Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Játék fejlesztés
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3421. hozzászólás - 2011.02.27. 14:08:34 (Válasz Eliteninja #3420 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2011.02.27. 13:48:44
Azt hiszem te és a haverjaid többet tudnak mesélni a szelektív dolgokról:)

Már megint kezdődik vagy csak folytatod?
Amúgy ez az a térkapus küldi, aminek elvből nem állok neki, mert szerencsétől függetlenül, ilyen ügyben állandó pech szériám van és a 25 szörnyissel inkább biztosra megyek.
Ha egy küldi nem úgy megy, akkor hanyagold. (Vagy írj a bug@ra, ha ennyire fáj valami.)
A rosszindulat meg nem menő.

Pontszám: 3.60
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3422. hozzászólás - 2011.02.27. 14:26:20 (Válasz Piciklon #3421 hozzászólására.)
Nem a rosszindulat beszél belőlem sajnos, hanem a tapasztalat.

Mód: mellesleg nem csak én mondtam ezt, hogy "szerintem megváltozott a drop rate". Persze lehet, hogy most nekem volt pech szériám, lehet, hogy nem, nem tudom, csak furcsálom. Persze két-hármas különbségnél nem sír az ember, de amikor drasztikus különbségek vannak az elég irritáló.
A hozzászólást Eliteninja módosította 2011.02.27. 14:38:34-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.73
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3423. hozzászólás - 2011.02.27. 14:50:25 (Válasz Eliteninja #3420 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2011.02.27. 13:48:44
Azt hiszem te és a haverjaid többet tudnak mesélni a szelektív dolgokról:)


Akkor most lebuktam. Igazából én szóltam Miklósnak, hogy piszkáljon bele a küldidbe, hogy legyen újabb okod a paranoiára.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.65
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3424. hozzászólás - 2011.02.27. 14:53:40 (Válasz Eliteninja #3422 hozzászólására.)
Mondtam: ha ennyire gyanakszol írj a bug@ra vagy itt a fórumon Baratynak.
Mert azzal, hogy itt panaszkodsz, nem fogsz elérni semmit. Ugyanez igaz a kvízes és egyéb topikokban a besorolás miatt hőbörgőknek. Szépen vegye a fáradtságot, akinek nyűgje van és közvetlen írjon a megfelelő helyekre. Nem hinném, hogy megerőltető lenne vagy annyira IQ negatív lenne az aki panaszkodik.

(Eddig az összes olyan játék, beleértve a VU-t, amikor írtam a supportra, bugra hasonló megadott helyre, mindig válaszoltak...)

mod: Hableány, te meg ne add alá a lovat, mert a végén bizonyítottnak hiszi a "légió tehet mindenről, ami rossz" baromságot...
A hozzászólást Piciklon módosította 2011.02.27. 14:54:47-kor

Pontszám: 3.00
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3425. hozzászólás - 2011.02.27. 15:29:15 (Válasz Piciklon #3424 hozzászólására.)
Miért hinném? Csak a paprikajancsi találja magát viccesnek
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.44
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3426. hozzászólás - 2011.02.27. 17:42:41 (Válasz Eliteninja #3425 hozzászólására.)
Pedig legalább akkora a valózínűsége, mint annak, hogy a térkapus kincsek találati esélyét megváltoztatták.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.60
népszerűtlenDrachusFérfi
Végzetúr tehetség
142 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3427. hozzászólás - 2011.02.27. 20:02:27
Hali.

Vissza kéne állítani a besorolásokat, mert egyeseknek megint óriási előnyük lesz, csak mert előbb kezdték a játékot. Ugyanez igaz a később kezdők előnyéről a Sztázisbuborékkal kapcsolatban, magyarán ki kéne egyenlíteni újra a játékot! Ezt minél rövidebb időn belül illene megtenni. Egyim oldalról lehetővé tenni, hogy más módon vagy ugyanolyan módon kvízmedált lehessen szerezni, másik oldalról pedig, hogy vagy mindenki használhassa a Sztázisbuborékot, aki költ rá, vagy legyen egy relikvia, amivel lehet nullázni a Győzelem/Vereség mutatót!

Nagyon szépen köszönöm!
Ha hülyék vagyunk, legyünk sokan!
Pontszám: 3.36
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3428. hozzászólás - 2011.02.27. 20:03:19 (Válasz Ariel #3426 hozzászólására.)
Jóvan:D nem süllyedek le:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.62
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3429. hozzászólás - 2011.02.27. 20:22:19 (Válasz Drachus #3427 hozzászólására.)
Idézet: Piciklon - 2011.02.27. 14:53:40
Ugyanez igaz a kvízes és egyéb topikokban a besorolás miatt hőbörgőknek. Szépen vegye a fáradtságot, akinek nyűgje van és közvetlen írjon a megfelelő helyekre. Nem hinném, hogy megerőltető lenne vagy annyira IQ negatív lenne az aki panaszkodik.

Pontszám: 2.81
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3430. hozzászólás - 2011.02.28. 15:17:24 (Válasz Drachus #3427 hozzászólására.)
persze, ehval ism küldizek, aztán nullázom az arányomat és ezt minden hónapban. gondolkodj már, mielőtt írsz...
Pontszám: 5.36
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3431. hozzászólás - 2011.02.28. 19:29:36
Azzal a szánalmas, nagyonelb@szott háborús rendszerrel csináljatok már vmit, pls!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.15
irritálóMoordarathNő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3432. hozzászólás - 2011.03.02. 20:01:19
üdv mindenki! lehetne az üzik mellett egy csetvonalat is üzemeltetni? kicsit meggyorsítaná a kommunikációt. és esetleg valami ikont kitalálni hogy ki van online. köszi.
Pontszám: 3
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3433. hozzászólás - 2011.03.02. 20:10:02 (Válasz Moordarath #3432 hozzászólására.)
Skype. MSN. Egyéb ilyen programok bőven lefedik az ilyen igényeket (már amennyiben az első 3 napos csoda után maradna még lelkesedés )

Pontszám: 4.60
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3434. hozzászólás - 2011.03.02. 20:32:12 (Válasz Piciklon #3433 hozzászólására.)
nem beszélve arról, mennyire terhelné egy ileyn a szervert.
Pontszám: 2.69
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3435. hozzászólás - 2011.03.02. 20:47:21 (Válasz Moordarath #3432 hozzászólására.)
Nem beszélve arról hogy lennének szerintem fontosabb módosításra szoruló dolgok.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 9.05
kedvelt tagMortFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3436. hozzászólás - 2011.03.04. 08:12:33
Bizony. Szerintem a kommunikációt kéne fejleszteni. Jó lenne ha nem csak itt a nagy fórumon lehetne tudni a változásokról hanem pl ha belépsz felugrana egy kis üzenet a fontos változásokról. Ennyi. Mindig mindent időben közölnétek a játékosokkal sok problémát elkerülhetnétek, talán a morál is javulna. Ami nekem nem tetszik még az a folyamatos olyan változás ami "alapjaiban" változtatja meg a játékot. Értem én ,h ez hajtja a game motorját és a "változatosságot" egy új karakter kezdéséhez,h jobb legyél de ezekre kéne használni a másik világ létrehozatalát új ötletekkel és nem a már meglévő világokat bolygatni. Állítsatok vissza pl az utsó portya módosító LE szabályzó lótúrón és a mágia mesterei szervert töröljétek mert elég silány és legyen a helyén egy módosított "v2" vadász világ
Pontszám: 7.78
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3437. hozzászólás - 2011.03.04. 11:46:56
Javaslom, hogy a familiárisok ne csak "kódér", hanem őskőért is vásárolhatóak legyenek.
Ezzel a kód "fekete kereskedelem" is kiküszöbölődne, valamint izgalmasabb lenne a játék.
Az összes "új" relikviát és familiáris be kellene árazni őskőre, nem csak a régieket.
Sic itur ad astra!
Pontszám: 9.67
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3438. hozzászólás - 2011.03.04. 12:48:02
Régóta nem került szóba a szövetségek és a lélekutak feltöltése, illetve az alacsonyszintű játékosok hovatartozásáank kérdése. Van egy ötletem a probléma megoldására.

Mi is a probléma? A top szövik egyre jobban elhúznak, alacsonyabb szintű játékosoknak a lélekkút töltés miatt nem érdemes belépniük. Viszont a TOP játékosok fogynak, így a TOP szövik is ritkulnak. Előbb utóbb kihalnak, vagy egyesülnek.

A lélekkőút töltést szintekre kellene osztani. Mint a hogy pl az őrtoronynak is vannak szintje a feltöltésnek is lenne.
Így akár a top szövik is megtehetnék, hogy felvesznek a soraikba egy új generációt. Akár nagyon alacsony szintűeket.
Töltés szintje betöltött LÉ- mennyiségtől függene. Első szintje kb annyi lenne, mint egy frissen induló szöviben az építeni valók 1 főre eső része. Az első szintű töltés után teljesértékű tagja lenne a szövetségnek, DE épületeket csak az adott szintnek megfelelően használhatna a játékos.

Pl: 1 szintő töltés: 2-es védőfal, 2 es gyakorló tér.
következő szinten megint kapna valamit.
Gyakorlatilag a szintek azt szimulálnák, ahogy az elején egy maximum közeli létszámú szövetség kezd kiépülni, és az egy főre eső LÉ építés adná nagyjából a Lélekkút töltés szintjét.

A játékos csak ennyit látna:
Lélekúttöltés:
7 szint befejezve.
Az alábbi bónuszokat kapod szövetségedtől:
10-es szintű Gyaktér
10-es szintű Védőfal
6-os szintű mágustoronytorony
stb. (itt most csak hasraütöttem)

8. szintű Lélekkút töltéshez még szükséges 2.345.321 Lélekenergiát töltened a lélekkútba.
Az álábbi bónuszokat kapod, ha eléred a 8. szintű feltöltést:
12-es Gyaktér
12-es Védőfal
7-es mágustorny
2-es kennel
stb (ismét hasraütés volt a példa)

A lényeg, hogy előre el lenne készítve, hogy az adott szinhez mennyi töltés (építés, konsti) szükséges, és azért mit kap.

ha a szövetségnek nincs olyan épülete, vagy a szövetség nem húzta még akkora szintre, akkor értelemszerűen azt nem kapja meg.

Hát nagy vonalakban ez az ötletem. Van még finomítani való rajta, csak így hirtelen leírtam, ami eszembe jutott.

Mod:
Akár azt is lehetne, hogy ne legyen ebből vita, hogy a szövetség kapna egy új épületet, ami ezt tenné lehetővé, hogy ilyen feltételekkel lépjenek be a "kicsik"
Azaz, a szövi úgy dönt, felhúzza ezt az épületet, és megnyitja kapuit az új generációnak. Aki így belép, az ebben a rendszerben töltheti a kutat.
Amelyik szövetség nem akar, az nem él ezzel a lehetőséggel, így nincs hőbörgés, hogy az eddigi rendszer megszűnik.
(az új épületnek lenne azért előfeltétele, és építési költsége is, de nem olyan vészes, hogy csak a top szövik építhessék. Viszont annyi lenne azért, hogy a kis szövetségek meg ne kapják meg egyből. Azaz egy bizonyos szintig kiépült szövetségnek azért kell lenni, hogy ezt a lehetőséget alkalmazhassák)
A hozzászólást Tiha módosította 2011.03.04. 12:57:20-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.44
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3439. hozzászólás - 2011.03.04. 13:15:19 (Válasz Nekem8 #3437 hozzászólására.)
Ha vetted volna a fáradtságot, akkor tudhatnád, hogy az új kódokat fél évig nem lehet megvenni őskőért, ha letelt ez az idő utána bekerülnek ezek is az őskőért megszerezhető relikviákhoz.

Én a hét elején vettem kódokat és semmi gond nem történt, sőt csak azután utaltam míg meg nem bizonyosodtam, hogy nem hülyeséget veszek-e...

Graham!

nekem akkor marha sok töltés szintem lenne, mert 30-as a gyaktér, védfal. Igaz van még 11,5M Lé töltésem. XD De az 5let jó, így legalább éreznék többet is a fórumon, lélekkúttöltésen kívül...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.03.04. 13:18:47-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 2.27
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játék fejlesztés
3440. hozzászólás - 2011.03.04. 13:54:59 (Válasz Tiha #3438 hozzászólására.)
Ld. V5 kúttöltési rendszere, kiválóan működik. Nem kell túl spilázni.

Pontszám: 6.37
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője