Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1421. hozzászólás - 2010.01.07. 15:21:01 (Válasz Rafkós #1420 hozzászólására.)
Ezt nem gondolod komolyan. Marmint, h azert nem fog tamadni, mert sebzed az allatot?
30as sebgyogyitas, valami targy, amivel az allatok gyogyitas kozben is harcolnak, es nem fogod tudni leloni az allatot.
Jelenleg 9 beidomitott allatom van, es nagyon nem hozna kellemetlen helyzetbe, ha a fele kidolne.

szerk: jobban orultem volna, ha a lepontozas helyett ervelt volna az illeto! Igy tovabbra is tartom, h nem visszatarto ero az allatok kilovese, mivel tobbfelekeppen lehet ellene vedekezni.
A hozzászólást Moderator módosította 2010.01.07. 15:41:43-kor
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.36
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1422. hozzászólás - 2010.01.07. 15:44:51 (Válasz Moderator #1421 hozzászólására.)
Lehet védekezni ellene, csak lébe kerül. 9 állatot tartani alapból nem optimális szerintem, de ez egy másik téma. Nekem 4 van, ez a 4 kapja az összes tp-t, aki többet tart, annak kisebb szintűek lesznek a jószágai.
Pontszám: 4.91
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1423. hozzászólás - 2010.01.07. 16:16:25 (Válasz Rafkós #1422 hozzászólására.)
Hogyne érné meg? 4 állat folyamatosan harcol, a másik 5 meg 2 naponta egy kattintásra megcsinál egy ismételhető küldetést, aztán havonta egyszer még 5-öt.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.15
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1424. hozzászólás - 2010.01.07. 16:30:13 (Válasz Ricardo #1423 hozzászólására.)
OK, erre nem gondoltam, nem tartok még az ismételhetőknél. Pókoknak azt kicsit szívás elérni, persze másból sokkal többet tápolnak.
Pontszám: 6.87
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1425. hozzászólás - 2010.01.07. 16:33:33
Azért ez a kibekapcsolhatóság nagyon minimális fejlesztés, nyilván ujjgyakorlat lenne Baratynak. Sokan örülnének neki, kár nem érne senkit, akkor meg miért ne lehetne megcsinálni?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.96
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1426. hozzászólás - 2010.01.07. 16:57:47 (Válasz Rafkós #1422 hozzászólására.)
Mi kerul LEbe? A sebgyogyitas skillt elobb utobb kenytelen lesz az ember megvenni. Onnantol csak bokodni kell a gombot. Nem a pvp miatt kellett kifejlesztenem nekem sem.
Persze bekerulhet ilyen fejlesztes, de azert prioritasban ez nemhinnem, h az elsok kozott kellene szerepeljen, hiszen nem egy nagy problema ez, h tamadokent lovod az allat hpjat, es nem akarod
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.50
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1427. hozzászólás - 2010.01.07. 17:06:41
Miklós!

Buff szerű varázslatokon nem gondolkodtatok? Ami csak a varázsolóra hat és ad valami bónuszt. Ez adna egy pár taktikai lehetőséget. Persze itt egyből nem hatalmas tápokra kell gondolni, hanem kisebb bónuszokra. Szerintem ez egy jó ötlet.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.62
népszerűtlenUkognosFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1428. hozzászólás - 2010.01.07. 17:09:53 (Válasz Probapetja #1419 hozzászólására.)
Hát nem .
Sac per kb. egy hónapja játszom , 8. szinten tartok .

Miért kérded ?
Pontszám: 4
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1429. hozzászólás - 2010.01.07. 17:26:43 (Válasz Rafkós #1420 hozzászólására.)
Ez még nem is sok. 54-en lesz kataklizmád. 200 tauval és 30-as másodlagossal 5-700-akat ütök a szerencsétlen állatokba. Védekezőként ez jó, ez is volt a célom, de amikor én portyázom, még negatív csapással is túl sokat ütök az ellenfeleim állatain. Jó lenne ha az állatsebzést kikapcsolhatnám, ha úgy akarom.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.20
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1430. hozzászólás - 2010.01.07. 18:21:20 (Válasz S0laris #1429 hozzászólására.)
Ha nem az állatsebzős varit választom, hanem a nagyobb max sebzésűeket, akkor meg a sebzés miatt lesz ugyanúgy +10% állatba.

Persze, nekem nem annyira gáz, ha naponta kilövöm 6 karakter állatát, csak ha ezért törölnek, azt megérzik a portyáim. Full feleslegesen dőlnek ki, közelharcról ilyen különbségeknél szó sincs legtöbbször.

A 30 sebgyógy lébe kerül, nekem 7 van most, entitást turbóval és tárggyal ütöm. Állaton kívül semmi sem ösztönözne, hogy fejlesszem, amúgyis csak támadáskor vannak kint, védekezőként ha lehet, nem kívánok csatát nyerni, az nekem nem optimális. Erős karinak elég a vastag bőr, de nyilván nem is őket érinti. Na, már lassan akkor is én vagyok a hibás, ha nem akarom feleslegesen rontani más játékélményét...


Ja, 54. szintre több, mint 200 tauval tervezek operálni, másodlagosom meg már most is több, mint 30...
A hozzászólást Rafkós módosította 2010.01.07. 18:29:09-kor
Pontszám: 4.92
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1431. hozzászólás - 2010.01.07. 18:29:06 (Válasz Rafkós #1430 hozzászólására.)
Felejtés?

Jó tudom, hogy a felejtés felejtős, de ez így milyen lenne, hogy ha téged támadnak, annak pusztuljon az állata, de ha te támadsz azt sajnáljuk, mert megmurdál a dögje, és ez olyan mélyen megérinti, hogy töröl és ez sem azért baj, mert szegény töröl, hanem mert neked kevesebb célpontod lesz?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.22
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1432. hozzászólás - 2010.01.07. 18:31:34 (Válasz PottomPanna #1431 hozzászólására.)
Jogos, de míg engem nem kötelező támadni, addig azt kivédeni, hogy én támadjak nem opcionális. Ekkora felejtést nem fejlesztek, akkor inkább dögöljön meg mindenki összes tehene
Nagyon jó egyébként, legalább keresnek mást az ismételhetők meg az állatfejlesztés hívei, védekezőként vagy vakítózom, vagy a másodlagoson van a turbó, ha úgy lrzem, sok támadást kapok.
Pontszám: 6.87
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1433. hozzászólás - 2010.01.07. 18:57:29 (Válasz PottomPanna #1431 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.01.07. 18:29:06
megmurdál a dögje, és ez olyan mélyen megérinti, hogy töröl és ez sem azért baj, mert szegény töröl, hanem mert neked kevesebb célpontod lesz?

Ez valóban viccesen hangzik, de ez nagyon sok mindennel van így. Az egészséges életmód reklámozására sem jólelkűségből költenek a társadalmak, hanem hogy a tagjaik ne haljanak meg idejekorán, és így ne vesszenek el az adófizető, és dolgozó polgárok. Ettől még a polgárnak is jó, hogy tovább él.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.96
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1434. hozzászólás - 2010.01.08. 00:12:43 (Válasz Prisma #1433 hozzászólására.)
Inkább úgy közelíteném meg, hogy ez mindkettőnknek rossz. Nekem hosszabb távú hatás, bizony nem jó látni, amikor portyáznál valakire, és "nincs ilyen karakter". Nem ír előtte, nem kérdez, nem anyázik, csak töröl, pedig addig nyilván napi szinten aktív volt. Ezt a hatást csökkentené, ha kapcsolható lenne. Nyilván akinek meg napi szinten kidőlnek az állatai, annak meg rögtön feltűnik...
Pontszám: 6.87
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1435. hozzászólás - 2010.01.09. 00:07:04
Miklós, olyan alternatívára nem gondoltál, hogy egy bizonyos szint felett (mondjuk 100) adhana a szintlépés is valamit. Mondjuk tulajdonság, és szaki pontokat, mint a TF-en? Ilyen magas szinten szerintem olyan 2-3 tul és szaki pont nem dobna sokat, de mégis érdemes lenne szintet lépni. Ezeket a pontokat bármely tulajdonságra (akár szerencsére is) költhetné a játékos. Így valószinűleg a legmagasabb tul.ra tenné, de lenne benne újabb stratégia. Esetleg lenne egy limit, hogy max 2 szintnyi pontot őrizhetek, ha nem költöm el, és maxon vagyok, akkor a következő szintlépésnél túlcsordul, és elveszik.

Ez megint csak egy erősítése lehetene a szingularitásnak, hisz így már lenne értelme sietni szintet lépni.

Akár adhatna egy nagyobb mennyiségű fix LE-t is a szintlépés.

Esetleg még kristálypontot, lélekgyémántot, bármit.

(ha jól emlékszem a TF-en is így van, kapok egy kis TNO-t KNO-t, sokkal nem lesz erősebb a karakterem, de mégis várja az ember a szintlépést. És persze a szakértelmeket és a tulajdonságokat ugyanúgy tudom fejleszteni gyakorlással)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.95
kedvelt tagGaborpivarcsiFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1436. hozzászólás - 2010.01.09. 18:39:21
Az állatsebzős témához:

Részemről igenis számít, hogy szívatom -e az ellenfelet, akit megtámadok, vagy az szív, aki engem támad. Kifejezetten olyan taktikát követek, amivel igyekszem magamról mindenkit leszoktatni (cserébe én se támadok másokat), és ehhez nagyon jól jön a másodlagos is. Tény, hogy azok, akik nem tudnak elszakadni a gépüktől, és 15 percenként gyógyítják az állatukat a bestiák könyvével napi 24 órában, azok nem éreznek meg 114-es másodlagosokat se, de az emberek többségének van végzetúron kívüli élete is, én se szoktam napi 1-2 óránál többet eltölteni a játékkal, ergó esélyem sincs, hogy állandóan gyógyítsam az állatokat.

Viszont 114-es másodlagossal nem szeretnék másokat betámadni mondjuk egy kábítós küldetés során, mert nem lételemem mások szívatása, így igenis hasznos lenne egy állatsebzést kikapcsoló opció. Látom szerencsére nem csak nekem.
V3 - Pivi
Pontszám: 6.44
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1437. hozzászólás - 2010.01.09. 18:55:12 (Válasz Gaborpivarcsi #1436 hozzászólására.)
Idézet: Gaborpivarcsi - 2010.01.09. 18:39:21
de az emberek többségének van végzetúron kívüli élete is,


Ezt nem mondod komolyan? Eretnek gondolat ez
Pontszám: 5.36
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1438. hozzászólás - 2010.01.11. 08:34:46
Az a kósza ötletem támadt, hogy nem-e lehetne tartani egy akciót, amikor aki akarja visszaválthatja a dukátjait csp-re?
Persze sok dukát lett térkapus, epikus cuccokból, nem az összes cspből, de egy váltószámmal.

Azért jutott eszembe, mert sok helyen olvastam, hogy a később kezdők fölöslegesen gyűjtik, mert úgysem tudnak vele semmit venni az AH-ban.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.22
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1439. hozzászólás - 2010.01.11. 08:59:24 (Válasz PottomPanna #1438 hozzászólására.)
Előbb utóbb beáll az az egyensúlyi állapot, hogy annyira drágák lesznek a cuccok, mely árnál már bárki elvihet valamit.

Ha 1500 dukát egy tárgy, és valaki vesz egyet, akkor mire 1500-at megint összeszed, addigra tuti vesz az is valamit, aki folyamatosan gyűjtötte a dukátokat.

2 dolog van ami sántít:
-A jelen aukciós tárgyak messze nem érnek 1500 dukátot
-A közép és aljmezőnyben nem érték magában a csp, csak a lé/tp arány, így nekik "ingyen" van a mosogatós dukát hosszú távon.

Szóval megint csak az élmezőny szív az aukcióval, de ők meg a legelején kezdhették a gyűjtögetést, és már rég élvezhetik a tárgyak pozitív hatásait...
Pontszám: 5.83
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
1440. hozzászólás - 2010.01.11. 09:03:46 (Válasz PottomPanna #1438 hozzászólására.)
Nagyon jó 5let! Támagatom, teljes mértékben!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.01
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!