Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8301. hozzászólás - 2018.10.09. 13:30:52 (Válasz DurLaDur #8300 hozzászólására.)
1:"Lélekkufárnál eladásnál is külön kéne választani a tárgyakat, mint a csatlóskufárnál (vétel eladás) mert így káosz az egész"
2:"Kár volt hozzászólnod, mert nem érted.
Nem szint szerint írtam, hanem fajtánként. Fegyver, varázslat, sisak, stb"
3"Neked is felesleges volt hozzászólni, mert látom te sem érted.
Kompakt módban csak szint szerint vannak, de össze vissza a tárgyak, és így is körülményes válogatni benne."

1: csak egymagadra nem fogsz ilyen fejlesztést kapni, ha bele döglesz sem. Erre kaptál egy azonnali segítséget, az már a te bajod hogy nem elég.
2: ezzel a megoldással azonnal egy oldalon láthatod fajtánként a cuccokat, csak vidd rá a kurzort és kiadja hogy mit tud a cucc, ha neked ez nagy megterhelés, továbbra is csak a te bajod, csak miattad nemfogják totál átrendezni a kufárt.
3: igen is fajtánként is szét vannak szedve a cuccok, csak éppen nem külön 5-6 oldalon vannak hanem közvetlen egy oldalon, ha szerinted a kompakt nézetben a hegyén hátán vannak a cuccok, akkor fordulj szemészhez, Miklósék ezen nem tudnak segíteni.
+1 utólag is elnézést kérek mindenki nevében, aki segíteni akart egy létező és használható alternatívával, mert amit te akarsz, az senki másnak nem kell és minden más fejlesztés több embert érdekelne mint ez.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.49
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8302. hozzászólás - 2018.10.09. 22:44:30
Sziasztok

Egy szűrő sem ártana a szörnykihívásokhoz... Ha csak 100 szintenként 1, már az is jobb lenne mint a mostani.

-Csak 100 szint alatti szörnyek
-100 és 200 szint közötti szörnyek
-200 és 300 szint közötti szörnyek
-300 szint fölötti szörnyek

Remélem nem adtam sok munkát ezzel
V3-Alíz
Pontszám: 6.95
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8303. hozzászólás - 2018.10.10. 08:22:02
az aktuális küldetésnél a felső menüsorban, nem lenne rossz egy számláló, hogy ne kelljen kattintgatni külön azért, hogy hogy is áll a küldetés.
Pontszám: 7.37
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8304. hozzászólás - 2018.10.10. 11:36:22 (Válasz Tosf #8303 hozzászólására.)
Van számláló, csak rá kell vinni a curzort, s ha teljesül, akkor kizöldül.
Pontszám: 8.68
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8305. hozzászólás - 2018.10.10. 11:53:29 (Válasz Cosmo55 #8304 hozzászólására.)
Na ez új volt Köszi!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.84
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
906 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8306. hozzászólás - 2018.10.10. 12:10:20 (Válasz LanMaffia #8305 hozzászólására.)
Kivétel KV, ott csak bedob egy üzenetet ha kész a küldi, zöldülni se zöldül
A hozzászólást Gwindor módosította 2018.10.10. 12:10:52-kor
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.96
kedvencAnbuhatakeFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8307. hozzászólás - 2018.10.10. 20:01:26 (Válasz Cosmo55 #8304 hozzászólására.)
Telefonon sajnos ilyen lehetőség nincs. Támogatnék egy számlálót, bár ez már extra kényelmi funkciók kategória
V3 - Illuminati Lovagjai
V5 - Tébolyult Mágusok (Hatake)

Pontszám: 7
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8308. hozzászólás - 2018.10.12. 09:32:38 (Válasz Mortal55 #8301 hozzászólására.)
1, Nem vagy fejlesztő.
2, Nem érdekel,hogy mit okoskodsz itt állandóan.
3, Ami neked megfelel, az másnak nem biztos.
4, Nehogy a Te véleményed legyen a mérvadó.
5, Volt már itt kérésre olyan fejlesztés, amit visszacsináltak. (szerencsekerék) Szerencsére.
6, Olyan fejlesztés is van még most is, amit azért csináltak, mert valaki sírt, hogy "jaj 1 kattintással több kell".
7, Ma már teló-ról és tab-ról is játszunk, azokon meg pláne nehézkes a kompakt nézet.
8, Nem értem, hogy mi a bajod azzal, ha másképpen is meg lehet nézni valamit.
9, A fejlesztők véleménye érdekelne, nem az okoskodóké.
Pontszám: 8.00
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8309. hozzászólás - 2018.10.12. 13:12:23 (Válasz DurLaDur #8308 hozzászólására.)
1. Ha legalább annyi energiát szánsz Miklósék meggyőzésére és a fórum követésére mint én és nem csak párnaponta ugrasz be panaszkodni, akkor talán megértesz.
2. Az egyedül a te bajod ha nem érdekel mit írok egy nyílvános fórumra, de ha annyira nem érdekelne nem is válaszolnál, vajon miért nem foglalkozik veled már más fórumozó?
3. Ez igaz, de ami téged zavar, az nem biztos hogy mást is és nem fognak a két szép szemedért leprogramozni valamit ami egy forintot sem hoz de legalább csak egyvalakinek van rá igénye.
4. Ez nem vélemény, hanem tény és tapasztalat, ennél egyszerűbb és fontosabb ötlet is landolt már sűjesztőben.
5. Igen volt olyan amit igen, de sokkal többet nem.
6. Nem a fórum sírás hozta az eredményt elhiheted, menj sírni az üsz-re vagy találkozóra.
7. Én is sokat vagyok telóról, tisztában vagyok vele hogy mennyire nem tabletre és telóra optimalizált ez a játék, de ne feledd hogy 10 éves a játék és még mindíg elég sok a pc felhasználó, nem optimalizálnak telóra míg nem eléggé indokolt, sajnos te egymagad nem vagy elég indok.
8. Neked van bajod ezzel, mert te úgy akarod megnézni amire nincs mód és sírsz érte hogy legyen, de hiába.
9. Akkor meg az üsz-re írj vagy egy találkozón szólalj fel. Ide max azt írja miklós hogy felírta a 25 méteres fejlesztési listára és le vagy rendezve. Aztán meg csak lesel hogy telnek az évek de nem változik semmi.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2018.10.12. 13:28:01-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.24
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8310. hozzászólás - 2018.10.18. 12:14:06
Sziasztok!

A szörnykihívás célokra rá férne egy kis fejlesztés.
Pl az utolsó Bronz végzet medál megszerzésének követelményét lejjebb tenni 2000 szörnyre, és ha meg van az utolsó, újra indítani a célokat csak 10% több pontért, és újabb kör után már 20% stb. pl
Győzz le 100 szörnyet! az alap. Következő célkörben 110 szörny, majd utána 120 szörny stb.....
Így a célok egy folyamatosan nehezülő , de még is elérhető játék élményt jelentenének.

Másik javaslat új épület a Közösségi Torony

30 szintes 100.000 építés első szinten. Minden második szint egy nappal csökkenti a közösségi torony használati idejét. első szinten 30 naponta lehet aktiválni.
Aktiválni a 5 szavazattal rendelkezők tudják. A 48 óra áll rendelkezésre a jelentkezéshez az aktív tagoknak.
A torony a kihívás tornyához hasonlóan működne a szövetség aktív jelentkező tagjainál lefutna magától a 48. óra után. Azzal a különbséggel hogy együtt teljesítik a szinteket. Top lista alapján a legkisebb szintű kezdi, és amíg bírja, utána a következő stb.
A jutalomnál számítani a jelentkezők száma, meddig jutnak a toronyban. Minél többen jelentkeznek annál nagyobb az jutalom szorzója, de csak mindenki a teljesített szintek arányban kap jutalmat.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 7.83
kedvencAnbuhatakeFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8311. hozzászólás - 2018.10.19. 21:17:54
Nem lehetne az ismételhető küldetéseket is updatelni mint a Végzet Templomot?
Felszorozni 5-tel vagy 10-zel az alap küldit és az érte járó jutalmat. A kezdő képernyőn MÉG MINDIG szerepel az a mondat, hogy napi pár percet vesz igénybe a játék. EZ NEM IGAZ!

Pörgessük fel egy kicsit, hogy ne kelljen 3-5 órát kattintgatni ide-oda 6-7 támadásonként, mert kész a küldetés. Biztos nem csak én kezdem unni hogy a szint tartása ennyi időt elvesz.
Már-már fárasztó játszani.

Az előttem szólóhoz:

Első olvasás után jó ötletnek tűnik, de látom benne a hibát.
A kihívás tornya erőforrás nélkül játszható..Ha ezt is lehetne erőforrás nélkül tolni, akkor igen keményen ráfekszik majd mindenki, persze ha a jutalom indokolja. Ha nem lenne értelmes jutalom, akkor csak időpocsékolásnak lenne jó.

A másik ami azonnal eszembe jutott, hogy nagyon lutri jellege lenne a jutalmazásnak (teljesítmény alapján/megoldott szintek)
Például: Ha jelentkezik xy aktív játékos, de az épp soron következő valamilyen oknál fogva inaktív lesz...itt véget is ért a dolog.

Más: Ha egy nálad alacsonyabb szintű játékos erősebb mint Te, és messzebb tudja vinni a szinteket, mint ameddig Te képes lennél rá. Mire sorra kerülsz a szinted miatt, már számodra lehetetlen lenne nyerni. Máris buktad a jutalmat.
De ha a szövetségben például közel azonos szintűek és erősségűek a játékosok.. Az első aki sorra kerül könnyedén lehúz 100-120 szintet, majd átadja a lehetőséget, a következőnek, aki ugyan hasonlóan erős, de már csak 10-15 szintet tud javítani a tornyon. Az első játékos így 10* akkora teljesítménnyel kapná a jutalmat, mint az utána következő.

Ha viszont nem az egyéni, hanem a közös teljesítmény alapján megy a jutalmazás, akkor egyszerűbb ha mindenki jelentkezik, majd 1-1 szint teljesítése után átpasszolják a legerősebbnek, aki addig darálja amíg tudja.


Sok benne a hiba
V3 - Illuminati Lovagjai
V5 - Tébolyult Mágusok (Hatake)

Pontszám: 7.79
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8312. hozzászólás - 2018.10.20. 11:32:08 (Válasz Anbuhatake #8311 hozzászólására.)
Egyetértek. Néha már küldit sincs kedvem váltogatni annyira unalmas az egész. SZB-nél is jó lenne olyan gomb, hogy egyszerre többet lehessen támadni és összevonja a jutalmat mint a térkapu.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 7.04
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8313. hozzászólás - 2018.10.20. 16:08:03 (Válasz Spellatrix #8312 hozzászólására.)
Na neee!
Én meg olyat szeretnék hogy be lépek és teljesüljön minden napi rutin
Egy program figyelje templom és emelje szaki tö vegyen vari stb plusz legyen automatikusan tele a kínzó kamra és mellé legalabb napi 30 küldi teljesüljön azonnal
Ha vip vagyok akkor is teljesüljön ha nincs erő firrasom
Persze szb be a ki írt taktika kerül jön le ütés re
Aztan majd heti egyszer hátra dölve egy sör mellett elégedetten nézem át a jatekot hogy mennyit fejlődtem
Van jobb ötletem is
Havi 5-10-20 ezer ft ér esetleg legyen teljesen automata a jatek
Nem?
Vagy van sokkal egyszerűbb megoldas jatsz 2-3 oldalon és fele kattintas meg sporolod
Azért tegyünk mar valamit Amiert cserebe jobbak lehetunk masoknal nem majd minden egy kattintas lesz mert valaki lusta kattingatni egy ilyen jatekba
Hónap vicce komolyan
Pontszám: 6.46
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8314. hozzászólás - 2018.10.20. 16:16:38
Ami fontosabb lenne az a szörny kihivas célok újra gondolása
Ektoplazmáér vehető dolgok dragulásának csökkentése illetve új dolgok amire lehet költeni
Meg szb be kellene egy mező ahova mindegy ki mennyit üt kedve szerint azt nem számitana bele a heti versenybe

Terkapu pontok át váltása csp re pl
Van 6-7000ezer tér kapu pontom még 5sével sem tudom büdös életbe el használni csak marha sok őskő árán, esetleg ha nem át váltás akkor egy relikvia vagy af ami a 4percet csökkenti végül 1masodperc re vadaszat hoz hasonlóan (nagyon hosszú távon)
Stb
Pontszám: 7.91
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8315. hozzászólás - 2018.10.20. 16:47:11 (Válasz Fsanyi82 #8314 hozzászólására.)
Na neee!

Az jobb ha átváltasz mindent csp-re és 1 másodperces vadászattal letolod? Tessék csak csinálgatni ötössével a térkaput ha neked ennyire bejön ez a tötymörgés
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 6.63
kedvencAnbuhatakeFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8316. hozzászólás - 2018.10.20. 16:51:29 (Válasz Spellatrix #8315 hozzászólására.)
Örülök hogy Te hamarabb reagáltál..

Ugyan az a problémája (játékidő) mégis gúnyolódik
V3 - Illuminati Lovagjai
V5 - Tébolyult Mágusok (Hatake)

Pontszám: 6.86
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8317. hozzászólás - 2018.10.20. 17:08:39 (Válasz Anbuhatake #8316 hozzászólására.)
Ö ilyen. Tipikus Sanyi.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 6.63
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8318. hozzászólás - 2018.10.20. 17:12:01 (Válasz Spellatrix #8315 hozzászólására.)
Ha akarsz vadássz nekem verem jobban meg éri
nem gúnyolódás de komolytalan dolgot akartok de fejtsd ki , hogy szeretnéd azt pl hogy ütsz az szb be 7 et és váltóba teljesüljön mondjuk 3-4-5 küldi egyszerre ? ez már automatizálás mikor helyetted játszik a rendszer .De javíts ki ha tévedek .
amúgy nem tötymörgök kicsit sem és a térkapu pontokkal sem az a bajom lassan lehet el használni, mert adott a gyorsítás de csp-t csak az költ ilyenre akinek az nem fontos bár az tk-ni sem fog , őskővel meg 5 ösével sem olcsóbb el használni talán csak egy picivel

ha pedig szb vel 100-200-300 ütés neked órákba telik hát a hiba nálad van , örülj neki nem portyázva kell már küldiket pörgetni , ha ugyan emlékszel még az milyen kinlódás volt és most milyen szenvedés lenne mikor egy varitól kifekszik minden elérhető kari vagy kristály is

és elnézést ha gúnyos voltam de kevés időm (és sok be fizetett pénzem ) heti hat munkanap két állás mellett is meg oldom hogy játszak , ha nem is mindig sikerül , de nyolc órákat nem ülök gép előtt én sem , mégis sikerül meg csinálni amit kell
Pontszám: 7.91
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8319. hozzászólás - 2018.10.20. 17:13:55 (Válasz Fsanyi82 #8318 hozzászólására.)
Büszke vagyok rád Sanyi. Ilyen emberből kéne még több aki megoldja
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 6.62
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
8320. hozzászólás - 2018.10.20. 17:24:14 (Válasz Spellatrix #8319 hozzászólására.)


ennyi

a játék akkor sem arról kell szóljon , hogy be lépek két kattintás le tudva.
Mondj egy ilyen játékot amit így tudsz játszani .

Vannak jó javaslataid ez vitán felüli de ezt biztosan nem fogják nektek meg csinálni, hogy játszani se kelljen csak be állítani egy mechanizmust és azzal kész .
Abban neked is mi lenne a játék élmény ?

Mondj egy olyan játékot ahol amúgy a játékvezetés ennyire fogékony a fizetős és néha a nem fizetős játékosok minden fajta ötletére . Én ne tudok hasonlót
Itt jön néha (évek alatt már nem egy példa volt rá) egy állítása szerint vastagon fizetős játékos és sír egy kicsit , aztán Miklósék esetleg némi finomítás mellet át formálják a játékot az ilyen játékosok igényei szerint aztán mindenki más meg alkalmazkodjon ahhoz
na ilyen sincs semelyik másik játékban legalábbis amiket ismerek .
Pontszám: 7.91
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!