Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1308 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8301. hozzászólás - 2018.10.09. 13:30:52 (Válasz DurLaDur #8300 hozzászólására.)
1:"Lélekkufárnál eladásnál is külön kéne választani a tárgyakat, mint a csatlóskufárnál (vétel eladás) mert így káosz az egész"
2:"Kár volt hozzászólnod, mert nem érted.
Nem szint szerint írtam, hanem fajtánként. Fegyver, varázslat, sisak, stb"
3"Neked is felesleges volt hozzászólni, mert látom te sem érted.
Kompakt módban csak szint szerint vannak, de össze vissza a tárgyak, és így is körülményes válogatni benne."

1: csak egymagadra nem fogsz ilyen fejlesztést kapni, ha bele döglesz sem. Erre kaptál egy azonnali segítséget, az már a te bajod hogy nem elég.
2: ezzel a megoldással azonnal egy oldalon láthatod fajtánként a cuccokat, csak vidd rá a kurzort és kiadja hogy mit tud a cucc, ha neked ez nagy megterhelés, továbbra is csak a te bajod, csak miattad nemfogják totál átrendezni a kufárt.
3: igen is fajtánként is szét vannak szedve a cuccok, csak éppen nem külön 5-6 oldalon vannak hanem közvetlen egy oldalon, ha szerinted a kompakt nézetben a hegyén hátán vannak a cuccok, akkor fordulj szemészhez, Miklósék ezen nem tudnak segíteni.
+1 utólag is elnézést kérek mindenki nevében, aki segíteni akart egy létező és használható alternatívával, mert amit te akarsz, az senki másnak nem kell és minden más fejlesztés több embert érdekelne mint ez.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.49
kedvelt tagDozerFérfi
Végzetúr mester
1098 hozzászólás
Profil megtekintése
8302. hozzászólás - 2018.10.09. 22:44:30
Sziasztok

Egy szűrő sem ártana a szörnykihívásokhoz... Ha csak 100 szintenként 1, már az is jobb lenne mint a mostani.

-Csak 100 szint alatti szörnyek
-100 és 200 szint közötti szörnyek
-200 és 300 szint közötti szörnyek
-300 szint fölötti szörnyek

Remélem nem adtam sok munkát ezzel
V3-Saláh Ad Din
-Illuminati Lovagjai-
Pontszám: 6.95
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
8303. hozzászólás - 2018.10.10. 08:22:02
az aktuális küldetésnél a felső menüsorban, nem lenne rossz egy számláló, hogy ne kelljen kattintgatni külön azért, hogy hogy is áll a küldetés.
Pontszám: 7.37
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
8304. hozzászólás - 2018.10.10. 11:36:22 (Válasz Tosf #8303 hozzászólására.)
Van számláló, csak rá kell vinni a curzort, s ha teljesül, akkor kizöldül.
Pontszám: 8.68
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
2909 hozzászólás
Profil megtekintése
8305. hozzászólás - 2018.10.10. 11:53:29 (Válasz Cosmo55 #8304 hozzászólására.)
Na ez új volt Köszi!
LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.84
kedvencGwindorFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
8306. hozzászólás - 2018.10.10. 12:10:20 (Válasz LanMaffia #8305 hozzászólására.)
Kivétel KV, ott csak bedob egy üzenetet ha kész a küldi, zöldülni se zöldül
A hozzászólást Gwindor módosította 2018.10.10. 12:10:52-kor
V1 - Luis
Pontszám: 8.96
népszerűAnbuhatakeFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
8307. hozzászólás - 2018.10.10. 20:01:26 (Válasz Cosmo55 #8304 hozzászólására.)
Telefonon sajnos ilyen lehetőség nincs. Támogatnék egy számlálót, bár ez már extra kényelmi funkciók kategória
V3 - Illuminati Lovagjai
V5 - Tébolyult Mágusok (Hatake)

Pontszám: 7
kedvelt tagDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
166 hozzászólás
Profil megtekintése
8308. hozzászólás - 2018.10.12. 09:32:38 (Válasz Mortal55 #8301 hozzászólására.)
1, Nem vagy fejlesztő.
2, Nem érdekel,hogy mit okoskodsz itt állandóan.
3, Ami neked megfelel, az másnak nem biztos.
4, Nehogy a Te véleményed legyen a mérvadó.
5, Volt már itt kérésre olyan fejlesztés, amit visszacsináltak. (szerencsekerék) Szerencsére.
6, Olyan fejlesztés is van még most is, amit azért csináltak, mert valaki sírt, hogy "jaj 1 kattintással több kell".
7, Ma már teló-ról és tab-ról is játszunk, azokon meg pláne nehézkes a kompakt nézet.
8, Nem értem, hogy mi a bajod azzal, ha másképpen is meg lehet nézni valamit.
9, A fejlesztők véleménye érdekelne, nem az okoskodóké.
Pontszám: 8.00
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1308 hozzászólás
Profil megtekintése
8309. hozzászólás - 2018.10.12. 13:12:23 (Válasz DurLaDur #8308 hozzászólására.)
1. Ha legalább annyi energiát szánsz Miklósék meggyőzésére és a fórum követésére mint én és nem csak párnaponta ugrasz be panaszkodni, akkor talán megértesz.
2. Az egyedül a te bajod ha nem érdekel mit írok egy nyílvános fórumra, de ha annyira nem érdekelne nem is válaszolnál, vajon miért nem foglalkozik veled már más fórumozó?
3. Ez igaz, de ami téged zavar, az nem biztos hogy mást is és nem fognak a két szép szemedért leprogramozni valamit ami egy forintot sem hoz de legalább csak egyvalakinek van rá igénye.
4. Ez nem vélemény, hanem tény és tapasztalat, ennél egyszerűbb és fontosabb ötlet is landolt már sűjesztőben.
5. Igen volt olyan amit igen, de sokkal többet nem.
6. Nem a fórum sírás hozta az eredményt elhiheted, menj sírni az üsz-re vagy találkozóra.
7. Én is sokat vagyok telóról, tisztában vagyok vele hogy mennyire nem tabletre és telóra optimalizált ez a játék, de ne feledd hogy 10 éves a játék és még mindíg elég sok a pc felhasználó, nem optimalizálnak telóra míg nem eléggé indokolt, sajnos te egymagad nem vagy elég indok.
8. Neked van bajod ezzel, mert te úgy akarod megnézni amire nincs mód és sírsz érte hogy legyen, de hiába.
9. Akkor meg az üsz-re írj vagy egy találkozón szólalj fel. Ide max azt írja miklós hogy felírta a 25 méteres fejlesztési listára és le vagy rendezve. Aztán meg csak lesel hogy telnek az évek de nem változik semmi.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2018.10.12. 13:28:01-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.24
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: Vadászat