Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8981. hozzászólás - 2024.02.26. 15:46:48 (Válasz Miklós #8963 hozzászólására.)
"Pár másik javaslat még:
Egy szörnytalizmán sajtoló gomb az állatok fülnél - szintén kattintás spórolás miatt.
Kalandoknál egy gombra lehessen betölteni a 15 epikus kalandot - megintcsak rengeteg kattintás spórolás"

Erről kaphatnánk valami hírt? Úgy gondolom ezeket nem nagy ördöngősség leprogramozni
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.97
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8982. hozzászólás - 2024.02.26. 16:25:46 (Válasz Emishi #8981 hozzászólására.)
Mindkettőt támogatom. Szörnytalizmánnál lehetne akár 10-es gomb is
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2024.02.26. 16:26:14-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.90
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8983. hozzászólás - 2024.02.27. 10:18:52
Esszencia konvertalasnal lehessen darabszamot megadni.
Most 1 esszencia legyartasa 5 kattintas. Plusz mindegyik utan a kepernyo tetejere ugrik az oldal tehat meg plusz gorgetes is van.

Ez 1 havi essezncia adagnal mar nagyon sok kattintas...

Ez sem hiszem h nagyon bonyi
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.60
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8984. hozzászólás - 2024.02.28. 14:58:48 (Válasz Razor #8983 hozzászólására.)
ÜSZ-re kell ezeket írni, hogy legyen is belőlük valami.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.93
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8985. hozzászólás - 2024.02.29. 09:57:06 (Válasz Őrmester #8984 hozzászólására.)
Nevetségesnek tartom, hogy ilyen alapvető dolgokért könyörögni kell, ezzel párhuzamosan meg "árszintentartás" van. Legyen már akkor minőségi szinten tartás is, mert ott tartunk, hogy három hónap eltelt lassan a találkozó óta. És valószínű sok ilyen "fejlesztés" van, amiért már évek óta megy a könyörgés. Sok ráncfelvarrást igényelne a játék, ami "kényelmesebbé" de inkább ésszerűbbé tenné a dolgokat.

Valamint nem gondolom azt, hogy a játékosok folyamatos feladata lenne észben tartani és listát vezetni arról, hogy milyen szóban forgó fejlesztésekről esett szó már jó ideje. Azért ezek a dolgok nem igényelnek olyan nagy adminisztrációs képességet. Nagyjából egy A4-es lapot és tollat. Aki tud írni, olvasni tudja teljesíteni
A hozzászólást Emishi módosította 2024.02.29. 10:02:22-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.47
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8986. hozzászólás - 2024.02.29. 13:14:28 (Válasz Emishi #8985 hozzászólására.)
Ó bakker, kezdődik. Komolyan már nekem van bűntudatom, hogy merek írni.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.93
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8987. hozzászólás - 2024.02.29. 13:16:21 (Válasz Őrmester #8986 hozzászólására.)
Mi kezdődik? ne mond, hogy a feljebb vázolt dolgok normálisak, ha meg magadra veszed amit írtam csak gratulálni tudok ugye tudod, hogy ez a JV-nek szólt?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.22
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8988. hozzászólás - 2024.03.07. 21:34:34
Az ertelmetlen tetelekt nem lehetne lehuzni az AH-rol? Gargling kristaly, kiegett osko meg egyebeket?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.31
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8989. hozzászólás - 2024.03.07. 22:23:14 (Válasz Emishi #8988 hozzászólására.)
Támogatom.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.08
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8990. hozzászólás - 2024.03.08. 08:07:13 (Válasz Emishi #8988 hozzászólására.)
Az a helyzet, hogy ami nekem, vagy neked értelmetlen, az másnak lehet, hogy nem az.
Nem csak 2-300+ szintű karik játszanak, hanem kisebb szintűek is, nekik lehet hasznos pl. a garling kristály is. Kiégett sem áll mindenkinek hegyekben. Szóval bizonyos rétegnek hasznosak lehetnek ezek a dolgok is.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.10
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8991. hozzászólás - 2024.03.08. 08:29:41 (Válasz Husosfagyi #8990 hozzászólására.)
Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Abban az állapotban amiben most van a játék és amik elérhetőek ezek mind teljesen haszontalan dolgok, SZINTTŐL FÜGGETLENÜL. Nem beszélve arról, hogy aki erre áldoz dukátot úgy, hogy az must have táp dolgok nincsenek meg az egyenesen károsítja a saját karakterét
A hozzászólást Emishi módosította 2024.03.08. 08:30:03-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 5.98
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8992. hozzászólás - 2024.03.08. 08:48:16 (Válasz Emishi #8991 hozzászólására.)
De. Teljesen komolyan gondolom. Vannak olyan karik, akeknek hasznosak ezek a cuccok.
Neked és még sokan másoknak (velem együtt) haszontalanok.
De nem csak mi játszunk.

A játék jelenlegi állapota az más kérdés. És az is, hogy dukátot áldozni ezekre kinek-mennyire éri meg. Volt olyan szövitársam is, aki nem akar karit építeni, csak kvízelni, meg esetleg építkezni. Komolyabb tervei nincsenek a karijával.

Azt is el kell tudni fogadni, hogy ezt a játékot nem mindenki ugyanúgy játssza.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.52
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8993. hozzászólás - 2024.03.08. 08:53:37 (Válasz Husosfagyi #8992 hozzászólására.)
Szerintem meg pont a játék jelenlegi állapot ami meghatároz minden egyebet. Az meg, hogy a maradék 1000 playerből kb van 10 db, aki épít, szerintem ne ők legyenek az alapok. És mint mondtam, senkinek nem éri meg ezekre dukátot áldozni, amíg benn vannak egyéb tárgyak és lehetőségek.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.56
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8994. hozzászólás - 2024.03.08. 11:40:31 (Válasz Emishi #8993 hozzászólására.)
Szerintem szubjektív dolgok megítélésébe belemenni biztos út a kudarchoz.
Ha olcsón lenne a garling kristály, én is elvinném, mert miért ne?
Nem arról van esetedben szó, hogy unalmas kivárni, mire az a tétel kerül sorra, ami neked kell és ha kivennénk a "hülyeségeket", akkor hamarabb fordulnának a tételek vagy ha bekerülne új tétel, akkor izgalmasabb lenne megint az AH, mint régen? Persze ez sem igaz, mert egyrészt semmi sem lesz olyan, mint régen, mert most most van, másrészt megkockáztatom, hogy a top karik akkora mennyiségű dukáton ülnek, hogy csak nekik lesz izgalmas, miközben mondjuk nekem is tetszene az új tétel és esélyem sem lenne. De itt meg bejön az, hogy ki milyen játékstílussal játszik és annak milyen következményei vannak.
Vagy már annyira minden ismerős a játékban, hogy kéne valami új dolog, amitől nem lesz annyira unalmas, mint most, mert annyira szereted a játékot, hogy még több indokod legyen nem abbahagyni?
A hozzászólást Őrmester módosította 2024.03.08. 11:41:05-kor
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 7.16
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8995. hozzászólás - 2024.03.08. 15:02:25 (Válasz Őrmester #8994 hozzászólására.)
Nem vinnéd el, mert a kisebb stat növelö köveket sokkal jobban megérné elvinni neked is. Nem az unalomról van szó, hanem az értelmetlen dolgokról, pls 100 őskő meg egyebek. És igen, a mostról beszélek nem a régről régen ezeknek több értelme volt, mostmár vajmi csekély.

Tökmindegy mennyi dukáton ülnek, ha bekerülnek új relikviák, majd megszerzik azt ennyi. Néha olyan érzés a kommentjeidet olvasni, mint sajtreszelővel rejszolni. Háromszor mondasz ellent önmagadnak csak azért, hogy beleköthess valakibe

DE! Akkor haggyunk úgy mindent ahogy van, nem baj ha szar, vagy javításra, változtatásra szorul
A hozzászólást Emishi módosította 2024.03.08. 15:03:56-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 5.97
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8996. hozzászólás - 2024.03.08. 20:42:10 (Válasz Emishi #8995 hozzászólására.)
Na jó, én itt befejeztem. Nem lehet máshogy, csak úgy, ahogy te akarod, ahogy szerinted megéri, stb...különben az ember minimum kötekedik meg hülye. Hát tudod, elég nehéz lehet neked magadat alakítani a saját életedben.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 6.76
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8997. hozzászólás - 2024.03.09. 15:25:00
Mindenesetre srácok abban kiegyezhetünk, hogy érdemes kicsit kiigazítani az AH-t Ezt már Miklós is mondta pár találkozón, hogy nagyon szívesen vesz ötleteket hozzá. Gondolom olyasmit, amit viszonylag könnyű implementálni Szerintem egyébként még abban is lenne egyfajta fejlődés felé motiválás, ha szinthez kötött aukciós tételek lennének. Akár 100-as szint meg 300-as.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.62
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8998. hozzászólás - 2024.03.09. 16:43:28
Szerintem Miklós leginkább a fix ötletekre lenne AH-val kapcsolatban kíváncsi. A mostani tételek 80-90%-a rendben van (szerintem!), valakinek jók valakinek nem, szimplán mivel kevesebb a kisebb szintű játékos a tételeket fel lehet higítani.

Lentebb egy alaplista létező tárgyakból, érdemes lehet itt megvitatni, hogy mi az ami bekerülhetne az AH-ba és így Miklósnak is adott lenne egy lista amiből válogathat. A fixebb visszajelzésekkel szerintem jobban járunk.

1 db mytoaffinitás
50 db hűségszilánk
30 db Relikviaforgács
400 myto joker
100 energiakoncentrátum
40 vadászat itala
40 portyázás itala
5 db császári pecsét
10 db Isteni dekrétum
20 Kézikönyv
1000 kheszon törmelék
1 db Éjkristály fókusz
1 db Felemelkedés gyémántja
100 platina
1 db fétisszilánk
35 db Kalandtérkép
50 db horda trófea
20 db Csatlóscsata ital
30 ork sör
50 sorsjegy
1 darab arany univerzum ládikó
25 szörnytalizmán

Meglévő relikek upragadelt, továbbfejlesztett verziói: (bocsi az elnevezésekért, de valami új név kellett, az eredeti relik meg visszakövetkeztethető)

Gyémánt bajnoki kitüntetés: +1 bajnoki tóken
A tárolás nagyobb drágaköve: +25 PP + 50 CSP tárolása
Ősi természetkristály: +10%
Ősi bestiális jogar: + 1 morál + 1 TP
A fejlőséds ősi szimbóluma: +5% AF
Ősi ektoplazma szűrő: +10%
Gyémánt diránium detektor: +1 diránium
Mélyvörös krónika: +2%
Ősi kincskereső szkarabeusz +1%
Gyémánt lélekszipolyozó: +5%
Ultra Magtitrox: + 2%
nagyobb kalandgömb: +1%
Nagyobb alkimista esszencia: + 4 óra
Legősibb éjkristály hűségamulett: +10% LE
Legősibb éjkristály lélekkút fókuszátor: +20%
A rablás ősi agyara + 2 EH
Végzet Csatlósfókusz + 2 TP
Végzet Kalandpálca: + 10%
A bölcsesség végzet pajzsa: +2%
A szerencse végzet talizmánja: +3%
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 9.00
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
544 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8999. hozzászólás - 2024.03.09. 17:08:15 (Válasz Black Death #8998 hozzászólására.)
Cool! Ezeknek van ertelme legalabb, mert szintfuggo amit adnak, nem ugy mint a hasznalhatatlan kacatoknak. Koszi hogy ossze irtad. Ha az ilyen eroforras dolgok bekerulnenek, lehet jo lenne neki egy kulon slot, ami akar napi szinten foroghatna
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.19
népszerűguldor93Férfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
9000. hozzászólás - 2024.03.22. 10:36:24
Sziasztok!
Lehet, csak nekem van rá igényem, de nem lehetne a Szövetségi bajnoksághoz betenni egy gombot amivel egyszerre 5 harc lemegy?
Pontszám: 6.90
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője