuccot az idomításra.Miért vegyük el ezektől az emberektől azokat az előnyöket amiért ők tettek is valamit?

Lassan oda jutunk,hogy napi 8-10 kattintás lesz az egész játék.

És igen akkor már kapjam meg a 800 vadászatomért is a lét mert szeretném egyben elkölteni,hogy ne rabolhassanak le.Majd utána nem csinálok semmit vagy egy napig nekem belefér.
Pontszám: 6.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2759. hozzászólás - 2010.11.21. 12:44:36
Az idomítás LE-be kerül, azaz rabolható. Inkább a sebgyógyításra kéne valami alternatíva, mert a kifejlesztett képességnek így nem sok haszna lehet, márpedig ott valóban költött rá az illető, viszont erőforrást nem igényel, csak időt. Ráadásul ez tipikusan a játékélmény növelő, de legalábbis nem csökkentő hatást is kiváltana, hiszen akinek naponta 5-6 órával szemben 2-3 órája marad, vagy napközben nem tud ránézegetni, hogy gyógyítson, az estére leamortizálódva találhatja az állatait vagy azt, aki épp harcol mellette.
Pontszám: 7.43
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
2760. hozzászólás - 2010.11.21. 12:54:51 (Válasz Craslorg #2759 hozzászólására.)
Erre az a megoldás,hogy ha nem vagy gépnél elküldöd gyakorolni az állatokat.Mire géphez kerülsz ott vannak a nem leamortizált friss ropogós állatok.

Ha meg mégis mindenképp magadnál akarod tartani ott a vastag bőr.

Az a baj olyan dolgokat akartok automatizálni amire megvan a megfelelő szakértelem csak épp nem akartok rá lét költeni.Inkább próbáljátok Miklós fülét rágni,hogy tegye az adott dolgot automatikussá,egy gombnyomással megoldhatóvá.
Pontszám: 6.73
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!